36814
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Caterpillar
    #3755
    Nem átgondolt a rendszer, de maradjunk annyiban, most egészen jó irányba halad a dolog!
  • Molnibalage
    #3754
    Pontosan erről beszélek. Fossák a gyönyörűszép 3D modelleket, de egy 10+ éve elavult füsteffekt és szar hangfájl sokszor játszhatatlanná teszi az egészet. Röhej.
  • Caterpillar
    #3753
    Teljesen egyetértek, hogy számolja e azt nem tudom, de ott van.. :)
    Kíváncsi leszek az EDGE mit fog tudni...
  • Sanyo
    #3752
    A véleményem továbbra is az, hogy a jó öreg Lock On motor kiegészítése és az új képességek hozzáadása valamennyire szinten tartja, de elavult. Még mindig számolja a vizet a talajszint alatt?
  • Caterpillar
    #3751
    A modellekkel nincs baj, a robbanás az amit nem bír szegényke...
    A mai videó kártyák elképesztő mennyiségű poligont képesek kiszámolni erőből is akár, de mivel annál intelligensebbek ezért csak a töredékére van szükség a számítási teljesítménynek. Ellenben ha valami el van baxarintva akkor azzal ezek a "dögök" se tudnak mit kezdeni. :)
  • Molnibalage
    #3750
    A sok hi-poly 3D modell helyett talán tényleg nem ártana olyan bitrátás rádiózás meg olyan füseffekt, ami nem fekteti kétvállra a gépedet...
  • GaBika6
    #3749
    CBU-nál is akad, valamint a nem irányított rakéták is hasonlót produkálnak...
    Amit még észrevettem ,hogy a-10c-nél a nem irányított raksival szinte képtelenség kivégezni egy tankot. Ha eltalálom, akkor sárgára változik a füst egy pontban, de olyan mintha nem sérülne a tank.
  • Caterpillar
    #3748
    Valószínűleg azért mert nem akarták erre pazarolni az erőforrást... Attól még sajnos nagyon messze vagyunk hogy ilyen legyen a füst:




    Pedig lehet jobban járnánk vele, mint mondjuk most egy KMGU oldásakor az instant fps 1 -re csökkenésével...
  • Molnibalage
    #3747
    Nem értem ezt a részt. Több játékban amiben particle effekt néven fut ez-az, simán átmegy a füst a 3D modellen is...
  • repvez
    #3746
    Nekem már az alap lockon óta nem tetszik ez a megoldás.Mikor indul a rakéta (bármilyen fajta)akkor egy hatalmas lapos kúp a láng, majd ahogy nö a sevessége ugy szükül össze.
    Ennél már tényleg az is jobb amit Hungaro javasolt, hogy alig legyen a rakéta átmérőjénél nagyobb .

    Persze a végleges megoldás az lenne mént régebben irtuk, ha részecske modelt használna a füst és a láng igy csak egy ütközésvizsgálat lenne, hogy min nem tud átmenni.
  • gsg16
    #3745
    ha nem lenne lelassítva a videó,senki nem vette volna észre,hogy a konténeren átmegy a csóva
  • Molnibalage
    #3744
    Az még rosszabbul nézne ki.
  • repvez
    #3743
    Találtam egy egész jó kis képet a témához !
  • HungaroJET
    #3742
    Szerintem megoldható lenne. Elég egyszerűen, mégpedig úgy, hogy csak akkor jelenjen meg a csóva, ha már kijött a raksi a konténerből.
    Persze lehetne tovább javítani a dolgot úgy is, hogy azonnal legyen csóva (ahogy most is) de amíg a raksi ki nem jön teljesen a konténerből addig csak egy keskeny - raksi átmérőjű - csóva látszódjon. Ha kijött - kb 0.1 mp - akkor nyílhatnak a stab. szárnyak és jöhet a normál csóva, de ezt nem MiG-21 szinten, hanem DCSW szinten kell majd megvariálni.
  • Molnibalage
    #3741
    Pontosan, szeritnem nem éri meg. Nekem már ez a szint is űberfasza.
  • Bögyörő
    #3740
    Én is pont ezen gondolkoztam a videó nézése közben, és szerintem megoldható lenne, ha alapból nem is de mostanában elég sok mindent módositanak hogy az új dolgok müködni tudjanak igy talán erre is tudnának megoldást, a kérdés hogy érdemes lenne.
    Most ha jól gondolom egy kúp alaku modelből és texturából áll a láng ezért megy mindenen át, viszont igy alig számol útána a program, ha viszont kéne számolnia min mehet át min nem az már elég gépigényes dolog lehet, és azért a pár tized másodpercig mig a gép közelében van a rakéta nem biztos hogy megéri.
  • Molnibalage
    #3739
    Lehet, hogy a kód nem tud mit kezdeni ezzel a jelenséggel.
  • Molnibalage
    #3738


    Vélemény?
  • repvez
    #3737
    REmélem azért azon még lehet változtatni,hogy a lángcsóva és a füst ne menjen át a géptesten meg a blokkon , és talán a láng lehetne sárgább,de azon kivül le a kalappal nagyon jó lesz .
  • Nesu
    #3736
  • Trolokaa
    #3735
    Caterpillar Írtam privátot. :)
  • LeonSilver
    #3734
    Ámberek. X-52pro eladodó.
    Alig használt, ámde kifogástalan állapotban leledzik!
  • Caterpillar
    #3733
    Jah értem, ha bármit fel lehet rakni, akkor szerintem a Su-25T vihetne atombombát is, sőt szerintem az még sokkal jobb lenne, ha AIM-54 -et tennénk rá, NYOLCAT! és 25000M -en B-52-re lőnénk vele!

