36807
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • repvez
    #5508
    Nálam anynira belelendült, hogy 610mb-ot töltött le az 539mb-os javitásból
  • k53ta
    #5507
    Az auto update ma villám gyors volt, pik pakk lejött az 1.2.4 javítása. Örömteli, hogy hamar korrigáltak bizonyos hibákat.
    Végre nem találkoztam láthatatlan járművekkel, és a junoszt tv képernyőjén ismét láthatóak az egységek.
    A besugárzás jelző viszont másként működik mint eddig, azt nem tudom eldönteni, hogy ez bug, vagy csak javítottak, és most a reális.
    A jelenség abból áll, hogy a besugárzást jelzi, annak irányát is, de a típusát csak akkor, ha már a besugárzás bizonyos közelségébe érek.
    A földi egységek járművei viszont még mindig száguldoznak, legalábbis a TV monitorán keresztül, nekem túlságosan is gyorsnak tűnik a mozgásuk.
    Hogy a hajók tudnak-e a szárazföldön, alatt úszni, azt nem próbáltam.
  • SnowFox79
    #5506
    Ahogy látom a buglistemből is javítottak ezt-azt.

    Meglássuk..

  • beci43
    #5505
    Megjelent a hotfix az 1.2.4-hez,frissítsetek.
  • beci43
    #5504
    Igen,csak első lelkesedésemben osztottam meg a linket,azóta már rájöttem hogy csak házilag barkácsolt modulok ezek...
  • Sharks
    #5503
    Ezek is sérthetetlenek lesznek?
    Arcade Power
  • wittman
    #5502
    Na én is össze-vissza írok, szóval így akart lenni:
    Ha jól értem, amit diskurálnak az oroszok...és a modolt gépek ikonjait rakták be, meg hozzá a háttérképet. Ez biztos, hogy nem hivatalos DCS modul lesz.
  • k53ta
    #5501
    Nem tudom mennyire hihető, vagy csak valaki nagyon kreatív volt, mert bárki tud készíteni hasonló képeket.
    Egyébként nem értem, miért erőltetik az olyan madarakat, aminek két fős személyzete van, első körben elég lenne ha az összes egyszemélyes madarat repülhetővé tennék. De, amíg ennyi a bug, addig egy stabil alap kellene, nem a madarak mennyiségének a halmozása.
  • wittman
    #5500
    Ha jól amit diskurálnak az orosz fórumon, akkor ez csak flyable mod-ról van szó.
  • beci43
    #5499
    Ezeket láttátok már?
  • beci43
    #5498
    Nagyon közel volt,ezen csodálkoztam én is.
  • Molnibalage
    #5497
    Nagyon alacsony magasságon és nagy sebességdifi esetén hátulról indítva lehetséges, hogy ez pont összejön, de inkább 3-3,5 km a reális.
  • beci43
    #5496
    Nem kötelező,az autoupdate felajánlja hogy telepíted-e vagy sem.
  • SnowFox79
    #5495
    Addig amíg ezeket nem javítják én nem repülök DCS egy moduljával sem.
    Helyette küldetést szerkesztek, igaz ezt sem DCSben mert nincs értelme. Operation Flashpoint 2 Dragon Rising-ben. Arról legalább tudom, hogy nem basszák el minden héten.

    Üdv
    SnowFox
  • Sharks
    #5494
    Az a probléma, hogy a frissítés nem választható, hanem kötelező... auto update. Nyilván mindenki visszatenné az 1.2.3-at...
    Az egyetlen dolog, ami jól sikerült, az a hang. Ennyi. A hibákhoz még hozzá tenném a kijelzők rossz láthatóságát (még felkapcsolt világítással is épp, hogy látszik valami). (a 27-esnél azt is megfigyeltem, hogy a besugárzásjelző fordítva erősödik, balról jobbra). Nekem ECM nem látszik a panelen, hogy kapcsoltam. Pilóta nincs benne, azt már meg sem említem. Ja, és tök jó, hogy 360°-ban lehet benne forogni, dognál azt sem tudom, hol vagyok. Az eddigi 6DOF-ot fel sem tudom tenni, mert mindent elb_sz, megnyújtja a kabinokat... Mindent összefoglalva fu_k you ED!
  • SnowFox79
    #5493
    Üdv All.

    Az eddigi hibákat MIND megírtam egy fejlesztőnek.

    Most várom a válaszát és ha van valami akkor azt közzéteszem.

