36816
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Bögyörő
    #1250
    Ezért irtam hogy majd jön a szomorú ébredés.
  • Buren
    #1249
    Ó, hát azt szerintem ők maguk se gondolták komolyan.. :)
  • LeonSilver
    #1248
    Persze. A kérdés csak az, hogy mikor is lesz ebből valami. A BS megjelenésekor 9 hónapban határozták meg a következő modul megjelenését. Ehhez képest nem 9 hónap volt és még csak véletlenül sem modul. :)
  • Bögyörő
    #1247
    Leon azért álmodozni lehet, aztán majd ha felébredünk úgyis jön a szomorú valóság.
  • Bögyörő
    #1246
    Nagy nehezen találtam egy képet amin a fegyverkiasztás van, összehasonlitva az E tipussal hogy az mennyivel bir többet vinni. Nem tudom mennyire hiteles a kép de egész jól néz ki, elég sokmindent rálehet a C-re is aggatni.

  • LeonSilver
    #1245
    Egyébként felebarátaim én azt mondom, hogy ne igyunk előre a medve akármijére.
    Az, hogy az ED megvette a domaint még nem sok mindent jelent. Még azt sem, hogy a 18C lesz a következő gép.
  • Bögyörő
    #1244
    Na ez már kicsit jobban hangzik, de csak HARM-al? Maverick LGB, JDAM, ilyesmivel nem? Jó tudom az A-10C-vel lehet de ez a gép nem a kedvencem.
  • Buren
    #1243
    Dehogyis! Van A2G radarja, lehet vele HARM-al lődözni, sőt még képes a légi utántöltésre is!
  • Bögyörő
    #1242
    A C csak légi célok ellen használják ez rossz hir, reméltem most végre lessz egy jó gép ami mindenre jó.
  • LeonSilver
    #1241
    The F/A-18C is the single-seat variant and the F/A-18D is the two seat variant. The D-model can be configured for training or as an all-weather strike craft. The "missionized" D-model's rear seat is configured for a Weapons and Sensors Officer to assist in operating the weapons systems. The F/A-18D is primarily operated by the U.S. Marine Corps in the night attack and FAC(A) (Forward Air Controller (Airborne)) roles.[55]

    The F/A-18C and D models are the result of a block upgrade in 1987[12] incorporating upgraded radar, avionics, and the capacity to carry new missiles such as the AIM-120 AMRAAM air-to-air missile and AGM-65 Maverick[3] and AGM-84 Harpoon air-to-surface missiles. Other upgrades include the Martin-Baker NACES (Navy Aircrew Common Ejection Seat), and a self-protection jammer. A synthetic aperture ground mapping radar enables the pilot to locate targets in poor visibility conditions. C and D models delivered since 1989 also include an improved night attack capability, consisting of the Hughes AN/AAR-50 thermal navigation pod, the Loral AN/AAS-38 NITE Hawk FLIR (forward looking infrared array) targeting pod, night vision goggles, and two full-color (previously monochrome) MFDs and a color moving map.
  • sanya200
    #1240
    F-18c együléses elfogóvadász ha jól tudom csak légi célok ellen használják/használták őket.F/A-18D, kétüléses vadászbombázó, légi és földi célok ellen egyaránt alkalmazható.
    Az új típusok F/A-18E együléses F/A-18F kétüléses.Ez a 2 már a super hornet szériába tartozik a hornet továbbfejlesztett változata, valamivel nagyobb a mérete, több fegyvert és üzemanyagot hordozhat, és a hatótáv is nagyobb valamivel.Az F/A-18G Growler nem teljesen támadó repülőgép, ezt a típust az EA6B Prowler utódjaként fejlesztették ki, kizárólag elektronikai hadviselésre alkalmas, bár hordozhat akár légiharc rakétát önvédelemre, de elsősorban a radarzavarás,felderítés a célja.És emellett radarállomások ellen hordozhat harm rakétákat vagy annak a továbbfejlesztett változatát.
  • Bögyörő
    #1239
    Ahogy Buren kolléga irta F-18C.com domain név nemrég lett lefoglalva, tehát a C lessz ha minden igaz. Valaki esetleg eltudná mondani mi különbségek vannak a különböző betükre végződő F-18-asok közt azt megköszönném. Ha jól tudom még sok gép van szolgálatban a hordozókon, de a töbségüket kivonják idővel. Egy cikben ED-k azt nyilatkozták hogy a következő gép "a very popular U.S. fixed wing aircraf" ha jól emlékszek, vagyis egy népszerü merevszárnyú gép lessz, helikopter kilőve, az AWACS esélye eggyenlő a 0-val, szálitógép szintén nem valószinü, hiszen az már nem is combat simulator lenne hanem sima flight simulator, új gépeket mint pl a F-35 nincs szolgálatban, lopakodó technológia, kevés infó szóval ez is kizárható ezek alapján és a domain név alapján a F/A-18C lessz a legesélyesebb, de várjuk ki a végét.
  • bgabor
    #1238
    Hát az nem mérvadó, az F-18C-k is hamarosan ki fognak kopni a hordozókról az F-18E és G javára. És nem hiszem hogy a vadiúj F-18E/G kerülne lemodellezésre, az F-18C a valószínű. Mindenesetre nagyon örülök, régóta várom már hogy az ED srácok egy többfunkciós amcsi gépet csináljanak meg, jó lesz.

