36807
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Reaper
    #3347
    Okáj, köszi!
  • HungaroJET
    #3346
    Este megnézem azt is.
    Épp most fejeződött be a letöltés, de most el kell menjek egy órára, majd utána telepítés és meglátjuk mi jön ki a cuccból ;)
  • Reaper
    #3345
    Zsír, köszi! Már csak azt oldd meg, hogy tudjak vele repülni is ebben az új 1.2.1-ben is:-D
  • Molnibalage
    #3344
    Túl szimmetrikus, túl statikus és tényleg elég furák a színek is.
  • HungaroJET
    #3343
    Köszi a képeket.
    Ja, és készen van a modelled Répi ;)
    ...még tuningolom egy kicsit, (beleraktam a kijavított flaps animációt is) és ha gondolod javíthatok még a repmodellen is, hogy valósághűen orsózzon stb.
    (Szatyi is mondta anno, hogy az orsózási szögsebesség hibás - nagyobb sebességeken lassul az orsózás, holott inkább gyorsulnia kellene)
  • HungaroJET
    #3342
    Én eddig soha nem csináltam uninstallt.
    A frissítendő mappát mindig átneveztem az annak megfelelő verziószámra, majd utána indítottam az installt, ami automatikusan a régi mappa nevével létrehozott egy új mappát és abba telepített.
    Így mindig megmaradt a régi verzió is, és uninstall sem kellett.
    Eddig bevált, sosem volt semmiféle gondom ezzel.
    Ráadásul az összes korábbi verzió is működőképes maradt.
  • Sanyo
    #3341
    Elvileg mostantól már automatikusan és újratelepítés nélkül fog frissülni.
  • gsg16
    #3340
    köszönöm!azt azért már megoldhatnák,hogy a frissítés ne uninstallal kezdődjön.
  • Sanyo
    #3339
    Uninst és újratelepítés a World és a modulok esetében is, deaktiválni vagy aktiválni nem kell.
  • gsg16
    #3338
    ezzel frissíteni kell,vagy uninstall után újra telepíteni?
  • Reaper
    #3337
    Amúgy igazán csinálhatnának már normális fáklyákat, mert elég gagyik ezek is...
  • Reaper
    #3336





    Amúgy elég furán villog az égőtér mindkét gépnél forszázs üzemmódon...
  • Sanyo
    #3335
    Köszöntem!
  • Reaper
    #3334
    Képek mentek fácsén priviben!
  • HungaroJET
    #3333
    Nem gond.
    Két perc alatt rendet rakok. (lehet hogy kevesebb is elég lesz)
    Viszont addig nyomhatnátok néhány képet az Afterburner textúrákról F-18 és MiG-31-nél: ezek miatt jobban aggódnék...(nagy sebességnél - akkor nincs Heatblur)
  • Sanyo
    #3332
    Köszönöm! :)
  • Reaper
    #3331
    Persze, de várj csinálok újat (függesztmény nélkül) a 31-esről és átdobom fácsén!;)
  • Sanyo
    #3330
    Felhasználhatom a képeidet a patch híremben? :)
  • Reaper
    #3329
    Na de már másnak is feltűnt:)

