36783
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • gsg16
    #3002
    így van,az alap loncihoz képest ennyi idő alatt,csak su25T-t sikerült belerakni.
  • LeonSilver
    #3001
    ... és még csak nem is klikkelhető kabin.
  • Trolokaa
    #3000
    Semmilyen új repülhető típus? Full ugyan az mindenből csak szebb modellek? OMG és ezért 9000 ft....
  • Papa01 #2999
    Köszi! :)
  • Sanyo
    #2998
    A hírből kimaradt, de most pótoltam: még ebben a hónapban.
  • Papa01 #2997
    Köszi a hírt! :) Azt lehet tudni, hogy kb mikorra várható?
  • wittman
    #2996
    Köszi Sanyo!

    na végre már...
  • HungaroJET
    #2995
    Köszi Ducky !
    Nem egészen ilyenre gondoltam, de azt hiszem jó lesz ;) Lassan készülnek az ikonok is.
  • Sanyo
    #2994
    Flaming Cliffs 3 bejelentés
  • Sanyo
    #2993
    Ezt jó tudni. :)
  • gsg16
    #2992
    időközben kiderült mi volt a gond,Leo77 segítségével.én a dobozos A10C-vel próbálkoztam,ami egy régebbi verzió.most már world-ben gyakorlok,ott tudok rádiózni a toronnyal,bár ott a multi rész nem akarja az igazságot,nem akar elindulni.de ma délután azt is megoldom majd valahogy.
  • Sanyo
    #2991
    Sajnos nem volt időm a DCS-re, folyamatosan az új riseofflight.hu oldalán dolgozom. Legközelebb megint csak a hétvége jöhet szóba.
  • 59th Ducky
    #2990
    Addig is youtube és keress rá: "vrs tackpack" kulcsszavakkal
  • LeonSilver
    #2989
    Az igen! Marha kíváncsi leszek mit mondasz. Csak tudod, az F-18-al még mindig gondjaim vannak :D
  • 59th Ducky
    #2988
    Leon !

    A VRS Simulations kiadta az FSX-hez a TacPack 1.3.1.0 első nyilvános BETA verziós csomagját.
    Este tolok egy tesztet vele.
  • gsg16
    #2987
    a Te leírásod mentén gyakoroltam,de nem azzal van a gond,mert a hajtóművek indítása után is csak hajtómű indítási engedélyt tudok kérni a toronytól,és semmi mást.
  • Sanyo
    #2986
    A hétvégén végre megpróbálom felvenni a hajtóműindítás videót és újból memorizálni a procedúrát, kérek egy kis időt a válaszra. :)
  • gsg16
    #2985
    Üdv!
    az A10C-ben a toronytól csak hajtómű indítási engedélyt tudok kérni,kiguruláshoz,és felszálláshoz nem,mert nincs olyan lehetőség a rádiózás menüben.ez valami hiba,vagy valamit rosszul csináltam a gép indításánál?
  • majonur
    #2984
    Remek, akkor kiprobalom. Hat szerintem is jobb lett volna, ha vele parhuzamosan megjelenik pl. a BF-109G is :)
  • LeonSilver
    #2983
    A lovacskával teljesen kikapcsolt segítséggel és autorudder nélkül művészet felszállni! Qrva jó!!!!!!! Csak kellene más gép mellé :(
  • majonur
    #2982
    Udv! A Mustangot probalta mar valaki? A repmodell erdekelne, megeri az arat egyebkent?
  • 59th Ducky
    #2981
    Na itt a link Hungaro a DCS menu iconok készítéséhez.
    Egy Mi-8-t tettem be a hecc kedvéért :)
    http://vmh59.atw.hu/DCS_menu_icons.psd
  • 59th Ducky
    #2980
    Biztos vagyok benne hogy Reaper tesó a Mods könyvtárod tartalmára kiváncsi mondjuk egy vastag ZIP fájl formájában ;)
  • HungaroJET
    #2979
    Most a screenshot-ra gondolsz ? vagy a MOD-okra ? vagy az Ikonokra ?

