36818
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Caterpillar
    #3639
    Én megpróbálnám ezt a sort:

    <startup>
    <supportedRuntime version="v4.0" sku=".NETFramework,Version=v4.0,Profile=Client"/>
    </startup>


    kivenni... Ha nem egy akkor nincs ötletem. :(
  • LeonSilver
    #3638
    Mert fosch. alt+tab majd vissza és nem fog pittyegni
  • csolee
    #3637
    VKI mondja már miért pittyeg nekem a gép minden egyes billentyű- vagy joy gombnyomásra?!?! BS2 óta vacakolok ezzel és nem látom a baját...
  • Solt
    #3636
    Hungaro!

    Te nagy babra zseni vagy, hátha van valami ötleted... :)

    Az a nyomorult CloD nem akar elindulni W8-n, mert első indításnál telepíteni akarja a Visual C++, de ugye az a W8 részét képezi, így elakad az egész indítási folyamat.

    Az indítófájlhoz tartozik egy konfigurációs fájl az alábbi sorokkal,

    <?xml version="1.0"?>
    <configuration>
    <configSections>
    <sectionGroup name="applicationSettings" type="System.Configuration.ApplicationSettingsGroup, System, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089" >
    <section name="maddox.Properties.Settings" type="System.Configuration.ClientSettingsSection, System, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089" requirePermission="false" />
    </sectionGroup>
    </configSections>
    <applicationSettings>
    <maddox.Properties.Settings>
    <setting name="nativeDLL" serializeAs="String">
    <value>parts\core\steam_api.dll;parts\core\fmodex.dll;parts\core\fmod_event.dll</value>
    </setting>
    </maddox.Properties.Settings>
    </applicationSettings>
    <runtime>
    <gcConcurrent enabled="true" />
    <assemblyBinding xmlns="urn:schemas-microsoft-com:asm.v1">
    <publisherPolicy apply="yes" />
    <probing privatePath="parts/core;parts/bob" />
    </assemblyBinding>
    </runtime>
    <startup>
    <supportedRuntime version="v4.0" sku=".NETFramework,Version=v4.0,Profile=Client"/>
    </startup>
    </configuration>

    Látsz ebben valami lehetőséget arra, hogy az ilyen első indításkori telepítéseket mellőzni lehessen? :)
  • LeonSilver
    #3635
    Egyelőre úgy tűnik, hogy változás áll be az életemben és ebbe nem fog beleférni a kompjúter :) Úgy 20.-a magasságában azt hiszem el is fog dőlni a dolog. Sajnálom, persze. Hogyne sajnálnám, de remélhetőleg más fogja kitölteni a szabadidőmet :) Ahoz meg jó a cucc, hogy a sarokban porosodjon és mondjuk kéthavonta bekapcsoljam 3 percre :)
  • HungaroJET
    #3634
    Ó, basszus :( Mi történ LeonPapa ?
    Anyagi gondok, új konfig lesz (de akkor persze miért adod el a progikat is ), vagy költözöl másik országba ? :(
  • LeonSilver
    #3633
    Előzetes felmérés :)
    Mivel egyben tényleg úgy tűnik, hogy nem megy e la cucc, érdeklődöm.
    19.-én vagy 20.-án eldől, hogy mi lesz. Ha eladásra kerül külön-külön a cucc, akkor kinek - mi kellene és mennyiért (*3 :) )?
    PM-ben jöhetnek az ajánlat hegyek! :D

    Asrock 970 Extreme4 alaplap (garos)
    AMD Phenom(tm) II X4 975 BE + Scythe Mugen 3 Hűtő (együtt, proci garos)
    12 GB DDR III RAM (2*4+2*2 Kingmax DDR III a kétszer 4 giga garos)
    Gigabyte AMD Radeon HD 6950 2GB GDDR5 (@ 6970!) 2014. 03-ig garos
    SyncMaster 2233BW 1680*1050 fehér
    SoundBlaster X-Fi XtremeMusic PCI
    SAMSUNG HD321KJ 320GB SATA


    Track IR5 (+TrackClip pro)
    X-52 pro, Saitek Rudder pedal (lehetőleg együtt de nem feltétlenül)

    FSX Gold
    DCS Black Shark (BS1, dobozos)
    Il2 Sturmovik - Cliffs of Dover (dobozos)
    Flaming Cliffs 2
    Lock On (dobozos)
    Flaming Cliffs 1 (dobozos)
    Rise of Flight (12 repülővel)
    DCS World modulok: A-10C, Black Shark2, Combined Arms, P-51D Mustang
  • Caterpillar
    #3632
    Paci is egy erős gép, valóban, igaz én nem repülök vele, de ez a tekerjük el a gépet móka ismerős lehet, többeknek Il-2 -ből. Ott pontosan ugyan ezt csinálta az Il-2, hatalmas propeller, erős motor, és hirtelen gázadásra tetőre tette a gépet a földön! :)
  • HungaroJET
    #3631
    ... nem egy könnyű eset ez a paci, van benne nyomaték rendesen.
    Ahelyett, hogy a propellert tekerné, inkább megtekeri a gépet :D

