36806
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • wittman
    #5227
    Az EDGE-t idén őszre tervezik bevezetni DCS:World patchként.
    Reménykedjünk...azért egy techdemo-t dobhatnának róla már, mert ezt sem tegnap kezdték el.
  • InterC
    #5226
    vannak programok amivel meg lehet nyitni a DLL-t
  • wittman
    #5225
    Ezt a dll file méretéből szűröd le, hogy kevesebb akkor kevésbé fejlesztett AFM.

    én inkább feladom...
  • InterC
    #5224
    Nevadára továbbra is áll az az ígéret, hogy aki megvette az A-10C Bétát! az majd ingyen kapja meg, merthogy a 3. fél aki el kezdte csinálni Nevadát (és E.D.-nek beígérte, az meg nekünk) azok azóta nincsenek már.
    E.D. átvette az eddigi Nevada cuccokat, de a hatalmas térképhez kell majd az EDGE, szóval gondolom majd két hét múlva ami persze inkább két év lesz (de sz tuti, hogy csak az EDGE megjelenése és a "csak-64bit" után)
  • InterC
    #5223
    nos, ha megnézed a mods/a10c/bin könyvtárat akkor láthatod, hogy azok a fájlok sokkal nagyobbak (az ott a repmodell)
    a Su-25 repmodellek a főkőnyvtár bin mappában vannak:
    alap: Legacy_AFM_Base.dll
    és alatta a Su-25 és Su-39 dll kiegészítések
  • Molnibalage
    #5222
    A Jet Thunderra gondolsz? 2005 elején volt belőle az első preview. Mondjuk a Fighter Opsról is ekkor jött, azt egyikből sem lett azóta semmi...
  • LeonSilver
    #5221
    Nem ez tezsvír! Az valami másik cég cucca volt.
    Nem is az első izéjük, csak régebben nem szimulátort gyártottak.
  • wittman
    #5220
    És mint a reklámban: "nekem bizonyíték kell, nem ígéret" és erre háttal üli meg a lovat...


    Ja Harrier project...így állnak
  • LeonSilver
    #5219
    Sanyo! Volt valami izé project. Tudod amiben lett vón Harrier.
    Azzal mi a rák van? Mert az is lassan DukeNukem4Ever-i magaslatokat döntöget...
  • wittman
    #5218
    Ne keverjük már gizikét gőzekével...

    amiket felsoroltál nem az AFM része.

    Szerintem te is tudod, mi az AFM, és mi full Avionika kezelés...

    Mutass nekem egy sort is, amikor ilyet jelentettek volna be, hogy kevésbé kidolgozott AFM egy repülőgépnek, az pl A-10C-nek jobban kidolgozott AFM-je van.
    Viszont azt, írták maradjunk a példánál, hogy full Avionics managment, stb.
  • LeonSilver
    #5217
    Te srácok. Olyan jól elvagytok itt az ígéretek boncolgatásával.
    Beszélgessünk már egy kicsit a 9 havonta új modulról!
    Vagy tárgyaljuk már ki a Nevada mapot, amit ugye azok akik annak idején (jó drágán) úgymond előrendelésben megvették az A-10C-t, szóval azok huhuhuuuuuuuuu ingyé kapják meg.

    Mikor is jött ki az a-10c?? Akkor most jelentkezzen az, aki már megkapta Nevadát.
    (a bétából kioperált szar nem játszik!)

