36816
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Caterpillar
    #3316
    Ha valaki felteszi szerintem lesz! :D Én még nem értem haza így én nem tudok tenni... :(
  • Molnibalage
    #3315
    Van kép ezekről?
  • HungaroJET
    #3314
    ..sokat nem emlegették őket (a T-90-et kivéve)
     New F/A-18C model.
     New MiG-31 model.
     New T-90 main battle tank model.

    ...és raktak hőmérőt a Kamov fülkébe :) végre
  • franko2
    #3313
    Újabb patch-ek jöttek.

    DCS World, 1.2.1

    DCS: A-10C Warthog, 1.2.1

    DCS: Black Shark 2, 1.2.1

    DCS: P-51D Mustang (Final), 1.2.1
  • gsg16
    #3312
    A10C-ben a három választható gépágyú lőszer közül,melyiknek milyen a romboló hatása?
  • Sanyo
    #3311
    Nehéz lesz a választás közöttük. :)
  • Caterpillar
    #3310
    Noh ellentétben a Cicával, ezek a képek valahogy nem keltenek plasztik hatást! A Harrier kabin nekem nagyon tetszik!
  • gsg16
    #3309
    biztos jó lehet,én szeretem is az orosz katonai témájú filmeket.ez a nagy kedvenc:
  • Sidewinder
    #3308
    Mint írtam,ebben a részletben csak gyakorlatot látunk,valódi harcot nem,azt csak akkor látsz,ha végignézed a sorozatot.Jelenleg van nekik lövedékálló mellényük élőben.Ez a sorozat viszont a 70-es években játszódik,hogy akkor is volt e mindenkinek,azt nem tudom. Ez a gyakorlat jelenet valóban nem a legszerencsésebb volt,de ettől még maga a sorozat jó.Van benne minden a komoly hajóktól a harcon át, a CIA-s kavarásig,meg az igen szemét,pártmegbízott kapitányhelyettes legénységgel szembeni kavarásáig,balfaszságáig minden. Ez utóbbi több tengerészgyalogos életébe is került.
  • Sanyo
    #3307
    T-2 Buckeye és AV-8B Harrier II.
  • gsg16
    #3306
    az mondjuk nehezen hihető,hogy az orosz tengerészgyalogos egy géppisztollyal,és egy tártáskával lép a partra,hangosan hurrázva.gondolom egy golyóálló mellény azért van nekik élőben.mert ha az emberi élet nem is drága nekik,de egy ilyen katona kiképzése nem kevés pénzbe kerül.ebben a stílusban a második világháborúban harcoltak.azóta csak fejlődött valamit az orosz hadsereg is.
  • Sidewinder
    #3305
    Az orosz sorozat egyébként a 70-es években játszódik.

    Itt meg a nagyon klassznak ígérkező Last Resort előzetese:


  • Sidewinder
    #3304
    USS Colorado: "The most poweful nuclear submarine ever built"
    Egyébként Ohionak néz ki. A sorozat pedig baromi jónak tűnik. Nemrég néztem végig egy 8 részes orosz sorozatot,ez mondjuk nem tengeralattjárósokról,hanem a tengerészgyalogságról szólt.Egy veterán visszaemlékezéseinek a felhasználásával készült.Nagyon jó sorozat volt,az is,bár kissé rövid. Az volt a címe,hogy Tengerészgyalogosok.
    Itt egy részlet a sorozatból,előzetesnek nem nevezném,de az itt látottakkal ellentétben nem csak gyakorlatoztak,hanem éles harc is van a sorozatban,méghozzá egy tengerparti,afrikai állam területén.Sajnos feliratot nem találtam,hozzá,de így is érdemes végignézni a sorozatot.

  • Caterpillar
    #3303
    Ezen a Hawk-on azért még van meló rendesen, pl a lámpák elég érdekesen vagy néhol sehogy nem világítják meg a géptörzset. A kabin meg nekem kicsit ilyen plasztikus kinézetű... :/
  • Sanyo
    #3302
    BAe Hawk képek.
  • LeonSilver
    #3301
    Állat!
  • Caterpillar
    #3300
  • majonur
    #3299
    lenyegtelen, de inkabb Ohio osztalyu tengo a foszereplo,
  • majonur
    #3298
    OFF:
    Most indult egy jo sorozat Last Resort cimen, egy renegat (Los Angeles osztalyu) tengeralattjaro kapitanya es legenysege elfoglal egy egy szigetet, es onnan keresi a megoldast, zsarolva az USA-t a nukelearis csapas lehetosegenek lebegtetesevel, szerintem jonak nez ki.
    Probaljatok ki.
  • LeonSilver
    #3297
    Mi a helyzet?
  • z0ty4
    #3296
    Su-25 kill Maverick-el

  • huzós
    #3295
    THX akkor ok már csinálom valami vizual studiot is telepit most
  • LeonSilver
    #3294
    Nem vazze!

