36808
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • LeonSilver
    #1845
    De jó lenne ha következő DCS az F/A-18E Superbug volna...





    (ez FSX és hamarosan lövöldözni is lehet single és multi is)
  • majonur
    #1844
    Remek, akkor en is ezt a megoldast valasztom. Koszi szepen!
  • LeonSilver
    #1843
    Gigabyte és igen. Faszán megy!
  • majonur
    #1842
    Jol hangzik. Neked sikerul a bios frissites, es melyik gyarto katyajat vetted?
  • LeonSilver
    #1841
    Ha tudsz szerezni egy ILYENT, akkor tuti elégedett leszel mint én.
  • majonur
    #1840
    sziasztok! egy 4870x2 videokartyat szeretnek lecserelni, esetleg ha volna valakinek valami otlet, hogy mit erdemes vasarolni, lehetoleg egymagos, 60-80 ezer korul. bocs az off miatt.
  • ati05
    #1839
    Üdv!

    A kérdésem az lenne,hogy az 1.1.0.9 telepítője nem ajánlja fel,hogy a 32-bites fileokat is felteszem e vagy sem.Fel lehet valahogy rakni,mert a freetrack-et csak azon lehet használni.
  • Solt
    #1838
    Drága! :)
  • Kapido
    #1837
    A Black Shark 2000Ft a Media Markt-ban!
  • csige791
    #1836
    Hát azért alap dolgokat megtanulnék előtte. Navigáció, fegyverrendszerek használata stb...

    ez nekem kb 1 hónap. Vagy több, nem vagyok valami nagy szakértő.
  • csolee
    #1835
    csige791!
    sztem közös repülés nem tudás függő dolog.
    egyszerüen élvezetesebb. (mellékesen persze gyorsabb a tanulás is)
  • csige791
    #1834
    Steamen 19font az A-10 igaz az csak digitális letöltés, nincs dvd meg semmi kézikönyv.
  • Sanyo
    #1833
    DCS és FC2 33%-os akciók.
  • csige791
    #1832
    Sikerült fél nap alatt beüzemelnem. Ezekre a közös repülésekre milyen tudás szinttől érdemes csatlakozni?
  • csige791
    #1831
    Soha többé nem veszek Saitek fos cuccot. Cyborg X joy, Letöltöm a drivert, elindítom a telepítést, erre azt mondja dugjam be a joyt, már be van dugva, világít is a kék led rajta.
    Kihúzom-bedugom, semmi nem történik áll a telepítés és várja, hogy bedugjam a joy-t.

    vicc...
  • Papa01 #1830
    Köszönöm! :) Kipróbálom úgy én is! :)
  • LeonSilver
    #1829
    Én egyébként a gázkaron a görgőre könfigoltam, nagyon fasza így.
  • LeonSilver
    #1828
  • Papa01 #1827
    Urak, a féklapot hogyan lehet kinyitni a manual-ban nem találom sehol..





    Köszi a válaszokat! :)
  • Papa01 #1826
    EZEN a képen látszik is...
  • Papa01 #1825
    22-22km az a nem semmi... Ahhoz képest "egy szál ingujjban" repülnek durva...
    Régebben olvastam, hogy pl az űrrepülések során is a Challenger katasztrófájáig űrruhát nem viseltek az űrhajósok sem.
  • Sanyo
    #1824
    Ja és nem csak a magassággal lehet a gond, hanem a sebességgel is.
  • Sanyo
    #1823
    Egyetlen korai F-15A átalakításával (a felesleges rendszerek kiszerelésével) hajtották végre a rekordrepüléseket.

