36783
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Palinko
    #1779
    automatán így állt be ahogy a képen látható
  • GaBika6
    #1778
    Így állítottad a joyt?
  • Palinko
    #1777
    Saitek cybork evo joy mellett nem akarja használni a gázkart. optionst megnéztem és joy sliderre van állítva alapból, de mégsem műxik. mi lehet a megoldás?
  • Papa01 #1776
    Találtam egy jó kis site-ot.. :)
  • Papa01 #1775
    Igen, és ha jól látom, a két pont közeledik egymáshoz, minél közelebb vagyunk a célhoz. Vagy rosszul látom? :)
  • GaBika6
    #1774
    A GAU-8 is változott 2 pöttyöt kapott a HUD-on gondolom a pontosabb célzás érdekében.
  • Papa01 #1773
    Érdekes, hogy a grafikai állítgatásaim nem igazán volt hatással az FPS-re.. pl Árnyékok, vagy a erdő távolság.. Ami még érdekes, hogy külső nézetben teljesen jó az FPS.
  • GaBika6
    #1772
    A rádiózás sem ok, mert van olyan rádióparancs ahol csak kiírás van beszéd nincs.
  • GaBika6
    #1771
    Felraktam a javítást, de úgy érzem (én is), hogy ugyan azon a beállításon szaggatna a játék picit. A szememet is erőlteti, meg irányítani is nehezebb a gépet. Elbaxták a patch-et?
  • mcsaba
    #1770
    "Spawn of inactive aircraft on parking ramps added and "Start" triggered task. This makes it possible to use aircraft as a static objects or for delayed takeoff."

    Nem erősségem az angol de ha jól forditotta a google akkor ez valami olyasmit jelent hogy megoldható hogy ha AI gépeket teszunk be akkor ne indulás előtt hirtelen jelenjenek meg a semmiből hanem ott várakozzanak a kifutón. Da valamit biztos nem jól értettem, mert csak úgy van mint eddig, hogy csak az előtt teszi be mielőtt indulnak. Valamit ir a static objects-ről, próbáltam berakni repülőt static objects-ként úgy látzik de nem találok semmi opciót amivel müködésre lehet birni. Nem jól értettem ezt a mondatot vagy valamit nem jól cinálok?
  • Papa01 #1769
    kb én is akkor vettem a mostani konfigot! :)
  • mcsaba
    #1768
    Szerettem volna egy küldetést csinálni és örömmel látom hogy már jelzi a mission editor a kifutók előtti markereket és siklópályákat, de mintha valami nem lenne jól, van ahol a marker a kifutópálya közepén van pl Sochi-Alder, ahol a másik két marker meg erősel elcsúszva van a kifutótol, Kobuleti-nél meg a másik oldalt van a marker meg a siklópálya nem azon az oldalt mint ahogy a simben van.
  • LeonSilver
    #1767
    Majdnem 2 év. 2009 július közepén vettem.
  • LeonSilver
    #1766
    Háát, talán olyan 2 - 2.5 évig.
  • Papa01 #1765
    Megfogadtam, hogy 3 évig nem nyúlok a VGA-hoz.. most 2 éves.. Meglátjuk meddig bírom.. :) Te hány évig használtad a 4870-est?
  • LeonSilver
    #1764
    Én már lecseréltem a 4870-et.
  • Papa01 #1763
    Igen, ez az köszi szépen! :)

    Lehet egy teljes reinstall nem ártana.. meg lecserélni a 4890-est.. :D
  • mcsaba
    #1762
    Én is csak a frissités tettem fel és nekem is úgy tünik mintha kevesebb fps lenne.
    A verziószám a Mission Editor Misc Credits-nél nézhető meg.
  • mcsaba
    #1761
    Erre gondoltál?
  • LeonSilver
    #1760
    Simán frissítettem Papa.

    **--**

    Nekem semmi ilyen problémám nincs. Mit írtál át? Ha kell elküldöm pm-ben.
  • repvez
    Szüli
    #1759
    nekem a patch után állandoan lefagy ahogy elakarom inditani a küldetést.A menüben még mindig nem tudom álitani a HDR-t .
    Amugy az lehet gond hogy az elözö patchnél manuálisan átirtam a CFG-t hogy használja a kabinárnyékot és a HDR-t és zeért nem indul most el?
  • Papa01 #1758
    Oki, köszi a választ. :) Teljesen újrahúztad, vagy frissítetted?

    Urak, régebben ha jól emlékszem, ide volt belinkelve egy kép, ahol az USAF növendékek gyakorolták a TGP használatát.. Nincs meg valakinek, sajnos nem találom.. :(
  • LeonSilver
    #1757
    Még nem sokat toltam, de én meg pont ez ellenkezőjét érzem. De majd még próbálgatom.
  • Papa01 #1756
    Urak, Ti nem érzitek lassabbnak a szimut a patch után? Nekem úgy tűnik, h lassabb. :(
    A másik, hogy a verziószámot hol lehet látni?
  • wittman
    #1755
    Azt hittem már, hogy elfelejtkeztek róla, hogy ígértek valami patchet nem a múlt héten. A lényeg az, hogy kijött. Holnap le is tesztelem, csak letöltöm a teljes 1.1.0.9. telepítőt (4,4GB).
  • Papa01 #1754
    Köszi az igen jó híreket híreket! :)
  • GaBika6
    #1753
    Szuper, amíg lejön kis kedvcsinyáló...

  • LeonSilver
    #1752
    Végre! Már éppen anyázni készültem EDét..
  • Sanyo
    #1751
    Szép csöndben kijött az 1.1.0.9-es patch.
  • LeonSilver
    #1750
    Nekem eddig egy HD4870 1GB karim volt. Igen - igen jól teljesített DCS alatt és még a CloD alatt is!!! Sapphire volt, és szerintem már szaréhugyé lehet venni (ha éppen van eladó). Én 15k-ért adtam el.
  • ati05
    #1749
    Igen,nem mai darab sajnos...
    Gondolkoztam már a cserén,lehet,hogy eljött az ideje.

  • LeonSilver
    #1748
    Bizony, hogy nem. A proci egészen fasza, de a kari kicsit már avitt ;)
  • ati05
    #1747
    Vagy esetleg egy izmosabb videókártya nem ártana?
  • ati05
    #1746
    De gondolom,itt is inkább a proci teljesítménye a lényeges mint pl. az fsx-nél,.A lényeg az,hogy ne diavetítés legyen a vége.
  • Sanyo
    #1745
    Persze, lehet hogy a grafikán kicsit spórolni kell, de a többi nálam is kb. ugyanez. A béták óta sokat javult, nincs különösebb gond a futtatással.
  • ati05
    #1744
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem,hogy mielőtt megvenném ezen a konfigon futhat kielégítően az A10?
    Amd PhenomII X4 3GHz,4GB ddr2,9600gt
    A Black Sharkal nem volt gond,de ez azért más tészta.
  • Papa01 #1743
  • LeonSilver
    #1742
    Semmi probléma Papa.
  • Papa01 #1741
    Basszus, a meleg.. megesik néha mindenkivel... :) Köszi a linket! :)
  • mcsaba
    #1740
    Épp azért mert hobbi azért kéne valami szórakoztatóbb vadászgépet összehozzanak.