36807
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • majonur
    #1321
    na, mostmeg jo. szuper!
  • majonur
    #1320
    Kakas!
  • LeonSilver
    #1319
    Fájerfokszot használok én is, de direkt kipróbáltam kexplórerrel is, azzal is menelaosz.
  • majonur
    #1318
    aha, akkor biztos a firefox hulyult meg, mar megint.
  • LeonSilver
    #1317
    Nekem megy
  • majonur
    #1316
    Modman7.3.0 A-10C hez

    http://www.lockonfiles.com/index.php/files/file/1804-modman-7-a-10c-patch-for-11xx/

    (hello!Leon, az url beszuras nem akar mukodni valamiert, nalam)
  • LeonSilver
    #1315
    #1268
  • beci43
    #1314
    Új patch,szedjétek
  • macleody
    #1313
    Próbáld meg azt, hogy a c meghajtóról törlöd a játék cuccait. Felhasználók/neved/mentett játékok/dcs warthog mappából törlöd a fájlokat. Indításkor újra létrehozza őket az alapbeállításokkal. Próbálkozhatsz a patch-el is, vagy ablakban futtatni a játékot. Élsimítást, HDR-t, TSAA-t kikapcsolni. Most ezek jutottak eszembe első körben.
  • repvez
    #1312
    minden más progi megy mint a zsirozott villám nem panaszkodik egyik sem hogy valami nem lenne jó neki csak ez.
    Semmi nincs huzva és a hőfok gondok is megszüntek,amivel eddig babráltam.
    A win kb egy honapja lett ujrahuzva minden frissités fennt van Sp1 és legujabb drájverek(már ami a lapomhoz még fellelhető), 11.2-es kakliszt.
  • LeonSilver
    #1311
    Nincs húzva a cucc? Esetleg egy memtest nem ártana tezsvírem.
    Azt is meg lehetne tenni, hogy körülvizuálni a lapot meg a VGA kártyát, hogy valamelyik elko nincs e kicsit quasimodosítva. Nekem erős a gyanúm ettől a "mindig más dll-re panaszkodik" miatt, hogy esetéeg valami hw hiba esete forog fenn.
  • Sanyo
    #1310
    Minden más játék hibátlanul megy?
  • repvez
    #1309
    Hát ez elég bonyolult igy elsöre nekem és nem tudom hogy most mit is kéne csinálnom vele, meg ahányszor elinditom mindig más dll -re panaszkodik
    A probléma mindig a betöltödés utolsó fázisában jelentkezik a csik 90 %a már feltöltödött.
    Tegnap elött még elindult átlátszó géppel,de tegnap és ma már a betöltéskor megáll.
  • Solt
    #1308
    parancsolj
  • repvez
    #1307
    Alkalmazásnév: dcs.exe
    Alkalmazásverzió: 1.1.0.6
    Alkalmazás időbélyegzője: 4d70d4a8
    Hiba – modul neve: KERNELBASE.dll
    Hiba – modul verziója: 6.1.7601.17514
    Hiba – modul időbélyegzője: 4ce7b8f0
    Kivételkód: e06d7363
    Kivétel – eltolás: 0000b760
    Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1
    Területibeállítás-azonosító: 1038
    További információk 1: 3222
    További információk 2: 32227f6d09bee984f5e1032fe4dd9c53
    További információk 3: 8977
    További információk 4: 89773775cff21e1bf5d32a952fbf1d3a
    most ezt a hibakodot dobta
  • Bögyörő
    #1306
    Azt megnézted pontosan hanyas verzió van fent? Estetleg próbáld meg a legújabb patch-et. Valami codec csomag nincs a gépeden, nekem régen sok érdekes hibát okoztak a játékoknál. A géped mindenben megfelel a minimális követelményeknek? Ha Ati kártyád van akkor esetleg próbáld amit lehet "Use application setting"-re állitani, nekem igy sokkal jobban megy mintha én húznék mindent maxra.
  • Sanyo
    #1305
    Flight management video.
  • repvez
    #1304
    ez volt az elsö inditása a játéknak a gépemen nem hogy már modoljam is skinekkel.Ezért lenne jo kideriteni az okát neki hogy tudjam használni mert igy ugyan ugy felejtös mint az OF bármennyire is szeretném, de ha nem látom a kabint akkor nem tudok mit kezdeni vele.