    http://forums.eagle.ru/showthread.php?t=94690
  • Reaper
    #3328
    Sőt, tovább megyek. Valószínűleg nem csinálták meg az új modellre a megfelelő pilonbeállításokat, mert bármilyen függesztményt rakok fel, összevissza pakolja...:)
  • Reaper
    #3327
    Na, lecsekkoltam. Új függesztményként is lehet R-33-ast rakni a belső tartóra, szóval ez hiba...
  • Sanyo
    #3326
    Pont bringázni indultam amikor beírtad, mindjárt írok róla, köszi. :)
  • Reaper
    #3325
    Egyébként szerintem az előre generált függesztményekkel van a probléma, mert azok még a régi modellhez készültek. Gondolom ezért bugzik, de mindjárt ránézek...
  • Reaper
    #3324
    Igen láttam, köszi előre is! A terv természetesen az FC3, vész esetén DCS World (ha nem jön ki az FC3 emberi időben), illetve legvégső esetben FC2. Elég simán, ha az A változatról szeded le. Azzal fogok úgyis repülni. Amúgy én is a szálelvarrásra gondoltam elsőre a playeres dolog kapcsán. Jó páran beszívják így a demó team-ek közül:) Amúgy remélhetőleg ez az új verzió az FC3 előszele...
  • Reaper
    #3323
    Bugos még, az egyszer szent...
  • HungaroJET
    #3322
    Reaper, forums.eagle.ru-ra ment a válasz.
    Ja, és ugye a 29A-kell , vagy jöhet az S és a G is ?
    VFAT-on mivel nyomod majd ? FC3-val ?
    Én még töltöm lefele az 1.2.1.-et, de majd utána ránézek a: nem "jelenik meg player-ként a gép az editorban" dologra.
    Rossz esetben, elvarrják a szálakat, hogy csak FC3-ban lehessen majd használni az FC gépeket. No, de ne kiabáljuk el előre.
  • Molnibalage
    #3321
    Ennyire nem tesztelik a végeredményt?

    A másik fele az, tudtommal R-33-nak semmi keresnivalója a szárny alatt.
  • Reaper
    #3320
    Igen, az nekem is feltűnt, hogy néminemű probléma van a függesztmények/pilonok koordinátáival:)
  • Molnibalage
    #3319
    Szépek. A felső MiG-31 kép, ami furcsa. A bal szarámy alatt hogya vannak azok a rakéták? Valami nem stimmel a kép alapján.
  • Reaper
    #3318




  • Reaper
    #3317
    Király ez az 1.2.1, csak valaki rájöhetne, hogy miért nem lehet player-ként repülni, amit eddig igen?! Ugyanúgy csinálom, mint eddig és mégsem jelenik meg player-ként a gép az editorban (jelen esetben pl. a MiG-29)...
  • Caterpillar
    #3316
    Ha valaki felteszi szerintem lesz! :D Én még nem értem haza így én nem tudok tenni... :(
  • Molnibalage
    #3315
    Van kép ezekről?
  • HungaroJET
    #3314
    ..sokat nem emlegették őket (a T-90-et kivéve)
     New F/A-18C model.
     New MiG-31 model.
     New T-90 main battle tank model.

    ...és raktak hőmérőt a Kamov fülkébe :) végre
  • franko2
    #3313
    Újabb patch-ek jöttek.

    DCS World, 1.2.1

    DCS: A-10C Warthog, 1.2.1

    DCS: Black Shark 2, 1.2.1

    DCS: P-51D Mustang (Final), 1.2.1
  • gsg16
    #3312
    A10C-ben a három választható gépágyú lőszer közül,melyiknek milyen a romboló hatása?
  • Sanyo
    #3311
    Nehéz lesz a választás közöttük. :)
  • Caterpillar
    #3310
    Noh ellentétben a Cicával, ezek a képek valahogy nem keltenek plasztik hatást! A Harrier kabin nekem nagyon tetszik!
  • gsg16
    #3309
    biztos jó lehet,én szeretem is az orosz katonai témájú filmeket.ez a nagy kedvenc:
  • Sidewinder
    #3308
    Mint írtam,ebben a részletben csak gyakorlatot látunk,valódi harcot nem,azt csak akkor látsz,ha végignézed a sorozatot.Jelenleg van nekik lövedékálló mellényük élőben.Ez a sorozat viszont a 70-es években játszódik,hogy akkor is volt e mindenkinek,azt nem tudom. Ez a gyakorlat jelenet valóban nem a legszerencsésebb volt,de ettől még maga a sorozat jó.Van benne minden a komoly hajóktól a harcon át, a CIA-s kavarásig,meg az igen szemét,pártmegbízott kapitányhelyettes legénységgel szembeni kavarásáig,balfaszságáig minden. Ez utóbbi több tengerészgyalogos életébe is került.