36814
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Sanyo
    #1369
    GAU-8/A Avenger.

    Készülget a cikk, ha minden igaz lesz benne egy meglepetés is. :)
  • Bögyörő
    #1368
    A TISL panellel tudja valaki pontosan mi a helyzet? Most tartok nála a manualban és az én angol tudásommal nem igazán értem, van egy olyan rész ahol azt irja hogy "This panel is not functionally implemented in this simulation" ez ha jól értem azt jelenti hogy nem működik, de ehez képest minden minden kapcsólóhoz tekertyűhöz és egyébb bigyóhoz leirja hogy mit csinál, máshol ha egy kapcsoló nem müködik egyszerüen odairják hogy "No Function", most akkor müködik vagy nem.
  • Sanyo
    #1367
    Basic Laser Guided Bomb Delivery.
  • macleody
    #1366
    Ne idegesítsétek már csoleet mert még azt mondja, hogy ez sem jobb gép mint a kamov és letörli az egész játékot. Akkor meg kivel fogok repkedni?
  • LeonSilver
    #1365
    Nem, nem figyeltem fel rá.
  • HungaroJET
    #1364
    Tudja azt Csolee :D Nem látod a Szmájlit amit benyomott a végére ?
    Lájkollak Leon
  • LeonSilver
    #1363
    Ha az RWR-re gondolsz akkor az nem radar tezsvírem.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Radar_warning_receiver
  • HungaroJET
    #1362
    Radar ? Letörted azt a kibaxot nagy forgó-lavoárt a Disznó hátáról ?
  • csolee
    #1361
    másik nagy kérdés: miért nem látom a radaron a mi24-eket?
    annyira nem picik...
  • LeonSilver
    #1360
    A-10-el igazából inkább el kell kerülni őket. A Mav nem igazán alkalmas a légvédelem kiiktatására lévén igen csak "közelről" indítható. A többi fegyvere meg egyenesen szóba sem jöhet. Erre a feladatra van alkalmasabb gép is. Megjegyzem nekem sem tetszik ez. A Su-25T igen eredményes tudja felvenni a harcot a légvédelem ellen is, hála az L-081 Fantasmagoria POD-nak meg a Kh-58U-nak.
  • csolee
    #1359
    hi All!
    vki mondja már meg, hogy tulajdonképpen mi a módja megsemmisíteni egy OSA-t vagy KUB-ot?
    nekem nem tiszta a lőtávolság kérdése...
  • GrooveHero
    #1358
    És egy újabb reinstall sem segített, ezúttal bepipáltam a directx-et, hogy rakja fel, az előbb nem volt bepipálva, akkor csak hibát észlelt és leállt. Mostmeg megin c++. A phecsába:S
    Na megyek keresek egy kázcsövet, vagy vmi hasonlót itt a laksában az főkötöm magam:D
  • GrooveHero
    #1357
    Háttő...nemnyert.
    még annynit megjegyeznlk, hogy a reinstall után már nem dobálta c++-os szarságot, mostmár csak szimplán hibát észlel, és leáll:S
  • GrooveHero
    #1356
    okay, köszi, ezt még megpróbálom. Na most tudod mi az érdekes?Hogy van olyan pálya ami elidul, de nem tudok semmi csinálni, mert nem értek a géphő:D
    De pölöa tréning, fast mission, campaign nem megy.
  • repvez
    #1355
    nézd meg a #1325 hsz-embe lévö linket és csináld meg az oprendszerednek megfelelö 3db hack-ot és jó lesz , legalábbis nálam megjavult töle.
    Valamiért nem szereti ha 3gb-nál kevesebb a memória.
  • GrooveHero
    #1354
    feltettem minden létező frissítést, de semmi nem változott:(
  • GrooveHero
    #1353
    Még a win frissítéseket feltolom, aztán ha így se jó, akkor felkötöm magam:D
  • GrooveHero
    #1352
    MEgtörtént az x86-os verzió telepítése és restart is volt, a helyzet nem javult:S
  • Harbonah
    #1351
    frissítsed a Visual C++ csomagot, annak meg kellene oldani a problémát

    válaszd az Oprendszerednek megfelelőt:
    Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86)
    Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x64)
  • GrooveHero
    #1350
    szóval erről lenne szó.

