36819
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • k53ta
    #3680
    Ez azért érdekes:

    Due to the licensing arrangements with Ubisoft that are still in effect, users will be required to have an authentic copy of the original Lock On Modern Air Combat (LOMAC) in order to utilize FC3 content. There are downloadable versions of LOMAC available on Amazon published by Ubisoft for $9.99 USD. Those pilots that retained their original Lock On CD-ROM will be able to use it to authorize FC3 content.
  • Caterpillar
    #3679
  • gsg16
    #3678
    érdekes,hogy A10C-ben egy küldetés szerkesztés közben betettem két különböző célmegjelölő egységet,más-más névvel,és rádió frekvenciával,ehhez képest a küldetésben ugyan az volt a nevük,és ugyan azon a frekvencián voltak csak elérhetőek.
  • Reaper
    #3677
    Szép, de remélhetőleg specular map is lesz hozzá...
  • InterC
    #3676
    Hoppa-hoppá mit találtam !
    FC3 bemutató képek a SimHQról:
    http://simhq.com/_air15/air_540a.html
    és néhány WIP lövés az IRIS-től és Hungarótól:
    http://forum.lockon.ru/showthread.php?t=95864
    http://forum.lockon.ru/showthread.php?t=95865
    http://forum.lockon.ru/showthread.php?t=95866
  • majonur
    #3675
    Final Countdown F-14 scenes

    - What have you got?
    - Two Japanese Zeros, sir.
    - Two whaaat?
    - Two trophy class Mitsubishi A6M in original condition, complete with
    all markings.
  • majonur
    #3674
    Alakul lassan, varom nagyon.
    Tegnap neztem ujra a Vegso visszaszamlalas c. filmet, remek F-14 jelenetek,
    szerencsere Tom Cruise nelkul.
  • Sanyo
    #3673
    F-14 utánégető.
  • GaBika6
    #3672
    Ilyen hibával is találkoztam, 2x mondott el mindent a JTAC-alatt.

  • beci43
    #3671
    A jó öreg Lock On még nem tudta kihasználni a többmagos procik nyújtotta előnyöket.Ez a támogatás csak a Black Sharkkal jött.
  • majonur
    #3670
    Szerintem befolyasolja az irany es a szelerosseg is. A multkor probaltam max szembeszelben (50 m/s) fellszalni, kb. negyed annyi gurulas utan fellszall. Tehat mondhatjuk, hogy a szembebszel csokkenti az uzemannyag fogyasztast, mivel az ugyanakkora felhajtoero(sebesseg) eleresehez nincs szukseg akkora toloerore, es ha a repules kozben is tartod ezt az iranyt akkor csokken a fogyasztas.
  • k53ta
    #3669
    Ma leszedtem a Word-öt, meguntam a bugjait. Megnézem mit tud akkora, amikor majd kiadják hozzá az Fc-3at.

    Arra mi a magyarázat, hogy a régi P4-emhez képest, a mostani sokkal korszerűbb számítógépen is pont ugyanúgy szaggat a Lockon, a jó öreg 1.12b javítással? Tehát nem hardver függő?
  • k53ta
    #3668
    A DCs world-ben, a szél iránya, befolyásolja a repülőgép üzemanyag fogyasztását, sebességét?
  • GaBika6
    #3667
    Itt van SKIN!!!
  • z0ty4
    #3666


    jó kis festés....
  • Leon77
    #3665
    Köszi a videót! :) Nem láttam még ezt a kélgyós festést, de mutatós darab!
  • Sanyo
    #3664
    Ez nagyon jó! :)
  • z0ty4
    #3663
    122nd Fighter Wing - The Blacksnakes

