36808
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • 59th Ducky
    #2747
    A fanatikus DVD polcon villant mókereknek összekalapáltam 1 borítót csak úgy nagy vonalakban ;)



    Remélem tetszik majd a popsija xD
  • Caterpillar
    #2746
    1. Megveheted, de onnantól kezdve csak a CD kulcsok kellenek! Leszeded a DCS World-öt és a BS meg A-10 modulokat is, és amikor kéri aktiválod a dobozos cd-key -el!


    2. Nem lesz belőlük dobozos ez tuti!
  • Axtros
    #2745
    Köszönöm a válaszokat. Lenne két kérdésem:

    1. Ha megveszem a dobozos Magyarországon is elérhető változatokat (BS2, A-10), akkor azokat be tudom tenni a DCS World alá, vagy sem? Természetesen úgy, hogy első körben feltelepítem a letölthető DCS World-öt, utána pedig a dobozos változatokat. Ez így működik? Bár gondolom csak egy serial kód a lényeg, de sajnos most nincs lehetőségem megvásárolni a net-en keresztül a modulokat.

    2. Van arról hír, hogy valamikor lesz a P-51-nek és a CA-nak is dobozos verziója, vagy ezeket már csak a ED E-Shop-ján keresztül lehet megvásárolni?
  • 59th Ducky
    #2744
    OTP netkártya, EDe Shop
  • LeonSilver
    #2743
    Aki röpköd Su-25T-vel a DCS-ben, az tőccse le esztet !! Kurva jóóó (orosz duma az angol helyett)!!!
  • LeonSilver
    #2742
    MaszterKard, EDe e-soppja
  • Sanyo
    #2741
    Én MKB bankos netes kártyával (visa).
  • Axtros
    #2740
    Pontosan ti hol és hogyan vásároltátok meg az egyes modulokat? A DCS E-Shop-ján keresztül például Visa vagy MasterCard-al?
  • 59th Ducky
    #2739
    A-10C-s kollegáknak itt az emlegetett Sound bug ideiglenes javítása EDééktől:

    Temporary fix for 1.2.0 audio message bug
  • LeonSilver
    #2738
    Ja. Meg csak úgy is. SZoktam ilyen faszt missziót csináltatni a géppel, beülök valamibe és adj neki :)
    És a légvédelmeit is marháta élvezem, eldurrantok egy - két rakétát és usgyi, fedezékbe. Nem ám kint maradni a placcon.. :D
  • Molnibalage
    #2737
    Mármint stratégiai játékként? Mert kapaszkodj meg, én is erre gondoltam. Az, meg hogy nem MI légvédelem van, az bizony atomdurva lehet szerinem. Nem indít birka módon, lehet bujkálni, stb.
  • LeonSilver
    #2736
    Jaja, csak nem sokk időm volt. Teljesen lekötött a CA :D :D

    Nem vagyok egy stratéga, egész pontosan nulla (0) az érzékem hozzá. De qrva jót lehet élvezkedni a CA-val. ISten bizony mondom!
  • 59th Ducky
    #2735
    Egy kis helyzetkép és jövőbe tekintés:
    DCS Q&A with Matt Wagner

  • Molnibalage
    #2734
    A rádiózás akkor zizis vagy nem? Mert elég durva, hogy ennyira alapdolog bugos.
  • Solt
    #2733
    Jogos... már többen csődbe mentek az összeg miatt! :DD
  • 59th Ducky
    #2732
    Remek. Miért is küldenék SMS-t egy olyan szolgáltatásért
    aminek free-nek kellene lennie xD xD xD
  • Solt
    #2731
    De be lehet... parancsolj... :)
  • 59th Ducky
    #2730
    Papa ha gondolod az új bannert feltolhatod a Facebook-ról :)
  • 59th Ducky
    #2729
    Sg-n nem, csak törölni lehet :)
  • wittman
    #2728
    természetesen A-10C akart lenni...

    A hozzászólás szerkesztését nem lehet beállítani?
  • wittman
    #2727
    Su-25T-nél a rádiózás már rendben van, az előző verzióban totálisan szar rádiózás helyett. A-1C-vel jelezték ezt a hibát az ezredben.
  • Leon77
    #2726
    Köszönöm, ez megvan! Ami kérdéses volt, az időközben kiderült, megoldódott (a kíváncsiságom nem hagyott nyugodni). A többi -ahogy írod is- idővel kitapasztalható, no meg Edéék (remélem inkább előbb, mint utóbb) úgyis pótolják.

    Más. Újabb hiba jelentkezett (A10-C). Fel és leszállási engedély kérésre a toronytól nem érkezik válasz, hajtómű indításra és taxira működik. Egyedi a dolog, vagy tapasztalta még valaki?
  • 59th Ducky
    #2725
    Ott a pont :)
    Alapvetőleg Neked ez is megteszi:

    DCS: A-10C GUI manual

    Jelentős újítások a DCS: Worldben nincsenek, de gondolom az a nagyon kevés extra meg kitapasztalható.
  • Leon77
    #2724
    Valakinek van egy World GUI Manual pdf fájlja? Edéék "elfelejtették" mellékelni. Előre is köszönöm!
  • 59th Ducky
    #2723
    EDéék csináltak CD-key kezelő oldalt:

    http://www.digitalcombatsimulator.com/myserials.php?login=yes
  • Leon77
    #2722
    Neked is köszönöm! Mint írtam, még kiderül, melyik változatnál maradok.