    Üdv.
    SnowFox
  • k53ta
    #5492
    Én már bánom, hogy frissítettem. Az előző 3as verzió számomra játszhatóbb volt, legközelebb nem fogom elkapkodni.
    Képtelenség most küldetést teljesíteni, kiölni a láthatatlan járműveket, amik elvileg ott vannak, de mégsem.
  • beci43
    #5491
    Parancsolj Snow!Amik eddig összejöttek,azt kiollóztam Neked.Benne van a Te írásod is.Én még annyit tennék hozzá,hogy az R-73-as rakéták egy kicsit hamar elfáradnak.Egy Falcont nem ért utól,aki hozzám még 2 km-re sem volt,lepottyant...

    1. OCA(SA-8) a föld alól sugárzott és be is tudtam fogni Su-25T-vel. Indítani nem indítottam, de az OCA sem indított rám.
    2. Láthatatlan szárazföldi egységek, de CA térkép nézetben láthatóak...
    3. Minden H-25MPU elmegy acél fölött és 20m-re csapódik be a cél mögött.
    4. A Tunguska(SA-19) amilyen szar volt előző verzióban, most meg overkill lett, még a Vihkr-re is indít...
    A szárazföld alatt közlekedő hajók
    az anyahajó a szárazföld belsejében van
    egy M1-es tankkal 200 km/h-val mentem

    - A gépek sérthetetlenek de ezt már írtam
    - Az AI légi egységeknek GM vagy GC ha célt ad server crash
    - kilőtt rakéták ( maverick) idő előtti felrobbanás
    - Harpoon rakéták a vízfelszínnel beállnak párhuzamosan majd eltűnnek
    - láthatatlan egységek tv képernyőn át
    - Kilőtt egységek élőnek látszanak (Tv-n)
    - Netkód az eddiginél stabilabb, de a szinkronizálás a szerver és a kliens közt sokat romlott (hajók a szárazföldön úsznak holott nem ott a helyük ilyenek)
    - Mission editorban az add radio item parancsot ha végrehajtása után nem távolítod el és behívod még 1x Server Crash
    - Random szerűen nem irányitható egységek GM és GC által
    - Gyorstüzelő M1A2 (ez tényleg az!!!)
    - Humán ellenfél besugárzását nem jelzi még mindig az A10C
    - idétlen textúra hibák a földfelszínen (barnától a zöldig van mindenféle, mintha egy takaró lenne a tájon néha)
    - taktikai térképnék nagyitáskor az állapotjelző csík elmozdul az egységek mellöl így gyakran állapotjelző csík van de nincs ott egység.
    - rejtélyes fps drop ott ahol eddig nem volt (az oka ismeretlen de majd rájövünk)
    - vizuálisan megfigyelt becsapódás esetén sérülés nem tapasztalható ( T90, T80 vs Vikhr nem egy alkalommal megfigyelt dolog)
    - elmosódás kikapcsolása nem lehetséges (ezt hogy b@szták el?)
    - Közönség kérésre: A HUEY TÚL DRÁGA!!!
    a lelőtt légi egységek is csak nagyjából két percig füstölnek,és égnek
  • SnowFox79
    #5490
    Hölgyek, Urak!

    Valaki ollózza már össze ezeket a bugokat egy listába legyen szíves. Én meg este elküldöm EDE-nek mindet.