    Persze EDE qrva könnyen ígérget, lévén valódi konkurenciája nincs! Meg igazából azzal, hogy harmadik fél is fejleszthet a DCS alá, már nem is igen lesz.... ergo annyit igér és kér EDE amennyit nem szégyell. ÉS EDE mit tudjuk nem szégyellős... El vannak ezek kurvulva rendesen!
  • InterC
    #5216
    Igen :) lehet, hogy fájó pontot érint, de a 25A és a 25T repmodell kb. csak negyed annyira részletes mint pl. az A-10C.
    A repmodell alatt értsd: repülési jellemzők, HUD, CMFD, TGP és fegyverzet kezelés , rádiózási lehetőségek, hajtóművek és üzemanyag és elektromos és hidraulika rendszerek kezelése, sérülés és törés-modell kezelés, pilóta fülke kezelés, NVG és HMS kezelés, fegyver rendszerek -(radar/optika) , robotpilóta, adat-kapcsolat kezelés, elektronikus ellen-tevékenység és zavaró rendszerek stb.
  • wittman
    #5215
    Meg ne hasonlítsuk már össze egy P-51-es AFM-jét egy csöves gép-el, pláne nem egy KA-50-el....
  • wittman
    #5214
    Kevésbé kidolgozott AFM...Mi van???

    FC 1.12 óta AFM-es Su-25T, FC2 óta a Su-25A is. Az igaz, hogy a az FC3-ban optimalizáltak, főleg a Su-25T-n.
  • wittman
    #5213
    Jó a sallangot nem írtam le külön...
  • InterC
    #5212
    Majdnem: a Su-25A és 25T az egy kevésbé kidolgozott AFM, amik a közelébe sem jönnek a P-51-nek, Ka-50-nek és a szuper-AFM A-10C-nek.

    Az A-10A az sima SFM, mint az F-15C, Su-27/33 és a MiG-29-ek.
  • InterC
    #5211
    A modulok nem csak a kabint teszik bele, hanem a teljes (akár egy külön eszesebb AI) repmodellt és esetlegesen gép-specifikus fegyverek kezelését is lua és a levédett sztárforszos dll-ekkel együtt.
  • wittman
    #5210
    Azért a felsorolás nem pontos, mert a Su-25A, Su-25T és az A-10A AFM-el repül és ezek is FC3-as gépek.
  • InterC
    #5209
    Persze, de azok már most is azok.
    Ha a DCSW 64 bites, akkor már a modulok is eleve úgy települnek, épülnek bele a DCSW-be.
  • wittman
    #5208
    Csak józan paraszti ésszel gondolkozva...
    A modulok csak a kabint tesznek be, semmi mást...persze hogy 64bites lesz, mint a keretprogram(décsévőrld).

  • InterC
    #5207
    SFM = Simple/Simlified/Standard Flight Model.
    Az AI-k és az FC3 ezzel dolgozik.
    Az A-10C, Ka-50, P-51D, UH-1H pedig AFM-vel. (Advanced Flight Model)

    és még lesz majd az EFM, amit a külsősök repülési modelljei miatt nevznek External Flight Model-nek :D

  • Sanyo
    #5206
    Világos, de ha a DCS: World csak 64 bites lesz, akkor a moduloknak is annak kell lennie.
  • Sanyo
    #5205
    A régi repülési modell.
  • InterC
    #5204
    Szerintem a modulokat annyira nem fogja befolyásolni az hogy 32bit vagy 64bites a rendzser amin fut.
    Viszont a bázis DCS World-öt annál inkább.

    A jó hír, hogy Wags most írta, hogy már fejlesztik a CBU effekt javítást - csak még nincs készen :D

    http://forums.eagle.ru/showthread.php?p=1727815#post1727815
  • Molnibalage
    #5203
    Mi az az SFM?
  • Sanyo
    #5202
    Ha van eszük, akkor az új cuccok/komolyabb fejlesztések már csak 64 biten jönnek. Szerintem nincs értelme valamit kiadni 32 biten, hogy aztán fél év múlva eldobják.
  • InterC
    #5201
    Így, van. Külön modulok, akárcsak az FC3.
    Az ne tévesszen meg, hogy az FC3-modulban több SFM gép van !
    Az EDGE pedig nagy durranás kell, hogy legyen: tekintve, hogy a 32 bites támogatással is le akarnak állni és csak 64 bit alapon jönnek majd az elkövetkező foltok. (hogy mikortól, és hogy már az EDGE előtt vagy majd azzal egy időben azt még nem tudni)
  • Molnibalage
    #5200
    A gépek, mint modulok (?) akkor a DCS World-höz és nem az FC3-hoz készülnek?

