36820
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • csolee
    #3440
    a rep.hordozó munkája (#3433) nagyon szép - kedve támad az embernek kipróbálni :o)
  • 59thDucky
    #3439
    És ugye a teljesen újrarrakás alatt érted azt is, hogy a Registry-ből kitörölted az Eagle Dynamics DCS World-re vonatkozó bejegyzéseit ?
  • gsg16
    #3438
    akkor leírom én is,hogy a dobozos verzió leinstallálása után,teljesen újra rakva az egészet,az új world,az új modulokkal,NEM fogadta el a dobozos verzió sorozatszámát!!nem azért írtam be,mert nem volt más dolgom.még úgy sem fogadta el,hogy deaktiváltam,majd újra próbáltam aktiválni!az 1.2.0.-ás verzió,ahol csak a world,és csak a modulok lettek telepítve,a dobozos verzió nem,meg simán elfogadja a sorozatszámot.így aztán valamit igenis elbasztak ez ügyben!!
  • LeonSilver
    #3437
    Azt a retkes kurva kurzort miért nem képesek megcsinálni? Egész pontosan minek kellett elbaszni? :D
  • wittman
    #3436
    Azt elfelejtettem megírni, hogy kicsomagolni a DCS_World mappába és felülíratni. Aki akarja backupolhatja előtte a felülírandó file-kat.

    ha lesz autoupdate-on frissítés megint, akkor újra el kell ezt játszani. Készül majd egy ModMan-es változat is később, újabb módosításokkal, mint pl. Su-25T 6DOF.
  • wittman
    #3435
    A jelenlegi update után a DCS_World most 1.2.1.6120-as verzión van, amivel már egyre jobb az FPS, de viszont még mindig lehet rajta bőven csiszolni.

    Itt egy kis javítás ami javítja az FPS-t, jobb füst effekt égő járműveknél, szebb nap HDR használatánál, kikapcsolt városi füstök és valamint a robbanásoknál sem okoznak FPS leesést.

    DCS_world optimalizálás
  • HungaroJET
    #3434
    Sanyo, hírek megint ! ...és jobbulást

    Wags megerősít: Ricardo munkái az FC3-ban !

    A HÍR:

    Képek (tudom már volt)
  • HungaroJET
    #3433
    No megtaláltam: igaz, hogy nem az orosz fórumon, pedig ott láttam.
    Ez most megint SimHQ, a 3D pedig SuperVasia-tól való az EDe csapatból.

    SimHQ Képek...Katt

  • HungaroJET
    #3432
    Én meg most teszteltem a Rep. hordozókat az új F-18C-vel.
    A Hornet fizikális beállításai katasztrófálisak: nem ott vannak a kerekek ahova számol (ez elárul mindent), nem jó helyen van a páralevállás, utánégető, fékezőhorog - még mindig nincs utántöltő szonda, pedig állítólag ezen dolgoznak. A repmodell elmegy de vannak hibák: túl magas az alapjárat, ezen kívül kicsi a légellállás - nem akar lassulni. Az oldalkormány nagyon jó a két vezérsíkkal, csak a rudder animáció leírás még mindig fordított a DDL-ben - pont ellenkezően tér ki.
    Hajóor irányba áll a gép az "U" lenyomása után -ez is xar volt eddig, és működnek a gázsugár terelő lapok a fedélzeten (Vinson). Jó hír, hogy van katapult effekt. No nem a gőz, de miután full gázt ad az ember utána van gyorsulás rendesen. Viszont a gép még mindig nincs a fedélzeten rögzítve - a hajó a rep.géptől függetlenül billeg - ha erős a szél a rep. hol belesüllyed a fedélzetbe, hol fölötte lebeg és csúszkál jobbra-balra, előre-hátra-
    A hajó ütközési modellje viszont a régi xar: ha nem pont a drótkötelekre érkezik az ember, akkor szinte biztos, hogy keresztül megy a hajón és a hajó belsejében csobban a madár :D Szóval szerintem lesz új hordozó is FC3-hoz. kb egy hónapja láttam az orosz fórumon egy nagyon komoly EDe modellt, de most nem találom: valaki tud linket ?
  • wittman
    #3431
    Érdemes megnézni a mai update után a log file-t...egy csomó dll-t lecseréltek...a bin mappában.
  • macleody
    #3430
    Ott, hogy 13 fps-em van, nekem ne tükröződjön. Nem fotózni akarok hanem játszani :)

    wittman: az jó lenne, köszi előre is.
  • wittman
    #3429
    Ducky-nál a pont. Én már tegnap átírtam és tökéletesen veszi az adást, de mondok jobbat! Nem a vízzel van a baj! Én mediumon használom és tökéletesen fut így is. A hiba a 3D-s objektumok Lod-olásában van!

    Ducky! A Mustang által készített Lod pack-et visszamásolva és a városok sok kémény füstjét kikapcsolva tökéletesen fut már tegnap is.