    Üdv.
    SnowFox
  • gsg16
    #5489
    ja,és CA-ban,a színes jelzőrakétákat nem látja más,csak én,aki kilövöm őket.bár lehet,hogy a saját magam szórakoztatása kedvéért rakták bele.
  • gsg16
    #5488
    van,hogy én a térképen,CA-ban elküldök egy egységet valahová,és a térképnézetem szerint meg sem moccan.átváltok F7 nézetre,ott is állni látom az adott egységet.viszont pár perc elteltével azt veszem észre,hogy valaki elkezdi lőni azt az egységet,csak kb 3-4km-rel arrébb. én úgy láttam mintha az üres országutat lőtte volna,még külső nézetben is,de minden találatát kijelezte a játék.és miközben lövik azokat a járműveket,amit odaküldtem,nekem azt mutatja a CA,hogy állnak az eredeti helyükön teljes békességben.
  • gsg16
    #5487
    igen volt,és képesek folyamatos sorozatlövésre is.
  • beci43
    #5486
    gsg,nálad is volt olyan hogy egy M1-es tankkal 200 km/h-val mentél?Az új patch óta azt is lehet...
  • wittman
    #5485
    Hát én ettől csak kisebbet tudok mondani: Ma este is találkoztunk érdekes anomáliákkal:
    1. OCA(SA-8) a föld alól sugárzott és be is tudtam fogni Su-25T-vel. Indítani nem indítottam, de az OCA sem indított rám.
    2. Láthatatlan szárazföldi egységek, de CA térkép nézetben láthatóak...
    3. Minden H-25MPU elmegy acél fölött és 20m-re csapódik be a cél mögött.
    4. A Tunguska(SA-19) amilyen szar volt előző verzióban, most meg overkill lett, még a Vihkr-re is indít...
  • gsg16
    #5484
    igen,ezt a hajót,még talán rákosi elvtárs rendelte anno,és a gyapot,és narancs ültetvények alatt kellett volna járőröznie,itt nálunk,a vas,és acél országában.remélem,hogy klikkelhető kabinnal adják majd ki.
  • k53ta
    #5483
    Én csak azt nem értem, hogy miután javítják a hibákat, utána miért nem tesztelik. Mert már két rövid küldetés repülése estén is észrevettük a hibákat.
    Ezek szerint arra is lusták, hogy lerepüljenek egy, azaz egy küldetést?

    A szárazföld alatt közlekedő hajók, valami titkos fejlesztés lehet. Meg is fogtok lepődni, amikor a magyar légierő repülőgép hordozói eltörnek a a dombok alól. Mert a szőlőhegyek alatt azok rejtőznek.
  • csolee
    #5482
    nosztalgiázva nézem a videjót - anno meteor csapat is így örült közös repülésnek a kamovval
  • Solt
    #5481
    Ja-ja... ha a 21-s nem lenne, már a topikot is töröltem volna! :D Én nem rendeltem elő, megérdemli a teli árat. :) ( remélem! )
  • Papa01 #5480
    Igen, így tényleg gáz, bocsi még egyszer! :)
    A HUEY nekem nagyon tetszene,de baromi dárga, felmerül a kérdés bennem, hogy csak nekünk az, vagy ez az ár már a nyugatabbra lévőknek is sok -e?

    Annak viszont nagyon örülök, hogy előrendeltem a 21-est! :)
  • gsg16
    #5479
    nem,nem a készítő irányította be a szárazföldre.meg kellett volna állnia mérföldekre a parttól.
  • Papa01 #5478
    Jaaa, hogy a hajókat nem a készítő teszi oda?? Akkor elnézést! :)
  • gsg16
    #5477
    ehhez hasonlót már igen,láttunk.néhány kép:




    ez a hajó folyamatosan haldt a szárazföld belsejébe
    és végül,P51-ből katapultálás a földön
  • Papa01 #5476
    Mondjuk olyan küldit csinálni, amiben az anyahajó a szárazföld belsejében van, nos az sem egy korrekt dolog... :)
  • Mozes
    #5475
    Sok a bug jaaaa :(

    de ha nem tetszik ne játsz vele...én még mindig úgy vagyok vele jobb hogy van a játék és a frissítések mintha nem lennének.
  • repvez
    #5474
    Gyere a sötét oldalra (BMS4) , ott minden ingyen van :)
  • z0ty4
    #5473
    Gyere át a BMS-hez :) egy próbát megér
  • repvez
    #5472
    valaki a nézetes gondra ötlet?
  • k53ta
    #5471
    Totál szaaaa, hogy amint kijavítanak tíz bugot, keletkezik tizenöt bug. Még jó, hogy a DCS W ingyen van, és igaz, hogy csak a Su-25T repűlhető, de nem kerül egy fillérbe sem.
    Én nem vettem egy modult sem, nem látom értelmét, és ugyan a Mig-29 a kedvencem, de amíg nincs egy normális modul, addig nem adok ki érte 30-40 dollárt.
    Egy modul esetében bízom, hogy rendesen össze lesz rakva, az a Mig-21bis, bár lehet hogy a nagy elvárás miatt........de majd meglátjuk.

    Addig is, ingyen lónak....:-))
  • macleody
    #5470
    Letörlöm a picsába, elrepkedek BS1-el meg FC2-vel oszt csókolom. A pénzemet meg adják vissza.
  • z0ty4
    #5469
    hát szárazság van :)