36808
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Papa01 #1604
    Köszi szépen, nagyon nagy vagy! :)
  • LeonSilver
    #1603
    133 perc :D Rohattt köcsög fatávnyet..
  • LeonSilver
    #1602
    Most megcsináltam a multiple bizbaszt, ~500mega. Sajnos ezzel a szutyok adsl-el kell vagy 2-2.5 óra a feltöltéshez. Aztán majd nekiállok és csinálok erről is egy szösszenetet.
  • Papa01 #1601
    Köszi. megnézem! :) A baloldali MFD-én hogy jelölöd meg a waypoint-ot azzal a sárga négyzettettel? :) Nekem az egész folyamat ködös még.. pár mondatot tudnál írni, ha időd? :) Köszi!
  • macleody
    #1600
    A-10c Harrier :)
  • LeonSilver
    #1599
    Annyi hibát vétettem a videó készítésénél, hogy amikor "jön" a "New Tasking" akkor a két TGP-n nyomni kell egy wilco -t és egy acknowledge-t.



  • Papa01 #1598
    Huh, odatekertem, nekem ez még nagyon magas, így első látásra. :)
  • Papa01 #1597
    Köszi a vidit, megnézem! :)
  • LeonSilver
    #1596
  • LeonSilver
    #1595
    Ja. 131.00 általában a frekvencia de megadhatsz nekik mást is.
  • Papa01 #1594
    Köszi szépen. kipróbálom! :) A jtac-ot ugye a rádió menüből hívod elő? (ű)
  • LeonSilver
    #1593
    A multiple jdam dobást próbálgatom, fasza nagyon, viszont nem bírok rájönni, hogy háromnál több cél esetén mi a helyzet. Három célpontot simán be tudok vinni a cdu-ba (vagy mi a rák) de a negyedikkel már nem boldogulok. Ha ezt kiókumlálom akkor csinálok róla leírást.
  • LeonSilver
    #1592
    Abszolút nem bonyolult.
    Amikor beszélsz az egységgel akkor közlöd, hogy miylen fegyverek vannak a gépek. Ennek és a célok milyenségének függvényében a JTAC eldönti, hogy mit kell használnod. Ennek megfelelően vagy megjelöli füsttel vagy lézerrel a célt. Ami kicsit "körülményessé" (nem ez az igazán jó szó) teszi ezt a módszert az az, hogy mivel saját egység is van a közelben csak engedéllyel nyithatsz tüzet, ha csak úgy puffogtatsz akkor szólnak, hogy nemá.
    Ebből fakad, hogy 3-4 vél leküzdése bizony több rácsapást igényel, igaz most, hogy rendesen válaszol a JTAC egy rácsapással jó esetben 2-3 cél is leküzdhető.
  • Papa01 #1591
    Igen, ez nekem is feltűnt... :) akkor alapra visszaállították?
    @Leon, Pár szót írnál a JTAC-ról? Hogyan használod, mennyire bonyolult?
    Ez azt jelenti, hogy a célpontot egy földi egység jelöli meg lézerrel, nem pedig én? :) Köszi a választ!
  • Sanyo
    #1590
    Nálam is. 9 aktiviálást ír, az első installnál csak 7 volt.
  • Papa01 #1589
    Értem, köszi! :)
  • LeonSilver
    #1588
    Igen.
  • Papa01 #1587
    Urak, nektek kellett aktiválni újra a progit?
    Mert nálam aktivációs kódot kért... :(
  • GaBika6
    #1586
    Korábban egy videót linkeltem, itt van egy kis életszagú videjó más szemszögből...
    Kedvet kaptam ismét a játékra.
  • GaBika6
    #1585
    Mondjuk engem nem zavart ha kicsit lassú volt a válasz. A valóságban is várni kell a rádión a bontást. Ha veszélyhelyzet van, akkor mondjuk pörög a rádiózás ezerrel...


  • LeonSilver
    #1584
    Majdnem fasza lett a JTAC. Majdnem :D Eddig ugye az volt a gond vele, hogy lassan válaszoltak. Most sikerült felgyorsítani. Annyira, hogy van amikor az ember szavába vágnak :D De ettől függetlenül sokkal jobban használható most.
  • Sanyo
    #1583
    Már kint is van a hír. :)
  • LeonSilver
    #1582
    Kint a peccs!!

    http://www.digitalcombatsimulator.com/en/downloads/patches/dcs-wh_patch_1.1.0.8_en/
  • GaBika6
    #1581
    Még 1 kis okosság...

    My Creating Flight Plan Guide
  • Sanyo
    #1580
    Persze, köszi!
  • GaBika6
    #1579
    Ok!
    Ezt tudod használni?
  • Wampa
    #1578
    Köszi
    Akkor ha jól értem,itt vizzel nem tudok nyerni további fps eket,ha a settingsben amugy is 0-ra van állitva
  • wittman
    #1577
    Na akkor mindenkinek.

    Utána néztem az árnyék és víz beállítási értékeknek. A grafikus opciók beállítása low értékre az option menüben, "0"-s változó értéket állít be a options.lua file-ban. Szóval ez alá már nem lehet menni. Amúgy a low víz az szinte teljesen megegyezik a FC2-ben és az FC1.12-ben lévő alap, de már dx9c-s vízzel, aminek "1" volt az értéke.

    Az árnyék low(0) megjelenítése viszont az FC2 All planar árnyék megjelenítést hozza. A medium(1) a full shadow(fűrészfogas), a High(2) érték pedig a fűrészfog mentes tökéletes árnyékot eredményezi.
  • Sanyo
    #1576
    A lista elejére vettem a pilótafülke műszereket, most minden elolvasok mindenről. Mi hogy működik, elektromos, üzemanyag, hidraulika rendszer. Ilyenkor szokott az lenni, hogy visszamegyek a Wright fivérekig... :D

    Remélem, hogy holnapra elkészülök vele.
  • Papa01 #1575
    Nagyon érdekes hír a HTKA oldalról.
    Ha megvalósul bekerül, a szimuba is egyszer? :))
  • wittman
    #1574
    Szia Wampa!

    Mivel a múlt héten nem volt időm még elővenni sem az A-10C-t, így a mai nap este leírom.

    A meglátásod jó, ez a Phantom figura az F-4 Phantomok figurája, ami a noseart-om a Su-25T-n. A "W" betűt meg nem nehéz kitalálni mit jelent.

    Nagy kedvenc repülőgépem az F-4 Phantom és abból is a F-4G Wild Weasel.
  • Papa01 #1573
    Urak, Ti mennyire tudjátok jól használni a GAU8-ast? Én nehezen tudom a tankokat kilőni. Ti hogyan használjátok a gépágyút?
  • Sanyo
    #1572
    Most úgyis a DCS: A-10C a legnagyobb prioritású munkám, szóval benne lesz a cikkben, de még szükségem van egy kis időre.
  • GaBika6
    #1571
    THX!
  • Papa01 #1570
    Köszi szépen! :)
  • Sanyo
    #1569
    Nem probléma, de egyelőre a sor végére teszem. :)
  • Papa01 #1568
    Ilyenkor úgy bánom, hogy nem tudok angolul.. :(
  • GaBika6
    #1567
    Ezt valaki le tudja fordítani magyarra? Sok minden nincs meg szótárban...
    Eszti-t :)
  • GaBika6
    #1566
    Mindent csak sorban szépen, úgyhogy először jobbulást LeonSilver. Remélem nem súlyos?
  • Caterpillar
    #1565
    Jövőhét.. Talán...

    Leon neked meg jobbulást!