36783
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • beci43
    #5404
    Start menüből próbáld,van külön hivatkozás hozzá.De szerintem még nem megy.Leszedtem az öszzes frissítést és manuálisan tettem fel.
  • repvez
    Szüli
    #5403
    valaki le tudja irni, hogy kell megcsinálni a force updatet?
    Valami olyat olvastam hogy a parancssorba be kell irni a DCS_updater.exe update sort,de igy nem megy. A bin könyvtárban is futtatam a DCS_updater.exe-t,de semmi.
  • beci43
    #5402
    Ja és végre az orosz gépeknél oroszul megy a rádióforgalmazás...
  • beci43
    #5401
    Igen,egyetértek gsg-vel.Sokkal simábban fut,ha berepülsz nagyobb városokba,vagy sok egység van a közelben,vagy füst akkor alig esik vissza az FPS.Érezhetően gyorsult,bár kb. egy órája próbálgatom csak.Gondolom azért ez sem bug mentes.Kiváncsi vagyok a multi kódra,remélem azon is javítottak.
  • InterC
    #5400
    hogy micsoda ? ? ?

    egyébként kattinccs má' légyszi a Modul Manager-re ;) Teszter írja ED fórumon, hogy onnan lesz leszeddhető/letölthető a Huey és a Fishbed is :O

    Becz Laci légyszi homályosítsál fel minket, hogy is lesz ez !
  • gsg16
    #5399
    az talán,hogy van.
  • InterC
    #5398
    Kifejtenéd kicsit bővebben ?
    Mi az újdonság a grafikai motorral ?
  • beci43
    #5397
    Szeretném megosztani Veletek első tapasztalataimat.A grafikai és hang motort ráncbaszedték,a gépek avionikája és fegyverrendszere sokat javult.Jó lesz ez,csak ne hanyagolják...
  • InterC
    #5396
    Valóban :)
    Köszi ! Egyébként kb. 70%-os letöltöttségnél vagy ok a DCSW-vel.
    Nem is használom újabban az auto-update-et, pont azért mert csak később jelenik meg, és akkor persze tök lassú, mert mindenki update-ol, ráadásul múltkor hiába vártam végig az auto-update-ot, mert a tökéletesnek jelzett update/telepítés után csak nem indult el a DCSW. V.mi Update hibával dobott vissza :(
    Tényleg azt tudja valaki, hogy az Auto-Updater a modulokat is figyeli és frissíti vagy csak a DCSW-t egyedül?
  • beci43
    #5395
    Most frissült az oldaluk,az összes modul már kompatibilis.
  • InterC
    #5394
    Igen ez így van...és sajnos sosem lesz másképp. Mi csak egy gyarmat vagyunk és leszünk az Unióban.
    Egyébként Wags most jelentette be az 1.2.4 letölthetőségét.
    Az 1.2.4 modulok még nem jelentek meg és gondolom az 1.2.3 modulok nem lesznek jók az 1.2.4 DCSW-vel, szóval még várni kell: szerintem csak órák kérdése és fent lesznek a modulok is a szerveren, remélhetőleg a Huey és a Fishbed is ;)
  • Reaper
    #5393
    Kimondtad a lényeget, nem a program árazásával van gond, hanem az itteni bérekkel, erről viszont nem a fejlesztők tehetnek...
  • csolee
    #5392
    jaja - nyílván egy tanulóknak kevés a pénze, a fizetésből élőknek pedig megkell fontolnia mire költ. de ha megnézünk egy eladási listát a játékok terén akkor ez a szim lehet hogy a százban sincs benne... és ez mindenhol így van. ráadásul melyik az a games amit ennyi ideig használ az ember? egyik sem! és most mindenki sorolhatná a régi játékok listáját, aminek a CD-je már megsincs
  • InterC
    #5391
    Emlékezzetek így volt ez az 1.2.3-val is.
    1 nappal később lett csak kész az automata frissítés,mint a komplett-önálló telepítő fájlok megjelentek.
  • LeonSilver
    #5390
    Ez annyira nem lenne jó nekik. Szerintem a Zemberek döntő hányada offline használja a DCS-t, illetve nagyon kevesek azok, akik csak online repülnek.

    Nem rossz ez a mostani rendszer szerintem. És még az árak sem annyira rosszak, igaz kicsit lehetne olcsóbb is.
    Inkább a bérekkel van a gond, de ez már más kérdés.


