23621
  • ZelenkaP
    #511
    Esetleg az előfordulhat, hogy pl. egy kombájn ugye több részből áll, a vágóasztal meg maga a gép, ezt a készítő még külön becsomagolja, így a zip-en belül van ez esetben még 2 zip fájl. Ha ezt csak úgy bemásolod, akkor nem jelenik meg a játékban a dolog, hanem a zip-böl a 2 külön zip-et kel bemásolgatni a MODS könyvtárba. A játékban pedig nem keverednek a cuccok, hanem végig kell lapozgatnod és külön a MODS lapon jelennek meg a betett gépek, kiegészítők.
  • VERESS 96
    #510
    köszi ;D am hova kell berakni a cuccokat my games mods bemásolom zip-be és nem jó :S mit rontottam el?
  • ZelenkaP
    #509
    A "savegames.xml" ben átírod a timescale-t pl.: 0.000001 re, egy napos kora délután és akkor ennyi...marad az idő és még a nap is süt...;)
  • VERESS 96
    #508
    Sziasztok hogy állíthatom meg az időt? ja meg az esőt? köszi :)
  • BravoFox
    #507
    Még annyi infó: ha te hostolsz, akkor persze nincs akadás. Csak akkor, hogy belépsz egy valaki más által létrehozott multiplayeres földművelésbe.

    Az már más kérdés, hogy routerrel nem megy a hostolás, port forwardinggal és minden egyébbel kell szenvedni, hogy menjen.

    Szóval ez a multiplayer elég gyerekcipőben jár még, de remélhetőleg kiforr...
  • BravoFox
    #506
    De a lagtől még a saját mozgásom nem kéne, hogy akadozzon. Meg előre-hátra ugrálok. Olyan, mintha a mozgásom is átmenne a hoston, azaz ha elindulok előre egy traktorral, akkor ez az adat átmegy a hosthoz, és onnan visszajön hozzám, és a host vezérli a saját mozgásomat a saját szimulátoromban is. Elég nehéz megfogalmazni, de a végeredmény siralmas sajna.

    A másik ötletem az, hogy esetleg az LS2011 saját szerverein át megy az adatforgalom (eleinte biztosan így indul, hiszen látjuk a szervereket). HA ez a helyzet, akkor az ottani szerverek nem alkalmasak a nemzetközi multiplayerre.

    Kérdezgettem "odabenn" embereket, és mindenki panaszkodott valamilyen szinten a lag-re. Csakhogy ez nem lag, hanem rossz multiplayer, attól tartok.
  • tutika14
    #505
    Milyen neted van? lehet net lagg..
  • Gerypapa 95
    #504
    válasz erre gombot használjátok már PLS
  • ZelenkaP
    #503
    Mert a számuk nem fog nőni, mert az leterhelné a gépet, így lehet 1.000.000 tehened is, akkor is csak pár darab rohangál ott Neked....
  • Keeway
    #502
    Császtok lenne egy kérdésem már vettem 10 tehenet kb és csak 5 db adott le az miért van? És azóta is vettem még de nem sikerül nem adja le segitsetek előre is kösssz
  • Mate950309
    #501
    hát én is remélem hogy jó lesz
  • BravoFox
    #500
    Csak azt nem értem, hogyhogy a SAJÁT mozgásom lesz tördezett és akadozó a multiplayerben. Azt még megérteném, hogy a többiek akadozva mozognak, ez valóban előfordul minden multiplayeres játékban ("lag"), de hogy én magam is akadozva mozogjak, az már nem fér bele. Nagyon remélem, hogy lesz erre valami javítás, különben megette a fene.
  • tamás98
    #499
    Én meg fogom venni az eredeti játékot(csak a multi miatt)
  • W726
    #498
    én már most a fejlesztőket szapulom, pedig még meg sem vettem :D és mégegy indok, hogy ne vegyem meg, ha a multi is bugos
  • BravoFox
    #497
    Sziasztok!
    LS2011 szépen fut a gépemen, de a multiplayerben folyamatosan akadozik a grafika, a saját mozgásom is akadozós. Kipróbáltam sok külföldi és egy magyar hostot is, de mindegyik esetben megvan az akadozás. Ez valami általános hiba a multiplayer részben, vagy csak nálam jelentkezik? Gyakorlatilag élvezhetetlenné teszi a multiplayert az LS2011-ben, pedig pont emiatt vettem meg a programot. Gondoltam, megkérdezlek titeket, mielőtt a fejlesztőket kezdem szapulni, bár nekem nagyon úgy tűnik ,hogy ez bizony fejlesztési hiba. Az internetem gyors (kábel, 10/2 Mbit).
  • Hunter of Deer
    #496
    nemertem ezt a tragyazas dolgot. felastam 1-1 sort a szelesebbik cuccal, az egyiket tragyaztam a masikat nem, bevetettem repcevel mind2-t meglocsoltam (vagy permeteztem a fene se tudja hogy mi akar az lenni :D) learattam es ugyanannyi lett a terme mind2 nyomon. akkor most hogy is van ez?