    1) DCS: World telepítés
    2) A-10C modul telepítés

    és sluszz! NEM KELL MÁS! Minek feltenni a full A-10C-t ha fent van a w+modul???
  • huzós
    #3293
    Igy fogom csinálni 1-DCS Word aztán DCS: A-10C Warthog telepítés. a modult pedig kihagyom úgy jó lesz! vagy azt is tegyem rá a végén?.
  • huzós
    #3292
    Thx meg próba de már csak holnap ma lemerültem benne,
  • Sanyo
    #3291
    Segítség.
  • Caterpillar
    #3290
    Akkor meg is van a hiba...

    Az A-10C és a DCS World -ös A-10C modul teljesen más tészta.

    Vagy az egyik vagy a másik legyen fent, és ha a modul akkor fent KELL legyen a DCS:World is!
  • huzós
    #3289
    Hali ti hogy kezdtétek a telepítéseket? én így csináltam
    1.Dcs-A-10-w aztán a modul a Dcs Word-ot kihagyom az most nem teszem fel próbálom.
  • macleody
    #3288
    Próbálj meg a videóbeállításoknál levenni mindent mediumra, hdr-t kapcsold ki, TSSAA-t szintén, vedd ki a fullscreen elől a pipát. Nézd meg a felbontást is, hogy a monitorodnak megfelelő érték van-e beállítva.
  • huzós
    #3287
    Szia igen minden jó addig még a betöltő képen a vonal alul el nem ér olyan három negyedig.Amikor már átvált a homok óráról keresztre után egy egy hiba üzi ,hogy leállt és paff. A memória vizsga jó lett.
  • macleody
    #3286
    DCS World-öt hagyd egyelőre szerintem, ahhoz le kell töltened az A10c modulját. Próbáld csak a sima A10c-t indítani. Menü bejön?
  • huzós
    #3285
    Ok megcsinálom azt is, a DCS Wordban nem látja a játékot az ikonnál ott van, hogy vegyem meg az a dcs Word kell alá? vagy ki lehet hagyni a buliból.Előre is köszi
  • LeonSilver
    #3284
    Nézd. Ott valami más bibi van akkor. A direct x-et nem tudod máshová tenni csak oda, ahol a rendszer van. Szóval jó helyen van a C-n.
    Egy memória tesztet le kellene nyomnod.
  • huzós
    #3283
    letöltöttem a direct x -9 et felraktam a C meghajtóra vagy oda kell ahola játék van mert így is kifagy betölti a homok óra után a meg jelet aztán kaput
  • Bögyörő
    #3282
    Azon a gépen kell menjen, nekem gyengébb konfigom van és eldöcög. DirectX9C fent van a gépeden, a 7-es windowsban 11-es van de sokminden nem megy a 9-es nélkül.
  • LeonSilver
    #3281
    Nem tudok mit írni. Ezen a konfigon mennie kellene. Próbálj meg új VGA drivert feltenni, directx-et.

    Minden más megy?
  • huzós
    #3280
    Már letöltöttem DCs word ot is azt tettem fel először utána a a-10et de semmi javulás deaktiváltam beaktiváltam nem tudom most megyek kötelet venni ha nem írok akkor felhúztam magam HELP!
  • huzós
    #3279
    intel core 2duo e8400 3.00ghz 4giga memória AMD Radeon HD6800 ha segit ez valamit most is ezt csinálom ujra inditás letörlés ujra rakom stb.stb.
  • LeonSilver
    #3278
    Inkább a konfigodat írd le.
  • huzós
    #3277
    Sziasztok
    tegnap vettem meg a-10 warthogot két napja bűvészkedek vele de nem bírom életre kelteni.állandóan kifagy le áll nem tudom,hogy kell előtte valamit telepítenem.ha igen akkor írjátok már le ,hogy mit és milyen sorrendben.win 7oprendszerem van 32 bites hátha itt a baj email-címem [email protected] Köszönöm előre is a segítségeteket.Tisztelettel huzós.