  • beci43
    #5389
    Igen és felvetődik a kérdés,ha most csinálok egy szűz telepítést az 1.2.4-el,használhatom-e hozzá az az 1.2.3-as modulokat?
  • repvez
    Szüli
    #5388
    Én is ráprobálkoztam az automata frissitővel,de semmit nem csinált.
  • beci43
    #5387
    Köszi az infót!Már csak azt nem értem,miért nem tették be az újdonságok közé,azonkívül meg még nem is frissít automatikusan a program.Ki érti ezt?
  • InterC
    #5386
    Köszönjük az infókat !
    Azért érdekes ez a szoftver biznisz. Rengeteg (ott is) a bürokrácia. Az EU is belepofázik, és akkor a jól értem ED sem önálló már, hanem a TFC osztja a parancsokat ?
    Nem szeretném JimMack-et sem rossz színben feltüntetni -RIP-, de akkor eddig Ő miatta volt visszafogva az infó-áramlás ? :(
  • repvez
    Szüli
    #5385
    egyébként tölthetö az 1.2.4 ,de lehet hogy ez csak nekem ujdonság
  • repvez
    Szüli
    #5384
    Azért egy olyan értékesitési formát el tudnék képzelni mint most az ARma3 esetében, hogy van egy light verzió amit csak offline lehet kiprobálni,de ingyen , ha multizni akar akkor meg megveszi.

    Igy mindenkinek meg lenne a teljes géppark és singlében tudná tesztelni gyakorlolni, hogy melyik tetszik neki a legjobban és csak azért fizet.
    Mert most igy látatlanba megveszed és lehet kihasználatlanul marad mert semmire sem jó, vagy pont forditva,nem veszed meg mert , közbe meg nagyon bejönne a dolog ha kiprobálnád.
  • LeonSilver
    #5383
    Laci. Ez a tény a lényegen nem változtat ;) Mi a nép, az Isten adta nép vagyunk a kísérletin egér.

    És ha már itt vagy, egy kis nosztalgia :)

  • beczl
    #5382
    Nem ED-e hozza a döntést. Ha megfigyeled van egy TFC rövidítés az ED előtt. :-) ED csak a megrendelt dolgokat szállítja, mint egy alvállalkozó pld. A döntéseket minden esetben más hozza... (pld JimMack (TFC) halálával egyből átalakult a hírek rendszere és hetente lesznek friss hírek...stb...
  • beczl
    #5381
    Mielőtt belemennénk a játékkiadás részleteibe, elárulom, hogy a játékprogram (pld. esetünkbena MiG-21Bis) fizikai médián való megjelenése kötelező egyes termékek esetében. Az EU-ban meg van szabva, hogy a program bizonyos százaláka meg kell hogy megjelenjen fizikai adathordozón (ez esetünkben 8%) Másik dolog, hogy pld a StarForce is csoportosítva árulja a védelmi szoftverét (StarForce ProActive for Business). Pld a "Physical media + Activation" és a "Download + Activation" védelmi csomagokat egyben árulja. Ergo meg kell venni bizonyos számú (drágább) Physical media kulcsot, ahhoz, hogy olcsón tudjál venni Download kulcsokat. Természetesen van arra lehetőség is, hogy csak Download kulcsot vásárolj, de ekkor ezek árak kb 45%-al magasabbak, pedig amúgy sem olcsó dolog.
  • DonZorro
    #5380
    Jah! Aztán meg senki sem venné meg... :S
  • gsg16
    #5379
    valaki itt írta már,hogy adjanak ki belőle egy 30 napos verziót ingyen.azzal lehetne tesztelni,és tapasztalatot gyűjteni.
  • LeonSilver
    #5378
    Hát igen. Ede jól kitalálta ezt a szart. A népek teszteljenek naki és még fizessenek is érte. A tesztek tapasztalatait meg először olyan helyen használja fel, ahol lényegesen többet kaszál. Aztán majd lök valami koncot (többnyire ígéret formájában) a jónépnek is. Ügyes!
  • SnowFox79
    #5377
    Üdv All!

    A közeljövőben nagy tesztet szeretnék rendezni a készülő küldetésem legfrissebb verzióján. Lentebb található linken elérhető a küldetés leírása és a feladatok listája is

    Akiket keresek:

    Kék oldal (NATO): A10C, SU25, KA50 és F15C pilóták CA-s parancsnok

    Vörös oldal (Oroszország, Ukrajna, stb...) : SU25A, SU25T, KA50, MIG29A/S, SU27, SU33 pilóták CA-s parancsnok.

    Dinamikus Hadjárat Tesztelés.

    Jelentkezéseteket ide és a fenti címre is leadhatjátok, ugyanitt várnám az időponttal kapcsolatos ötleteket is.

