36819
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Reaper
    #3479
    Te repülted a DCS-t? Nálad tudatalatti, hogy minden szar, ami nem flakon...
  • Molnibalage
    #3478
    Ez repülhető lesz? Kicsit fura annak fényében, hogy az AH-64-et ígérték elsőnek a Ka-50 után. Áh. Ezeknek már azt sem hiszem el, hogy kék az ég...
  • Sanyo
    #3477
    UH1-H Huey, kiloptam pár képet a videóból.
  • Molnibalage
    #3476
    Ezek szerint soha meg nem nézted azt, hogy a BMS4 mit tud. Ez valami tudatalatti, hogy fikázni kell a Falcon-t...? :)
  • Reaper
    #3475
    F-16 afm Flakonban, ne röhögtess...
  • Reaper
    #3474
    Félreértés ne essék csomó jó megoldás volt a Flakonban, amelyek közül néhány még ma is hiánycikk, de azért egy DCS-t ne degradáljunk már le ennyire. Van kurva sok hibája, de ha a jelenlegi tendencia folytatódik akkor elképzelhető, hogy így tizenév elteltével kapunk egy használható szimulációt...
  • Molnibalage
    #3473
    A DCS utólag lejátszhatósága és kameraolyan feature, amihez fogható nincs a Falconban sajon. Még mindig az eredeti Lomac szintjén van? Lehet már tekerni előre benne?

    A BMS4 repmodellje azért egészen más, az F-16 legalább olyan AFM-mek bír, mint a Szu-25 a Lomacban. A többi gép meg olyan a Lonciban is amilyen. Nem csak a generális FM modellre de a modellező értékek re is értem. Az F-15 repteljesítménye régen köszönőviszonyban sem volt régen a valósággal. A Falconban módosítottam a gép tömegét és semmi mást. A Streak Eagle rekordjait 2-3%-os pontosságal le tudtam repülni. Mindet. Ennyire ponos a gép légellenállás és tolóerő modellje.

    Amúgy meg amt láttam, hogy mi lesz az FC újdonsága, az alapján én erősen elgondolkoznék azon a kijelentésen, hogy minek milyen repmodellje van és volt... Nagy fantasztikusan jelenttek be olyanpkat, ami 1998 óta benne van a Falconban, mert anélkül nincs is fizikai modellezés. Röhej.
  • Reaper
    #3472
    Miért nem a csodálatosan szép Flakonban gondolkodsz?:) Amúgy filmkészítésnél simán többet ér:) Talán ismerkedj meg az A-10C-vel és mindjárt más lesz a véleményed. A flakonod a fasorban nincs a már 15 évvel ezelőtt is gagyinak ható grafikájával és annak a repmodellnek csúfolt égi korcsolyázással...
  • Sanyo
    #3471
    Hú köszi! :)
  • Molnibalage
    #3470
    Nekem az a szint kellene, hogy hidegháborús gépekkel tudjak videóklippeket forgatni. Másra nem is jó ez. :)
  • Reaper
    #3469
    Várható volt azok számára, akik belenéztek már 1-2 lua file-ba (ld. AB-212 bejegyzések:D). Amúgy gyerekek gyönyörű ez a DCS. Remélem egy-két hiányosságot még pótolnak és akkor faxa lesz (pl. jó lenne, ha mindegyik gépen lenne full shadow).
  • HungaroJET
    #3468
    Sanyo, hírek ! ! !

    Hivatalos bejelentésnek tekinthető, hogy lesz DCS: UH-1H Huey
    (Chizh, az EDe egyik főnöke tette közé a vidót)

