36806
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • KukacMarci
    #4307
    Bocsi. A Win is kifogástalan, saját példány.
  • LeonSilver
    #4306
    Persze, ez nyilvánvaló :) De tényleg, mintha lett volna valami ilyen régen.. :D
  • sure
    #4305
    Nálam természetesen megjavult, amint a spoilerbe tett felismerés után átállítottam a kijelzőnek megfelelő felbontásra.
  • LeonSilver
    #4304
    Nem emlékszem pontosan, de mintha régebben lett volna valami ilyesmi "fícsör"..
    Ha jól rémlik, akkor a fullscreen elől kellett a pipát kivenni és úgymond megjavul.
    Persze lehet, hogy rosszul emléxxem már...
  • sure
    #4303
    Szerintem a Windowsra wonatkozott LeonSilver kérdése :)

    Nem muszáj publikusan válaszolni...azért lehet a dolognak jelentősége, mert a virágbolti windowsok nem biztos, hogy engednek minden opcionális update-et lehúzni (vagy egyáltalán bármilyen udpdate-et), és lehet, hogy pont valami Win komponensből hiányzik a legfrissebb (C++ vagy Frame Network, vagy a csuda tudja, miket használ vagy legalábbis igényel a DCS)
  • sure
    #4302
    Hehe, én 1000 éve nem indítottam el, most gondoltam megnézem, elindul-e egyáltalán (tavaly még ment); lefutott az updater, és utána nálam is ugyanez történt...launcher bejött, akár instant actionből, akár mission editorból indítva töltés helyett DCS.exe stopped working, majd visszadobott a launcherbe. Szintén Win7 64-bit, csupasz DCSW.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Aztán az options-be benézve látom, hogy a felbontás 1920x1080-on volt hagyva - miközben most nincs kikötve a TV-re a gép, így csak 1366x768-ban vagyok...
  • KukacMarci
    #4301
    Szia! Win 7 (64 bit).
    A "cucc" közvetlenül az ED oldaláról származik (legjobb tudomásom szerint az alap DCS World ingyenes). Semmiféle fizetős (beleértve a virágboltit is) kiegészítő vagy mod nincs hozzá telepítve.
  • LeonSilver
    #4300
    Valamint bolt avagy virágbolti É??
  • wittman
    #4299
    Szia!

    Milyen oprendszert használsz?
  • z0ty4
    #4298
  • KukacMarci
    #4297
    Sziasztok! Mi lehet annak az oka, ha a DCS W a "fly" gombra kattintás után összedől (CTD) és mivel lehet ezt orvosolni? Ahogy utánaolvastam, a jelenség nem éppen egyedi, de eddig működő megoldást nem találtam rá. Előre is köszönöm.
  • DonZorro
    #4296
    Srácok, van itt olyan aki keni vágja a légvédelmi dolgokat?

    Szeretnék egy-két típus "csoportot" lepakolni!
    Mondjuk arra gondoltam, hogy egy S-300 telepet, magas és alacsony magasságra. Hasonlót a "kék" oldalon is. Miket pakoljak egybe?

    Gondoltam egy variációt (de ez csak az én ötletem):
    -CP 54K6
    -SR 5N66M
    -TR 30N6
    -3x LN 5P85D

    Más van ilyen a "veres" oldalon amit így egybe lehet csoportosítani???

    KÖSZI...
  • GaBika6
    #4295
  • repvez
    #4294
  • TG Gida
    #4293
    Ha datalinken akarok koordinátákat küldeni egy másik A-10-nek,akkor elég a TAD-on ráhookolni,vagy be kell állítani a goup és az own id-t is?
  • LeonSilver
    #4292
    http://www.star-force.com/support/users/deactivate/
  • McKalton
    #4291
    és hogy deaktiválsz?
  • beci43
    #4290
    Sőt,ha deaktiválod,ugyanúgy tudsz játszani.Ha mondjuk van még egy aktiválásod,és az utolsó lehetőség után deaktiválsz,automatikusan megkapod a tíz újabb lehetőséget.
  • Nesu
    #4289
    Köszönöm,hogy megnézed ....


