36806
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Papa01 #1642
    Értem, köszi! :) Magát a frekvenciát, hogyan lehet lekérdezni? (ha van.. :) ) Illetve azt még meg tudnád mondani, hogy Mission Editpr-ban, hol adhatok hozzá? Kerestem, de sajnos nem leltem. :)
  • Mozes
    #1641
    Köszönöm a segítséget!
  • LeonSilver
    #1640
    Két dolog lehet. Az egyik az amit említesz, hogy más frekvencia is lehet.
    A másik az, hogy nincs JTAC ;) Nem tudom a faszt misszió izé szokott e JTAC-ot letenni.

    **--**

    A Steam majd letölti a frissítést.
  • Sanyo
    #1639
    Meg kell várni míg automatikusan letölti.
  • Mozes
    #1638
    Sziasztok!

    Steam-es telepítésre, hogyan lehet feltenni a patch-et? Letöltöttem mint külön telepítést a patch-t, de amikor futattom nekem nem találja meg a játék telepítést. Vagy meg kell várni amíg majd a steam automatikusan letölti?
  • Papa01 #1637
    Várom, nagyon4 :)
  • Sanyo
    #1636
    Hát ez még semmi, a lényeg csak ezután jön. :)
  • Papa01 #1635
    Nagyon jó lett gratula! :)
    Leon, beállítottam a frekvenciát arra az értékre, ami a videón látható, de amikor a menüben a Jtac-ot nyomnám, csak kattog és nem történik semmi..
    A Create Fast nission-al próbáltam tesztelni. :) Vagy minden küldésben más a frekvencia?
    Köszi a választ! :)
  • Sanyo
    #1634
    DCS: A-10C - 1. rész - telepítés és főmenü, holnap jön a pilótafülke, elfáradtam.
  • GaBika6
    #1633
    A frekiket be kell állítani, csak a rádiómenü egy gomb alatt elérhető. Amúgy minden csatinak 3 gombja-gombkombinációja van...
    Emlékszel mikor írtam ezért? Szívtam mint állat, mert nekem nem easy rádió volt állítva és azt hittem nem működik a rádióm.
  • Papa01 #1632
    Igen, köszi kimaradt az a szó! :)
  • LeonSilver
    #1631
    Azt hiszem, hogy ha az "egyszerűsített" rádió kommunikációt állítottad be a setupban, akkor nem kell basztatni a frekiket.
  • LeonSilver
    #1630
    Ha a gázkar alattira gondolsz, akkor a rádigót a JTAC frekvenciájára állítottam, különben nem tudok velük dumcsizni.

    A zene meg P.Mobil
  • Papa01 #1629
    Köszi a vidit, vacsorázok, és utána neki állok! :) 0:14-nál a két nyomógombbal mit kapcsoltál? :) Illetve a zene ami alatta megy, az micsoda? :) Tetszik!
  • LeonSilver
    #1628
  • Papa01 #1627
  • Sanyo
    #1626
    Még nem elégszer. ;)
  • LeonSilver
    #1625
    112 perc és fent is van :D

    Mondtam már, hogy leszophat a tréjhomár?
  • Papa01 #1624
    Sanyo, Leon: Várom nagyon mindkettőt! :)
  • LeonSilver
    #1623
    Fasza!
    Mindjárt csinálom is a videót :D
  • LeonSilver
    #1622
    Vááááááááááááááá. Ha minden igaz, rájöttem a megoldásra :D Még próbálom, hogy tényleg és ha igen akkor közlöm.
  • GaBika6
    #1621
    THX!
    Most már rájöttem hogy nekem azért nem működött korábban, mert "balCTRL+jobbnyil" nem volt!
  • Sanyo
    #1620
    Nemsokára elkészül a pilótafülke műszerek ismertetője, néhány munkásabb névvel még küzdök.
  • GaBika6
    #1619
    Ez mekkora kedvcsináló...

  • macleody
    #1618
    Marha jó, hogy nem látom milyen fegyvert akarok feltenni.


