36818
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Sanyo
    #3238
    Mi volt a megoldás? Csak ha nem titok. :)
  • Leon77
    #3237
    Nincs mit, szívesen! :)
  • beci43
    #3236
    Nagyon köszi a segítséget!Így sikerült megoldanom és mégegyszer THX!
  • Leon77
    #3235
    Privát üzenet ment.
  • beci43
    #3234
    Már az is megtörtént,sem a Black Shark,sem az A-10 kódjával nem tudok csatlakozni.Egy csomó mindent megpróbáltam,ugyanez a végeredmény.Már kifogytam az ötletekből.
  • gsg16
    #3233
    próbáld meg a kódodat deaktiválni,aztán ismét aktiválni a játékkal.esetleg más nem férhetett hozzá a kódodhoz?anno mi FC-el 4-5-en is játszottunk egy kóddal a neten,nem tudom,hogy ezt most a world-ben meg lehet-e tenni?
  • beci43
    #3232
    A routerem jól van beállítva,a tűzfal is engedélyezve van.Más programokkal nincs ilyen gondom csak ezzel.Nem tudom mi lehet a gond.
  • gsg16
    #3231
    tűzfalon ki van engedve?esetleg még ha van,a router beállításokat érdemes megnézni
  • beci43
    #3230
    *csak multiban nem akarja.
  • beci43
    #3229
    Igen,nem tudom mi baja a seriallal,eredeti.
  • gsg16
    #3228
    de a world-ben tudod futtatni a játékot egyjátékos módban?
  • beci43
    #3227
    Hát,köszi a segítséget de így sem megy.Állandóan invalid serial numberrel visszadob.
  • HungaroJET
    #3226
    Az a helyzet, hogy tényleg 20-30 modot csinálok "egyszerre" (persze hol ezt - hol azt), egyik-másikba beleunok, némelyekkel elakadok és akkor másba fogok, vissza az előbbiekhez, ott szerzek egy kis tapasztalatot, új ötletek/megoldások jönnek elő, azokkal megintcsak visszatérek az előző 10-20-hoz, de akkor már jó lenne ezt-azt is kijavítani/változtatni más modelleken is, de akkor már amazt is, de akkor javítsuk ki a skint, az üvegezést, fényeket is tegyük rendebe stb. ozt kezdődik előröl és akkor még az animációkról nem is írtam. - jó kis összetett mondat lett :D
    Azért remélhetőleg, lesz néhány "végtermék" is "hamarosan.
    Pl. most a Su-27 üvegezéssel már egy több mint 1 napja foglalkozom,- nem jön át rendesen LOM-ból EDM-be az effekt - újat kell "gyártani". Most azt kell kikísérleteznem, hogy ne legyen se túl átlátszó az üveg, se túl matt, se túl fényes, mindezt úgy hogy a front szélvédő ne veszítse el a sárgás árnyalatát, (mindeközben a HUD se legyen gány), de akkor már azt is kikísérletezem, hogy hogyan lehet mondjuk pl. kékes vagy zöldesebb az üveg. Az sem mindegy milyen Alpha formátumban mentem a fájlt, szóval jó kis macera, de mára talán lesz faxa fülketető/üveg.

    Szerverre, pedig úgy lehet csatlakozni (én így csinálom mióta megy ez az MP xarakodás), hogy Connect előtt nyomok Cancel-t.
    Átváltok LAN-ra és csak azután Connect, majd ha elfogadta a belépésemet visszaváltok Internetre és akkor látszódnak az al-szerverek... és lehet nyomni a játékot.
  • asw27
    #3225
    A héten többször előfordult.
    Jelenleg működik nálam.
  • beci43
    #3224
    Hiába próbálok szerverre csatlakozni,kidob invalid serial numberrel.Nem értem,a kód jó,a játék elfogadja,a szerver meg nem.Help,pls!
  • GaBika6
    #3223
    Nagyon jó kép... Mikor teszed elérhetővé a sok MOD-okat, leírásokat?
  • HungaroJET
    #3222
    Hát, sajnos ma elmaradt, megint akadt egy kis meló: Utolső előtti simításokat végzem a Su-27-n ;)
    ...és simítom a talajt :D
  • macleody
    #3221
    Csolee neked nem lesz :)
  • Caterpillar
    #3220
    És honnan tudod, hogy nem lesz? ;)
  • csolee
    #3219
    lesz ma multi?
  • Molnibalage
    #3218
    Ja...
  • hooah
    #3217
    Sok rongyrázás a semmiért, ameddig nem lesz elfogadható A2G üzemmódban dolgozó SAR radar a progiban.
  • Sanyo
    #3216
    Razbam DCS: F-15E.
  • Molnibalage
    #3215
    F-15E-t meg csak oda küldenek ahol már biztosított a légifölény, amit kivívtak a 15C-k, ill. a 16-osak, 18-asok, 22-esek :D

    Nem. Az Sivatagi Viharban nem ez történt. Az elejétől fogva repültek, ahogy az AF alatt is tudtommal.

