36807
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • InterC
    #5308
    ED-új Tu-22M3 modellje

    http://www.facebook.com/media/set/?set=a.647643151919530.1073741826.213475292002987&type=1



  • gsg16
    #5307
    szerintem vagy homok,vagy por.az valami tesztelő laboratórium lehetett.-50 fokra hűtött dragunovval lődözött a fickó
  • TG Gida
    #5306
    Az mi a retek volt amikor a fazont beöltöztetik védőruhába és egy gázkamra szerűségből lő? Nem vágom az oroszt,de valami volt a levegőben aminek 2g/m3 a koncentrációja.
  • gsg16
    #5305
    orosz mesterlövészek,a fegyvereik,és egy fegyver gyár,ahol nem éppen kalasnyikov minőségű fegyvereket gyártanak
  • Solt
    #5304
  • gsg16
    #5303
    igazi letisztul,brutális,orosz haditechnika.nagyon szép lassított felvételek vannak benne:a "TERMINATOR"
  • gsg16
    #5302
    működik ismét a TS szerver
  • macleody
    #5301
    Jaja, van egy kevés.
  • SnowFox79
    #5300
    Üdv.

    Köszönjük az információt!

    Üdv.
    SnowFox

  • gsg16
    #5299
    ma leállítom a TS szervert pár órára karbantartás miatt,portalanítás,egyebek,de délután már menni fog.
  • DonZorro
    #5298
    Van ott valami bibi ha jól láttam... :(
  • macleody
    #5297
  • macleody
    #5296
    LandTextures.zip-be.
  • beci43
    #5295
    Ja a fall megvan,csak az optional noise-ra nem jöttem még rá.
  • beci43
    #5294
    És a fall meg optional noise-t hová?
  • TG Gida
    #5293
    Ja...Biztonsági mentés nem árt.
  • beci43
    #5292
    Thanks
  • TG Gida
    #5291
    \Bazar\Terrain\vfstextures-ben lévő ...other.zip filokba kell tenni,a megfelelő helyre.Pl.:a Spring\Groung terrain-ben lévő két filet a LandTexturesSpringOther.zip-be.
  • beci43
    #5290
    Ja,nem ártana ha valaki meg tudná mondani hová kell beilleszteni.
  • krisztian005
    #5289
    Szia ezt a DCS HiRes pack-et hogy lehet felinstalálni? Azt hittem csak simán felül kell irni néhány fájlt, de nem találtam a DCS World-ben hasonló nevü fájlokat.
  • wittman
    #5288
    Sziasztok!

    Tegnap éjszaka én is teszteltem csak a talajtetúrát és azért így már egész más. A fákat még nem raktam be, mert max. csak gurulásnál látom részletesen, a levegőből leszarom milyen fa van, miközben keresem a földi célpontokat. Azért csinálok a fával is tesztet majd.

    Amúgy nekem nem volt mérhető FPS visszaesés.

    Én a torrentben seedelem vissza ezt a packet, szóval töltsétek onnan.
  • SnowFox79
    #5287
    Üdv.

    Valóban jól néz ki én már tesztelem. Végre jó ránézni a tájra nem az az egyhangú zöld és kevésbé zöld dolog. A földfelszínt átdolgozó pack (summer) lett eddig tesztelve, de nem vettem észre jelentős FPS-esést. Max-1-2 FPS de az semmi. A fák azok már mintha jobban vennének vissza, de pontos értéket még nem tudok mondani. Estére lefut minden teszt, és akkor pontos adatokat tudok adni. (a lecserélt texturák 2 és 5 MB méretűek az újak meg 89MB-osak, de ez nem jelent még semmit)

    Viszont így a fák, végre fáknak néznek ki. Van rendes törzsük ami 3D nek látszik még közelről is és nem egy papírlapnak... Az egész táj a fákkal együtt kezd közelíteni ahhoz a szinthez amit az ember elvárna egy ilyen játéktól.

    Szép, nekem tetszik. Este felrakom ide az eredményeket.

    Üdv.
    SnowFox
  • TG Gida
    #5286
    *az
  • TG Gida
    #5285
    De jól néz ki! Nem fogja vissza sz fps-t nagyon?
  • 250M30Re
    #5284
    Köszi szépen!
    Találtam valamit, ha ez alapján nem sikerül, akkor majd kereslek TSen.
    http://www.lockonfiles.com/blog/10/entry-73-lines-and-boxes-on-abris-map/
  • gsg16
    #5283
    a tesco-ban 690Ft az alap lock on.
  • wittman
    #5282
    Azzal!

    Már ki is adták a textúra pack-ot.
    DCS HiRes pack
    1. oldalon a letöltési link, de van torrent file is hozzá.

  • krisztian005
    #5281
    Szemetek!
  • DonZorro
    #5280
    Kenny meghalt... ;)
  • blackshark
    #5279
    Üdv!

    Szívesen segítek Ka-50 téren. Igen, lehet az ABRIS-on jelöléseket és vonalakat, jelzéseket készíteni/tenni.

    Ezen a TS3 szerveren megtalálsz engem: 188.142.243.117
    Nevem "Kenny".

    Kenny
  • SnowFox79
    #5278
    Üdv.

    Jelöléseket lehet rakni, de ahhoz bele kell nyúlni az editorban. Utvonalat megadni , azokat elnevezni ilyenek. Nem nagy meló, de bele lehet zavarodni ha már egy kész küldetésed van amiben van sok sok útvonal.

    Portable editor nincs. A World-nek sajnos futnia kell hozzá és ezen a téren nem várható változás.

    Üdv.
    SnowFox
  • 250M30Re
    #5277
    *ABRIS :) sosem fogom megjegyezni
  • 250M30Re
    #5276
    Sziasztok!
    Szeretnék készített mission-höz, a Ka-50-es ARBIS térképére jelöléseket tenni. Ez megoldható valahogyan?
    (Ha jól emlékszem Ka-50 Campaign-jéban is volt hogy láttam jelöléseket az ARBIS térképen.

    Meg azt szeretném tudni, hogy ismertek-e valami portable mission editor-t a játékhoz? (szívesen lekötném vele magam, az unalmasabb munkaidőben:D )
  • wittman
    #5275
    Mi Balmazújvároson átaludtuk, de hajnalban felkeltem, hogy valami nem stimmel, mert nem tudok aludni...pedig nem jellemző rám. Aztán reggel hallom, hogy Jókai Mór megmondta:"és mégis mozog a Föld"
  • macleody
    #5274
    Azt írják az Alföldön volt, 5-ös erősségű. Egerben lakom. Rendesen rázkódott a székem, meg mozgott a tv, asztal. Máskor is volt már de azok nudlik voltak ehhez képest.
  • SenorGrande
    #5273
    Itt is volt fél egy körül, Pest megye, Albertirsa.
  • macleody
    #5272
    Bazz milyen földrengés volt.
  • blackshark
    #5271
  • Sharks
    #5270
    Ha valaki esetleg ráér holnap 2v2 BWR gyakorlásra reggrel 9-től, akkor várjuk szeretettel. 2 fő adott. ;)
  • blackshark
    #5269