  • LeonSilver
    #4288
    Van. De nem kell félni a 10 aktivációtól. Ha elfogyna egy email és kapsz új szeriált.
  • McKalton
    #4287
    viszont még egy kérdés aktivációkor kiírta hogy 10 aktivációm van még. Ha esetleg egyszer újra kell húznom az oprnedszert akkor van lehetőség deaktiválni? vagy ennyiszer lehet majd aktiválni és slussz passz
  • McKalton
    #4286
    ok müxik, köszi mindenkinek a tippeket
  • gsg16
    #4285
    szedd le az 1.2.2. world-öt,és azt telepítsd.
  • McKalton
    #4284
    az DCS World 1.2.2 volt fent, origin megvettem a10 és indításnál elindult DCS World viszont buy volt az a10.

    Uninstalláltam az egészet originból telepítettem a gamet. Fel rakta DCS world is így elindul és aktiv az a10 viszont a verzió 1.2.0. Hogy tudom updatelni?
  • Klusi86
    #4283
    Én úgy csináltam, hogy letöltöttem az A-10c modult.(a dcs:world már telepítve volt) Feltelepíted, majd játék elindít, ekkor a buy felirat eltűnik a kis ikonról. Indíts el egy küldetést, bármelyiket az A-10-esek közül, töltés közben kérni fogja a serialt. Letöltheted itt
  • Mozes
    #4282
    Köszi, válaszoltam!
  • LeonSilver
    #4281
    Indítsd el, kérni fogja a szeriált.
  • McKalton
    #4280
    Sziasztok!

    Adott egy feltelepítettm DCS World.
    Megvettem most az elöbb az A-10C 5 euroért. Originban elindítom és a DCS world képernyőjén továbbra is buy felirat van az A-10C-re kattintva. Hogy tudom unlockolni?
  • Wampa reloaded
    #4279
    Valamelyik nap törtem össze a lemezét véletlenül :(
  • gsg16
    #4278
    küldtem multi ügyben privát üzenetet
  • Mozes
    #4277
    Na is mikor jön meg?! :)

    Addig valaki egy kis multi?!

    M
  • csolee
    #4276
    nézzenek oda!
    megsincs a gépe még - aztán már menőzik az atomerőművel!

    (én max kamovból figyellek benneteket)
    OFF
  • macleody
    #4275
    Ha megjön az új gép már nyomhatjuk is :)
  • Mozes
    #4274
    Sziasztok!

    Most raktam fel a DCS:World-öt, A-10 kieggel, eddig csak single-be nyomtam. Szokta valaki nyomni mulitba és van valami bejáratott időpont? Szívesen jönnék én is egy kis multira ha valakinek lenne kedve :)

    M
  • Sanyo
    #4273
    Hawgtouch, nagyon köszönöm TG_Gida! :)
  • Sanyo
    #4272
    A Bisz típusváltozat lesz és igen, lesz magyar fülke, kézikönyv és skin is. :)
  • krisztian005
    #4271
    Nagyon jó videók, borzasztóan várom. Azt esetleg lehet tudni hogy pontosan melyik verzióju Mig-21-es van lemodellezve, vagy esetleg több verzió is lessz? Azt valahol olvastam, talán épp a te oldaladon Sanyo, hogy lessz agol feliratos fülke, arról van valami info hogy esetleg magyar feliratos lessz-e? Eggyeltalán a magyar Mig-21-esekben milyen feliratü fülke volt tudja valaki?
  • Sanyo
    #4270
    R-3S rakétaindítás és besugárzásjelző teszt.
  • Sanyo
    #4269
    Köszi, akkor kiegészítem ezzel is. :)
  • Klusi86
    #4268
    Apró betűs rész a lap alján, de szerintem az év el van írva. Következtetéskép: 2013.01.28 23:59-ig él az akció.