  • GrooveHero
    #1349
    Sziasztok. Elindul a játék, de mikor ki akarok választani egy küldetést, vagy traininget, vagy valami mást, akkor a betöltési csík majdnem végigmegy, de előtte 2 centivel kidob win7be a következő hibaüzivel:


    tudna vki segíteni, hogy ez mi lehet, és hogy hogyan tudnám ez a hibát elhárítani?
    Előre is köszi a segítséget. Hali.
  • csolee
    #1348
    1 a biztos: HungaroJET és Paks közvetlen kapcsolatban állnak...
  • HungaroJET
    #1347
    Még néhány lövés :)

    http://forums.eagle.ru/showthread.php?t=68538&page=2
  • Harbonah
    #1346
    utolsó próba...
  • Harbonah
    #1345
    Olvastam, csak máshogy próbáltam mint HungaroJET, nem adom fel könnyen, békás fiókom van :P
  • Papa01 #1344
    :)))
    Olvasd el légyszi ezt a HSZ-t: #1333
  • Harbonah
    #1343
    Nekem két win7 van a gépen, az egyik egy 7200RPM-es 1 terrás samun, ezen a vinyó 5,9 et kapott élmény index szerint, a másik win7 egy 5400RPM-es 2 terrás samun van ott 7 egész valamennyit kapott a vinyó...

    Amiért meg írtam az az, hogy innen Papu kitudja törölni a linkelt képem ha elrontom, mielőtt beraknám a freetrack fórumba. Ugyanis kész lett a házi trackIR-em. Azóta akarok csinálni egyet, hogy kipróbáltam Leonsilvernél, igaz az már lassan 3 éve volt, dehát jó munkához idő kell :)



  • LeonSilver
    #1342
    Ahogy néztem ezt a procit szaréhugyé árulják. Eszméletlenül jó árban van.

    Papa, volt olyan gém ami csak valami peccsel indult el cx procin. Ráadásul valamelyik (már nem emlékszem rá, de talán a 6x86) olyan szinten melegedett, hogy sütni lehetett rajta. Komolyan.
  • HungaroJET
    #1341
    Eredetileg i7-2600K-t akartam, de megnéztem vagy féltucat tesztet és arra a következtetésre jutottam, hogy a 2600K kb. 5-10%-val gyorsabb - Hiper-cérna ide vagy oda - , de 2x annyiba kerül :(
    Úgy tűnik jó választás volt a 2500K. A két proci különbözetéből meg kifutotta még egy SATA3 3TB :)
    A fene vinné, de csak 5.9 élményindexű ;)
    A lentebb prognosztizált fél milla feléből megúsztam a "Rendszert":D
    Velem nem fog EDe kicseszni egy ilyen földtúró Varcskossal :D:D:D
  • Papa01 #1340
    Én jól elvoltam anno a Cyrix-al... :)) Úristen, de régen volt.. :))
  • LeonSilver
    #1339
    Nekem nagyon régóta AMD-s rendszereim vannak. Semmi elfogultság vagy mittudom én, egyszerűen nem nagyon érdekelt soha, hogy miylen szar van ebbe a szutyokba. Aki például azt állítja, hogy azért vesz intelt mert az amd rossz vagy gond van vele az egész egyszerűen nem mond igazat. Sok-sok amd-s és inteles gépet szervizeltem de a Cyrix proci kivételével soha, egyikkel sem volt gond. Még az olyanokkal sem, hogy TX 486 (sőt, annak idején a dx2 80 simán ment 100-on). Szóval nekem semmi bajom sem az intellel sem az amd-vel viszont ha a bulldozer nem durrant nagyot akkor intel lesz a következő procim. Ez az i5-2500k nagyon brutális.
  • LeonSilver
    #1338
    Ja. A békás bizbasz szinte a megjelenése óta szar az sg-n. Még nagyon az elején lehetett linkelni vele képet de nem sokáig.
  • Solt
    #1337
    Hát egy ilyen rendszer alá már "illene" egy ssd! ;)
  • Papa01 #1336
    Igazán nincs mit! :) Majd Leon mester, úgy kiszedi a rontott HSZ-eket.. :)
  • HungaroJET
    #1335
    Ja, majd elfelejtettem, hogy is megy ez itt :D Köszke


  • Papa01 #1333
    Használd EZT a képfeltöltéshez, ez jó az SG-én.. :)
  • HungaroJET
    #1332
    Kicsit megpiszkáltam a hardvert is :)
    Gondoltam megpróbálom :D
    Úgy tűnik, extrém-jó procit (is) kaptam.
    Wazze, nem akartam hinni a szememnek ! ! ! :o
    Nézem a COC-ot, baxki mi a fax akar lenni a az Infinity :O
    Utána nézem a Rendszert :O
    A merevlemez csak 5.9 ?
    Bezzeg a többi 7.9 :D


  • Papa01 #1331
    Köszi szépen a válasz! :) Remélem, hamarosan én is tudom egy kicsit egy picit.. :) Sajnos még csak a javítás telepítéséig jutottam el.. :)
  • LeonSilver
    #1330
    Van előnye a 64 bites rendszernek. Ha! Például ha az alkalmazás direkt 64 bitesre van írva (az a10c-nek van ilyen része). Vagy ha a gépedben található össz memória mérete meghaladja a 4GB-ot.
  • LeonSilver
    #1329
    Na Papa úr. Szerintem a gém gyorsult, nem is keveset. Valamint úgy tűnik helyrepofozták a markert. Most ahova viszed ott is marad és nem mászkál el a rákba.