    A kisebb gép légellenállása valóban kisebb. Csak a bibi az, hogy az F-16 nyápic. Azt könnyű vadászgépnek tervezték, ahhoz méretezék. Az erősebb hajtóművek éppen csak fel tudták tornázni a folyamatos tömegnövekedéssel a C-k teljesítményét az 'A' szintjére. Ma néz meg, hogy miket aggatnak rá egy Sólyomra. A gép légellenállása és homlokfelülete relatív értelemben sokkal jobban nő egy F-15-höz képest.

    A t/w arány meg így leírva minden, csak nem igaz. Milyen fegyverterheléssel? Mennyi tüzelőanyaggal? Ezzel mekkora hatósugár párosul? Milyen sebességen és mekkora magasságon...?
  • HungaroJET
    #3214
    F-15 A/C egyértelmű. Ezért írtam :) F-15E-t meg csak oda küldenek ahol már biztosított a légifölény, amit kivívtak a 15C-k, ill. a 16-osak, 18-asok, 22-esek :D
    Egyébként kicsit ugrálunk az évtizedekben, akárcsak a DCS-varacskos, mert ugyebár az A-10A-k, C-re 2005 körül kerültek feltuningolásra. Akkor már nem voltak LAU-88-ak, mégis berakták a progiba, (btw: JDAM-ot sem sűrűn látsz Varacskoson) kb. ennyi erővel az AGM-88-at is társíthatták volna hivatalosan az F-15E-hez.
    Mozgékonyság ? tudod lomhaság ellenkezője :D az F-16 nemcsak toloerő/tömegben veri az F-15E-t, hanem a kisebb légellenállással is, amit persze nem sűrűn emlegetnek a tulajdonságoknál/karakterisztikánál :) Persze ha rendesen megpakolják a 16-ost akkor már nem biztos, de megpakoltan úgyse küldik SEAD-ra.
    Mind1, végül is azon agyalunk, vajon az F-15E miért nem lett SEAD gép.
    Lehetne, és ha a szükség úgy hozná, biztos az is lenne, de addig úgy tűnik van jobb, gyorsabb, olcsóbb...és mint tudjuk az utóbbi 3 jelző közül csak kettőt lehet választani :D
  • Molnibalage
    #3213
    Az F-15 minden verziója rész is homályos. Az F-15A/C gépek feladata kívívni azt, tehát nem abból indul ki. :)

    Az F-15E meg az F-111F mellé került és nem leválására a FoFA megközelítés keretében. Az alacsonyan repülés a MiG-29/Szu-27 megjelenésééig gyak. szinte nullázta az ellenséges vadászgépek esélyeit éjszaka. A 4. gen orosz gépek megjelenésével kezdett kevés lenni az F-111F. Irak felett is legalább egyszer elkergettek egy Varkot MiG-29-cel és egy EF-111-et Mirage F.1-gyel. Na, az F-15E pont azért volt jó, mert BVR képességgel kombinálva tudta magát védeni. Az AIM-7F/M kinematikai hatótávolsága elméletileg nagyobb volt az R-23/27 párosnál, tehát akár alacsonyabnan repülve is képes volt közeledő célra dolgozni úgy, hogy a találat esélye reális volt. Az F-15E alapkoncepciója pontosan az volt, hogy olyan környezetben is helyt kell állnia, ahol még nem tettek rendet.

    Folyt. köv.
  • Molnibalage
    #3212
    A LAU-88 síneket 2000 vagy 2001-ben kivonták. Az AGM-65 nem csak páncélozott célok ellen került kifejlesztésre. Más kérdés, hogy ezzel lett ikon.

    A közel realtív fogalom, mert Koszovó tájára is repültek le F-16 gépek Avianoból. Mondjuk Líbiához képest tényleg kis távolság.

    A mozgékonyság részt abszolút nem értem. Mi a túrót jelent ez egyáltalán?
    Az ilyen kifejezésekről szoktam padlót fogni. :)

    Azonos konfigban az F-15C és F-16C különféle verzióinak majdnem azonos a specific excess power (Ps) értéke 3-6 km-es magasságban Az F-15E irdatlan tüzelőanyag-készlete torzíthat az összehasonlítás során.