    Zenészeknek :) Variácók DCS-hez:

    Kezdjük egy klasszikussal: (a régi szép idők emlékére) :)
    LOOPSTER

    DCS World Trailer Music :EDITOR THEME

    és egy másik zenész EDétől: (UH-1H Soundtrack)
    Musics for Eagle Dynamics
    Nekem a ChaosMenu 3.1 is tetszik :o


  • HungaroJET
    #3630
    Akkor egyre gondoltunk ;)

    Raktam ide pár képet a felpiszkált UH-1H -ról. Már most nagyon jól néz ki szerintem.

    UH-1H képek
  • LeonSilver
    #3629
    Így igaz! Kikapcsolt autorudderral és 0 segítséggel igazi kihívás a felszállás. De csaj így van értelme, én legalábbis nem használom ezeket.
  • 59thDucky
    #3628
    Gépekre saját póttartály készítésre olyan ami nincs a játékban
  • HungaroJET
    #3627
    Mire gondolsz Ducky ?
    Gripen póttartályra?, Albára?, MiG-31-re a sajátjukat ?
  • 59thDucky
    #3626
    Egyedi póttartály pik-pak készíthető szintén a Mods könyvtárból,
    a gripen Mod-ban csináltam 1-et, abból lehet rádolgozni.
  • 59thDucky
    #3625
    Reaper, belepislantottam az 1.3 modba és a comm.lua-kban
    a true false értékek nincsenek a gépekhez igazítva.
    fighter = false,
    radar = false,
    ECM = true,
    refueling = false

    Nem tudom mit befolyásol, de valszeg a rádiózásnál a menüket szabályozhatja, ha rájövök jelzem.
  • Reaper
    #3624
    Nem propaganda, mivel a fellelhető képeken mindenütt kívül van a pótos. Gyanítom, hogy az a pilon van összekötve a tüza rendszerrel...
  • HungaroJET
    #3623
    Köszi, jó kis képek.
    Viszont úgy rémlik, hogy van hasonló kinézetű tartály, talán a Su-25 féle csak persze az jóval karcsúbb, mindenféle tekintetben.
    Amúgy elég érdekes, hogy pont a szárnyvégi tartón van az kb. 2 Tonnás tartály. Vagy csak propaganda fotó volt vajon üres tartállyal?: Íme, ez a madár egy teljes napon keresztül a levegőben tud lenni :D
    Egyébként a belső pilonra (is)nem mehet pótos ?... Úgy a szárny is jobban bírná a terhelést
  • Reaper
    #3622
    Amúgy nem véletlenül nem találni nagyon póttartályos képet a 31-ről, hisz csak van egy laza 16,5 tonnás belső töltése.. :))
  • k53ta
    #3621
    Köszönöm Reaper. Mindjárt neki is látok!
  • gsg16
    #3620
    nekem simán lejött
  • Reaper
    #3619
    DCS-ben is úgy van, ahogyan az FC2-ben, tehát literben vannak megadva a pótosok. Nincs 2500 literes...





    Amúgy még a külső pilonos sztorihoz:

  • HungaroJET
    #3618
    Köszi, tehát 2500L-es: az most van a LOMAC/FC/DCS-ben ?
    Jó lenne kép mert a formája alapján lehet, hogy van: van a progiban 2000-es és 3000-es is (lehet, hogy azok Kg-osak ?)
    ZO ?
    Asszem, felrakták a mérnök-műszaki század fórumba.
  • Reaper
    #3617
    Anno ti Interceptorral csináltatok egy ZO átalakítást a DCS L-39ZA-jából. Az valamilyen formában elérhető?
  • Reaper
    #3616
    A külső pilonra függeszthető a BM esetében R-60, R-73, R-77 valamint a 2500l-es póttartály...
  • HungaroJET
    #3615
    Közben eszembe jutott még néhány kérdés:
    Mivel ez egy MiG-31BM és vannak rajta még a szárnyon külső pilonok is ,azokra miket lehet függeszteni ?

    Még egy R-60/R-73 vagy könnyebb 100 ill. 250kg-os bombák is ?
    Ja, és mekkora/milyen külső tankot/ÜA. póttartályt lehet föltenni ?
    Néhány kép és videó is jó lenne.
    Köszönöm
  • wittman
    #3614
    Szia Gabika!

    A doksit nem tudom letölteni...
  • HungaroJET
    #3613
    Köszönöm a 27-es "leírást", viszont most a MiG-31 -nél kérnék tőletek ismételten segítséget.
    A gép alatt az R-33 karok, azok indítósínek vagy kilökősínek ?
    Csak "leengedi" a rakétát, távolabb a törzstől, majd a rakéta "előrecsúszva" távozik a motor tolóerejétől vagy el is löki a kar lefelé a raksit, majd később gyújt az R-33 ?
    Gondolom a 4 kar nem egyszerre működik le-fel, hanem egyenként ?