    Az update-ok viszont kiveszik ezeket a módosított file-okat és visszarakják a gyárikat, de backup mappát készít a DCS World mappába a módosított file-król. Csináltam egy tömörített pack-ot, amit update után visszamásolva egyből a helyére kerülnek újra a jó moddolt file-ok. Még ModMan-esre nem csináltam meg, egyenlőre csak bemásolós a téma.

    A pack tartalma:
    - módosított 3D-s objektumok LOD-ja,
    - városok összes kéményének füstölése kikapcsolva, csak a nagy gyárakat erőműveket hagyja meg.
    - megsemmisített járművek füstölése, mert a gyári kalap szar.
    - módosított napkorong HDR-hez
    Ezeket a modokat nem én készítettem!

    Majd segítség kellene a 6DOF beállításához Su-25T-nél.

    A pack-et belinkelem majd ide, akinek kell használhatja.
  • 59thDucky
    #3428
    Most teszteltem, a vízben 0-ra állítva (LOW) szépen tükröződik a nap,
    a felhők valamint a domborzat és tereptárgyak viszont nem.
    Hol a probléma ?
  • macleody
    #3427
    Tudom, hogy ott van, 0-ra van állítva. De a víz csillivilli, tükröződik. Régebben high beállításnál volt ilyen nálam.
  • 59thDucky
    #3426
    A verzió frissítéske itt követhetők nyomon:
    http://update.eagle.ru/dcs/versions/release.x86_64.EN

    Ezt a fájlt olvassa be az autoupdate progi induláskor és hasonlítja össze a legutolsó bejegyzést a telepített verzióval.
  • 59thDucky
    #3425
    6120-as autoupdate verzió tölthető :)
  • 59thDucky
    #3424
    Akkor olvasd vissza a fórumot és megérted...
    Legalább 10× leírtuk többen mi a DCS World koncepció és
    mi kell hozzá. Már fájnak az ujjaim xD
  • Molnibalage
    #3423
    Akkor én most már azt sem értem, hogy mit mivel lehet használni. Vicc az egész...
  • 59thDucky
    #3422
    Na de tényleg akkor most utoljára írom le...
    A DOBOZOS VERZIÓ-S A-10C és BS fejlesztésnek VÉÉÉÉGGGGGEEEE !
    Nincs és nem is lesz hozzá frissítés !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Van DCS World + BS2 modul és ide a dobozos verzióból csak a sorozatszám kell a többi "kuka" !!!! Maximum nosztalgiázásra telepítheted...
  • 59thDucky
    #3421
    Biztosan sokaknak elkerülte a figyelmét, hogy a DCS World már minden beállítást a c:\Users\xxxxxxx\Saved Games\DCS könyvtárba menteget.
    Pld. Controller beállítások, Log fájlok, Mission Editor alapértelmezett beállítások, Mission, Video és Track fájlokat is.
    És lám lám a Config könyvtár is ott pislog ;)
    Az options.lua fájlban ez ott mimi ? :) :)

    ["graphics"] =
    {
    ["multiMonitorSetup"] = "1camera",
    ["color"] = "32",
    ["preloadRadius"] = 150000,
    ["heatBlr"] = 1,
    ["scenes"] = "high",
    ["water"] = 2,
    ["fullScreen"] = true,
    ["disableAero"] = true,
    ["visibRange"] = "High",
    ["treesVisibility"] = 9000,
    ["aspect"] = 1.7777777777778,
    ["haze"] = 1,
    ["HDR"] = 0,
    ["TranspSSAA"] = true,
    ["textures"] = 2,
    ["cockpitShadows"] = true,
    ["shadows"] = 2,
    ["effects"] = 3,
    ["MSAA"] = 3,
    ["height"] = 1080,
    ["sync"] = false,
    ["shadowTree"] = false,
    ["civTraffic"] = "",
    ["width"] = 1920,
    ["clutterMaxDistance"] = 0,
    ["lights"] = 2,
    }, -- end of ["graphics"]

    Érdekes hogy a "nagy" MOD-dereknek elkerüli a figyelmét xD
  • Molnibalage
    #3420
    Akkor most már hivatalosan is megkaphatja a "hulladék" titulust?
  • macleody
    #3419
    Hol lehet levenni a víz minőségét? Játékon belül low-ra vettem, most graphics.cfg-ben 1-re de semmi változás.