    Ettől függetlenül furcsa, hogy a rengeteg javítás mellett lett új hiba, és maradt a régiek közül is (A10-C, Sochi reptér, rampstart, TAD módnál hiányos térkép). Kíváncsi leszek, hogy a CBU bombák használata és a hajók elleni támadások utáni kifagyások javításra kerültek, vagy sem...
  • LeonSilver
    #2721
    Én is használtam két moncsit, de a buzeráns fraps tök hülyén vesz fel olyankor.
  • Leon77
    #2720
    Köszönöm! Sajnos valóban az a megoldás. Kíváncsiságból még megnéztem néhány felbontás-beállítást, és fura dolog, de fullscreen-t ismét bejelölve 1600:1024-es felbontásnál 16:9-es arányt választva is jó (a monitor 16:9-es arányú). Cserébe oldalt fekete sáv van, de a felbontás csökkentéssel további fps nyerhető (nálam kb 5-7). Majd harcászkodás közben kiderül, hogy melyik változatnál maradok.
  • Caterpillar
    #2719
    Én két monitort használok, nekem nem opció a fullscreen, ellenben miután elindult nekem is ugyan ezt csinálja, lerakod tálcára rákattintasz az ikonra a tálcán és mehet a kattintás parádé! :) Amíg megoldják kibírjuk szerintem. :)
  • LeonSilver
    #2718
    Ja. Ez egy bug. Vedd ki a jelölést a fullscreen-ből, az megoldja. Addig amíg ki nem javítják így kell használni. Vagy alt+tabozás.
  • Leon77
    #2717
    A World-ben indított játék betöltése után egérrel hiába kattintok a játék indítása gombra, nem indítja el (csupán a kattintásra szokásos hangot játsza le). Marad a billentyűzet pause/break gombja az indításra. Ezután akár térképnézetet (F10) néznék, vagy akár kilépnék (Esc), vagy akár a fülkében indítanám a gépet, az egeret mozgatva a kurzornál a Windows asztal ikonjai tűnnek fel egy-egy rövidke pillanatra. Az Esc gombra megjelenő párbeszédablak gombjain kattintva ismét a kattintást jelző hang van, de a gombok funkciói nem működnek. Ha térképnézeten vagy a kilépésnél a (kurzor alatti Windowsos) felbukkanó ikonokra kattintok, kilép a játék a Windows asztalra, de a játék továbbra is fut. Ha ezután a tálcán a World ikonjára kattintok, visszalép a játékba és normálisan működik minden, nem jelentkeznek az előbb írt dolgok. Vonalakban erre.
  • LeonSilver
    #2716
    Nem. Mire gondolsz?
  • Leon77
    #2715
    Az új World nektek rendesen működik?
  • csolee
    #2714
    ha nem is életszagu de jó móka lehet 1 v. 1 ellen (kamovval) panelek közt játszani.
    mindenesetre promo videonak is eltudom képzelni...
  • LeonSilver
    #2713
    Én tegnap óta próbálgatom és nyugodtan mondhatom, ennyire nem egyszerű ám az élet! Nem véletlenül nem Apache csoppereket lődözött a jóember ;)
  • csolee
    #2712

    ez nem sokat kérdez - egyszercsak bekopogtat a szélvédőn
  • 59th Ducky
    #2711
    A félreértés tárgya hogy a dobozos DCS: A-10C és BS2 NEM Add-on !!!
    Örvendezhetsz hogy az 1.2.0 modulokért nem kérnek pénzt ha már megvannak
    a régi dobozos TELJES játékaid, pedig ezen modulok elkészítése is időt,
    energiát igényeltek a fejlesztőktől, ergo pénzbe került valakiknek :)
    Példádat követve terjeszthették volna a COD2-t és társait is download verzióban ami ugye a DVD korong fizikális legyártásának, terjesztési költségeit nullázhatta volna, tehát olcsóbb lehetett volna a terjesztési ára.
    De akkor még a 4 éves gyerkőcök nem tudtak megbirkózni a DVD írással és a korongok ára sem volt valami alacsony, stb. Ma meg már...
  • Papa01 #2710
    Szia Wittman, köszi szépen a felvilágosítást! :)
  • LeonSilver
    #2709
    De hát a meglévő addonokat (BS2, A-10C) tudod hozzá használni!
    BS"-ből még az "upgrade" verziót is. Semmi mást nem kell tenned, mint letölteni a World-öt, az általad megvett játékok "addon" verzióját, feltenni és már mehetsz is.

    A többi észrevételben van valami egyébként.
  • repvez
    #2708
    jobban belegondolva, nem csak az ED féle megoldással van bajom, hanem ugy általában a mostani játékterjesztéssel.
    Mert ma ha megveszel egy játékot az nincs szavatolva, hogy pár év mulva a polcodról levéve még tudsz vele játszani vagy akár net nélkül .

    A régieket megvetted és akár most is feltehetek COD2-t vagy Diablo2-t simán tudok még játszani velük és neten is ha van még szerver, de a mostani játékokkal ezt már nem biztos hogy meg fogom tudni csinálni 10 év mulva. Lásd a diablo3 nem is megy net nélkül még single alatt sem.

    Ezért bosszant az hogy megveszek valamit és nem tudom a teljes élményhez használni a késöbbiekben.
    A WORLD irányvonala tetszik és örülök neki ,de elöbb kellett volna ezt megtenni vagy ugy hogy a már meglévő addonok teljes mértékben használható legyen hozzá.