    Az F-16C két 370 gallonos pótossal visz annyi kerót, amennyi az F-15C/D/E gépek belső tüzelőanyag-kapacitása. Erre jön még rá a 2x5000 font CFT és még 2x600 gallonos pótos is adott esetben, ez még kb. 8000 ezer font... Az 50% tüzelőanyag egészen mást jelent a két gépnek így számolva. Mit lehet tenni? Azonos harcászati hatósugár esettel számolt tüzelőanyag tömeggel már egészen más a helyzet.
  • HungaroJET
    #3211
    Szerintem a rossz megszokások: F-15 miden verziója a légifölény megszerzéséből "indul ki", de én is úgy tudom, hogy az F-15E-re elméletileg "minden" létező cuccos felpakolható. AGM-88 és a tripla AGM-65-ök is.
    ...de persze pl. Afganisztánban nincs ellen-légierő, ahogyan harckocsik (AGM-65) radar+SAM tevékenység sem (AGM-88) viszont az F-15E-nek van hatósugara bőven egy F-16-hoz képest, ezért alkalmazzák LGB-cipelére előszeretettel.
    Ha jól rémlik Boszniában használtak utoljára nagyobb számban HARM-okat és ott közel is volt az ellenség a NATO bázisokhoz. (egy Tanker mindig csak + kockázat, amit jobb kihagyni ha aktív az ellenséges légierő és a légvédelem)
    Egy F-16 pedig talán az olcsóbbsága és a mozgékonysága okán lett SEAD és A2G platform, bár az utóbbi jelző megkérdőjelezhető egy F-15E-vel való összehasonlításkor.
  • Frenky
    #3210
    Hi. leszedtem az ingyenes dcs word ot es sajnos a betoltesnel lefagy. Mi lehet a gond mit kell meg leszednem ami kell a jatekhoz, hogy tudjam hasznalni? Egyenlore csak az ingyenes reszt akarom tesztelni. Valaki leirhatna, hogy mit honnan szedjek le, es a telepites sorrendjet... Elore is THX!
  • hooah
    #3209
    Molni a CG és CJ 16osok között mi a különbség?

    (elnézést hogy off és nem a Falcon topikban kérdezem, de ez most annyira kézenfekvő)
  • Molnibalage
    #3208
    Az F-15E anno pont olyan "bypass" csapásmérőnek lett tervezve, mint az F-111F. Alacsonyan repülve áthámozza magát a SAM fenyegetésen, ha mégis sikerül indítani, akkor passzív és aktív zavarókkal kell boldogulnia.

    Az F-16C/D gépek nagy része képes lenne a HARM-ot szenzorként használva indítani, azonban ezt nem forszírozzák és csak a HTS poddal repülű CJ változatok szokták a SEAD feladatkört ellátni, CG változatok nem. (Tudtommal.)

    Az is lehet, hogy teszt céljára átkábeleztek pár gépet. Soha nem találtam rá egyértelmű bizonyítékot, hogy "flotta léptékben" integrálva lenne a HARM az F-15E gépeken. A RoAF F-15K gépei viszont tudtommal HARM platfromok. Azt nem tudom, hogy HTS pod vagy bármi ahhoz hasonló van hozzá vagy sem.
  • Caterpillar
    #3207
    Nah ez pl viszont számomra egy megmagyarázhatatlan anomália: Miért ne visz az E magával soha Harm-ot? fel nem foghatom... :D
  • Molnibalage
    #3206
    Kicsit pontatlanul fogalmaztam. Elméleti képesség, szinte mindig pótos van a szárnyak alatt. Az F-111F gépről is van olyan videó, ahol AGM-65-öt használ teszt alatt. Az ODS alatt, mikor már fogytak az LGB-k akkor sem álltak át AGM-65-re. Pedig hegyekben állt.

    Egyébként van olyan fotóm, ahol AGM-88 van F-15E szárnya alatt. Az az egy...



    Mondjuk elismerem, hogy a falconos reakció vezetett. Ott figyelni kell arra, hogy nagyon elméleti lehetőséget ne engedélyezzen a fegyveret konfigben, mert az MI felteszi az ATO miatt. A DCS-ben ilyen veszély nemigen van. :)
  • Caterpillar
    #3205
    Vagy ez:

  • Caterpillar
    #3204
    Nekem ez egészen egyértelmű bizonyítéknak tűnik.. :D

  • Molnibalage
    #3203
    Mondjuk az nen vágom, hogy AGM-65 mit keres a szárny alatt. Igen, sok forrás feltünteti. Pontatlanul...
  • Molnibalage
    #3202
    Ez volt már?
  • macleody
    #3201
  • GaBika6
    #3200
  • gsg16
    #3199
    Nimbusz 2001-el repül?