36809
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Papa01 #1765
    Megfogadtam, hogy 3 évig nem nyúlok a VGA-hoz.. most 2 éves.. Meglátjuk meddig bírom.. :) Te hány évig használtad a 4870-est?
  • LeonSilver
    #1764
    Én már lecseréltem a 4870-et.
  • Papa01 #1763
    Igen, ez az köszi szépen! :)

    Lehet egy teljes reinstall nem ártana.. meg lecserélni a 4890-est.. :D
  • mcsaba
    #1762
    Én is csak a frissités tettem fel és nekem is úgy tünik mintha kevesebb fps lenne.
    A verziószám a Mission Editor Misc Credits-nél nézhető meg.
  • mcsaba
    #1761
    Erre gondoltál?
  • LeonSilver
    #1760
    Simán frissítettem Papa.

    **--**

    Nekem semmi ilyen problémám nincs. Mit írtál át? Ha kell elküldöm pm-ben.
  • repvez
    #1759
    nekem a patch után állandoan lefagy ahogy elakarom inditani a küldetést.A menüben még mindig nem tudom álitani a HDR-t .
    Amugy az lehet gond hogy az elözö patchnél manuálisan átirtam a CFG-t hogy használja a kabinárnyékot és a HDR-t és zeért nem indul most el?
  • Papa01 #1758
    Oki, köszi a választ. :) Teljesen újrahúztad, vagy frissítetted?

    Urak, régebben ha jól emlékszem, ide volt belinkelve egy kép, ahol az USAF növendékek gyakorolták a TGP használatát.. Nincs meg valakinek, sajnos nem találom.. :(
  • LeonSilver
    #1757
    Még nem sokat toltam, de én meg pont ez ellenkezőjét érzem. De majd még próbálgatom.
  • Papa01 #1756
    Urak, Ti nem érzitek lassabbnak a szimut a patch után? Nekem úgy tűnik, h lassabb. :(
    A másik, hogy a verziószámot hol lehet látni?
  • wittman
    #1755
    Azt hittem már, hogy elfelejtkeztek róla, hogy ígértek valami patchet nem a múlt héten. A lényeg az, hogy kijött. Holnap le is tesztelem, csak letöltöm a teljes 1.1.0.9. telepítőt (4,4GB).
  • Papa01 #1754
    Köszi az igen jó híreket híreket! :)
  • GaBika6
    #1753
    Szuper, amíg lejön kis kedvcsinyáló...

  • LeonSilver
    #1752
    Végre! Már éppen anyázni készültem EDét..
  • Sanyo
    #1751
    Szép csöndben kijött az 1.1.0.9-es patch.
  • LeonSilver
    #1750
    Nekem eddig egy HD4870 1GB karim volt. Igen - igen jól teljesített DCS alatt és még a CloD alatt is!!! Sapphire volt, és szerintem már szaréhugyé lehet venni (ha éppen van eladó). Én 15k-ért adtam el.
  • ati05
    #1749
    Igen,nem mai darab sajnos...
    Gondolkoztam már a cserén,lehet,hogy eljött az ideje.