  • LeonSilver
    #1617
    Igen! Arra már rájöttem, hogy ez a koordináta az úgynevezett UTM kód és arra is, hogy a bevitelt lehet állítani (L/L vs. UTM). A mikéntje még titok előttem és nagyon megköszönöm ha csinálsz leírást róla!

    **--**

    Igazán nincs mit Papa.
  • Papa01 #1616
    Én is csináltam egy vidit.. nagyon tetszik ez a módszer, köszi Leon még egyszer! :)
  • Droughert
    #1615
    Nem tudom, hogy egy dologra gondolunk-e. Ha arra gondolsz amikor pl. a smerch hunt missionban a predator által küldött coordináták alapján lehet-e a célokat pontosan meghatatározni akkor a válasz igen. 2 különböző formában kaphatod ezeket. Amit írtál példát az az egyik mód, ebben az esetben a kapott számsor adja a coordinátát , a másik amikor külön adja a szélességi és hosszúsági adatokat, akkor külön kell bevinni mindkét adatot a cél helyének meghatározásához. A lényeg, hogy csak a numerikus adatokat kell beütni, sem szóköz, sem tizedes vessző nem szükséges, különben nem fogadja el. Ha erre lennél kíváncsi, akkor holnap otthon vagyok, és egy picit pontosabb leírást tudok adni róla, bár még nekem sem teljesen tiszta ez az egész.
  • LeonSilver
    #1614
    Kipróbáltam teszt jelleggel a szkinezést is :) Most már nagyjából tudom, hogy mi-merre-hányméter. Persze nem májer szinten de azért hamarosan csinálok magamnak valami szkint asszem (persze nem ilyen lesz, ez csak próba) ;)

  • csolee
    #1613
    üdv All!
    lehet egymásnak célt küldeni ha többen vagyunk odafenn?
    hasonlóra gondolok mint BSben...
    (azzé csak az lenne az igazi élmény)
  • Papa01 #1612
    Sikerült, ez nagyon ott van, köszi még egyszer!! :) Mekkora élmény,robot be 15 ezer lábon, majd oldok, és utána csak nézem a tűzijátékokat!! :)

    Leon, muszáj manuálisra állítani az oldást? Kényelmesebb lenne, ha magától oldaná.. :) Megoldható valahogyan? :)
  • LeonSilver
    #1611
    Most majd arra akarok rájönni, hogy a JTAC amit ad koordinátát (Ilyensmi szokott lenni, hogy 30, GG589644) azzal lehet e kezdeni valamit. Azt próbálom megoldani, hogy nem rakok be wp-t és amit adnak az alapján megtalálni a célt. Szerintem valahogy meg lehet oldani csak még azt nem tudom, hogy hogyan :)
  • LeonSilver
    #1610
    Örülök ha használhatónak tartjátok ezeket az izéket ;)
  • Sanyo
    #1609
    Nem is tudod Leon, hogy milyen sokat segítesz nekem. Lassan annyi videót csinálsz, hogy beírhatlak társszerzőnek. :D
  • Papa01 #1608
    Hah, közben leesett... a HUD alatti konzolon lévő kis billenő kapcsoló.. :))
  • LeonSilver
    #1607
    Hát vagy egérrel vagy rendelsz hozzá bill-t :)
  • Papa01 #1606
    Kösz szépen a vidit, kajálás közben megnéztem, nagyon tetszik, mindjárt ki is próbálom! :) A legvégén írtad a "Steer +" megnyomását. Azt hogyan kell?
  • LeonSilver
    #1605
    No hát ilyen lett. Talán nagyjából érthető minden vagy majdnem minden, de azért ez alapján már el lehet kezdeni gyakorolni és tanulgatni a dobálózást.

  • Papa01 #1604
    Köszi szépen, nagyon nagy vagy! :)
  • LeonSilver
    #1603
    133 perc :D Rohattt köcsög fatávnyet..