    Az biztos, hogy régi felvételeken több magassági ruhás repülést láttam (pl. MiG-21), mostanában nem jellemző. Upsz, egy fehér folt a tudományomban. :D

    Az F-22 Raptor 20-22 km magasságban is elég gyakran repül, viszont még egyetlen képet sem láttam magassági ruhában repülő pilótáról. Lehet olyan helyzet, amikor azonnal el kell hagyni a masinát, de 20 km magasan valószínűleg jobb a gépben maradni. Megkérdezek egy szakit, mit mond erre.
  • Papa01 #1822
    Köszi a videót, nagyon szuper! :) De ha jól tudom, F-15 Streak Eagle-t kizárólag rekord repülésekre használták, nem? :)

    A harci alakulatok gépei is felmennek simán 15km fölé, de még soha nem láttam videót, ahol magassági ruhában repülnének.. Vagy nem is nagyon mennek olyan magasságokba? :)

    Azt nem tudod, hogy itthon milyen eseteknél használták a magassági ruhát? A 29-es hajózok használták egyáltalán? :)
  • Sanyo
    #1821
    Az F-15 Streak Eagle 3. repülésén a pilóta magassági ruhában repült. 3:06-tól:



    Azt mondja, hogy 15 km( 50,000 láb) magasság feletti repülésnél kellett használni.

    Azt nem értem, hogy pl. a Space Ship One pilótája miért nem ilyenben repült.
  • Papa01 #1820
    Persze, nem is vitás.. :) Igen, az 1.1.0.8-as javításnál állt vissza kilencre.. :)
    Egy kicsit OFF:

    Az FC2-höz készült MiG-21-es mod a betöltő képernyőt is módosította. Egy magassági ruhában lévő pilóta látható. Ennek kapcsán jutott eszembe, hogy a nyugati blokk vadászgépein miért nem használnak magassági ruhát a hajózók? (Kivétel talán a nagy magasságú felderítők.)

    Érdekes, hogy a Spaceship One első repülésén sem volt, semmilyen magassági ruha a pilótán.
  • LeonSilver
    #1819
    Nekem nem állította vissza, viszont 5/11 ami roppant érdekes :D
    Egyébként akkor sincs semmi gond ha elfogy, kérni kell újat és adnak. Nekem a loncinál volt így, simán küldték az újat ami megint 8-ról indult.
  • Sanyo
    #1818
    Igen, az 1.1.0.8-tól nálam ismét 9 volt az aktiválások száma, de azért igyekszem spórolni vele. :)
  • Papa01 #1817
    De mondjuk az is érdekes, hogy a legutóbbi patch után vissza állt az aktiválások száma 9-re.. :) Sőt, valami olyan is rémlik, hogy megadott időszakonként vissza áll, de lehet hogy tévedek.. :)
  • Sanyo
    #1816
    Igen, én így oldottam meg és nem csökkent az aktiválási lehetőségek száma. Hardver vagy ilyesmi nem változott, csak patchelés helyett a frissített (teljes) verziót telepítettem fel.
  • majonur
    #1815
    Aha, koszi! Akkor, ha barmi okbol ujratelepitesre van szukseg, a bin\protect.exe-vel deaktivaljam a biztonsag kedveert?
  • Sanyo
    #1814
    Erre inkább a bin\protect.exe a használatos.
  • majonur
    #1813
    Ez remek info, koszi.
    Pl. egy nagyobb hardvercsere (pl alaplap+proci+videokartya)/ uj Op rendszer, stb. eseten itt kell deaktivalni is?
    (hogy ne csokkenjen a lehetosegek szama)
  • csige791
    #1812
    20font steamen a játék.

    Akik megvették valami iszonyat mennyiségű pénzért mikor indulnak lebontani a fejlesztők stúdióját pár molotov koktéllal?
  • macleody
    #1811
    Érdeklődés hiányában BS-eztünk egyet :)
  • Sanyo
    #1810
    Én csak a hétvégén érek rá, korábban sajnos nem.
  • GaBika6
    #1809
    21.00-kor indulunk, aki akar jöhet.
  • macleody
    #1808
    Akkor nem lesz este reppenés?
  • Papa01 #1807
    Tényleg hasznos, így nem érheti meglepés az embert. :)
  • LeonSilver
    #1806
    Nagyon szívesen, örülök ha segítettem egy kicsinyt.