23621
  • Nickel77
    #21
  • csaba90
    #20
    na beírok már ide én is valamit :D valahol olvastam olyat hogy egy szerver alapú többjátékos mod ugye a multiplayer.. na most itt lesz egy nagy szerver és azon lesz mindenki? vagy rendesen hostolhat bár ki?
  • EYKE
    #19
    Végre már valami jó hít :)
  • Piszkos  Fred
    #18
    2-3 évvel, ja
  • DIESEL DOG #17
    -.-
  • ZTM
    #16
    Én mondjuk nem bánom nem ellenzem de tényleg elég sok a kis pöcs aki teleszarja a hülyeségével(majd) a topikot bár ha nekem lett volna nem zárt volna be az itteni 08-09-es topik sem.Mindenesetre ha megjelenik a játék elég népszerű lesz.De ha megmarad itt ez a topik és máshol nem lesz neki, kell majd egy normális moderátor aki töröl minden hülyeséget, és nem azzal játszik, hogy bezáratja a topikot példának okáért 1 hétre, mert néhány hülye civakodik-.-
  • Dávid 12
    #15
    vagy is akkora mert,ezek szerint akkor én idősebb vagyok az átlagnál!:D
  • Dávid 12
    #14
    te is voltál ekkora:DDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Freddycom
    #13
    Tény, h elég alacsony az átlagéletkor.
  • tommygear
    #12
    akkor a fél sg ezeken a 12 éveseken nevet :DDDDDDDDDD
  • Dávid 12
    #11
    És a gyengébb gépekkel rendelkezőknek pl énnekem mi lesz a sorsa?
  • Dávid 12
    #10
    Mond meg nekik Freddy!
  • 2995
    #9
    ja
  • Freddycom
    #8
    Az európai, angol és a germán kamionszimulátor az más nyilván, az nem baj. Mind külön topic.
  • Freddycom
    #7
    Ez kérlek a második topic ilyen jellegű játéknak.
  • karajjj
    #6
    nájsz, focimanagernek is nagy a rajongótábora, aztán mégse nyitnak neki minden évben új topikot, hanem van egy közös topik, ahol elfér mindegyik verzióval kapcsolatban minden -.-
  • Freddycom
    #5
    Az a 09-es verzióhoz való fórum, az ottani 11-es topic csak hír jellegként működik.

    tommygear:
    Nagy a rajongótábora a játéknak, szóval semmivel sem rosszabb mint egy mittoménmilyen FPS vagy egy kamionos játék (ami ugyancsak elég erősen rétegjáték, valljuk be).
  • tommygear
    #4
    na kezdődik
  • RS
    #3
    +1
  • ZTM
    #2
    Szerintem fölösleges topik...
    http://sgforum.hu/forum.php3?azonosito=lsportal
  • regie
    #1
    Landwirtschafts-Simulator 2011: Nem lesz 2010es verzió.

    Mint az már tudva lev?, nem lesz 2010-es kiadás, de az Astragon (a játék fejleszt?je) elmondása szerint ez semmi rosszant nem jelent.


    Ebben az évben már megjelent a Landwirtschafts-Simulator 'Gold kiadása', melyet a játékosok tekinthetnek kvázi a 2010-es verzónak. Ugyan így gondolják

    ezt Astragonék, akik majd csak 2011-es verzióval rukkolnak el?, mint forradalmi újítás. De az LS fanoknak semmi okuk, h csalódottak legyenek, ugyanis a

    2011-es verzió már 2010 harmadik negyedévében kiadásra kerül. Minden eddig bejelentett 2010-es újítás integrálva lesz a 2011-es verzióban. A GIANTS nem

    csak a grafikát, hanem a fizikai motort is újragondolja és továbbfejleszti.

    Az LS 2011-es kiadásában végre megjelenik a várva várt multiplayer, amely új dimenziókat nyit meg a virtuális földm?velésben. Játsszhatunk a világ

    minden tájáról LS fanokkal, akikkel közösen vezethetjük a farmunkat. Nemcsak a gabonaféléket termeszthetjük, hanem állattenyésztéssel is

    foglalkozhatunk.

    + Az LS2011-nek a Demolition Company lesz az alapja, szóval vmiféle 'dinamikusságban' bízhatunk.

    + Valszeg a kölni GamesCom banzáj keretein belül mutatják meg el?ször a játékot a nagyközönségnek augusztus 22-én.