    http://forum.lockon.ru/showpost.php?p=1533746&postcount=83
  • Reaper
    #2978
    Hol van ez a cuccod Hungaro?
  • HungaroJET
    #2977
    Az az igazság, hogy ha tudnál csinálni egy üres Template Ikont, olyan A-10C ill. Ka-50 félét, annak nagyon tudnék örülni.
    Bár lehet, hogy EDétől kéne kérni egy efféle szűz ikont, de szerintem már ezt is levédették ™ :D és nem adnának.
  • HungaroJET
    #2976
    :D Nem akartam tökölni az ikonokkal, de ha nekiesnék, akkor valami hasonlót szeretnék produkálni mint pl. az A-10C ikon: Világosabb, fénylő vonal az ikon alján és tetején, azzal a kb. 8-ad körívvel a felső harmadban és mindegyik masina felülnézetben - csakhogy egységes kinézetük legyen.
    Ebből a szempontból a Su-25T ikon már kilóg a sorból, hogy nem felülnézet mint a Cápa és a Varacskos, nem beszélve a Paci ikonjáról.
    Egyébként 1920-as felbontásnál a 14. ikon után megjelennek a lapozó/tologató nyilak jobb ill. bal oldalon - szóval egy csomó ikon nem látszódik a screenshot-on. ;) Van ott még néhány érdekesség :o
  • 59th Ducky
    #2975
    Hát Hungaro néztem az ED oldalon ezt a repülhető gépek, helik fejlesztésed és le a kalappal, de az a sok ikon kicsit förmedvény.
    Én biztosan 1 mod könyvtárba raktam volna az összeset 1 ikonnal (persze újat kreáltam volna) és mondjuk lehetett volna a neve Flyable Aircrafts MOD 1.2.x.x például. Az entry.lua info sorába meg bezúztad volna a felsorolását a gépeknek.
    A saját MOD ikon készítéshez meg ha szükségeltetik van PSD template-em amivel az 59th-s ikont is csináltam csak 1 alap 64×64 kép kell hozzá a csicsát meg megcsinálja a PS csak a mentés másként kell nyomogatni ;)
  • LeonSilver
    #2974
    Jejeje :) Kíváncsi vagyok, hogyé adják. De akkor hamarosan nekifekszenek talán a DCS-s cuccnak is! Azt várom igazán. FSX-hez a másik Harrier is egészen fasza. A2A vagy mi, tudod.,
  • 59th Ducky
    #2973
    Leon !
    FSX Harrier infó a fejlesztőktől 2012.08.19 15:09

    Today is the day. We are finishing the installer then uploading and creating the product page in the store.
  • HungaroJET
    #2972
    Egyetértek.
    Azért is írtam, hogy Eye Candy.
    Nem eszik olyan forrón azt a kását, hogy ma-holnap már kész legyen ez az Alba Addon, mikor még a Varacskos sincs készen. Még mindig hemzseg a hibáktól: az animációs hibáktól kezdve az orrfutótól a Trimm lapokon keresztül a Pilóta fejmozgásáig, nem beszélve a gép fényeiről, világításáról.
  • 59th Ducky
    #2971
    A damage model részen van még mit csinosítani, a törzsféklapok
    érthetetlen miért nem szakadnak le mikor hasra pakolja a gépet.
    Ez is része az AFM-nek :)
  • LeonSilver
    #2970
    Ha megnézed ez még csak nem is elosztó. Bár azokkal sincs semmi probléma. ;)
  • Caterpillar
    #2969
    Nohát ezt nem tudtam, bár én az USB elosztogatást soha nem komáztam...
  • Gascan #2968
    köszi
  • HungaroJET
    #2967
    Láttátok már ? - Eye Candy :D
  • LeonSilver
    #2966
    Akkor az szar, mert nekem most is működik :p
  • Sanyo
    #2965
    Nekem soha nem akart működni, bármit is dugtam az elosztóba, de nem baj mert van elég szabad USB portom. :)
  • LeonSilver
    #2964
    Nem igaz! :p Egy port kell, ugyanis a clip pro usb dugója egy ben egy egyes elosztó is. Szóval. A clip prot bedigod az USB-be a TIR-t meg ebb. Ezen a képen látszik, hogy mit hablatyolok!

  • Caterpillar
    #2963
    A TiR 5 -el együtt igen + 2 port! :)