36808
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • beci43
    #3709
    O.K. privát ment.
  • Leon77
    #3708
    Regisztráció nincs, csak jelszó.
  • beci43
    #3707
    Leon,csak regisztrálás után lehet felmenni a szerverre,vagy a Szentgyörgyi repülőszázad szerverét használjátok?
  • Leon77
    #3706
    A miénk sokáig nyitott volt, de túl sok volt a "vérpistike", emiatt csak jelszavas szervert indítunk. Használható nyitott szervert nem tudok.
  • Trolokaa
    #3705
    Vannak szabad szerverek ahol Su25T vel lehet röpködni mostanság? Anno azért töröltem le mert nem nagyon volt szerver.
  • Trolokaa
    #3704
    Azt írta hogy a visual C++ újabb amit ő akart telepíteni így azt kihagytam és nem is engedte hogy felrakjam amit ő akar. Köszönöm kipróbálom.
  • Caterpillar
    #3703
    Van valószínűleg a telepített programok között pár "Visual C" alkalmazás.. nah azokat szépen uninstall aztán egy dcs reinstall és jó lesz! :)
  • Trolokaa
    #3702
    Sziasztok! Tud valaki segíteni miért írja ki ezt frissen telepített DCS WORLD indítására? Válaszokat előre is köszönöm.


  • Reaper
    #3701
    Vicces az egyszer szent, egyébként mea korpa, mert a reptér ugyanaz, csak az évszak más "picit"...
  • HungaroJET
    #3700
    Hja :) Az persze rögtön látszik, hogy a két videó nem egyazon felszállás, de azt tuti, hogy szerintem túl sokat kockáztattak a pilóták - főleg az első havas-saras felszállásnál, még akkor is ha ott lehet hogy nem voltak utasok a gépen, csak rakomány.
    A másik oldala a dolognak, hogy "OTT" meglehet, hogy mindig ilyen állapotban van a kifutók (abban az évszakban) és már hozzászoktak a pilcsik a sárdagasztáshoz :D
  • repvez
    #3699
    Lehet az ARMA AI-ja van beleintegrálva :)
  • Reaper
    #3698
    A kedves cikkírót az egy percig sem zavarja, hogy az egyik videón tél van és hó, kurva magas hegyekkel tarkított reptér, a másikon meg zöld fű, szolid kis dombocskákkal...
  • gsg16
    #3697
    :vajon erre a reptérre is elvitték az A380-ast tesztelni?
    a_cikk.
  • gsg16
    #3696
    miért nem mennek át a járműkonvojok a folyók feletti hidakon?készítettem egy küldetést,amiben egy konvoj halad,és amikor a hídhoz ér,előtte kb 50m-el megáll.ez közúti híd volt,de a vasúti hídon sem mennek át.a képen egy 10 járműből álló konvoj van a vasúti hídon,egyszerre,egy helyen.


    egy másik aprócska hiba a játékban.




    csak állt a réten,a küldetés szerkesztő szerint
  • GaBika6
    #3695
  • GaBika6
    #3694
    Mindenképp HD:
  • Papa01 #3693
    Köszi szépen a választ! :)

    Szerintem ezzel a pontossággal lehet gond, mert a bomba 2-3 méteres körzetben csapódik, tehát nincs közvetlen találat..

