23621
  • scottryder
    #1714
    Üdv!

    Continental Europaba indiottam már a kezdetektől egy szervert, Monster Farm néven, dolgoz gazdák jelentkezését várom, van anyagi háttér a farmon, sok munka gyümölcse, gép park is modernizált, minden embernek van külön traktora, munka gépe, változatos munkák. Egyénire szabot munkák! Nincs parancsolás, közös döntés alapján dolgozunk!

    Holnap 16:30 as kezdéssel indul a szerver, várom jelentkezőket, olyanok jöjjenek akik mindig tudnak jönni, mert ha megvannak az emberek lekodolom a szerot!

    MOd-ok egyelőre nincsenek
  • Mate950309
    #1713
    úgy tudod kikapcsolni bemész farming sim.11 mappa/savegames.xml-t jobb katt szerkesztés kikeresed hogy: <traffic density="1....és azt áttirod 0-ra
  • dávid 001
    #1712
    valaki eszt a mapot nem tudja meg csinálni hogy az autók az úton menyenek vagy ne legyenek sehol? (
    No Where Else v2)
  • Hunter of Deer
    #1711
    Jah es mar kintvan a 2.1 patch is. magyar nyelvu jatekhoz is :)
  • SuSu1992
    #1710
    Időközben rájöttem, hogy letölöttem a 2.1 egy patchet és annak a verziószáma 1.021, s így minden világos lett, de még abban sem csinálták meg, hogy autópilótában a vetőgépben csökkenjen a mag mennyiség.
  • dávid 001
    #1709
    nekem van egy olyan modom hogy az autókat meg lehet váltosztatni hova kell berakni?
  • Hunter of Deer
    #1708
    Ha megvetted akkor annak a 2es patchel kell lennie. en megvettem es nekem is azzal van. ha jol tudom a szalagot ami felviszi a balakat a 2es patchben alakitottak at egy kicsit. es nekem ugy van.
  • allock #1707
    nem tudom, én olyan pályán játszok ahol nincs egyáltalán
  • Mate950309
    #1706
    valaki megmondaná hogy hogy kell kikapcsolni a forgalmat vagy hogy hogy van leírva?
  • SuSu1992
    #1705
    jah, akkor privátban küldöm!
  • VERESS 96
    #1704
    hát nem de akkor is
  • Mate950309
    #1703
    meik a legújjabb patch??
  • SuSu1992
    #1702
    1990 ft nem bssza az embert a földhöz..
  • VERESS 96
    #1701
    jó kérdés :D (de az eredeti serialt elküldheted :P :D)
  • SuSu1992
    #1700
    megvettem a játékot és 1.02 es patch van rajta, és magyar ezt is fellehet patchelni valahogy 2.0 ra?
  • VERESS 96
    #1699
    Allock hol kell kikapcsolni a forgalmat? :D XD esküszöm nem találtam meg xD
  • csabesz96
    #1698
    nem kell vele semmit csinálni csak bele kell rakni a mods ba
  • skodásJani
    #1697
    Üdv! Hogyan kell a módokat berakni? tömörítve vagy ki kell csomagolni???
  • allock #1696
    1 menü van a multiplayerhez nem lehet eltéveszteni

    egyedül a modokakt kell beszerezned amik a szerveren futnak ahová épp fel akarsz csatlakozni
  • Diego88
    #1695
    Köszönöm szépen a választ de nagyon amatőr vagyok és lehet h azt mondjátok h hülye vagyok de légyszi részletesebben le írnád nekem?
    e-mail címem: [email protected]

    Köszönöm előre!
  • SuSu1992
    #1694
    Innen tudsz leszedni modokat!

    amiket leszedtél azt pedig a
    c\Documents\My Games\FarmingSimulator2011\mods mappába tedd bele, legyen az traktor vagy térkép mindent oda kell!
  • boky84
    #1693
    sziasztok! azt szeretném megkérdezni hogy miért nem kapom meg a jutalmakat???
  • skodásJani
    #1692
    Üdv! Nagyon jó kis játék de lenne pár kérdésem. Hogyan tudok másik térképet illetve már kiegészítőt bele rakni a játékba? Honnan tudom letölteni? Előre is kösz.
  • VERESS 96
    #1691
    [center][center]
    [center][center]
  • allock #1690
    nem nagy ördöngősség nem kell hozzá msn
  • dávid 001
    #1689
    lehet hogy jövö héten meg lesz a eredeti game valak majd msnen el mongya hogyan kéne multizni? [email protected]
  • allock #1688
    hi
    nem kell semmi xpadder hozzá
    beállításokban berakod simán csak arra kell figyelni külön van a gyalogosnak meg a gépeknek is kezelő felület
  • Diego88
    #1687
    Helló mindenki!

    Nekem lenne egy olyan kérdésem hogy hogyan tudom beállítani a kormányomat az Ls 2011-hez mert próbáltam xpadder-el mint az ls 09 nél de nem megy semmi sem:( Amúgy logitech driving force gt kormányom van. Légyszives segitsetek! Előre is köszönöm!!!
  • Tescobetyár
    #1686
    Szép estét mindenkinek....

  • Zsolt7411
    #1685
    http://freakshare.com/files/fn6g9ng1/zsolt-hun-mod-pack.rar.html
  • tamás98
    #1684
    Nem írja felül.
    Ha új játékot kezdesz akkor tudod kiválasztani melyiken akarsz menni.
  • mj111 hun
    #1683
    Sziasztok.
    Ha felteszek egy új mapot (térképet),akkor az felülírja az eredetit,vagy tudok köztük váltogatni?Kösz a vállaszt.
  • SuSu1992
    #1682
    zippet dobd be a mod mappába azt csá.
  • tamás98
    #1681
    Úgy kell berakni ahogy leszeded.Ha kicsomagolva rakod be akkor nem jelenik meg a játékban.
  • xmen0710
    #1680
    ja kössz! és azt kicsomagolva rakjam be vagy ahogy leszedtem?
  • szabii98
    #1679
    Ha felmész Pestre érte, akkor elvileg Szerdáig mehetsz érte, onnan nemtudom.
  • SuSu1992
    #1678
    bocsi a 2 hsz ért, de ha itt megrendeltem én, és úgy hogy a boltba elmegyek érte, akkor már holnap mehetek, vagy (Átvehető: Kedd (2010.12.21.) zárásig) vagy kedden?
  • SuSu1992
    #1677
    csak a mod mappába kell berakni, nem úgy mint a 2009 ben.
  • xmen0710
    #1676
    sziasztok!letöltöttem a multimap v7-et és nem tudom berakni!nem birom úgy mint a 2009-ben!mit csináljak és hogyan?előre is köszi!
  • Hunter of Deer
    #1675
    igen mar rajottem hogy az volt a hiba :)