36782
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • DonZorro
    #5443
    Skacok, az A10C HUD-jával valami történt. :( Kilóg a kijelzőről és nem látni a széleit, sem az alját és a tetejét sem. Ötlet? Másnak??? :$
  • beci43
    #5442
    Torrentel szeded?Az sokkal gyorsabb mint a szerverük.
  • Papa01 #5441
    Nekem mákom volt, igaz egy napig tartott , de lejött az automatikus frissítéssel a patch.. :)
  • k53ta
    #5440
    Nekem az automatikus frissítés sokadszorra is behalt, így fogtam és uninstaláltam az 1.3at majd elkezdtem letölteni az 1.4et, ami szintén , két alkalommal is behalt.
    Új nap, ma ismét elkezdem, az 5 fájlból egy már lent van, de ha a tempót nézem, este lesz, amire lejön az összes.
  • gsg16
    #5439
    ahogy nézem,videót továbbra sem lehet vele ki íratni.próbáltam a "Theora-Vorbis" nevű kodekkel,azzal nem csinált semmit,csak fekete képernyő volt,amit 3 perc után meguntam,és feladatkezelővel leállítottam.a tömörítés mentes AVI-val pedig egy 3 perces trk fileból csinált egy 52 gigás nézhetetlen valamit,ami olyan volt,mintha osztott képernyőn futott volna a játék,holott nem,és amit semmi sem tudott lejátszani.
  • beci43
    #5438
    Nagyon sok mindent javítottak.Gyorsabb a grafika,de legjobban az új hangokon lepődtem meg.Már nem kell agyon modolni a játékot,ha valami pluszt ki akar belőle az ember csikarni.Ha ebbe az irányba halad a fejlesztés,akkor a készítőknek *5!
  • DonZorro
    #5437
    Na Skacok? Megcsináltak minden javitást amit mondtak? Jobb lett a netkód? Grafikai optimalizálás is volt? Vagy megint csak felsoroltak egy szép listát, mert a paraszt ugysem veszi észre... :(
  • Papa01 #5436
    Az az érdekes, h nekem is dobott ilyen hibát, és amikor újra indítottam a frissítést, ott folytatta, ahol megakadt.. :)
  • k53ta
    #5435
    Nekem nem sikerül az automatikus frissítés, a felénél hiba üzenettel megszakad.
  • Papa01 #5434
    Megtettem... 15k újra.. :D
  • gsg16
    #5433
    CA-ban,irányítani lehet az A.I. légi egységeket,de ha célpontot jelölök ki neki,azonnal leáll a World.gamemaster módban próbáltam.és nem lehet kikapcsolni a radart,ahogy ígérték.
  • SnowFox79
    #5432
    Állítsd le azonnal! Kell nekünk is!
  • Papa01 #5431
    Hopp 800k!!! :)
  • beci43
    #5430
    Csomót nyomtam vele.Nekem tetszik,a végén még jó lesz...
  • DonZorro
    #5429
  • gsg16
    #5428
    már régen lent van...
  • Solt
    #5427
    Semmi... :D
  • Papa01 #5426
    8,2... :(
  • DonZorro
    #5425
    7.2... :(
  • Papa01 #5424
    Igen ezen én is agyaltam, de nem akarom az egészet újrahúzni... :)
  • Mozes
    #5423
    Nálam is ennyi volt, ezért inkább elindítottam a teljeset a DCS torrentről. Ott 30k és 150k között jön.
  • Papa01 #5422
    Most nekem is 5,5kb... :)
  • SnowFox79
    #5421
    Üdv.

    Nekem 7Kb volt a sebesség...
  • Solt
    #5420
    Nekem nem is jön! :)
  • Papa01 #5419
    Sziasztok! Nálatok is nagyon lassú az Auto updater letöltése? 60-70kb/s
  • gsg16
    #5418
    a su27-es kabin is jó lett szerintem
  • gsg16
    #5417
    a lelőtt légi egységek is csak nagyjából két percig füstölnek,és égnek
  • gsg16
    #5416
    kicsit csapattam combined arms-val,és single player módban sajna még mindig le lehet lövetni a vörös oldali vadásszal,a vörös oldali csapásmérő gépet.viszont ahogy néztem,kb két percen át égnek,és füstölnek pl. a lerombolt épületek,vagy tartálykamionok,aztán abbahagyják.
  • gsg16
    #5415
    ami már biztos az új patch-vel kapcsolatban,hogy az új SU25A kabin,odabasz!
  • beczl
    #5414
    InterC: "Köszönjük az infókat !
    Azért érdekes ez a szoftver biznisz. Rengeteg (ott is) a bürokrácia. Az EU is belepofázik, és akkor a jól értem ED sem önálló már, hanem a TFC osztja a parancsokat ?
    Nem szeretném JimMack-et sem rossz színben feltüntetni -RIP-, de akkor eddig Ő miatta volt visszafogva az infó-áramlás ? :("