  • gsg16
    #3418
    A10C-ben a toronnyal való rádiózás is el lett cseszve.egy hajtómű indítási engedélyre,4-5 percet vártam,aztán elindítottam,és amikor már az APU felpörgött,akkor szólt a torony,hogy indíthatom.
  • LeonSilver
    #3417
    Nekem nem tűnik lassabbnak a cucc, de a kurzor egy katasztrófa.
  • gsg16
    #3416
    én most telepítem vissza az 1.2.0. verziót.nekem használhatatlanná tette az A10C-t a frissítés.kezdve a kurzor vibrálástól,egészen a játék szinte folyamatos szaggatásáig.a dobozos verziós BS2-őt meg nem hajlandó aktiválni.de ahogy láttam,nem is adtak ki ahhoz frissítést,csak a letöltős verzióhoz,illetve a BS1-ről patch-elt verzióhoz.megvárom,amíg sikerül nekik összehozni valami végleges dolgot,frissítés címen.
  • HungaroJET
    #3415
    Jaja, ezt már tudom: Release to manufacturing (RTM)
  • HungaroJET
    #3414
    Végre rászántam volna magam a frissítésre, erre persze mikor online vagyok és úgy indítom a DCSW-t, akkor jellemzően tutira nem frissít :Wazz
    Igazad van Molni: Pre-Alpha
  • LeonSilver
    #3413
    release the manufacturer
  • HungaroJET
    #3412
    Mi az az RTM ?
    Read The Manual ?
  • HungaroJET
    #3411
    Ez most komoly ? - mert akkor ezt most szépen benyaltam :D
    Akkor ezt eddig rosszul tudtam, hiába no: jó pap is holtig tanul ;)
    Bocsesz Molni, én voltam a tudatlan :)
  • 59thDucky
    #3410
    Fene vigye el hogy én meg azt tanítom a báránykáimnak a suliba hogy a sorrend:

    - Prealpha
    - Alpha
    - Beta
    - Release Candidate
    - RTM/Final <- attól függően hogy fizikai adathordozón terjesztik vagy digitálisan

    Na ezt olvassák majd és jól kiröhögnek xD xD xD
  • Caterpillar
    #3409
    Negatív Hungaro.. Szoftverfejlesztésben az alfa az első műkdö verzió aztán Béta aztán RTM és végül a Final.. :)
  • HungaroJET
    #3408
    Talán inkább Gammát akártál írni :D
    Tudod az Alfa a végleges verzió ;)
  • Molnibalage
    #3407
    Az 1.2.1 alpha a képek és az infók alapján találóbb lenne. Mondjuk én az A-10C-t is csak az előző gépre tettem fel az FPS-t csekkolni. Ezt még arra sem éri meg...
  • HungaroJET
    #3406
    Ha gondolod,megpiszkálhatjuk a repmodellt. Nem nagy ügy. Viszont a letesztelése az időigényes keményen. Varia+próba, varia+próba a végtelenségig...
    Nekem az orsózás volt lomha, de azt már megoldottam.
    A Kobra is megoldható, csak jó nagy elevator-t kell programozni, de akkor meg az egyensben/szintben tartás lesz melós, sok apró-minimális mozdulatokkal. Hajtóművek, féklapok, fékszárnyak - nem gond, csak a kívéánt eredményhez rengeteg tesztelés kell.
  • HungaroJET
    #3405
    Én is így érzem: mint írtam ez elég xar lett (FPS, ugráló kurzor) az auto-update sem szimpi, az meg hogy külön kell(lene) aktiválnom + pláne nem kóser.
    Merthogy az előzőeket nem akarom deaktiválni, szóval ha nagyon muszáj lesz akkor inkább feláldozok még 1-1 modul aktiválást.
    Ja, és a Hornet és Foxhound modellek sincsenek még készen: csomó dolog hiányzik animációk, fények, sérülés modellek.
    Akár írhatták volna azt is a foltra: 1.2.1 BÉTA
  • Reaper
    #3404
    Ezen túl vagyok már. MiG-29 kabinnal tolom DCS-ben, viszont elég fura a repmodell...
  • HungaroJET
    #3403
    CMD-LOM konverter híján sajnos az nem fog menni, hiába kértem EDétől a konvertert.
    Persze lehet, hogy a CMD modellek eleve nem is EDe tulajadonai hanem az UBI-é, de csak CMD-ben mókolni - nos nekem az a legnehezebb, a legzagyvább.
    Szóval szerintem inkább a DCSW alatti Su-25T kabinos MiG-29 dologra kéne gyúrnod. A repmodell úgyis ugyanaz mint FC2-ben, a kabinodat meg úgysem fogja látni senki, de ha gondolod akkor lecserélheted a kabin 3D-t és akkor lesz MiG fülkéd (HUD-ot, MFD-t kivéve)
  • Molnibalage
    #3402
    Én valahogy azt érzem, hogy ezt a frissítést nem szabad feltenni, mert több bajt okoz, mint amit javít. A fejlesztésekért nem éri meg.
  • Reaper
    #3401
    Gyanítom, hogy ez már csak az új 29-es modellünknél fog bekövetkezni:) Amúgy visszatérve a kérdésemre, az eddigieket LOM-ra is meg tudod csinálni? Mert ha nem jön ki az FC3 októberben, akkor valszeg FC2-vel lesz még idén VFAT...