    Egyébként a többféle Horneten, a Growleren és az AWACS-on kívül többféle típus is van még a hordozókon, például a C-2 Gerhound szállítógép és a HH-60-as Seahawk helikopterek, persze ez utóbbiak nem fognak bekerülni egy ED szimbe.
  • Bögyörő
    #1237
    A jelek nagyon azt mutatják hogy az F-18-as lessz a következő, amit nagyon remélek, de sajnos ED-nél az sem biztos amit hivatalosan igérnek, erről meg eddig semmi hivatalos nem jelent meg. Az F-18 tökéletes választás lenne következő gépnek, nem a legmodernebb gép de a legsokoldalúbb, vadászgép és preciziós bombázó, használhatja a célmegjelenitő konténert és van légi és földradarja is, repülőhordozón is használható, amihez ha minden igaz részletesen lemodellezik a CVN-70 Vinson, ami nagyon jó lenne mert azok a repülőhordozók amik most vannak a szimben elég poligonszegények, de ahogy ED-et imerem ez is külön fizetős lesz mint a Nevadai terep, és ami még érdekes a F-18, ban hogy nemcsak lehet légiutántölteni, de alkalmas légiutántöltésre is, ha tényleg F-18-a jön remélem ezt is megcsinálják.
  • Molnibalage
    #1236
    F-18?
  • sanya200
    #1235
    Köszi, remélem azért itthon is lehet majd kapni, a dvd-s verziót.
  • Sanyo
    #1234
    Elvileg ebben a hónapban lesz dvd és steam verzió is. Az egyik fejest kérdeztem direktben. :)
  • sanya200
    #1233
    Hát kivéve az F-35-öst de az még messze van.
  • Bögyörő
    #1232
    Én már régebben irtam hogy valószinüleg a Hornet lessz a következő mert anyagot gyűjtenek az CVN-70 Vinson-hoz, és ha jól tudom az E-2-eseken és Horneten kivül mindent számüzmi akarnak a repülőhordozokról, egy awacs gépet csak nem csinálnak ED-k, bár az is érdekes lenne multiban de ahoz először vadászok kellenének.
  • Buren
    #1231
    Zsebbenyúlos vicc.

