36817
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • wittman
    #3598
    Hát igen procit abban a deszkában már nm tudsz nagyobbat tenni. Proci limited is van, nem vitás. Még a memória mennyiség és sebessége elég, de ha már cserélni kell nem a DDR3 memória a legdrágább alkatrész. sőt a legolcsóbb még 8GB 1600MHz-es memókkal is.

    Én is 800MHz-es DDR2 4GB-al nyomom és tökéletes a FPS, igaz Phenom II 3,4GHz 4mag és GTX560Ti.
  • Solt
    #3597
    Ez elég procilimit gyanús...

  • macleody
    #3596
    1360x768, ennyi tv-m felbontása. Gyakorlatilag medium beállításokkal, 4-szeres élsimítással ugyanannyi fps-em van mint high-on 16-szoros AA-val. Ez nekem a fura.
    Ráadásul mindent cserélni kell a gépben, mert az alaplapomba nem megy nagyobb proci és a PCI-E csatija csak 1.0-ás, a RAM-okról nem is beszélve.

    GaBika6: neked meg lófütyi a kipufogódba :D
  • GaBika6
    #3595
    Macleody-nak nem a kártyája szar, hanem idegileg nem bírja már...
  • wittman
    #3594
    Fene vigye, hogy nem lehet szerkeszteni a hozzászólást...

    Szóval így lett volna:
    Szia!

    Nem olyan rossz ez, vga a gyenge hozzá, gondolom "nem" 1024-es felbontásban használnád, hanem nagyobban.
  • wittman
    #3593
    Szia!

    Nem olyan rossz ez, vga a gyenge hozzá, gondolom 1024-es felbontásban használnád.
  • Sanyo
    #3592
    F-14 Tomcat videó.
  • macleody
    #3591
    Gyenge :)
    AMD 6000+ X2 3.1GHz, HD 5670 1GB GDDR5, 4GB 800-as RAM.
  • HungaroJET
    #3590
    Segítsetek már értelmezni a következőket:
    Hiányzott onnan valamiféle keret az előző verziókban ?
    Mert én már azt hittem, hogy mindkét oldalablakon javították az üvegeken azokat a nem odavaló átlós átfedéseket - csupán 3-4 éve vannak ott azok a xarok :(

    DCS: Black Shark 2, 1.2.1
     Restored the vertical bar on the Ka-50 right window (view inside cockpit).
  • wittman
    #3589
    Ezért kérdezem én is, mert most már tökéletes az FPS és sokkal gyorsabban töltődnek be a missionok is.
  • Caterpillar
    #3588
    Nekem pl javult méghozzá nem is keveset az 1.2.0 óta...
  • wittman
    #3587
    Milyen konfigod van, hogy ilyen szar az FPS-ed?
  • Reaper
    #3586
    Az még tegnap esti..:)
  • gsg16
    #3585
    ma reggel ismét "update" reggel van!
  • macleody
    #3584
    Na, előjött a hiba. Eltűnik a kurzor alt+c után. Ez kezd vicces lenni.
  • macleody
    #3583
    Mert biztos jól betrimmelték

    Na megyek reppenek egyet 15 fps-sel mert megérdemlem :)
  • HungaroJET
    #3582
    Hát csak azért mert az FSX heli kezelése xar ahogy van.
    Ha megnézed ezt a videót (és még egy párat ezen kívül), akkor láthatod, hogy alig dolgoznak a pedállal.

    http://www.youtube.com/watch?v=C-OfmHbU-Xg&feature=relmfu

    http://www.youtube.com/watch?v=Yuh1eTrJ8So&feature=relmfu
  • macleody
    #3581
    Huey-nál gondolom sokkal többet kell a ruddert taposni mint a Kamovnál. FSX-ben repültem csak a típussal, ha jól emlékszem állandóan lépnem kellett a pedált, igaz nem is nagyon állítgattam hozzá semmit. Azt se tudom volt-e benne trim.
  • Bögyörő
    #3580
    Én is előrendeltem volna, de nagyon rosszul álltam anyagilag.

    Van új patch amiben végre rendesen müködik az egér.
  • GaBika6
    #3579
    Elővásárlás volt amivel Lacit lehetett támogatni és én éltem is vele... (részben, mert magyar gyerek)
  • Bögyörő
    #3578
    Ez elkerülte a figyelmem, sajnos akkor még kell rá várni, mindenesetre biztató hogy valamikor lessz töbjátékos gép, ha jól emlékszem korábban teljesen kizárták, valamire hivatkoztak is hogy miért de már nem emlékszem.