    Komolyan mondom, és akkor csodálkoznak egyesek, hogy az összes server jelszavas. Pontosan az ilyen mentalitás miatt volt elképesztően használhatatlan az FC2 -is, "rakjunk mindent mindenre, fel lehet, akkor miért ne?!"

    Van teneked egy csöpp realitásérzéked? Tudod mi ez a szoftver egyáltalán? Nem tilthatja meg hogy azt csinálj amit akarsz, ez tény, meg lehet csinálni és működik is, ez is tény. De legalább ne híreszteld már hogy hülyeségeket magyarázol.

    Lehet bunkózni, lehet bannolni, de attól tartok ebben az esetben nem én vagyok a hülye....
  • k53ta
    #3732
    Bocs, közben megtaláltam a leírást, így már tárgytalan.
  • k53ta
    #3731
    Laci, köszönöm a kérdésemre a választ.
  • k53ta
    #3730
    Segítséget kérek.
    Tudnátok nekem linkelni egy rövid kis táblázatot, leírás, hogy az orosz repülőgép függesztmények közül, melyik milyen célpont ellen alkalmazható hatásosan.

    A rádiózással kapcsolatosan is vannak hiányosságaim, na nem a parancssori F12menűre gondolok, az tiszta, hanem az awacs, afac, és a kísérő gépek rádió adásaira amikkel kapcsolatban van némi bizonytalanság a részemről.

    Köszönöm,

  • Trolokaa
    #3729
    A minigun már benne van a játékban és működésre lehet bírni.

  • Trolokaa
    #3728
    Fellehet rakni bármit csak kérdés működik e.Ne haragudj de az ilyen válaszokra nm vagyok kíváncsi. Ha lehetséges válaszolj a kérdésre, ha nem tudsz ne nyögj be olyat ami nem oda illő.
  • Solt
    #3727
  • Caterpillar
    #3726
    Su-25T -re M134? Húha javaslom kezdj el sürgősen angolul tanulni, utána pedig elolvasni a manual -t.... Addig megyek és legyőzöm a főellenséget! :O
  • Trolokaa
    #3725
    Sajnos nincsenek szabad szerverek ahol lehetne röpködni. Nem kritizálás de ami volt még FC2 szerver az se volt valami változatos amit magyarok csináltak. Ugyan az mindig hogy középen egy lőtér azt ennyi.Nem hiszem hogy megterhelő lenne ha lennének bent AI k vagy elszórtan radarok meg légvédelem és hasonlók. Akinek élvezetet nyújt single playerebe AI k ellen menni arra meg nem tudok mit mondani.A Vérpistikéket is meglehetne érteni akik állatkodnak mindenféle fegyverrel. Jómagam is hogy ha van rá mód akkor minél nagyobb fegyverekkel megyek rombolni nem az originállal. Részben ez egy játék és nem való élet így értem az állatkodókat.

    A rakéta nem talál célba rendesen becélzott célpontra az nálam is jelentkezett még hozzá úgy hogy radarral lett befogva és így ment 4 ből 2 mellé.

    Egy kérdés a hozzáértőkhöz. Ha felteszem su25T re az M134 minigunt, hogy tudom működésre bírni? Nem lehet hogy esetleg levan tiltva?
  • GaBika6
    #3724
    THX!
    És neked is Sanyo...
  • Solt
    #3723
    Köszönjük! :)
  • Sanyo
    #3722
    Köszönöm. :)
  • beczl
    #3721
    Sanyo megtalált, úgyhogy válaszolnék a felmerült kérdésekre. :-)

    A legutolsó DCS:World verzió alatt fog futni a MiG-21 csak, mivel az új featureok amik kellenek a 21-eshez az csak ebben lesz megtalálható. Önállóan nem lesz futtatható, de mivel a DCS:World ingyenes így ez nem lesz akadály azt hiszem. Igen lesz hozzá Magyar kézikönyv is, Kb. 10 féle van tervben, és előkészítésben.
  • Solt
    #3720
  • Sanyo
    #3719
    Írok neki, amúgy is van pár kérdésem hozzá. :)
  • Solt
    #3718
    Annak nagyon örülnénk! :)
  • Sanyo
    #3717
    Úgy emlékszem Laci az mondta, hogy lesz.
  • k53ta
    #3716
    Kösz az infot,Bár

    Még valami ami eszembe jutott, hogy, vajon lesz-e hozzá magyar nyelvű leírás, vagy csak angol nyelvű.