    es azt hogy miert nem latni a teheneket meg mindig nem vagom :S
  • tamás98
    #495
    köszönöm
  • allock #494
    tess
  • tamás98
    #493
    Erről a villa csomagról linket tudnál adni?
    Mert learattam a földet csináltam körbálákat de nem bírom elszállítani onnan
    Fel tudnád tölteni valamelyik oldalra?(lehetőleg data.hu-ra de amelyik neked tetszik oda töltsd)
    Előre is kösz
  • allock #492
    az alap póttal tudod azzal a nyitott kékkel, bár szerintem lehetetlenség mert minden leesik róla :)

    #489
    egy neked tetszőt kell összeválogatni
  • allock #491
    mods mappába kell rakni mint egy traktor, majd kezdel egy új játékot és választhatsz az alap pálya és a polish road között
  • allock #490
    van egy ilyen villa csomag de nem valami hasznos sajnos, lehet csak az 1.1-es patch miatt, de arra gyanakszom a scriptbe kéne túrkálni kicsit, hogy teljesen rámenjen a bálákra

  • tutika14
    #489
    Valaki tudna adni egy jó modpack-et amibe vannak jó dolgok mint az a 82 es MTZ meg minden ami jó. Na meg hogy működjön rendesen mert már agy bajt kapok ettől hogy mindig van valami bajam :( Na akinek van ilyen és működik rendesen az szóljon már és ossza meg velem :D
  • tamás98
    #488
    És linket tudsz adni arról a pótkocsiról amivel te hordod a körbálákat?
  • R420
    #487
    Hova kell másolni a polishroad tartalmát??
  • allock #486
    én frapsot használok, pedig már mióta készülök belekukkantani a játék bill. kiosztására :)

    #481
    :D én se foglalkozom velük

    #482
    giants editorban raktam be
  • Hunter of Deer
    #485
    az miert van hogy 1 db tehenet nem latok a karamban? pedig van 20 db gyartjak is nekem szepen a tejet meg a tragyat, viszont egyet sem latok :S
  • tamás98
    #484
    Valaki nem tudja hogy mivel lehet a körbálákat elhordani?
    A rakodó villákkal már próbáltam de nem sikerült
    Más eszköz esetleg nincs?
  • MANos Viktor
    #483
    A Print Screen gombbal, és akkor a Dokumentumok\My games\FarmingSimulator2011\screenshot mappában van.
  • tamás98
    #482
    Azokat a körbálákat azzal a géppel hordtad oda a fal mellé?
    És ha igen megmondanád a gép nevét meg hogy mennyibe kerül?
    Vagy ha nincs benne az alap játékban akkor linket tudnál adni róla vagy fájlt?
    Előre is kösz
  • ZelenkaP
    #481
    Hát akkor ott egy meg őket a fene..én egyesével nem fogom hajtani őket, ráadásul össze-vissza mennek..egy óra biztos lenn míg mindet behajtom. Felőlem ki is pukkanhatnak....
  • davidkovacs
    #480
    lehet,hogy hülyeséget kérdezek,de melyik gombbal lehet képet készíteni?
  • ZelenkaP
    #479
    pont alattad van a kép.....
  • MANos Viktor
    #478
    Valaki tudna segíteni abban hogy a szalmabálákat hová kell vinni? :) Előre is köszönöm.
  • allock #477




  • allock #476
    a teheneket neked kell beterelni, odamész a riskákhoz, spaceval átugrod a kerítést majd az END-et nyomogatva fütyülsz a bocinak aztá úgy terelgeted a fejőgéphez :D
  • R420
    #475
    Yokel szabad kérdezni milyen mapon játszol?
  • ZelenkaP
    #474
    Meg a szecskázott kukoricára! De ha letöltöd a Claas direct disk, cuccot és ráaggatod a kukoricaszecskázódra, akkor a fűből lesz szecska, azt meg a teheneknél a füves etető mellett tudod kiborítani..Így megfelel az ellátás az Uniós követelményeknek..;)
    Azt, hogy a tejtermelés, hogy műxik vagy a fejőgép csak dísz-e azt még nem tudom....
  • allock #473
    T.SZ. V.4 Sióagárd, csak készüljön el

    lényeg a lényeg nincsen még olyan pálya ami tetszene nekem, legalábbis még nem találtam :)
  • Hunter of Deer
    #472
    tudtok mondani valami jofele mapot? most az alap map v2-t hasznalom ugylattam ez csak annyiba ter el a simatol hogy ez bevan ultetve.

    ZelenkaP koszi szepen megtalaltam a Big M-et.
    a teheneknek csak sima fure van szukseguk ugye?