    Kiváncsi vagyok vajon milyen lessz a Huey, vajon könnyebb lessz vezetni mint a Black Shark-ot, valaki megtudná mondani, hogy vezetés szempontjából nagy különbség van egy koaxiális és egy farokrotoros helikopter között?
    Annak idején megvettem a Black Sharkot, de még mindig nem tudok rendesen repülni, nem vennék még egy forgószárnyast csak azért hogy porosodjon, főleg amien ára van.
    Inkább akkor a Mig-21-re gyüjtök, amúgy mennyiért lehetleszz megvenni az is 40dollár lessz? Volt valami akció 20 dollárért azt hiszem az már végetért?
  • csolee
    #3577
    Huey esetében persze nagyon jól hangzik a több client lehetősége, de ami sztem fontosabb, hogy bővül az arzenál (forgószárnyakkal :o) és előzetes jelek szerint jó minőségre készülnek.
    Mert a külsős beszállítók esetében nem árt erre is odafigyelni...
  • beczl
    #3576
    Ahogyan a valóságban is reagálna. :-)
  • GaBika6
    #3575
    Egyébként 70%-ban neked szántam...

    És éppen most kapott el valami! Feltelepítem a legújabb DCS Word-öt. Ami ugyebár magától frissíteni fog és csak kicsit leszek ideges most már és irány 3000 méter.
  • wittman
    #3574
    Köszi a remek videót Gabika!

    Végre egy videó zene nélkül. Tökéletes lesz hangokat kiszedni belőle a DCS_World-be, mint pl Su-25 front engine...

    Köszi!
  • HungaroJET
    #3573
    Igen közben mát én is olvastam...eljutottam odáig a nagy izgalomban :D
    Mindenestre már az is örvendetes tény, hogy legalább bejelentették, hogy lesz. (Multiban is)
    A "mikor?" persze továbbra is nagy kérdés :(
  • Reaper
    #3572
    Amúgy első körben nem ezt jelenti. Ajánlom ezt a sort:

    "Multiplayer coop mode for crew members of the same helicopter under development for a later update."

    Magyarán alapból multiban nem lehet 1 gépen több Client, későbbi update-ben fog ez a feature megjelenni (ami lehet, hogy 1 vagy több év múlva valósul meg, ismerve az ED-t:D). Egyelőre csak olyan lehetőséged lesz, hogy te beülhetsz bármelyik crew member helyére, ennyi...
  • Reaper
    #3571
    Tök zsír, de az is jó lenne, ha végre megoldanák, hogy a multiplayer rész kezeljen minden argumentumot, mert pl. továbbra is az van, hogy a többi kliensnél nem látszik a GSF mozgás. A másik ami nagyon gáz továbbra is, hogy full shadow csak 1 gépen van (amit éppen nézel)...
  • HungaroJET
    #3570
    Szerintem jól érted.
    Én is így értelmezem: jönnek a Multi-cockpit cuccok !
  • Bögyörő
    #3569
    Nem erősségem az angol, de ha jól értem akkor "Multiple player positions, including pilot, co-pilot, and door gunner." ez azt jelenti hogy multiban már lehet egy géppel többen repülni?
  • Bögyörő
    #3568
    DCS: UH-1H Huey hivatalos bejelentés!
  • GaBika6
    #3567
  • beci43
    #3566
    Igen rendbeteszi,de azt még nem hogy alt+tabbal előbb desktopot kell előhozni,majd tálcáról vissza a programba,mert enélkül nem tudsz hozzáférni egy kapcsolóhoz sem.Hogy ezt mé' csinálja,nem tudom.
  • Reaper
    #3565
    Köszi!

    Asszem inkább maradok az egyszerűbb verziónál, tehát nem lesznek ikonok, szimplán repülhető lesz 22 madár..:)
  • HungaroJET
    #3564
    MainMenuForm.lua és MainMenu.lua a MissionEditor/modules/-ban.
    MainMenuForm.lua 173.sor:
    local m_plaginPanel = határozza meg, hogy hova kerüljenek a "skin" ikonok
    a kezdőoldalon, de hogy határozza meg, hogy eltolja az ikonokat és bekapcsolja a nyilakat azt még nem tudom.
    MissionEditor/modules/dialogs/me_main_menu.dlg-ben si lehet adat ami kell, de ma már nincs több erőm , bocs


    Egyébként kijött az újabb folt ! ! !
    Hallod Leon ?
    Rendbeteszi az ugráló kurzort is !
  • HungaroJET
    #3563
    Ok.már nyomon vagyok. Nem FUI, hanem MissionEditor menü lesz.
  • Reaper
    #3562
    Jaja, arra gondolok...
  • HungaroJET
    #3561
    Hali Reaper !
    Most azt szeretnéd, hogy a progi, ha telipakolta a képernyő alját ikonokkal, akkor ne a lapozó fülek/nyilak jelenjenek meg, hanem inkább kezdjen egy új sort fentebb ?
    Belenézek, de én a FUI-ban nem nagyon szoktam túrni, szóval Ducky lehet, hogy hamarabb megoldja az efféle gondodat.
  • beci43
    #3560
    Talán a modderek megoldják,csak várni kell.
  • k53ta
    #3559
    A talajtexturával kezdhetnének valamit, mert nagyon természetellenes, olyan makett hatású, mint amit élénk színű zománcfestékkel festettek.