    hátha ettől jobb kedvetek lesz.....kár hogy ilyen rövid...
  • Leon77
    #3662
    Nálam sem jó az előző verzióval készített küldetés. A-10C -nél a DSMS menüben nem frissül a fegyverzet, piros színű marad a fegyverzett pilon. Csak remélni tudom, hogy nem lesz néhány hetente új verzió ebben az eszeveszett frissítési mániában, mert akkor felesleges lesz összekalapálni egy komolyabb küldetést.
  • GaBika6
    #3661
    Végre újra elővettem ezt a játékot a sok kimaradás után. A korábbi missionokkal a JTAC nem működik megfelelően nálam. Nem látom a rádióüzenetek között az F4-et. Valamint csináltam egy teljesen új JTAC-os missiont és a JTAC jármű be volt állítva láthatatlanra, valamint sérthetetlenre is, ennek ellenére egy T55-ös szarrá lőtte, ami elég vicces így elsőre.
  • HungaroJET
    #3660
    Köszi Ducky mindenki nevében !
    Jó tudni, hogy ez a publikus és hordozható módszer. Így mindig csak át kell másolni a Mods könyvtárat az újabb verziókba és ott a cucc :D
  • 59thDucky
    #3659
    A póttank készítés menete:

    1.) A GRIPEN MOD entry.lua fájlja:

    local self_ID = "JAS-39C Gripen by 59th VAB"
    declare_plugin(self_ID,
    {
    image = "FC.bmp",
    installed = true, -- if false that will be place holder , or advertising
    dirName = current_mod_path,

    fileMenuName = _("JAS-39C"),
    version = "1.1.2.1",
    state = "installed",
    info = _("info"),

    InputProfiles =
    {
    ["JAS-39C"] = current_mod_path .. '/Input/JAS-39C',
    },

    Skins =
    {
    {
    name = _("JAS-39C"),
    dir = "Theme"
    },
    },
    Missions =
    {
    {
    name = _("JAS-39C"),
    dir = "Missions",
    CLSID = "{BC889B94-478D-4f4a-A7D4-335C3E237C21}",
    },
    },
    LogBook =
    {
    {
    name = _("JAS-39C"),
    type = "JAS-39C",
    },
    },
    })

    mount_vfs_liveries_path(current_mod_path .. "/Liveries")

    ------------------------------------------------------------------------

    dofile(current_mod_path..'/JAS-39C.lua')
    dofile(current_mod_path..'/JAS-39_PTB.lua')

    make_flyable('JAS-39C',current_mod_path..'/Cockpit/Scripts/')

    plugin_done()

    !!! A lényeges sor a póttank ügyben a JAS-39_PTB.lua ami a következőket tartalmazza:

    mount_vfs_model_path (current_mod_path.."/Shapes")

    local JAS39PTB = {
    category = CAT_FUEL_TANKS
    }

    declare_weapon(JAS39PTB)

    declare_loadout (
    {
    category = CAT_FUEL_TANKS,
    CLSID = "{JAS-39_PTB}",
    Picture = "jas39ptb.png",
    Count = 1,
    Weight_Empty = 50,
    Weight = 977,
    attribute = { wsType_Air , wsType_Free_Fall , wsType_FuelTank , WSTYPE_PLACEHOLDER },
    shape_table_data = {
    {
    name = "JAS_39_PTB";
    file = "JAS-39_PTB";
    life = 60;
    fire = { 0, 1 };
    username = "JAS-39 fuel tank 1150L";
    index = WSTYPE_PLACEHOLDER;
    },
    },
    Elements = {
    {
    Position = { 0, 0, 0 },
    ShapeName = "JAS-39_PTB",
    },
    },
    displayName = "Fuel tank 1150L",
    }
    )

    Na így lehet repcsihez új póttankot hozzábiggyeszteni.
  • Bögyörő
    #3658
    F-18 rajongóknak.