    Amugy a menüben a viz low az élsimitást levettem a HDR kikapcsolva a tobbi medium.
  • LeonSilver
    #1303
    Nem akartál feltenni valami szkint? Nálam akkor csinált ilyent (BS) amikor valami szkint raktam fel és nem volt jó, vagy valami ilyesmi.
  • repvez
    #1302
    a dx-en kivül mindent feltettem, mert a legujabb van fennt nálam ,

    Nem ir semmi részleteset csak a szokásos exe hibát észlelt ezért leáll vagy egy másik lehetöségnél egyszerüen bezárja a játékot és a menübe tesz vissza
  • LeonSilver
    #1301
    Tetszene ha minden működne faszán és nem kellene hozzá két paks, amin egyébként ugyan úgy szar mint 1/4 pakson.
  • Papa01 #1300
    Értem, kszi. :) Tetszik a CoD?
  • Bögyörő
    #1299
    Köszi.
  • LeonSilver
    #1298
    J az mfcd-k cserélgetése
  • Bögyörő
    #1297
    Többször előfordult velem hogy megsérült a jobb vagy a ball MFCD, most legutóbb a bal, és látszólag mindem más müködőképes volt de nem tudtam fegyvert választani, ilyenkor lehet valamit csinálni? Esetleg a jobb MFCD-t lehet a bal helyett is használni pl fegyverválasztásra? Vagy valahogy másképp lehet fegyvert választani?
  • LeonSilver
    #1296
    Az utóbbi időben 5 perc röppenésre sem nagyon volt időm. Amikor meg van egy kicsi a CoD-ot nyüstölgetem.
  • Papa01 #1295
    Értem, nekem egy 4890-esem van, szerintem még egy évig az lesz.. akkor lesz 3 éves, lehet akkor cserélem majd.
    Tényleg Leon, régebben írtad, hogy készítesz, egy új TGP-s anyagot.. csak írtad, hogy még teszteled.. :) Részleteket lehet róla tudni? :)
  • LeonSilver
    #1294
    Mert lassú. Nem vettem helyette anno semmi csilli-villi kártyát. Egy mezei (Sapphire) HD4870 1GB került a helyére és összehasonlíthatatlanul jobb.
  • Papa01 #1293
    Miért?
  • Caterpillar
    #1292
    1 éves kártya és nálam perfectül megy.. Amit kell szépen visz... :)

    Nah meg pénzem sincs 560Ti -re xD
  • LeonSilver
    #1291
    Nekem van itthon egy HD4850 512. Annak idején kb. 2 napig volt a gépben, úgy basztam ki mint az izé.
  • Caterpillar
    #1290
    A 4850 lassú? Őőőőő hátazért annyira nem lassú az főleg annyiért amennyibe került. Nekem pl egészen korrektül fut med-high beállításokkal a cucc.
  • Solt
    #1289
    Sóhaj. Mély.
  • Adam II
    #1288
    Jajj nagyon sajnálom nagyokos, hogy nem vettem észre, hogy bennt maradt a "mit is" miután átírtam a mondatot és itt nincs lehetőség szerkeszteni a hozzászólásokat. Nem tudom mi rosszabb a szar fórum motor vagy a nagyképű seggfejek akikkel tele van ez a fórum.

    LeonSilvernek minden esetre kössz a választ.
  • Adam II
    #1287
    Elindul és instan actionben tudok is repkedni csak a trainingnél egy idő után eltűnnek a tereptárgyak befeketedik minden és csak a hullámzó tenger látszik a nagy sötétségben, a hangok meg a szöveg megy tovább.

    Akkor ezek szerint amit ők ajánlott gépigénynek írnak az valójában minimális mert oda 8600GT van írva.
  • Solt
    #1286
    Fogalmazásgátlót szedsz? :D Atyaég... :D
  • LeonSilver
    #1285
    A procin kívül mindent, bár nem lenne rossz egy 4 magos.
    A 4850 egy qrva lassú kártya, a 2GB RAM meg kevés.
    Ettől függetlenül el kellene indulnia, valami más bibi is lesz ott.
  • Adam II
    #1284
    Tehát mit is kell valamit fejlesztenem a RAM-ot leszámítva vagy a kevés RAM okozza ezt a fekete képernyő hibát??
  • Bögyörő
    #1283
    A Mission Editor->Misc->Credits-nél pontosan megtudod nézni hanyas verzió van fent. Esetleg valamit bővebben nem ir a hibaüzet? Igy azért elég sokminden lehet. Mikor telepitetted mindent feltettél? Azthiszem DirectX, MS Visual C meg ilyeneket akar feltenni, ha már fent voltak szerintem akkor is érdemes feltenni mert lehet újabb vagy vannak benne olyan fájlok amik nincsennek fent de szüksége van rá.
  • repvez
    #1282
    találkozott már valaki olyan problémával, hogy külső nézetben nem látszik a gép és belsö nézetben is csak a MFD és a hud képe + látszik fekete szinben a gau-8as csöve.Tisztára mint az OF verzioban win7+ati komboban. ÉS rendszerint runtime error hibával elszál a dcs exe.
    A hivatalos oldalrol szedtem le ha jol emlékszem 1.06 os van ott fenn, de nem látom mert a betöltö képernyön az utolsó számjegy nem látszik.