36783
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • HungaroJET
    #1499
    Lőttem megint pár screen-t..
    Ha valakit érdekel, erre vannak:
    Screenshots:
  • LeonSilver
    #1498
    Mondjuk a közepén nem sok minden történik, csak szól a zene meg megyek-megyek-megyek ... Sajnálom de lusta vagyok vegsszal vagdosni :)
  • LeonSilver
    #1497


    Kicsit "idősebb" kollégáknak fel fog tűnni esetleg egy ismerős dallam :)

    Sajnos a leszállás nem fért már rá mert hosszabb lett volna mint 15 perc.
    INNEN letölthető a .trk
  • LeonSilver
    #1496
    Nagyon örülök neki ha hasznosnak találjátok. Egyébként az érdem GaBika6 kollégáé. Ő kérdezte pm-ben és ezért írtam le illetve csináltam a videót.
  • macleody
    #1495
    Na bakker, én meg a jettisont nyomtam és nem értettem miért nem azt csinálja amit akarok. Köszi.
  • Papa01 #1494
    Köszi szépen, hasznos anyag! :)
  • LeonSilver
    #1493
  • LeonSilver
    #1492
    Fegyverek, tárolók eldobása.pdf
    avagy selective jettison.
  • LeonSilver
    #1491
    ITT a megoldás.

    Sanyo vagy valaki aki fasza inglisbül a lényeget lefJordíthatná.
  • GaBika6
    #1490
    Itt a manual csak nézzél körül picit...
    Szted akik megvették nekik kipostázzák??? Letöltöd, kinyomtatod! Remélem megoldottam a problémád, jó repülést...
  • Mozes
    #1489
    Sziasztok!

    Tudna nekem valaki segíteni, hogy ha jól látom akkor nincsen dobozos verzió, tehát akkor mondjuk a steam-ről lehet leszedni. Mi a helyzet a manual-al? Az is ott lejön amikor letöltöm a progit? Csak elektronikus formában van manual? gondolom több 100 oldal, jó lenne úgy nyomni a játokot, hogy közben ott van mellettem egy kis helyes kézikönyv amiből lehet tanulni? :)

    Köszi
  • Papa01 #1488
    Jaja, engem is érdekelne! :)
  • GaBika6
    #1487
    Ja azt vágom, láttam, de ez más. Erre kéne rájönni vagy aki tudja az írja le plz...
  • Papa01 #1486
    Igen, ez volt a gond , köszi a segítséged! :) Most nagyon baba! :)

    Gabika6: Állat ez a vidi! Én csak annyit csináltam, hogy megjelöltem az első célt TGP-vel, oldottam, rávittem a következő célra a TGP-t, oldottam, és ezt addig amíg oldhatóak voltak a bombák. (Látható a "MAN REL" szöveg a HUD-on.)
  • GaBika6
    #1485
    A több oldásról itt van videjó...
    Engem az érdekel hogy lehet ezt megcsinálni? Gondolom rögzítette rárepülés előtt a célokat messziről, így csak 1x kell rárepülni. Hogy kell ezt rögzíteni és változtatni a célokat tgp-n?

  • LeonSilver
    #1484
    Papa bakker ne legyél már izé. A roncstelepek tele vannak "korábban jó volt" szarokkal amik már nem jók.
  • Papa01 #1483
    Hát lehet.., de korábban jó volt.. :( És most ROF alatt is gebasz van.
  • LeonSilver
    #1482
    Hát ez igen nagyon fos Papa. Próbáld meg úgy, hogy a hosszabbítót kiiktatod. Sajnos néhány "futottak még" USB hosszabbító tud galibát okozni.
  • Papa01 #1481
    Értem, köszi a segítséged! :)

    A joyok:

    Az EVO USB hosszabbítón van.

    Tengely beállítások:




    Megnézem ROF alatt szar -e...

