36816
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • HungaroJET
    #3196
    Jösz ma is Multizni Csolee ?
  • csolee
    #3195
    nem lehet kihagyni:
  • csolee
    #3194
    10kor re
  • Trolokaa
    #3193
    http://www.youtube.com/watch?v=oUNqBrur3gA
  • HungaroJET
    #3192
    Sanyo az nem Mihu, hanem Minyó videó volt. Mi-8/17. 2822-2824 hsz.
    Szerintem nem véletlenül fagy le a Mi-8 és a Mi-24-vel való repkedés után a program - az összes helivel semmi gond, csak ezzel a kettővel ?
    Először valamiféle Logbook problémára gondoltam, de most már több mint valószínű, hogy a DLL hiánya a gond.
    Nem csodálkoznék ha Mi-8 vagy Mi-24 szimmel jönne elő legközelebb EDe - és talán a kétjátékos egy gépben dolog is megjön hamarosan.
    Szerintem ,már gyártják is a hiányzó kabinokat. :O
    ^ De mindez csak "megérzés" ;)
  • Sanyo
    #3191
    Nincsenek belsős infóim sajnos. Egy Mi-24 videó megjelent valahol, de gyorsan törölték, mielőtt láthattam vagy lementhettem volna.
  • beci43
    #3190
    Köszi Sanyo!Arról esetleg nincs valami hír,hogy helikoptert is fejlesztenének?Pl. KA-52,MI 24,28,Apache stb.?
  • Sanyo
    #3189
    F-22 Raptor képek.
  • HungaroJET
    #3188
    Ah, köszi:
    No, tökjó. Szóval a Dinamikus Object Maneger Beépítő xarakodik, pedig új gépek és fegyverek nem is voltak a játékban.
    Csinálok új missiont a szűz 1.2.0-val. Kíváncsi vagyok.
  • csolee
    #3187
    .\Bazar\Effects\Damage/Fire\High\fire.cfg
    00919.565 INFO WORLDGENERAL: loaded from mission Config/View/SnapViewsDefault.lua
    00919.576 INFO WORLDGENERAL: loaded from mission Config/View/View.lua
    00919.579 INFO WORLDGENERAL: loaded from mission Config/View/Server.lua
    00919.581 INFO Config: netview started
    00921.915 UNKNOWN ?: got command 57
    00922.907 WARNING LOG: 4 duplicate message(s) skipped.
    00922.907 INFO Config: netview stopped
    00922.977 INFO EDOBJECTS: lDynObjectManagerImpl::stop
    00923.033 INFO NET: sent serverlist request
    00923.242 INFO NET: got serverlist reply.
    00923.242 INFO NET: serverlist hasn't changed, using cached version.
    00923.243 INFO NET: Parsed 34 servers.
  • HungaroJET
    #3186
    Csolee, légyszi nézd már meg, hogy a Logs/dcs.log-ban mi volt az utolsó 5-10 sor.
    Bekopizhatnád ide -kb. 22:15 volt az időpont
  • csolee
    #3185
    ugyanaz az üzi
  • HungaroJET
    #3184
    Láttam, hogy 5-6x próbáltál belépni Csolee.
    Meg is jelentél a Spectator-oknál egy kis időre, majd "kiléptél". - Tudom, nem engedett be: lehet, hogy a integrity check volt. No majd mindjárt kigyomlálom :)
    ...és próbálok állítani egy kicsit a bejelentkezéseken.
    5 perc múlva próbáld újra Csolee.
  • csolee
    #3183
    interrupdet ... a betöltés végén mégse megy
  • csolee
    #3182
    connection unterrupted
  • csolee
    #3181
    kereső nem látja...
    pm
  • HungaroJET
    #3180
    Hát ez egy szép kis bug, csak mivel nem sűrűn Multizom ezért eddig még nem találkoztam vele :(


    Crashing on connect to MasterServer :(
  • csolee
    #3179
    a programozáshoz közöm sincs, de ehhez hasonlót akkor csinálta nekem amikor még a winhét nem volt klasszikus képernyőre váltva...
  • HungaroJET
    #3178
    Wazze, megint nem tudok belépni. :(
    Gondok vannak EDe szerverével ? :O

    Lefagy, miután megnyomom 'Connect' gombot a MULTIPLAYER képen 'Login to DigitalCombatSimulator.com' ablakban.

    Rövid üzenet: 'Connecting to master...' majd fagyás.

    nincs .crash file a LOG könyvtárna, csak a dcs.log-ban:
    00043.002 INFO NET: sent serverlist request - ez volt az utolsó sor
  • csolee
    #3177
    addazipt
  • csolee
    #3176
    nem látom a keresővel
  • HungaroJET
    #3175
    Megy a szerver ;)
  • HungaroJET
    #3174
    Oké Csolee, jövök. Indítom a szervert.
    Remélem nem lesznek gondok ;)
  • HungaroJET
    #3173
    A rotor tengely nem esik egybe a tömegközépponttal, a súlypont hátrébb van.
    Kitrimmelt, (egy helyben lebegő gépnél) ha gázt adsz - ezért kissé jobban emeli majd a tömegközéppont előtti "részt", ergó megemeli az orrát a daráló.