    Üdv.
    SnowFox



  • InterC
    #5376
    Su-27 fülke:

    http://www.youtube.com/watch?v=Hed2QiZsJEA&feature=youtu.be

    VIDEO
  • SnowFox79
    #5375
    Üdv.

    Teljes mértékben egyet kell, hogy értsek. Amire használni lehetne arra használhatatlannak tartom, tesztmodulnak meg marha drága. Mert mondjuk ki nyíltan: Ez egy tesztmodul ami a többszemélyes gépeket hivatott tesztelni úgy, hogy a teszterek még fizessenek is érte. Élményrepkedésre meg videók készítésére jó, de a általam kreált és a többiek által tesztelt küldetésekben (multi orientált) arra lenne jó, hogy gyönyörködnénk a zuhanás közbeni fizikáján. (Ha kijön egyszer akkor az első 10000 kép a sérülésmodellről fog készülni nem az utánpótlás szállításáról baráti repterekre)

    9.99$ is sok...

    macleody! Sajnálom, hogy eltűnsz a virtuális égboltról, de remélem nem végleg.

    Üdv.
    SnowFox
  • InterC
    #5374
    Értem én, viszont manapság már szentimentális dolognak tartom, hogy a "lemezre menjek" - egyébként nálam is ott figyel a DCS Ka-50 1 és 2 a polcon, viszont megvagyok nélkülük is.
    E.D. pedig szerintem nem fog több lemezes dolgot kiadni, mert csomó macera van vele. SzVSz: Beczl Laci lesz az utolsó CD-s, bár úgy rémlik a lemezes cucc nála is többe fog kerülni.
    Egyébként Paypal számlát mindenki tud csinálni (ingyenes) és utána Unicredit bankban egy sima pénztári befizetéssel forintban lehet a saját paypal számlára utalni, ami azon már dollárban fog megjelenni, majd lehet vásárolni. Nem kell hozzá bankkártya! 19 évesen már nem gond: csak személyi kell hozzá ;)
  • macleody
    #5373
    Én azért 9.99$-ért megvenném.

    Na úgy néz ki egy darabig nem leszek, költözködünk, az új helyen nem tudom mikor lesz net. Meg ha lesz is, lehet csak valami fostalicska, szóval előfordulhat, hogy befejeztem az online repkedést.
  • gsg16
    #5372
    ez nekem semennyiért sem kellene.azokon a küldetéseken,amiket használunk,teljességgel használhatatlan.az meg a mese része,hogy majd,egyszer,valamikor,a ködös,távoli jövőben,lesz egy vietnámi hadszíntér is.de ha lesz is,azt az én korosztályom már nem éri meg.ha csak azt veszem,hogy az alap lock on óta nem tudtak a Fekete tengertől elszakadni.
  • blackshark
    #5371
    Ott a pont!
    Egyébként számomra még elérhetetlen az átutalás főleg online.
    Még csak 19 éves vagyok előttem az élet és még nem volt igény bankszámlaszámra stb. ...majd idővel.
    Ezért is lenne fontos. Az egyetlen modulomat is (Kamov) 576-ról rendeltem.
  • LeonSilver
    #5370
    Azért, mert van annak egy fílingje, hogy felnézel a kurva polcodra és ott hegyelnek a kedvenceid. Próbáld ki, kurva jó érzés. szvsz
  • InterC
    #5369
    Komolyan mondom nem értem, minek a dobozos verzió ? Csomó idő mire egyáltalán megcsinálják a lemezt, utána pedig felkerül a polcodra és soha többet nem veszed elő, mert a következő patch már kompletten egy teljesen más verzió lesz (más lemez is lenne), persze az egész modul nincs 300MB amit kb. 15 perc alatt töltesz le, ha lassú az internet kapcsolatod.
  • TG Gida
    #5368
    Jobb lett volna, ha a Kobrával kezdik.
  • blackshark
    #5367
    Jó képek, viszont maga a gép sok mindenre nem lesz jó az alapvető feladatain kívül... :S
    Ennyi pénzért főleg nem éri meg és ha nem lesz dobozos verzió, akkor számomra felejtős. :(
    Marad a jó öreg Ka-50.
  • InterC
    #5366
    UH-1H bemutatkozó oldalak (3 db) és újabb képek a lap alján
  • Leon77
    #5365
    A 20-25000-es Nvidiás kategória jobbára arra jó, hogy csak napos időben, enyhe felhőzettel és butított grafikával 25-35 fps-t érj el talajszinten (A10-C). Ha teheted, spórolj még hozzá.