36783
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • HungaroJET
    #3363
    No, fejlemény: tolom az összes madarat és darálót.
    Annyi a varia, hogy az entry.lua-ban ezt kő csinálni ;)

    --make_flyable('MiG-29A', nil, nil, current_mod_path..'/comm.lua')
    make_flyable('MiG-29A', current_mod_path..'/comm.lua')
  • krisztian005
    #3362
    Sziasztok, letöltöttem a legujabb DCS Word és A-10C verziót, sajnos előtte mindent töröltem hogy ne legyen gond, de ez az új verzió nálam nagyon akad.
    Eddig közepes beálitásokkal játszottam de most minimumon beálitásokkal is nagyon gyengén megy.

    Valakinek nincs meg az előző verzió, teljes telepiője, World+Warhog vagy nem tudjátok honnan tudnám letölteni, hiába keresem mindenhol a www.digitalcombatsimulator.com/ oldalra mutat, ott meg csak a legujabb van.
  • Reaper
    #3361
    Amúgy szép képeket csináltál a Kopóról! Grat!:)
  • Reaper
    #3360
    Oxigén! Szólj, ha van valami fejlemény! Thx
  • HungaroJET
    #3359
    Papa, ez most a Mustang ?

    Sanyo, van itt néhány MiG-31 lövés - ha gondolod és kellenek még képek, akkor használd nyugodtan - akárcsak a többit ;)

    a lap alján:


    Reaper, most mászok bele a röppenős gépek problémába...
  • LeonSilver
    #3358
    Ja. És hiába reset, hiába tekerem vissza, mindig orra áll az a szar..
  • LeonSilver
    #3357
    Srácok. A nagy, büdös lóban csak nekem ugrál a magassági trimm (és folyamatosan orra trimmeli magát) vagy csak én vagyok ilyen szerencsés?
  • macleody
    #3356
    Most telepítettem, nekem nincs fullos BS2-m csak upgrade és azzal a modullal működik a cucc.
  • macleody
    #3355
    Nem a BS2 és a BS2 upgrade modul közötti serial szám külömbség miatt van a gond?
  • beci43
    #3354
    Nálam is ugyanez a helyzet.Csak levélözönt fognak kapni,szerintem gyorsan javítják a hibát.(Hű milyen optipista vagyok!)
  • Leon77
    #3353
    Kód problémára: DCS honlap, News menü, Július 18-as bejegyzés: Introducing Serial Numbers Management for Multiplayer. Még nem tettem fel az új változatot, így ez csak tipp.
  • DonZorro
    #3352
    Srácok, arra van már valami megoldás, hogy ha van egy BS1-em meg egy Upgradelt BS2-m, akkor kapjak egy teljes BS2 kódot???
  • LeonSilver
    #3351
    Kell írni a szupportnak. MAjd valamelyik nap én is írok, most se kedvem se időm rá :)
  • gsg16
    #3350
    és mi erre a megoldás?valami hardwere kód nem jó,azért nem aktiválja.
  • LeonSilver
    #3349
    Ja. Én is scak kamilláztam, eddig ilyen nem volt.
    A BS2-vel én is így jártam
  • gsg16
    #3348
    hát ahhoz képest,hogy nem kell sem deaktiválni,sem aktiválni,nekem az újratelepítés utáni első indításnál,aktiválnom kellet az A10C-t,a BS2 aktiváló kódomat,meg el sem fogadta,ami dobozos verzió,és eddig simán ment a world alatt.A10C-ben pedig a fülkenézetben a kis kereszt,amivel kapcsolgatni lehet,folyamatosan vibrál,amikor az egérrel mozgatom.a fehér kurzor nyíl,és a kis sárga kereszt között vibrál folyamatosan.
  • Reaper
    #3347
    Okáj, köszi!
  • HungaroJET
    #3346
    Este megnézem azt is.
    Épp most fejeződött be a letöltés, de most el kell menjek egy órára, majd utána telepítés és meglátjuk mi jön ki a cuccból ;)
  • Reaper
    #3345
    Zsír, köszi! Már csak azt oldd meg, hogy tudjak vele repülni is ebben az új 1.2.1-ben is:-D
  • Molnibalage
    #3344
    Túl szimmetrikus, túl statikus és tényleg elég furák a színek is.
  • HungaroJET
    #3343
    Köszi a képeket.
    Ja, és készen van a modelled Répi ;)
    ...még tuningolom egy kicsit, (beleraktam a kijavított flaps animációt is) és ha gondolod javíthatok még a repmodellen is, hogy valósághűen orsózzon stb.
    (Szatyi is mondta anno, hogy az orsózási szögsebesség hibás - nagyobb sebességeken lassul az orsózás, holott inkább gyorsulnia kellene)
  • HungaroJET
    #3342
    Én eddig soha nem csináltam uninstallt.
    A frissítendő mappát mindig átneveztem az annak megfelelő verziószámra, majd utána indítottam az installt, ami automatikusan a régi mappa nevével létrehozott egy új mappát és abba telepített.
    Így mindig megmaradt a régi verzió is, és uninstall sem kellett.
    Eddig bevált, sosem volt semmiféle gondom ezzel.
    Ráadásul az összes korábbi verzió is működőképes maradt.
  • Sanyo
    #3341
    Elvileg mostantól már automatikusan és újratelepítés nélkül fog frissülni.
  • gsg16
    #3340
    köszönöm!azt azért már megoldhatnák,hogy a frissítés ne uninstallal kezdődjön.
  • Sanyo
    #3339
    Uninst és újratelepítés a World és a modulok esetében is, deaktiválni vagy aktiválni nem kell.
  • gsg16
    #3338
    ezzel frissíteni kell,vagy uninstall után újra telepíteni?
  • Reaper
    #3337
    Amúgy igazán csinálhatnának már normális fáklyákat, mert elég gagyik ezek is...
  • Reaper
    #3336





