36810
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Papa01 #4111
    B.U.É.K. :)
  • HungaroJET
    #4110
    F-18C Wing Flex Animáció

    ITT:

    ...és BUÉK
  • gsg16
    #4109
    B.U.É.K. Mindenkinek!
  • DonZorro
    #4108
  • Tgabbar
    #4107
    B.Ú.É.K. Az Uraknak :)!
  • LeonSilver
    #4106
    BUÉK bajtársak!
  • Solt
    #4105
    Így már világos, köszi! :)
  • Sanyo
    #4104
    Este 5-ig volt csak 75%, most megint 60%.
  • Solt
    #4103
    Angol IP-ről... magyarról meg 20 euró! :S
  • Leon77
    #4102
    Az 576 Kbyte boltokban pedig 4000 Ft az A-10C és a BS2.
    DCS A-10C
    DCS BS2
  • precise
    #4101
    8 font az A-10 Warthog Steamen!
  • Leon77
    #4100
    World + a választott modul amire szükséged van, s ez működik single módban és multiplayerben.
  • Razor18
    #4099
    Köszi, de akkor még telepítenem kell mást is, hogy single-ben nyomhassam?
  • Reaper
    #4098
    Igen, tekintve, hogy a DCS world-ben benne van minden, csak 1-2 gépspecifikus dolgot tartalmaz 1-1 modul (kabin, festések, stb.).
  • Razor18
    #4097
    Létezik, hogy a Black Shark 2 (nem "csak" az upgrade) telepítője 267 MB összesen? Nekem megvolt az 1-es is, de ott a Setup meg a Data együtt volt vagy 2,2 GB. ???
  • Kapido
    #4096
    És az Il2-nél jól működik...tehát nem a joy hibája, gondolom.
  • Kapido
    #4095
    Van valakinekm ötlete, hogy a trim gombok miért nem működnek normálisan? Felcserélődött Y-X-re, de az X már nem mozgatja az Y-t A szimben is helyesen mozog a trim gomb, de magasságira a csűrőt mozgatja, viszont a csűrőre nem mozgatja a magasságit. Eddig ezt nem csinálta egyszer sem,csak frissítés után kezdte. Újra telepítettem mindent: DCS, G940 joy, Freetrack, profilokat töröltem. Nagyon megköszönném, ha valakinek lenne egy jó ötlete!
  • macleody
    #4094
    Megvan.
  • macleody
    #4093
    Emlékszik valaki a weblap címre ahol az accountomhoz tartozó serialokat meg tudom nézni?
  • Tgabbar
    #4092
    Tiszteletem az Uraknak!

    Utólagosan is Boldog Karácsonyt Mindenkinek, és bocsánat a késésért! :)
  • wittman
    #4091
    Be volt már korábban jelentve, az e-mail jött későn...

    DCS update 1.2.3 és stb
  • gsg16
    #4090
    Legalább ennyi áldást rátok is!
  • gsg16
    #4089
    javíthatnák már ténylegesen pl az újratöltés idejét.mikor jön ki ez a javítás?mert hírlevelet én is kaptam.
  • Sanyo
    #4088
    A-10C, Black Shark 2 és P-51D Mustang akciók, emailban már megjött az 1.2.3 patch változásainak listája, de sem a fórumon, sem pedig a hivatalos oldalon nincs róla infó.
  • Nesu
    #4087
  • Nesu
    #4086
    Mindenkinek kellemesebbet !!!

  • csolee
    #4085
    Kellemes, meghitt ünnepet Mindenkinek!
    BÚÉK!!!
  • Reaper
    #4084
  • Leon77
    #4083
    Köszi szépen!

    Kellemes ünnepeket minden szobapilótának, s erre tévedő olvasónak!
  • Sanyo
    #4082
    Idő hiányában továbbra is lassan haladok, ezért előre vettem a már elkészült légitankolásról írt fejezetet.
  • gsg16
    #4081
    Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
  • gsg16
    #4080
    ha van csapatmunka a légierővel,akkor jó szórakozás a CA
  • Caterpillar
    #4079
    Mi csináltunk egy tesztet, kifejezetten élvezetes volt! :)
  • Leon77
    #4078
    Részemről semennyire.
  • Molnibalage
    #4077
    A CA-val mennyire játszanak a jelenlevők stratégiai/taktikai szimulációsdid AI vagy akár PvP környezetben?
  • TG Gida
    #4076
    Köszi!Kipróbálom.
  • wittman
    #4075
    Mind a Host gépen, mind a kliens gépen állítsétok a network speedet Lan-ra a multiplayer option-ban.
  • TG Gida
    #4074
    Van egy olyan problémám,hogy ha indítok egy hostot,akkor csak addig látja haver a servert,amíg le van pausálva.A másik, ami nagyon furcsa,hogy ha bent vagyunk a játékban mindketten szu-25-tel,akkor minden ok,viszont ha én átülök a-10-be,őt 2 perc múlva kidobja.
  • gsg16
    #4073
    kell,azt az első játékba lépéskor fogja megcsinálni.
  • TG Gida
    #4072
    Szevasztok!
    Ha a steamen aktiválom az A-10-et akkor is kell a starforce-os aktiválás?