    Folyamatban van az Apache, a Chinook, a Mihu és a Minyó mod is.
    Viszont a MiHu-val és a MiNyó-val gondok vannak mikor ki akarok lépni a játékból - lefagy. Gondolom azért mert kéne neki a valódi Mi24 és Mi8 DLL-ek. De még dolgozom az ügyön.
  • csolee
    #3172
    simán bent vagyok az stp szeron...
  • asw27
    #3171
    Mikor lesz elérhető valamilyen farokrotoros helikopter MOD?
    Nagyon érdekelne, hisz nagyságrendekkel nehezebb repülni vele, mint egy koaxiálissal. Egy technikai kérdés: Ha a KA-50-esen húzom az egyesített gázkart, akkor miért jelentkezik bólintó nyomaték?
  • asw27
    #3170
    Nekem is csak nehezen sikerült belépni, de kb 5 perce már működött a szerver. Rajtam kívül csak egy valaki volt fönt összesen.
    Persze, előtte meg kellett változtatnom a jelszavam, és utána sikerült csak. Lehet, hogy véletlen egybeesés volt.
  • HungaroJET
    #3169
    Most 19:45 van.
    10 perce próbálok szervert indítani, de nem tudok. :(
    Nem hiszem, hogy túlmókoltam a cuccot, mert a szűz progival sem tudok EDe szerveréhez kapcsolódni.
    Szóval valami gebax van odaát.
    Ha valaki már be tud jelentkezni a központi EDe szerverre, akkor írjon ide pár sort, hogy tudjam mi a helyzet.
    u.i.: lehetséges, hogy most foltozzák fel a központot 1.3.0-ra :D
    Jön az FC3 ;)
  • csolee
    #3168
    21ora körül leszek kamovval ha még jó...
  • HungaroJET
    #3167
    Ma este 19óra magasságában csinálnék egy szervert teszt jelleggel.
    Kéne 1-2 ember, segíteni kideríteni, hogy mi megy át az argumentumokból, pilon pozíciókból, infracsapda kivetési irányokból, törés és rep. modellekből.
    Én ma az F-16-ra és az AH-64-re koncentrálnék, de aki csak játszani szeretne az is jöhet. Lesz minden: Full CA, A-10C, Ka-50, Su-25T, P-51D és még pár meglepetés, ha végzem addig a beállításokkal/módosításokkal.
    Nem kell aggódni, úgy intézem, hogy lehetőség szerint mindenkinek működjön aminek működnie kell ;)
    Elvileg nem lesz jelszó, ha mégis akkor a hatökrök miatt :D
    Jelszó: a mai nap - kisbetűkkel.
    Server: =MW= Mod World ;)
  • gsg16
    #3166
    sikerült megoldani az újratöltést a reptéren.találtam egy leírást,ahol meg említették,hogy kell valamilyen saját koalícióba tartozó jármű az adott reptérre,hogy újra töltsön.
  • gsg16
    #3165
    valaki megosztaná vele,hogy hogyan kell újra fegyverezni a gépet leszállás után?többek közt ezt a két videót követve próbáltam újratölteni a gépem,de valamit elronthatok menet közben,mert nekem nem kezdi el fel fegyverezni a gépem.
    http://www.youtube.com/watch?v=7kLA1GfW_VQ
    http://www.youtube.com/watch?v=ovN_d7e-g_4&playnext=1&list=PL656011A0FAE00D81&feature=results_video
    hálás lennék,ha valaki leírná részletesen,mit,és hogyan kell csinálni
  • gsg16
    #3164
    A10c-ben én tegnap vettem észre,hogy indításnál,elfelejtettem a rádiót bekapcsolni,ettől függetlenül,a frekvencia beállítása után,simán tudtam engedélyeket kérni,amiket rendre meg is adtak.a leszállásnál vettem észre,hogy nincs a rádió bekapcsolva.amikor leszállási engedélyt kértem.
  • Caterpillar
    #3163
    Soha nem fogom megérteni, hogy miért ilyen "lámák" tesztelnek egy szimulátort...


    Amin viszont meglepődtem, hogy miután ellőtték a lézert az orrában (még az előtt hogy az egész leszakadt volna) mégis hogyan indított H-25ML -t?
  • Kapido
    #3162
    Nézd meg alaposabban a beállításokat, mert biztos, hogy a "Z" tengelyre valami más is be van állítva! Nézd meg a játékban a beállításoknál is!Esetleg a FreeTrack-ben a profile fülnél a settingsben hozzá rendeltél más tengelyt is.
  • HungaroJET
    #3161
    Su-25 kedvelőknek: megint SimHQ FC3

  • gsg16
    #3160
    az miért van,hogy A10C-ben,amikor freetracket használva közelebb hajolok a HUD-hoz,hogy könnyebben célozzak a gépágyúval,akkor elkezd "emelkedni" az emberem,olyan,mintha elkezdene felállni asz ülésből.ezt akkor is csinálja,ha a FT programban letiltom az "Y" tengelyt.így egy bizonyos távolságból,már a gépágyú célzója eltűnik,mert annyira megemelkedik a pilóta.
  • Papa01 #3159
    Ez aztán az igazán jó hír! :)
  • HungaroJET
    #3158


    Akkor az utolsó két hozzászólásomat törölhetnéd LeonPapa, mert ez a kép beszúrás nem akar összejönni :( Az agyam eldobom, hogy ezt SG-n még mindig nem tudják vagy inkább nem akarják megoldani :(
  • HungaroJET
    #3156


    A jövő héten :)