    Amúgy elég furán villog az égőtér mindkét gépnél forszázs üzemmódon...
  • Sanyo
    #3335
    Köszöntem!
  • Reaper
    #3334
    Képek mentek fácsén priviben!
  • HungaroJET
    #3333
    Nem gond.
    Két perc alatt rendet rakok. (lehet hogy kevesebb is elég lesz)
    Viszont addig nyomhatnátok néhány képet az Afterburner textúrákról F-18 és MiG-31-nél: ezek miatt jobban aggódnék...(nagy sebességnél - akkor nincs Heatblur)
  • Sanyo
    #3332
    Köszönöm! :)
  • Reaper
    #3331
    Persze, de várj csinálok újat (függesztmény nélkül) a 31-esről és átdobom fácsén!;)
  • Sanyo
    #3330
    Felhasználhatom a képeidet a patch híremben? :)
  • Reaper
    #3329
    Na de már másnak is feltűnt:)

    http://forums.eagle.ru/showthread.php?t=94690
  • Reaper
    #3328
    Sőt, tovább megyek. Valószínűleg nem csinálták meg az új modellre a megfelelő pilonbeállításokat, mert bármilyen függesztményt rakok fel, összevissza pakolja...:)
  • Reaper
    #3327
    Na, lecsekkoltam. Új függesztményként is lehet R-33-ast rakni a belső tartóra, szóval ez hiba...
  • Sanyo
    #3326
    Pont bringázni indultam amikor beírtad, mindjárt írok róla, köszi. :)
  • Reaper
    #3325
    Egyébként szerintem az előre generált függesztményekkel van a probléma, mert azok még a régi modellhez készültek. Gondolom ezért bugzik, de mindjárt ránézek...
  • Reaper
    #3324
    Igen láttam, köszi előre is! A terv természetesen az FC3, vész esetén DCS World (ha nem jön ki az FC3 emberi időben), illetve legvégső esetben FC2. Elég simán, ha az A változatról szeded le. Azzal fogok úgyis repülni. Amúgy én is a szálelvarrásra gondoltam elsőre a playeres dolog kapcsán. Jó páran beszívják így a demó team-ek közül:) Amúgy remélhetőleg ez az új verzió az FC3 előszele...