    Gyakorolni kell.. :))
  • gsg16
    #3692
    de,simán telibe találja célt az MK82-es,ha a TGP-vel jelölöd ki,és CCRP módban oldasz.kipróbáltam.én eddig mindig CCIP módban hajigáltam az MK82-est,több kevesebb sikerrel,de így halál pontos volt.viszont nagyon pontosan kell repülni,mert ha nem fedik tökéletesen a vonalak egymást amikor oldod,akkor mellé mehet,mert ugye ez nem korrigálja a saját röppályáját,csak zuhan.ja,és nem elég,csak befogni,ki is kell jelölni.
  • Papa01 #3691
    Sziasztok!
    Ti el tudtok találni egy Mk-82-es bombával egy tankot CCRP módban,ha pl a tankot TGP-vel fogjátok be?
    Nekem nem sikerül, nem tudom miért..
  • Leon77
    #3690
    Nem követem az ottani fórum dolgait, nem is ismerem az ottani fórumozókat. Ha éppen célirányosan keresek valamit, csak akkor nézelődök ott. Egyre kevésbé köt le a DCS, a folyamatos félkész állapot és a küldetésszerkesztő viszonylag nehézkes kezelése spékelve a visszafelé nem (vagy csak részben) kompatibilis (pl world 1.2.1 --> 1.2.0) pályákkal eléggé elveszi a kedvem. Ezt az időt egyre inkább inkább másra és másfelé fordítom.
  • Reaper
    #3689
    Első körben talán nem ilyen balfasz tesztereket kéne foglalkoztatniuk. Nézzetek körül ED fórumon, már lassan minden hülyegyerek neve mögött ott az ED tester felirat. Ehhez képest hemzseg a progi az alapvető hibáktól, amelyeket normális ember fél perc alatt észrevesz, ellentétben ezekkel a "hivatalos" teszterekkel...
  • Leon77
    #3688
    Én sem értem, hogy röpke másfél év után az A-10C még mindig bugokkal küzd (world ide vagy oda), amik frissítések alkalmával meseszerűen hol eltűnnek, hol ismét megjelennek. Illő lenne már valami normális minőséget produkálni a fejlesztők részéről, ha már pénzt kérnek érte.
  • gsg16
    #3687
    nem nagyon foltozgatják mostanában a játékot.pedig lenne mit kalapálni rajta.
  • GaBika6
    #3686
    THX! Ilyen még nem volt és még lock on-ból volt a kedvencem ez a skin. Csináltam egy hasonlót és hát ez lett...
  • Sanyo
    #3685
    Innen is jó, diginet.
  • gsg16
    #3684
    működik
  • InterC
    #3683
    Nálatok sem elérhető a http://forum.lockon.ru/ ?
  • z0ty4
    #3682
    jó lett
  • GaBika6
    #3681
    Feltöltöttem a kedvenc a-10c skinemet... Hátha valakinek tetszik.
    Link

  • k53ta
    #3680
    Ez azért érdekes:

    Due to the licensing arrangements with Ubisoft that are still in effect, users will be required to have an authentic copy of the original Lock On Modern Air Combat (LOMAC) in order to utilize FC3 content. There are downloadable versions of LOMAC available on Amazon published by Ubisoft for $9.99 USD. Those pilots that retained their original Lock On CD-ROM will be able to use it to authorize FC3 content.
  • Caterpillar
    #3679
  • gsg16
    #3678
    érdekes,hogy A10C-ben egy küldetés szerkesztés közben betettem két különböző célmegjelölő egységet,más-más névvel,és rádió frekvenciával,ehhez képest a küldetésben ugyan az volt a nevük,és ugyan azon a frekvencián voltak csak elérhetőek.
  • Reaper
    #3677
    Szép, de remélhetőleg specular map is lesz hozzá...
  • InterC
    #3676
    Hoppa-hoppá mit találtam !
    FC3 bemutató képek a SimHQról:
    http://simhq.com/_air15/air_540a.html
    és néhány WIP lövés az IRIS-től és Hungarótól:
    http://forum.lockon.ru/showthread.php?t=95864
    http://forum.lockon.ru/showthread.php?t=95865
    http://forum.lockon.ru/showthread.php?t=95866
  • majonur
    #3675
    Final Countdown F-14 scenes

    - What have you got?
    - Two Japanese Zeros, sir.
    - Two whaaat?
    - Two trophy class Mitsubishi A6M in original condition, complete with
    all markings.
  • majonur
    #3674
    Alakul lassan, varom nagyon.
    Tegnap neztem ujra a Vegso visszaszamlalas c. filmet, remek F-14 jelenetek,
    szerencsere Tom Cruise nelkul.
  • Sanyo
    #3673
    F-14 utánégető.
  • GaBika6
    #3672
    Ilyen hibával is találkoztam, 2x mondott el mindent a JTAC-alatt.

  • beci43
    #3671
    A jó öreg Lock On még nem tudta kihasználni a többmagos procik nyújtotta előnyöket.Ez a támogatás csak a Black Sharkkal jött.
  • majonur
    #3670
    Szerintem befolyasolja az irany es a szelerosseg is. A multkor probaltam max szembeszelben (50 m/s) fellszalni, kb. negyed annyi gurulas utan fellszall. Tehat mondhatjuk, hogy a szembebszel csokkenti az uzemannyag fogyasztast, mivel az ugyanakkora felhajtoero(sebesseg) eleresehez nincs szukseg akkora toloerore, es ha a repules kozben is tartod ezt az iranyt akkor csokken a fogyasztas.