23621
  • Mate950309
    #1434
    aha
  • tamás98
    #1433
    De most minek csinálni videót hogyha vannak képek?Esetleg a mapokból 1-2 perces videó de a többi módból nem kell...
  • Adamfark
    #1432
    Rettentő jó, hogy ennyi Mod/Map létezik ehhez a viszonylag új játékhoz, de sajnos már egy kicsit túl sok is.
    Ráadásul a Modokról és a Mapokról leggyakrabban csak képek vannak feltöltve, amiről nem nagyon lehet eldönteni, hogy érdemes-e vele foglalkozni.
    Sajnos az így elég nagy meló, hogy darabonként az egészet letöltsék a kezdők, ráadásul free megosztó site-okról, 40KB/s-mal.
    Ezért lenne az a kérésem, hogy - aki érez magában affinitást erre - zippeljen már össze nagyobb MOD collection-öket. Ugyan vannak MOD Packok, de ezek általában csak 1-1 gép verzióira, és azok tartozékaira vonatkoznak.
    Már korábban is kérte valaki, de nem érkezett érdemi válasz erre.
    Azt hiszem a tapasztaltabbak eléggé megkönnyítenék kezdők életét.
  • fiveteen
    #1431
    emberek a multiban ugye nincs traffic?!!!!
  • fiveteen
    #1430
    hát ez szerintem nem lehet megoldani csak két példányban kell megvenned szerintem én még nem próbáltam így ahogy írtad
  • huhuhorgasz
    #1429
    helló!

    az lenne a kérdésem, hogy ha pl megveszem a játékot 1 példányban, és feltelepítem mindkét gépemre, akkor vajon engedi majd 1 kulccsal ezt megtenni? faterral szeretnék játszani itthon LAN-ban, és ha nem muszáj, akkor nem venném meg 2 példányban a játékot. előre is köszi a válaszokat, remélem mihamarabb, mert akkor holnapra meg is jönne.
  • Gerypapa 95
    #1428
    2. fotó adja :)
  • szabo15
    #1427
    jó képek
  • allock #1426


  • tamás98
    #1425
    Majd ha én megveszem multizunk eggyütt?Február körül fogom megvenni
  • erdodit
    #1424
    Sziasztok
    Nekem is megjön a héten remélem.
    Mehetek valahová multizni? Vagy én le vagyok szarva?
  • Kovács Erix
    #1423
    Marko37!
    Holnap hozzák nekem az LS-t jelentkez Kriszitán-nál!
    Ha tudsz még ma!
    Köszönöm!
  • Mate950309
    #1422
    akihez lehet menni multizni attól kérnék egy msn címet hogy megtudjuk beszélni a továbbiakat
  • szabo15
    #1421
    ja okés
  • tamás98
    #1420
    De majd nyomhatjuk eggyütt ha nekem is meglesz
  • tamás98
    #1419
    Én még nem vettem meg.Majd talán február közepén fogom
  • szabo15
    #1418
    majd nyomjuk együt?:D mert én is meg rendeltem és remélem megjön pénteken
  • fiveteen
    #1417
    jogos tamás98 :D
  • tamás98
    #1416
    Igen,meg!De legközelebb használd a válasz erre gombot a jobb oldalon!
  • csabesz96
    #1415
    neked megvan a játék?
  • tamás98
    #1414
    Csak egy keveset kellett volna ezért vissza olvasni.
  • csabesz96
    #1413
    ok
    kösz
  • fiveteen
    #1412
    csak az eredetivel lehet lanozni!!!!!! meg multizni!!!! ha akarsz lanozni akkor 2000ft nem sok érte szerintem!
  • csabesz96
    #1411
    lanozni hogy lehet?
  • csabesz96
    #1410
    g
  • szabo15
    #1409
    akor ha még máma rendelek akor az enyémet is holnap adod fel?
  • BravoFox
    #1408
    Sziasztok!

    A kézbesítés nálunk, a WingBest.com-nál 700 Ft-ba kerül. Ha utánvétesen akartok fizetni, akkor azért a posta még további 500 Ft-ot legombol, de ez így együtt is messze van a 2000 Ft-tól. Futárral sajna drágább lenne, olcsóbban mi nem tudunk kézbesíteni, mert minden csomagot ajánlva adunk fel, hogy biztosan célba jusson és egyben biztosítás is legyen rajta (így sem a vásárló, sem mi nem kockáztatunk).

    A magyar, dobozos LS2011 valóban elkészült végre, és tényleg elérhető.Mi holnap adjuk postára a példányokat azoknak, akik tőlünk rendelték meg, így náluk már pénteken csöngethet a postás a játékkal. Azt nem tudom, hogy az 576Kb valójában mikor és hogyan kezdi meg a kézbesítést, erről őket kell megkérdezni.

    Üdv,
    Péter
    WingBest.Com
  • tamás98
    #1407
    Pénteken vagy hétfőn,de a jövőhéten biztos
  • szabo15
    #1406
    Ha máma megrendelem a játékot akor mikor jön meg?
  • szabo15
    #1405
    a postás hozza ki én ugy tudom
  • szabo15
    #1404
    mert itt volt egy oan kérdés aki azt kérdezte hogy van e hozzá magyarositás az anak szolt az a része
  • fiveteen
    #1403
    Bravofox a kézbesítés azt jelenti hogy futár hozza vagy a postás fog vele csengetni?
  • xmen0710
    #1402
    kicsoda?mert én nem mondtam ilyesmit hogy magyarosítás kéne!
  • szabo15
    #1401
    700 forint a posta költség nem 2000 am meg szerintem akor várhatol a magyarositásra jo sokat
  • tamás98
    #1400
    Nem 2000ft a futár hanem csak ha jól emlékszem 600 vagy 700ft.De azthiszem hogy ezt már megírta valaki még régebben.
  • xmen0710
    #1399
    és ha megrendelem a játékot 2000 ft-ért akkor még a futárnak is fizetni kell legalább 2000 ft-ot amiért kiviszi!
  • szabo15
    #1398
    nincs hozzá magyarositás tutomal meg nem is lesz egy darabig de ha bejön neked a játék ved meg 2000 forint és magyar meg még neten is nyomhatod ha megveszed
  • fiveteen
    #1397
    akik előrendelték azoknak elkezdődött már a kézbesítés?
  • obogyo
    #1396
    És lenne még egy kérdésem... A tej amit adnak a tehenek,az hol található,azt nekem kell elszállitani,vagy elviszi magától a game???
  • obogyo
    #1395
    Valaki tudna segiteni,h van e magyarositás a LS2011hwez,mert nekem németül van meg... :S és jobb lenne magyarul... :P