36807
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Papa01 #1563
    Leon Mester, mielőbbi jobbulást! :) Mi történt, hogy majdnem kórházba kerültél? :(
  • LeonSilver
    #1562
    Alóha!

    Srácok. Úgy volt, hogy GaBika6 kolléga kérésére csinálok egy "hogyant" a #1514 hszben látható videó alapján. Sajnos csütörtök délután óta rámtört a dögrovás (még a kórház is szóba került, bár talán ezt sikerül elkerülni) így egy kicsit biztosan csúszni fogok vele.

    Szóval GaBika6 és mindenki: elnézést, igyekszem majd bepótolni.
  • Wampa
    #1561
    Köszi előre is-te,ez az izéd,ami nekem egy pilota kobakja,teljesen olyan mint a Phantomoknak a századjelvényében a figura.
  • wittman
    #1560
    Szia Wampa!

    Délután leírom, mit és hogyan.
  • Wampa
    #1559
    Köszi

    Gondoltam ,hogy valami ilyesmi,elvégre egyszer,anno,még a Halálcsillagot is szétlőttem:)meg picit gyanus is volt bevallom,hogy a Ewingok ott legelő egyik marhájának a fingja letépi az orrfutót:P

    Valaki esetleg árnyék-viz kikapcs ügyben?
    Próbáltam átvenni a hatalmat a config file ban,de csunya vége lett.
    Mondjuk ebből látni,hogy a Kardhal c. film hires 1628 bites kódfeltörős jelenet melyik részét vállalnám.(nem,nem a csajéra gondolok,az asztal alatt:)


  • HungaroJET
    #1558
    A Nevada terep még nincs rendesen megcsinálva. Szóval a textúrák - utak, kifutók, gurulók - nincsenek a futóműhöz igazítva, programozva. Jópár helyen olyan mint a sivatag, vagy egy szántóföld grúziában.
    Oda ne tedd le az orrfutót. Leírás ide vagy oda,én 50 csomó fölött tökik húzom a botot fel és leszállásnál is. Full Flaps kell ! ! ! és mikor emeli a madár az orrát, akkor félig visszaengedem a botot. Leszállásnál pedig a lehető legtovább kell megemelt orral fékezni. Ha már tökre húzott bottal is lent van az orrfutó utána is húzom míg 50 csomó alá nem lassul.
    Ha így csinálod nem lesz orrfutó defekted, és 150%-ra terhelt géppel is sérülésmentesen lehet fel és leszállni megfelelő odafigyeléssel ;)

    http://img98.imageshack.us/img98/8388/screen110510195043.jpg
    Felszállás 150% terheléssel, gond nélkül: ^
  • Sanyo
    #1557
    Holnap jelenik meg a DVD verzió.
  • Sanyo
    #1556
    Szerintem bugos a térkép, a rendes térképen soha nem volt ilyen gondom.
  • Wampa
    #1555
    Hát ez az,hogy emelem......de a legjobb a 60-80-100 körüli becsuklás
    Egyébbként a Kaukázusban egyszer nem makkant meg futó

    Most ebben a pillanatban a HOTAS al sz....tam,nem lesz könnyű szülés billentyűzettel:)
  • macleody
    #1554
    Egy havernak is ez a gondja, rendszeresen kinyírja az első futót. Én 80 körül kikapcs az irányíthatóságot és 120-nál kezdem felhúzni. Egyszer durrantottam ki, mikor 140-nél még a földön száguldoztam.
    120-nál már emeld, az se baj ha nem emelkedik de így legalább csökken a teher az orrfutón.
  • Wampa
    #1553
    Tiszteletem uraim

    Következő elcsépelt kérdéseim lennének:
    1.Ki tudom-e kapcsolni (ha van egyáltalán)a nevadai helyszin alatt hullámzó ősmátrix óceánt?
    2.Vajon az árnyékokkal is megtehetem ugyanezt?

    Repülés szakmai kérdésem is lenne:

    Vajon mi a pajkos inszeminációs célszerszámért bukok orra minden 3 ik felszállásnál Nevadában?Ok,nem néztem még utána az adatoknak,az Erővel repülök (de egyelőre örülök mint kismajom a hátsó nyulványának,ha le tudok gépágyuzni egy szerencsétlen UAZ-t)de olyan óvatosan indulok neki,flap lent,kb 60-80 után nem nyulok bele a kormányzott kerékbe (vagy rögzitem),terheltségtől függően próbálom elemelni a tankot 130-155 csomónál....erre vagy elemelkedik(de mondjuk előtte döccen kicsit)erre kint marad az orrfutó (nincs valami kurbli hozzá?)
    vagy kidurran a futó (az mekkora volt,hogy leszakadt az orrfutó,kidurrant a bal főfutó ,de felszálltam:)de gyakran csinálja hogy 70-80 csomónál (pedig simogatom a dögöt)becsuklik az orrfutó.....WTF?

  • Papa01 #1552
    Jaaa, azt hittem a sajátodat írtad a ROF topikban.. :)

    @Sanyo : Örülök, hogy meggyógyultál, és jó munkát a cikkhez! :)
  • Sanyo
    #1551
    Ma az első nap, hogy nem fáj semmim, neki is álltam az anyagnak. Egyszerűbb ha teljesen újrakezdem, mert az eredeti angolban is van 1-2 elírás.
  • LeonSilver
    #1550
    A RoF-ot? Nem, csak nem játszottam vele. Ma szedtem elő megint.
  • Papa01 #1549
    Wow! :) Csak nem adtad el?? :) Ez a Teve háklis egy valami.. :)
  • LeonSilver
    #1548
    off

    kb. egy év kihagyás után úgy gondoltam, hogy ismét játszok vele egy kicsit



    on
  • LeonSilver
    #1547
    Jobbulást faterkám. A cucc meg ráér;)
  • Sanyo
    #1546
    Leon, tegnap óta folyamatosan dögrováson vagyok, magas lázzal fekszem. Amint jobban leszek, átnézem a küldött doksit.
  • Mozes
    #1545
    Sziasztok!