    A kezdetektől a TFC osztotta a "parancsokat", mivel egyebek között ő birtokolja a játék(ok) jogait is.

    "egyébként kattinccs má' légyszi a Modul Manager-re ;) Teszter írja ED fórumon, hogy onnan lesz leszeddhető/letölthető a Huey és a Fishbed is :O

    Becz Laci légyszi homályosítsál fel minket, hogy is lesz ez ! "
    Ez jó kérdés, ez még nekem is új! :-D merre írja és ki? Szívesen megkérdezném tőle! lol
  • Solt
    #5413
    Mindenképpen jelentkezz... szívesen segítünk, ha tudunk.
  • krisztian005
    #5412
    Köszönöm a segitséget, akkor május végéig várok akkor meglátom mennyi jött össze rá és ha nem tudok dönteni akkor ismét kérem a segitségeteket.
  • beci43
    #5411
    Ha 1920-ban játszol,mindenképpen a 660 GTX-et javallanám.Szerintem ne kapkodd el,gyűjts egy kicsit,nehogy az legyen hogy kevés lesz az,amit veszel.
  • Solt
    #5410
    Szerintem térjünk erre akkor vissza, ha megvan a pénzed rá, illetve, ha megjelent az új széria. ;) Addig hátha jönnek olyan javítások is, amelyeknek köszönhetően reálisabb képet kaphatunk arról, hogy milyen vga-n hogyan fut a játék.
  • krisztian005
    #5409
    Május végefele lessz az első lehetséges időpont amikor lenne pénzem, 1920x1080-as felbontást használok, és főleg a DCS-el játszok, de azért néha mást is szoktam.
  • Solt
    #5408
    Mindenképpen várj, mert elvileg májusban jön az új GTX széria, ami az árakat biztos átrendezi.

    Ha ez a játék a fő kedvenced, és mással szinte nem is játszol, akkor jó választás az NV, de, ha több játékkal is játszol és nem csak ez a fő kedvenc, akkor azért érdemes AMD oldalon is körülnézni.

    A másik az, hogy mekkora felbontáson játszol, és mennyi időre tervezed megtartani a VGA-t?
  • Sharks
    #5407
    Ezek közül én ezt javaslom, de majd Wittman-t kérdezd meg. Ő képben van az ár-érték arány tekintetében. ;)
  • krisztian005
    #5406
    Köszönöm a segitséget, a legjobb az lessz még várok a videokártya vásárlással, mig összegyüjtök egy normális kártyára. Irtátok hogy Nvidia GTX 650-től érdemes venni esetleg abban még tudnátok segiteni hogy a sok tipus közül melyiket érdemes? Itt egy oldal ahonnan majd venném, de ember legyen a talpán aki kiigazodik köztük, amugy szimplát is érdemes venni vagy csak titánt?

    Én romániában élek és itt még sz@rabb az anyagi helyzet mint nálatok, de mégis azt mondom hogy +-40 dollár egy ilyen gépért reális ár, csak hát minket tartanak éhbérért, de inkább erre költök mint cigire vagy egyébb hülyességre, bár ennek is megvannak a maga egészségügyi kockázatai, egy szépenfejlett bug könnyen okozhat akutt idegrohamot vagy egyébb idegrendszeri zavarokat.
  • InterC
    #5405
    Azért mert még nincs feltöltve a cucc az autoupdaterbe !
    C00f írta, hogy még kb. 2 óra addig !
  • beci43
    #5404
    Start menüből próbáld,van külön hivatkozás hozzá.De szerintem még nem megy.Leszedtem az öszzes frissítést és manuálisan tettem fel.