  • LeonSilver
    #1748
    Bizony, hogy nem. A proci egészen fasza, de a kari kicsit már avitt ;)
  • ati05
    #1747
    Vagy esetleg egy izmosabb videókártya nem ártana?
  • ati05
    #1746
    De gondolom,itt is inkább a proci teljesítménye a lényeges mint pl. az fsx-nél,.A lényeg az,hogy ne diavetítés legyen a vége.
  • Sanyo
    #1745
    Persze, lehet hogy a grafikán kicsit spórolni kell, de a többi nálam is kb. ugyanez. A béták óta sokat javult, nincs különösebb gond a futtatással.
  • ati05
    #1744
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem,hogy mielőtt megvenném ezen a konfigon futhat kielégítően az A10?
    Amd PhenomII X4 3GHz,4GB ddr2,9600gt
    A Black Sharkal nem volt gond,de ez azért más tészta.
  • Papa01 #1743
  • LeonSilver
    #1742
    Semmi probléma Papa.
  • Papa01 #1741
    Basszus, a meleg.. megesik néha mindenkivel... :) Köszi a linket! :)
  • mcsaba
    #1740
    Épp azért mert hobbi azért kéne valami szórakoztatóbb vadászgépet összehozzanak.
  • LeonSilver
    #1739
    EDék a hacccssseregnek dolgoznak. Ez, amit mi kapunk csak hobbi. Ez ebből befolyó összeget költik hamburgerre ;)
  • mcsaba
    #1738
    Na ez tényleg érdekes volna, ha ténleg ez lessz a következő a nagy csalódás lessz, egy Predator-nál mindenesetre jobb lenne.
    Én nem tudom miből élnek ED-ék de ha végre összehoznának valami komoly vadász vagy vadászbombázót simán megélhetnének ebből is.
    Régebben azt mondták hogy kilenc havonta jönni fognak az új gépek, de mostmár kilenc hónap eltelt az A-10 első beta megjelenése közt és még azt se lehet tudni mi lessz a következő. Ahogy fejlődik ez a szimulátor, egyre szebb grafika, egyre jobban lemodellezett gépek, úgy egyre inkább nem értem mit akarnak ED-ék, ez lehetne a világ legjobb szimulátora de ez a tempó és hogy nincsennek normális vadászgépek, nem tudom hova fog vezetni.
  • LeonSilver
    #1737
    Papa úr talán ha vetnél némi pillantást a szárny alá, esetleg ha elolvasnád a fórumot (With a max. speed of 200 kn, it can carry 9.000 pounds of blowable stuff - like unguided rockets, the Hellfire AT-missile or guided bombs, which makes a target marking system also necessary.), vagy ha a gugli a jó barátod volna .... ;)



  • Papa01 #1736
    Ez egyébként "csak" polgári gép, vagy katonai verziója is van esetleg?
  • LeonSilver
    #1735
    Nem tudni Papa. reméljük, hogy csak valamelyik fasztarisznyának volt virágos jókedve, és ezért találta ki ezt a baromságot. Tudjuk, hogy EDe nem ebből él de ha ezt kiadják hát nem sokat adnak el belőle a szobapilótáknak az ziher.
  • Papa01 #1734
    Ez most tényleg? :) Nem azt írták, hogy egy közkedvelt többfeladatú gép lesz? Vagy rosszul emlékszem?
  • LeonSilver
    #1733
    Tessék.
  • mcsaba
    #1732
    Van arról valami hír hogy mi lessz a következő gép a DCS sorozatban? Nagyon jó az A10 csak valahogy nem köt le annyira a bombázás mint a légiharc, egy vadászgépnek nagyon örülnék ami hasonlóan részletesen ki van dolgozva. Korábban olvastam hogy F-18C típust emlegették de akkor még semmi hivatalos infó nem volt, lehet azóta tudni valami konkrétat vagy még mindig csak találgatások vannak?
  • Papa01 #1731
    Gyakorolgattam a GAU-8-as gépágyúval... egész jól ki lehet lőni vele akár a T-72-es tankokat is. :)

  • Papa01 #1730
    Urak, szerintetek a GAU8-as lőszerkészlete - átlagban - mennyi T72 kilövéséhez elegendő? Én a szimuban jó ha 2-őt 3-at eltalálok...

    Egyébként Ti hogyan használjátok? Milyen távolságról kezdetek lőni?
    Mennyire meredeken repültök rá a célra?
    Nekem nem megy valami jól.. :)
  • LeonSilver
    #1729
    Lehet ;) Én (is) azon a véleményen vagyok, hogy amikor az ember már mindent faszán tud kezelni, na akkor lehet lekezdeni puffogtatni.
  • Sanyo
    #1728
    Lehet félreértettél, a fegyverek egészen biztos, hogy a végén lesznek. :)
  • LeonSilver
    #1727
    Szerintem a fegyvereknek kellene a végén lenni, de ahogy gondolod. A Te "projected".
  • Sanyo
    #1726
    A rádiózásnak mindig azt a részét fogom leírni, amit éppen használni kell. Vagyis a felszállásig csak a hajtóműindítással, gurulással és a felszállással kapcsolatos rádiózásról lesz szó. A JTAC bőven ráér később is. :)