36810
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Papa01 #1686
    És is tablet-en gondolkodom, a teló olvasni kicsi, de egy 10,1"-es tablet már egész jó.. :)
  • repvez
    #1685
    rákerestem erre a készülékre, de valahogy nem tudtam magamat meggyözni arrol, hogy miért is jó ez, ennyi pénzböl egy tablet is kijön vagy egy okostelefon és azzal nem csak olvasni lehet.

    De persze aki sokat olvas annak lehet hogy nem mindegy a szem kimélése (hogy ne menjen rá a gatyája a szemüvegre ;D ) és hogy tovább birja egy feltöltéssel.
  • Papa01 #1684
    Gratula, használd egészséggel! :)
  • Sanyo
    #1683
    Ma jött meg az Kindle 3 ebook olvasóm, így azért könnyebb a manualt lapozgatni:

  • Papa01 #1682
    Köszi a képet, igen látszott a vidiről , hogy fake, de néhány eredeti fotó is van a videóban.. :)
  • wittman
    #1681
    A javítás javítása... de legalább nem szarakodnak és csinálják egyből. Amúgy az 1.1.0.8-as nem azért jött ki később, mert alaposan letesztelik...

    Lényeg, hogy pörögnek, mint korábban közel sem.
  • Sanyo
    #1680
    Nemsokára 1.1.0.9 patch.
  • Sanyo
    #1679
    A videó csak látvány, az igazi kép a szárnyaszegett izraeli F-15D-ről:

  • Papa01 #1678
    Köszi a linket, a képeken látszik, hogy tényleg alig maradt valami a szárnyból... durva.
  • LeonSilver
    #1677
    http://www.airlinepilotcentral.com/web_video/military_aircraft/f15_lands_safely_with_one_wing_20071220296.html

    Igen. De ez beszopott néhány kilót a GAU-8 ból. Nekem ne repkedjen és minden további nélkül de szálljon le. Ez nekem nem tetszik.
  • Papa01 #1676
    Ha jól tudom, olyan F-15-ös is sikeresen leszállt, aminek ütközés miatt leszakadt majdhogynem a fél szárnya.. :)
  • Wampa
    #1675
    Annakelőtte:)szállt le olyan F 18 aminek leszakadt az orrkupja,a 90 es években
  • LeonSilver
    #1674
    A pofám leszakad. Kedvelem nagyon a gémet de azért ezt nemkéne..

  • GaBika6
    #1673
    Még 1 kis oktatás...

  • Papa01 #1672
    De tök vagyok, gondolhattam volna.... :D Köszi a választ! :)
  • LeonSilver
    #1671
    Simán nyomsz egy HOTAS China hat aft rövidet (C) az aktív, BAL oldali MFDC-n.
  • GaBika6
    #1670
    Ok! THX!
  • LeonSilver
    #1669
    Nem tudom, majd kipróbálom és ha megvan akkor írok róla :)

    A beállítás itt van de bugos és nem tudom, hogy foglalkoznak e vele, írtam a fórumon de mintha nem érdekelne senkit.


    A bug meg itt van.

  • LeonSilver
    #1668
    A HDR jelenleg bugos mint az állat. Van egy maszek gyorsjavítás az ede fórumon, az 59-esek oldalán van hozzá link.
  • LeonSilver
    #1667
    Bocs, most jöttünk haza éppen. Miskolcon voltunk a fiamért ;)

    Szóval az a trükk Papa, hogy a felvétel már a trekkről készült, így bármilyen kameraállást lehet állítani ;)
  • GaBika6
    #1666
    Na ebből is lehet tanulni emberek...

  • GaBika6
    #1665
    Érdekel, hogy ha megvolt a steerpointos bombázás, hogy állítom vissza a régi navpontokat? Tehát hogy a mapon legyen útvonal. Valamint a "steer +" az hol van a billentyűzetek között, mert nem találtam, már 3x végigfutottam, de nem bírok ebben kiigazodni, mert olyan furcsa a billentyűk megnevezése. THX!
  • Papa01 #1664
    Engem nagyon megdöbbent a rendszerek bonyolultsága.. azért ha belegondolok, hogy a repülőgép vezetése mellet ezeket s rendszereket is kezelni... durva...
  • Sanyo
    #1663
    Köszi, a súlyosabb dolgok csak ezután jönnek. :)
  • Papa01 #1662
    Köszi, gratula, nagyon jól sikerült! :)
  • Sanyo
    #1661
    Ezt én sem találtam, biztos surroundra van állítva valahol, mert nézelődés közben gyakran eltűnik a hang. Ja és ma megvolt az első asztalra kidobás is, nem örültem neki.
  • Sanyo
    #1660
    DCS: A-10C - 2. rész - a pilótafülke műszerei.
  • Papa01 #1659
    Csináltam erről is egy vidit.. :) nagyon tetszik ez a JTAC-os dolog! :)
  • repvez
    #1658
    feltettem az 1.10.8 as javitást, de lenne vele pár kérdésem.
    A menüben nem találom sehol sem a dinamikus árnyék kapcsoloját az uj hang beállitásoknak a panelját, hogy be tudjam állitani neki a különbözö hangrendszernek megfelelö setupokat.
    Ill a HDR optionál csak az OFF érhetö el .
    Ezeket hogyan lehet elöhozni vagy van valami elöfeltétele ezek elöhivásához, gondolok itt arra hogy csak mediumon megy a játék és hogy lehet hogy a high beállitások után lehet választani ezeket?
  • Papa01 #1657
    Leon, a videóban a végén külső nézetből indítottad a 3 Maverecik-et. Azt hogyan tudtad megcsinálni, hogy befogd a harcjárműveket külső nézetben? Vagy egy célpontra indítottad őket?

    Köszi a választ? :)
  • Papa01 #1656
    Köszi,ma kipróbálom! :-)
  • LeonSilver
    #1655
  • Papa01 #1654
    Wow, sikerül ez is! :) Azt, hogyan lehet beállítani, hogy milyen fegyvert kérjen a JTAC? :)
  • LeonSilver
    #1653
    Háát emlékezni nem emlékszek rá, tudod

    De megnéztem a pmeket és valóban volt ilyen ;)
  • LeonSilver
    #1652
    Csak gratulálni tudok. Na meg megemelni a kalapomat. Nem semmi meló fexxxxik benne faterkám.
  • LeonSilver
    #1651
    Azé is van a fórum, hogy segítsünk egymásnak. Írj és kérdezz, ez inspirál engem is ;)
  • Papa01 #1650
    Köszönöm! :) Már nem merek írni.. :)) Ugyanis semmi válasz nem jött.. :D De szerintem a legutóbbi post-od lesz a megoldás! Köszi ezt is! :)
  • LeonSilver
    #1649
    Mic Switch Forward. Transmit on VHF radio 1 (AM)
    Mic Switch Aft. Transmit on VHF radio 2 (FM)



  • LeonSilver
    #1648
    Nekem ALT+ num+
  • Papa01 #1647
    Ehh... Fx a billentyű.. :) :D