    Nagyon köszi mindenkinek a segítséget!

    Csaba
  • LeonSilver
    #1544
    Sőt! Az UFO-kat meg az élienek ;)

    Egyébként azért nem tudunk értelmesebb választ adni, mert még nem találkoztunk ilyennel. Csak UFO-val.
  • macleody
    #1543
    Na látod. A piramisokat is az ufók építették.
  • csolee
    #1542
    ja igen - tényleg!
    azt már láttam hogy fehér piramisokat építenek arra a pontra amit kijelölök...
  • LeonSilver
    #1541
    UFO?
  • csolee
    #1540
    hi All!
    vki tudja-e, hogy mi az a fehér négyzet ami megjelenik nekem a waypointokon (letöltött MP mission)néha... söt olyat is láttam már hogy ugrált össze-vissza.
    macleody repült még a pályán, de tán ő sem csinált semmit...
  • csolee
    #1539
    mozes! az előzők mind igazak ha tudsz repülni és közben tapasztalsz dőlést... DE a szavaidból nekem kicsit arra emlékeztet a dolog amit én tapasztaltam anno, hogy nem repültem hanem "hullámvasútaztam" a levegőben (a joyhoz nem is értem hozzá és mégis ment egyenesen, következő pillanatban DURVÁN lebicsaklott = a kabinban is)...nem lehetett repülni vele.
    az eset akkor oldódott meg amikor az x52höz zsír új profilt állítottam össze és nem az átalakított BS profilt használtam már.
  • HungaroJET
    #1538
    A két hajtómű forgatónyomatéka a ludas (max kakaónál tuti), de persze asszimetrikus terhelés is okozhatja.
    Ha leveszed a gázt és megszűnik (nálam a jobbra dőlés), akkor a h.m.forg.nyom. miatt van.
  • Wampa
    #1537
    Már felszállásnál is huzza el ,nekem jobbra....de lehet hogy csak a ramom kevés:)
    Különben a memoria igénye rohadtul nincs optimalizálva a játéknak.

    Máa,ezt káttátok már?
  • repvez
    #1536
    trimmeld középre, az asszimetrikus felfuggesztés miatt nem biztos hogy a semleges trimhelyzet lesz a jo az egyenes repüléshez.
  • Mozes
    #1535
    Sziasztok!

    Lehet hülyeség a problémám, de lehet valaki tud segíteni. CH Fighterstick-em van, rendesen be van kalibrálva. Azonban amikor bejön a játék rögtön elkezd dölni a gép valamilyen irányokba. Ha szintbe hozom akkor is 1-2 másodperc és már bólint is a gép, nem lehet vele "egyenesen menni" egy csöppet sem, mert rögtön megindul.
    Van valakinek ötlete?

    Köszi,
  • csolee
    #1534
    újra telepítéstől tartottam 1 kicsit én is, de végül is tényleg nem lett "baja"...
  • csolee
    #1533
    a telepítésed nemtom, de nekem most 2x2 ikonom van: _x86szingli, _x86multi és asszem a nélkül simán szingli és multi.
    ahogy ez megvolt - minden más ugyanugy mükszik mint BSben...
  • repvez
    #1532
    Az honnan derül ki hogy milyen biten megy most a játék, mert én nem emlékszem hogy kellett volna választanom a telepitésnél.DE nem nagyon szeretném ujratelepiteni sem.
    Amugy ha 32 bites a win7 akkor alapból müködni kellene , vagy valahol még állitgatni kell a progiban hogy müködjön ?
  • LeonSilver
    #1531
    Igen, megcsinálom ha egy kicsit több időm lesz.
  • csolee
    #1530
    freetrack:
    64 biten nem fut, 32 biten mükszik...
    anno a telepítésnél nem választottam a 32 bites telepítést ezért utólag kellett megtennem.
    csináltam egy biztmentést és setup újra - kiválasztottam a mindkettőt és tette is fel a gépre (még hely se kellett neki), beállításokon nem vettem észre semmit (dual monitor pl).
    azota 32bites ikonnal indítok és kész.
    sebesség nem rosszabb mint elötte.
  • GaBika6
    #1529
    Remélem megosztod valami pdf-ben, vagy word doksiban magyarázattal mellékelve, hogy mit miért kapcsolunk...
  • repvez
    #1528
    tud nekem valaki segiteni, hogy hogyan kell müködsre birni a freetracket , melyik fixer kell hozzá vagy mit kell állitani.
    A másik kérdésem mondjuk az nem csak ehhez a játékhoz kapcsolodik, de lehet valahol fájlba is beirogatni az értékeit a freetrackes profil gorbéknek, hogy melyik tengely mennyire legyen érzékeny és mekkora deadzonja legyen?Mert a görbét egérrel nem nagyon lehet oda állitani mindegyik tengelyen ahova szeretném.
  • LeonSilver
    #1527
    Valahol a fórumon írta is a wagon. Abból elég nagy botrány lenne ha nem tartanák be.
  • Papa01 #1526
    Reméljük a legjobbakat! :)
  • Sanyo
    #1525
    A bétások.

    Papa: ezt ígérték, de majd meglátjuk, hogy mi lesz belőle...
  • macleody
    #1524
    Milyen előrendelők?