36810
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • blackshark
    #5271
  • Sharks
    #5270
    Ha valaki esetleg ráér holnap 2v2 BWR gyakorlásra reggrel 9-től, akkor várjuk szeretettel. 2 fő adott. ;)
  • blackshark
    #5269
  • blackshark
    #5268
    Üdv!

    Még hozzátenném ezt is:



    egy AH-64-es a tengerbe szállt le és ezt eredményezte...
  • gsg16
    #5267
    néhány általam tapasztalt furcsaság képekben.az EKG szerű AI repülési útvonaltól kezdve,a levegőben álló Hummeren át,az egymásra pakolható teherautókig:







    és ez csak néhány,a sok közül.de a fiúk keményed dolgoznak a hibák javításán!
  • wittman
    #5266
    Szia SnowFox!

    Sajnálom,hogy be kellett fejezni, de ez van. Sajnos a DCS-ben rengeteg hiba van még mindig és így nehéz "tökéletes" mission készíteni. Tegnapi teszten, mikor rearm miatt parkoltam a zónában, kíváncsiságból nézegettem az air to air rakéták viselkedését, főleg az AIM-120-asokat, mert ugyebár hála az új rakéták AFM fejlesztésének, ezzel nagyon mellé nyúltak.
    Szóval volt pár amraam indítás és hát nem sok ért célba. Nem is az érdekes, hanem ami azután történt: miután a rakéta célt tévesztett és elfogyott a mozgási energiája, átment szabadesésbe és haladt a talaj felé, de a rakéta hossztengelye párhuzamos volt a talajjal...ez is érdekes. A plusz poén azon kívül, hogy már rég az önmegsemmisítésnek meg kellett volna történnie, de ez is elmaradt, majd a talajnak csapódva sem történt semmi, hanem szépen siklott tovább a talajon a fűben ki tudja meddig, per pár perc után már nem követtem. Volt olyan AIM-120-as is ami haladt a Föld magja felé, ki tudja hol jött ki?

    Mint tudjuk, az újabb nagy javítás sok hibára hozz gyógyírt, de miért érzem azt, hogy kijavítanak(ha éppen sikerül) valamit, de sikerül újabb hibát reprodukálni...

    A Long Day mission számos újabb hibát fedezett fel a DCS-ben, ezt jelentjük is egy csokorban az ED-felé...
    új hibák:
    - Roland ADS működése szerver oldali crash-t eredményez
    - AI vadász MiG-29C földbecsapódás szerver oldali crash! tegnap is ezért állt le a mission.
    - Retzky hajó célbefogás után össze-vissza ugrál a HUD-on

    Kíváncsian várom az 1.2.4 patchet...

  • LeonSilver
    #5265
    Csak hiányosságai vannak! ;)
  • gsg16
    #5264
    vannak hiányosságai a DCS-nek?
  • SnowFox79
    #5263
    Üdv all.

    A The Long Day mission további fejlesztése sajnos a DCS hiányosságai miatt be lettek fejezve. A küldetés nem lesz tovább fejlesztve. Aki részt vett a tesztelésben annak köszönöm a segítséget. Megpróbálok egy másik vonalat követve kihozni valamit az elképzelésekből.

    Üdv.
    SnowFox
  • macleody
    #5262
    Kicsit megsérült a fényezés, talán egy polírral rendbe tudom tenni...

  • Molnibalage
    #5261
    Állítólag DCS-szel készült.
  • LeonSilver
    #5260
  • DonZorro
    #5259
    Én is ott leszek! 113.6%... ;)
  • LeonSilver
    #5258
    Egy nagyon egyszerű, ámde eléggé népszerű módszerrel. Hasraütés!! ;)
  • InterC
    #5257
    Ez aztán a valószínűség számítás !
    Ez hogy jött ki ?
  • LeonSilver
    #5256
    Én 113.5%, hogy megyek :)
  • beci43
    #5255
    Én benne vagyok Leon,tervezek lemenni.90%
  • LeonSilver
    #5254
    Srácok.
    Kecskeméten majd kellene majd szervezni valami találkozót. Mit szóltok?
    Semmi izé, csak egy-egy kézfogás, fénykép, mit tudom én...
  • InterC
    #5253
    Igen: Boldog Szülinapot Ducky-Gabi !