    A videón 4:33-tól látható a daráló

    Videó
  • csolee
    #3467
    simogatja a lelkem - érzem hogy foglalkoznak velem :o)
    gondolom mindenki ezt érzi...
  • Reaper
    #3466
    De jó, megint van update:)
  • LeonSilver
    #3465
    Na meg amikor betöltődik és megjelenik a kabin, akkor az FPS a nulla és az egy közé esik.
    Egy darabig szüttyög, aztán beáll faszán. De ez az eleje.... nc
  • LeonSilver
    #3464
    Nekem nem rángatózik, hanem ha megmozdítom akkor a windózos nyíl kurzor lesz belőle. Ha megáll, akkor a szokásos kereszt.
  • gsg16
    #3463
    nekem is rángatózott.a kereszt,és a kurzor nyíl közt.
  • LeonSilver
    #3462
    Pedig a buzeráns kurzort megkalapálhatnák. Vagy csak nekem lesz a windózos nyíl belőle ha megmozdítom?
  • Reaper
    #3461
    Lesz, ahogyan a Lock On-FC vonal is lett olyan. Amúgy ma még nincs eddig update..:))
  • Molnibalage
    #3460
    Kérdés, lesz e valaha annyira bugmentes a cucc, hogy masszív mini háborúkat lehessen modellezni a játékkal vagy szimulátor bajnokságra is használható legyen..
  • Sanyo
    #3459
    MiG-21Bisz radar befogás teszt.
  • 59thDucky
    #3458
    Mivel a DCS modulok egy része Béta a napi frissítés sztem a minimum elvárható szint :)
  • Caterpillar
    #3457
    EvE Online-hoz szoktak nagyobb kiegek után..
  • Reaper
    #3456
    6120 volt, de mindjárt megnézem a 6148-cal...
  • gsg16
    #3455
    van még egy játék,amihez naponta adnak ki javítást?
  • Caterpillar
    #3454
    6148 a legújabb ismét tonnányi dll törlésével!
  • HungaroJET
    #3453
    Melyik verzió van fent neked Reaper ?
    Ezzel nincs gondom nekem: C:\Users\"Név"\Saved Games\DCS\Logs\autoupdate.log-ban
    Current version: 1.2.1.6120.27432
  • Sanyo
    #3452
    Még jó, hogy eddig nemvolt időm foglalkozni vele, 1.2.0 van fent.
  • Reaper
    #3451
    Jó ez az új patch. Kilépek mission-ből és DCS.exe hibát okoz:))
  • majonur
    #3450
    a "de problema" de nem problema akart lenni :)
  • majonur
    #3449
    Igaz. Sajnos nem kompatibilis, most probaltam (atmasoltam az ide tartozo .lua fajlokat).
    Eleve az is gond lehet hogy az A-10 ben elmentheto a kiosztas .txt-ben, viszont a Dcs World ben ugyanez a lehetoseg mar .html

    azert koszi, de problema, megcsinalom megint, nem olyan sok mindent valtoztattam meg.
  • Caterpillar
    #3448
    Ezzel csak az a bökkenő lehet, hogy most is kerültek be új bill parancsok, ergo kétlem hogy oda vissza kompatibilis lenne...
  • macleody
    #3447
    Elvileg C:\Users\neved\Saved Games\DCS\Config\Input mappában vannak külön a géptípusokhoz elmentett konfigurációk.
  • majonur
    #3446
    Udv! Az lenne a kerdesem, hogy az A-10C bol, hogy tudnam atvinni a billzet kiosztasomat a Dcs World be.
    Azt meg annak idejen testreszabtam, a joy profilomat is az alapjan csinaltam.
  • Sanyo
    #3445
    Esetleg mehetne a kép alá ez az írásom, kicsit még finomítok rajta, de a lényeg benne van.
  • Caterpillar
    #3444
    Az egész koncepció most úgy néz ki hogy van a Core program a DCS World, ebben tulképp minden benne van ami ahhoz kell hogy a program fusson, lásd Su-25T.

    Ehhez készülnek a modulok mint pl a BS vagy az A-10C amik megukban semmmire nem jó kabin modellt és egyéb specifikus dolgokat tartalmaznak. Pl.: Combined Arms csak 35 mega.
    A hibák javítását meg az határozza meg mi okozza, ha a modul a hibás az kap javítást ha a core akkor az, szerintem ez logikus is így.

    A-10C kül pedig akkor szűnt meg létezni amikor kijött a DCS World
  • Sanyo
    #3443
    Thx, ma már jobban vagyok a melóhoz. :)
  • Molnibalage
    #3442
    Azért kifejtenéd a kedvemért? Mi fogja az A-10 hibáit javítani? A DCSW patchek? Minden a DCSW alá települő modult a fő patch javít...? A DCSW nélkül mikortól nem fog menni az A-10?
  • gsg16
    #3441
    igen,azt értem az alatt.
  • csolee
    #3440
    a rep.hordozó munkája (#3433) nagyon szép - kedve támad az embernek kipróbálni :o)