  • LeonSilver
    #1480
    Próbáld meg áttenni másik usb-be a joyt.
    Nézd meg az x52 control paneljét, hogy ott milyen.
  • Papa01 #1479
    És balra kurzor mozgatóval sem tudom vissza tenni alaphelyzetbe.. :( Nem tudom, mi történt.. :(
  • Papa01 #1478
    Basszus, most teljesen megbuggyant... :((
    Ezt nézd, alapból hogy kivan térítve:



    Úgy orsózik mint állat.
  • macleody
    #1477
    Na mindjárt megnézem én is üresen. Meg úgy is, hogy Gau is tök üres.
  • LeonSilver
    #1476
    Ott lehet valami, hogy az egyik oldalon van a két AIM9, a másikon az AN/ALQ, aztán a TGP és itt ugye a másik oldalra én például egy rakéta konténert rakok de lehet, hogy nehezebb vagy könnyebb cucc kell.
  • LeonSilver
    #1475
    Na. Most kipróbáltam. Tök szélcsend és semmi (se TGP sesemmi) nem volt felpakolva. Nem kezdett el orsózni. Tehát szerintem amikor megpakoljuk (bár én figyelek rá amennyire lehet) akkor valamelyik oldal "nehezebb" ezért kezd arra orsózni.

    Nem tudom miért van Neked kitérítve kicsit Papa, próbálj meg egy reset trimmet előtte hátha. Meg néha kapcsold be a RCTRL+ENTER -t és nézd meg, hogy alapon vannak egy a bigyulákok.
  • Papa01 #1474
    De üres gépen miért húz jobbra? :) Ez az amit nem értek.. :)
  • Papa01 #1473
    Igen.
    Leon, nálad is csinálja??? Akkor megnyugodtam.. :) Bár én külsőben látom, hogy a csűrő picit ki van térítve alapból is.. :(
  • macleody
    #1472
    Jaja, nálam is jobbra húz, ezért már felszállás közben trimmelem is balra.
  • LeonSilver
    #1471
    Nekem ha 5° alatt van a bólintás akkor mindig bekapcsol.
  • Papa01 #1470
    Értem, köszi... tisztára olyan vele ezzel a joy-al repülni, mintha ROF-oznék.. :))
  • LeonSilver
    #1469
    Ja. Ettől az orsózástól én is kész vagyok teljesen. El nem hiszem, hogy nem valami bug mert hiába van szélcsend és hiába nyomo a ctrl+entert, azt mutatja, hogy a kormányszervek nincsenek kitérítve, mégis (általában, sőt asszem mindig jobbra) elkezd orsózni ez a szar)
  • macleody
    #1468
    És ha bekapcsolod kiírja a HUD-on, hogy be van kapcsolva?
  • LeonSilver
    #1467
    Azért nem kapcsol be mert az emelkedés / süllyedés maximum 5° lehet, illetve az orsózás is (ez utóbbi csak tipp, az előbbi 100%).
  • Papa01 #1466
    De, mindkettőt... használnám. :) Csak a joy most alapból fura ha üres a gép akkor is elkezd valamelyik irányba orsózni.. megnéztem külső nézetben a kormánylapátok alapból ki vannak térítve egy picit. Ha kihúzom a joyt, majd vissza rendben, de egyre inkább már ez sem segít..

    Robot: Érdekes ez is.. sokszor van az, hogy bekapcsolnám ('A'), és nem történik semmi, majd sokadjára egyszer csak sikerül bekapcsolni... illetve sokszor egyenesen repül a gép bekapcsolom, és nem pontosan tartja az irányt.. elkezd süllyedni, vagy nagyon enyhén orsózni..
  • LeonSilver
    #1465
    Meg autópilótát használni? Egy klikk és tartja a magasságot és az irányt. Az egyik legfontosabb és leghasználhatóbb segítség az A-10-ben.
  • Mozes
    #1464
    Sziasztok!

    Abban tudna valaki segíteni, hogy ha jól látom akkor nincsen dobozos verzió, tehát akkor mondjuk a steam-ről lehet leszedni. Mi a helyzet a manual-al? Az is ott lejön amikor letöltöm a progit? Csak elektronikus formában van manual? gondolom több 100 oldal, jó lenne úgy nyomni a játokot, hogy közben ott van mellettem egy kis helyes kézikönyv amiből lehet tanulni? :)

    Köszi
  • macleody
    #1463
    Nem szoktál trimmelni?
  • Papa01 #1462
    Köszi, ezt már én is Fraps-el rögzítettem.. :) Egyszerre 3 célra oldottam. :)
  • LeonSilver
    #1461
    Vagy direktbe veszem (nekem a fraps a Scroll Lock-ra van állítva) vagy rögzítem a röppenést .trk-ba és utána veszem fel.
  • Papa01 #1460
    Gratula, szép lövés! :)