    Az EDGE-nek mi a lényege? Erős ráncfelvarrás vagy tényleg új motort kap a széria?
  • InterC
    #5199
    Ja, és a szuperszonikus vadászok nem az FC3-ban lesznek.
    Azok (F-15C, F-18C) külön-önálló E.D. DCS modulok lesznek mint az A-10C.
    A Su-27SM pedig valószínűleg külsős DCS modul lesz, mint pl. a MiG-21bis.
  • InterC
    #5198
    Figyuzzatok máá !
    Leonnak van igaza !
    Ne terjesszetek rémhíreket, mert az FC3-nak koránt sincs még vége, csak tartanak egy kis "pihenőt".
    Végre kijön ez az 1.2.4 folt, amivel remélhetőleg (már korábban) megkapták a külsős fejlesztő csapatok a táptalajt.
    Szóval most majd megszalad kissé a szekér, ha kijönnek az új modulok mint a Huey, MiG-21, Hawk stb.
    Most E.D. is erre irányítja a figyelmet (modulokra), mert ezekből a pénzekből jut majd nekik is rendesen. Ezért tüntetik fel most (ezek után) kevésbé fontosnak a fejlesztésben az FC3-at, amihez előbb-utóbb tuti meglesznek majd a MiG-29, Su-33 és a Su-25T fülkék is. - hogy mikor, és hogy azok fizetősek lesznek-e, azt majd szerintem az új modulok és a "végleges?" FC3 eladási statisztikák elemzése után döntik el.

    Ha most az új kabinokkal (Su-27, A-10A, Su-25A) meglódul az FC3 eladás, akkor lehet hogy gyorsan kijönnek a hiányzó kabinokkal is, mert látják, hogy erre van igény - de persze az is lehet, hogy pont ellenkezőleg fognak gondolkodni.
    Azaz, ha már eladtak jó sok FC3-at, akkor mehetnek más irányba. Viszont ha ugyanilyen szemlélet mellett az alcsony eladási számokat látják (és a fikázó-követelő közösséget ) akkor lehetséges, hogy ezen okok miatt csinálják majd meg a most még hiányzó kabinokat.
    Egyébként meg lehet, hogy most koncentrálnak majd csak az EDGE-re
  • Solt
    #5197
    Ez a piros ász... kinyírtál! :DDDD
  • LeonSilver
    #5196
    :)
  • Papa01 #5195

    Ezt lementem! :)
  • LeonSilver
    #5194
  • Papa01 #5193
    Lehet én meg nem voltam elég figyelmes olvasód, úgy hogy bocsi a rémhírekért! :)
  • Sanyo
    #5192
    Félreérthetően fogalmaztam, mindjárt kiegészítem.
  • gsg16
    #5191
    a SU-25A,az nekem is nagy kedvencem.mikor is jön ki ez az új javítás?
  • wittman
    #5190
    Gyerekek ne beszéljetek már butaságokat!

    Az FC3 eddig beta volt és senki nem mondta, írta hogy ha kijön a final verzió utána ennyi volt. A fő fejlesztési vonal van készen, amit ígértek az FC3-ban azt adták ki idáig. Természetesen továbbra is lesznek hibajavító patchek, de majd tesztelés után.

    F-15C kabin és sok más új 6DOF-os 3D-skabin az FC3-ban csak extra volt. Az hogy F-15C mikor full avionika kezelésben, azt majd a 3rd party fejlesztőkön is múlhat, lásd UH-1, sem ED termék.

    Azért én kíváncsian várom a Su-25A új 3D-s kabinját, azt most ebben a patchben ki is jön.
  • Papa01 #5189
    Sanyo mester oldalán olvastam én is, és engem is nagyon meglepett a dolog...
  • Molnibalage
    #5188
    Kedzek teljesen elveszni. Az FC3 meg sem jelent de már holtvágány? Akkor a DCS-ben hogya lesznek a szuperszonikus vadászok? Az eddig kiadott F-15C 3D pit és a többi új pit akkor az most mihez készül...?