    Domain name: F-18C.COM
    Creation Date: 2011.03.21
    Updated Date: 2011.03.30
    Expiration Date: 2012.03.21

    Status: NOT DELEGATED

    Registrant ID: 3SAULC7-RU
    Registrant Name: Joint Stock Company "Eagle Dynamics"
    Registrant Organization: Joint Stock Company "Eagle Dynamics"
    Registrant Street1: 3, Avangardnaya str.
    Registrant City: Moscow
    Registrant Postal Code: 125493
    Registrant Country: RU

  • sanya200
    #1230
    Hát mivel elseje van nem hiszem el:)
    De örülnék végre valami más gépnek is.Pl F-16,Eurofighter,Rafale, bár ez a 2 elég új még.F-15E is jó lenne de az nem valószínű mert az 2 üléses.
  • Buren
    #1229
    Az április elseji madarak csicsergik, hogy a következő gép az F/A-18C lesz!
  • sanya200
    #1228
    Létezik a játékból már dobozos verzió?
  • Bögyörő
    #1227
    Mindig találok valami érdekeset, ma a tgp-vel befogtam egy célt és mikor zoomolni akartam véletlenül a delete gombot nyomtam, és a tgp mint egy fényképezőgép automatikusan elkezdte az éllességet beállitani, bár sokat nem hiszem hogy számit de nagyon jópofa.
  • Bögyörő
    #1226
    Kösz az infót, ha ez a helyzet akkor előbb számitógép cserében kellessz gondolkozzak, de az nagyon odébb lessz.
  • DummyBoy
    #1225
    Mindenképp Warthog ...

    Víz felett szépen fut a CoD is, de föld felett megeszi a nagyobb VGA-t is ...

    A CoD-nak kell még pár peccs :)
  • macleody
    #1224
    Na én megyek reppenek egyet. Vagy kettőt.
  • Bögyörő
    #1223
    Értem :). Ha valaki próbálta a IL-2 CoD-ot meg a DCS A-10c-t érdekelne hogy melyik megy jobban? Nekem az Warthog is épp hogy eldöcög, de jól néz ki a CoD is, de most nem állok úgy hogy feleslegesen megvegyem ha úgyse menne élvezhető formában.
  • Solt
    #1222
    Csak egy kicsit! :D
  • z0ty4
    #1221
    Várom a dobozos verziot, addig maradnak a videónézések.
  • LeonSilver
    #1220
    Meg rá van kattanva a nép az IL-2 : CoD-ra.
  • macleody
    #1219
    Repülnek, azért nem ír ide senki :)
  • Bögyörő
    #1218
    Nagyon kihalt ez a topik, ha kint jó az idő akkor már senki nem repül? Ha esetleg még valaki olvassa akkor azoknak egy kis érdekesség, bár lehet hogy ismeritek én nem tudtam de nagyon tetszik, ha éjjellátó van az emberen akkor látszik a lézer egy videó róla:

  • macleody
    #1217
    Ma minden maverick robbanásakor lefagyott a játék. Nem lesz ez így jó.
  • Bögyörő
    #1216
    Itt egy másik dokumentumfilm az A10-ről, ez már sajnos angol nyelvü és nincs hozzá felirat sem.
    A-10 Warthog
  • Papa01 #1215
    Gratula, nagyon várom a cikket! :)
  • Sanyo
    #1214
    Ma hozta a posta:

    Lassan összeáll a cikk anyaga. :)
  • majonur
    #1213
    Az biztos, hogy a Litenig nelkul eselytelen messzirol beazonositani a celt, pl. egy SAM egyseget a maverick kepernyojen mire megtalalod, mar sokkal nagyobb gondjaid vannak a celzasnal azokban a pillanatokban, meg szerencse eleg nagy szunetekkel kuldi rad a raketakat.
  • majonur
    #1212
    Nagyon jo kis film, remek hogy a stukahoz hasonlitjak. Nagyon durvak a gepagyu lovedekek becsapodasai.
    Egyetlen negativum a folyamatos utalgatas az Apokalipszis most c. filmben elhangzott "a gyozelem szaga" mondokara, holott ott az egy teljesen elmebeteg tiszt, Bill Kilgore ezredes beteges agymenesenek volt a csucspontja, nem pont kovetendo pelda, a mostanaban amugy se tul jo hiru amerikai katonaknak.
  • macleody
    #1211
    Itt van az A-10 Tankbuster videó, így nem kell seedelni.