    [URL=http://imageshack.us/a/img5/2766/screen121002011223.jpg]Kép: ezekről a "karokról" van szó[/URL]
  • Reaper
    #3612
    Igen, közben nekem is felrémlett, hogy elég a Mods-ban megcsinálni...
  • HungaroJET
    #3611
    Leonpapa, sok időm nem volt a Vadlóhoz, de az már tuti, hogy leszállni sokkal könnyebb mint felszállni :D
    Látom Reaper besegített ;) én csak annyit tennék hozzá, hogy a Saved Games/Config/Input mappákat a progi automatikusan létrehozza a MOds/repgépek/Input beállításai alapján, és felül is írja azokat a SavdGames-ban mikor megint egyedi beállítás-t /gombokat rendel az ember az egyes gépek-hez az Options-ban.
  • gsg16
    #3610
    köszönöm szépen,sokat segített ez a leírás!
  • gsg16
    #3609
    volt fent litening,és én állítottam össze a fegyverzetet.ugyan az a küldetés volt,mint a rampstartos,csak átállítottam ruaway-re.de letöröltem,és csináltam egy másik runaway felszállásos küldetést,és ebben működik.
  • LeonSilver
    #3608
    Saját magad állítottad össze a fegyverzetet?? Tettél fel liteninget? Én is direkt most próbáltam, és tökéletes minden!
  • Reaper
    #3607
    Értelemszerűen, ha csak Axis-t állítasz, akkor elég az Inputon belül lévő joystick mappa tartalmát másolgatni. Abban az esetben ha már beállítottad mondjuk a Su-25T-t, akkor javaslom szimplán azt másolgasd be mindenhova!
  • Reaper
    #3606
    Tessék, itt egy általam kreált flyable mod:

    DCS Flyable v1.3

    Telepítés: Bemásolós a cucc. A zip-ben található Saved Games mappát a C:/Users/Saját fiókod/ mappába másolod. A többi mehet a DCS World mappába. Miután ez megvan vagy fogod és egyenként beállítod a DCS Controls-on belül minden gépre (vagy amivel repülni akarsz) az Axis-okat, vagy pedig egyre megcsinálod és utána mind a Saved Games/DCS/Config/Input/géptípus, mind pedig a DCS world/Mods/aircrafts/géptípus/Input/géptípus mappákba bemásolgatod egyenként a már beállított típus cuccait.

    Tudsz másmilyen kabinnal is repülni (Igaz a Su-25T HUD és Ekran marad), amihez nem kell mást tenned, mint az általad választott kabinnal felülírod a Bazar/World/Shapes/Cockpit-SU-25T.cmd-t... A többi kabint is ugyanott találod.

    Röviden ennyi! Have fun!
  • GaBika6
    #3605
    Csináltam egy kisebb útmutatót tegnapi nap folyamán az A-10C JTAC-hez. gsg16-nak ígértem (és betartom amit ígértem) , de remélem másnak is tudok segíteni vele. Majd jelezzétek ha valami nem okés és javítom...
    THX!

  • Leon77
    #3604
    Kipróbáltuk a runway indítást és mind a TGP, mind a Maverick megfelelően működött (DCS World/A-10C), nálunk nem jelentkezett az általad írt hiba.
  • k53ta
    #3603
    Én low beálltásokkal használom, annyi módosítással, hogy a Textura, high-re van állítva. Így szép, és talaj közeli repülés során nem akadozik.
    Nálam a proci most a gyenge pont A4-3300m, ami 1.9Ghz,van 8GB Ram, VGA: HD6650m 1GB.
    A proci elvileg simán húzható 2.5Ghz-ig, de nem piszkálom.
  • k53ta
    #3602
    Hol van leírva az, hogy miként repülhető a world-ben Su-25t kabinnal, pld a Mig-29? Lehetséges egyáltalán. Kipróbálnám a 29 repmodeljét, ha megosztjátok a titkot.
    Köszönöm.
  • gsg16
    #3601
    nem tudom másnál is jelentkezik-e a jelenség,de készítettem egy A10C-s mission-t,runaway indítással,és nem kapcsolódott be a TGP.utána rampstart-ot csináltam,akkor meg bekapcsolódott.a runaway indítást kétszer is megpróbáltam,és egyszer sem tudtam bekapcsolni.a maverick-et próbáltam használni,TGP célmegjelöléssel.a maverick 3 perc után elindult,de a TGP nem.
  • Solt
    #3600
    Nem biztos az... egy márkás, jó minőségű 450W-s elég egy felső középkategóriás géphez simán. Nekem anno egy 400W-s FSP BluestormII vitte a tuningolt Q9550-t plusz egy HD6950-t! :)