    A Coretex Designs-tól egy kérdések és válaszok videó a készülő F/A–18E Super Hornet-ről, csak szöveg van benne, angol tudás nem árt.
    Link
  • asw27
    #3657
    Próbálkoztam egy saját Mi-28N repülhetővé tételére Reaper munkájából kiindulva. Elég egyedire sikerült, mert a menüben már besárgult a Mi-28N, választható a player., de nem lehet irányítani, az ai. repüli. Csak külső nézet van, és ráadásul az az F-15-ös, Szépen hallani a rotorokat, és remekül tud 15-20-al repülni, lebegni.A controls-ban a Ka-50-es billentyűkiosztás van és nincsenek axisok, valamint a nézetekhez választhatók az egér tengelyei, de nem működnek. Eredetileg a kamov fülkéjét terveztem hozzákapcsolni, de kudarcba fulladt.A lényeg, hogy segítségre szorulok.
  • HungaroJET
    #3656
    Ducky !
    Inter küldött neked levelet az 59-esekhez.
  • Sanyo
    #3655
    49
  • gsg16
    #3654
    mennyi volt eredetileg,ha akciósan ennyi?
  • GaBika6
    #3653
    Akciós a STEAM-en az A-10C! 25 juró. Akit érdekel annak mondom...
  • gsg16
    #3652
    ez a videó olyan,mintha az én kezdő szimulátoros próbálkozásaimat filmesítették volna meg
  • HungaroJET
    #3651
    Köszi a válaszokat W8-al kapcsolatban.
    Úgy döntöttem még várok vele.
  • wittman
    #3650
    Szia Hungaro!

    Én tesztelem a win8-at és azt kell mondanom, hogy jobban fut win8-an a DCS World, mint win7-en.

    kb fél giga rammal kevesebbet fogyaszt a DCS World az új windowson és jobb az FPS nagyvárosoknál!

    Én a 90napon Win8 enterprise-t tesztelem és eddig csak a "Metro" felület nem jön be, de windows billenytyű és asztalon vagyok, onnan meg már win7...

    Hardver ügyben csak a Cougar nem tökéletes, mert minden gép bekapcsoláskor, az eszközkezelőben újra kell telepítenem a Cougar in és out illesztőjét. TrackIr 4Pro 4.1 build 38 final driverrel és CH Pro Pedal tökéletesen működik.

    Maga a win8 sokkal gyorsabban bootol és jóval kevesebb RAM-ot eszik, mi kb 700MB csak.

    Megéri egy üres HDD-e felrakni.
  • Solt
    #3649
    Köszi a tippeket Urak, kipróbálom.

    Nekem tetszik, bár eleinte idegesítőek voltak a csempék. Előnye játékban nincs, egyszerűen csak kísérletezek! :) Maga a rendszer gyorsabb egy kicsit, bár i7k + ssd mellett nem nagyon venni észre a különbséget a w7-hez képest.

    Clod-ra meg már kaptál választ... :)
  • macleody
    #3648
    Emlékeim szerint az 1.2.1 nem patch volt hanem full game. 1.2.0 uninstall és 1.2.1 feltelepít, aktiválással meg minden szarral. De lehet, hogy nem jól emlékszem.
  • LeonSilver
    #3647
    Nem tudom. próbáld meg, bár amikor kijött a peccs és ez a hiba volt, utána az autoupdate rendbe tette.
  • gryphus
    #3646
    Pórbáltam, de sajnos ugyanaz a helyzet...Full re-install kellene?
  • LeonSilver
    #3645
    ótóápdét oszt jó is lesz
  • gryphus
    #3644
    Üdv!

    Amióta felraktam az 1.2.1 patchet sem a multi sem a sima game nem működik. Miután betölt, dcs.exe hibát észlel és kilép...
    Nem tudjátok mi lehet a probléma?1.2.0-val még tökéletes volt..
  • HungaroJET
    #3643
    Ja, köszi. Másik mozaikszó -betűkészlet :D

    Egyébként régen toltam az IL-2-t (kb. 3 éve), most is Sanyo írása alapján estem gondolkodóba: a régi újratelepítésére gondolok + 4.12
    Köszi Sanyo

    Az új CloD-ot még nem próbáltam, az elején rengeteg bugról olvastam. :(
  • HungaroJET
    #3642
    Egyébként jó az a W8 ? Kérdezek mindenkit !
    Előnyök ?
    Persze én alapból ódzkodom mindenféle új Op.rendszertől, mert akkor telepíthetek újra mindent, meg csexhetem a modokat a Mikrofos új dolgainak a gyerekbetegségeiről meg nem is beszélve.
  • Sanyo
    #3641
    Il-2 Cliffs of Dover. :)