    Jack ! Neked meg írtam 59-es fórumba !
  • SnowFox79
    #5252
    Köszönöm Gsg!

    Már vetem is rá magam!

  • LeonSilver
    #5251
    Itt is boldog szülinapot Ducky!!

  • gsg16
    #5250
    Józsi!
    itt van a tegnap délutáni partraszállás-teszt Tacview file,felvette mégis.úgy látszik,csak meg kellet fenyegetni,hogy uninstall lesz.ahogy néztem a végét, az utolsó dolog az volt,hogy 3 db F14-es eltűnik,aztán nagyjából 20 másodpercig semmi nem történt a kifagyás előtt.
  • beci43
    #5249
    Letölthető Kenny!Ha akarod én is átküldöm Neked.Ricardo bluepit.
  • blackshark
    #5248
    Jól néz ki:

  • LeonSilver
    #5247
    Tényleg! Azzal mi van? Kiadták nem? A gépek lettek volna fizetősek vagy mi.?
  • LeonSilver
    #5246
    Nem Ducky! Asszem talán Bucser volt az.
  • 59thDucky
    #5245
    Végül is a Microsoft Flight is befuccsolt :))))))))))
  • 59thDucky
    #5244
    Háhááá, lehet rám gondolsz :)
    Csengettem nekik és az gyenge kezdés után erős visszaesés lett belőle ;)
  • Molnibalage
    #5243
    Pár napja ez jön be. No comment...
  • LeonSilver
    #5242
    Asszem az volt. :D Volt itt egy srác, nem tudom talán még jár ide (mármint a szimes totyikokba). Szegény annyira védte őket és annyira hitt bennük.... Abban igaza volt, hogy a saját pénzét arra költi, amire akarja. De én tényleg "sajnáltam", hogy bepalizták.
  • SnowFox79
    #5241
    Üdv Mindenkinek!

    Tegnap este sikerült némi javulást elérni a földbe csapódó gépek által generált FPS DROP elleni harcban.

    A következő 2 file-t másoljátok be a DCSWORLD/CONFIG/SMOKE könyvtárba ( a meglévő file-okról biztonsági másolat készítése ajánlott!!!)

    NO FPS DROP

    Ezután már csak tesztelni kell. Remélem a Patch kijöveteléig megoldást nyújt mindenkinek.

    Amit tudni kell róla, hogy a lezuhant gépek lángja megmarad a füstje viszont nem, de szerintem ez elfogadható kompromisszum a játszhatóságért cserébe.

    Üdv.
    SnowFox
  • Solt
    #5240
    IL2-CloD :D

    Szerintem a Fighterops... :)
  • Papa01 #5239
    Nem a Fighterops-ra gondolsz? :)
  • gsg16
    #5238
    DCS WORLD,nem?
  • LeonSilver
    #5237
    És az izé, az melyik is volt?? :)

    Tudjátok, amelyiknél csengetni kellett zsetont, hogy az ember gyereke híreket kapjon meg videót.
    A "fejlesztők" széjjel havajozták az agyukat, csak éppen nem lett az egészből semmi :D
  • LeonSilver
    #5236
    Ja. Lehet, hogy az volt. Már nem emlékszem a nevére nekijje :)
  • krisztian005
    #5235
    Ez a Huey manual kicsit gyengébb minőségnek tünik mint a többi DCS manual, vagy csak nekem túl nagyok az elvárásaim, mindenesetre érdekesek ezek a váltakozó méretü oldalak, a sok homályos kép stb.
  • Sanyo
    #5234
    Ez sajnos így van.
  • Molnibalage
    #5233
    Kíváncsi vagyok, hogy lesz -e valaha F-111 a DCS-ben. Na, azt tutira megvennném.
  • z0ty4
    #5232
    Újabb Ralfi videó: