23623
  • Cujo HuN
    #21854
    Sziasztok! Belefogtam raklapok gyártásába de az elkészült darabokat nem tudom hol lehetne eladni. Tudnátok ebben segíteni? Köszi!
  • nono28
    #21853
    Jó estét!

    Lenne egy kérdésem.Farming Sim.17-ben az animal status-t hogyan lehet aktíválni?A megadott kombinációval(Use “]” key to activate.) nem jó!
  • endy papp
    #21852
    Üdv:
    Ha nagyon szeret a farmer sokat "bíbelődni" kézzel dolgozni, sokrétű állattartást, gazdálkodást végezni és nem kell neki nagy map,akkor ezt ajánlanám.
    Aki ismeri korábbról,annak is tartogat érdekes dolgokat.
    Azért ezt a liket adom meg mert innen gyorsabban le lehet tölteni.
    Hof Bergmann v1.0.0.4 FS19
    Ha valami nem világos a neten vannak Tutorial vidik.
    Természetesen én is segítek ha tudok.
    Működik a Seasons moddal és a legújabb 1.5.1 patch-el
    Persze ez csak a külsőség: pl: Van itt "igazi" húskészítés,növendék borjú-malac nevelés,+ állat(kacsa-kecske) házakhoz leadandó termék,fólia sátrak(ez kézi szüretelésű) kézzel szedhető gyümölcsök,műtrágya és folyékony műtrágya egy új készítési módon,igazi fejőgéppel fejés, stb,stb...
    Ja igen kipróbáltam, a Seasons miatt a kacsa nem szaporodik,csak dísz, én annak használom,de a henteshez vásárlás után leadhatod(de abban nincs nagy ráció)
    No meg még sok érdekesség,a teljesség igénye nélkül.....
    Nyilván nem "nagyüzemi" termelés van, ahogy megszoktuk más mapokon,de ez ettől egyedi.
    Na de próbáljátok ki,azt úgy is kiderül.
  • Boxer HUN
    #21851
    Élesebb szögben kellene visszakanyarodnia a következő útponthoz. Vagy generálj másik utat, vagy egy csuklópontos traktorral próbáld ki.
  • endy papp
    #21850


  • endy papp
    #21849
    Mivel nem használom a CP, így csak gondolom a beállításoknál lehet rajt változtatni.
  • nono28
    #21848
    Üdv!

    Szeretnék segítséget kérni!Mitől van az hogy,courseplay útvonalon szállítás előtt körbe forog a traktor a földön?Lehet ezen valamit változtatni hogy jó legyen?
  • endy papp
    #21847
  • endy papp
    #21846
  • endy papp
    #21845
    Nem is értem miért panaszkodtam ezért a 2.2 GB-ért ,most rákukkantottam hogy lementettem az egészet, 31GB az FS19 egy mod map-al pluszba ......
    Na meg itt a "lényeg" most már így is lehet farmozni,ahogy elnézem ők kapnak egy átdolgozott mapot egyebekkel....





  • endy papp
    #21844
    "Álmodj király lány"
    Majd 1 év múlva a 21-el talán....
    Nem mellesleg a minap néztem egy régi promo vidit még 1 évvel ezelőttről (megjelenés előtti) abban már alapból a claas kombi aratott.
    Most meg majd a játék áráért megkapjuk ,még pár kolonccal együtt.....
    Gondoltam is hogy belinkelem ,de a lényegen úgy sem változtat.
    Már évek óta ez megy most is ez a javítás mi?????????????
    Hol vannak ezek a hibák ??????
    Ki találta ezeket???????
    Majd 1 év kellett mire ezek elő jöttek ,érdemben meg semmit nem tesz hozzá.
    Arra jó hogy elmondhassák a készítők hogy dolgozunk ám.....
    A játékon kellett volna a megjelenés előtt ,nem félkészen kiadni....
    Fél év kellett hozzá és 3-4 javítás, mire el lehetett mondani hogy most már használható....
    Ja megint 2.2 GB ezért letölteni???
    Kapunk 11 semmire való jelentéktelen javítást 2.2 GB terjedelemben..... ezek komplett idióták.
    De sajna mostanában ez megy nem egy játékomnál van hogy a komplett ,vagy még több GB-okat töltök le egy -egy javítás alkalmával.
    Gondolom így nekik egyszerűbb.
    Na lementek mindent hátha szétcsesz valamit ez a javítás és kezdhetem elölről a kormány és a vezérlő panel 60 funkciójának beállításait.....
    Igazából ez a javítás csak egy kamu a claas miatt kell semmi más értelme nincs.
    De befejeztem a panaszkodást ...még jó hogy van az FS ,mert nem nagyon lenne mivel farmozni érdemben,enélkül.
    Olyan amilyen akik már rég tolják megszokták ......így "szeretik"
  • Caliph
    #21843
    és a platinummal új pálya érkezik talán,francia map
  • FrezeR
    #21842
    Farming Simulator 19 UPDATE 1.5.1

    Fixed localization texts (1.5.1)
    Fixed vehicle geometries (1.5.1)
    Removed automatic train from traveledDistance statistics (1.5.1)
    Fixed baleloader network issue (1.5.1)
    Fixed several vehicle physics settings (1.5.1)
    Fixed tutorial performance issue (1.5.1)
    Fixed ai memory leak (1.5.1)
    Fixed tree type directory handling (1.5.1)
    Improved fillevel display performance (1.5.1)
    Fixed spraying mission (1.5.1)
    Fixed balewrapper reconfiguration (1.5.1)
    Added CLAAS color to color selector (1.5.1)
  • endy papp
    #21841
    Ha valaki ezen a mapon tolná, jött rá egy javítás,érdemes feltenni....
    Felsbrunn Edit By MC Multifruit Update v3.0
  • endy papp
    #21840
    Írtam a készítőknek.
    Ez a választ írták vissza.

    "Sure they grow. It just takes time. From planted to fully grown it takes 5 years."

    Gondolom nem próbálták csak csípőből rávágták azt ami a le írásban is le van írva,már a kezdetek óta mióta több hónapja megjelent a seasons mod.....
    Még megérteném ha csak nálam nem nőnének,de @Zolcsika@ te is kipróbáltad és hasonló eredményre jutottál mint én.
    Azért ennyire nem kéne hülyének nézni a másikat.
    Minden létező modon kipróbáltam,ha ők fele ennyit szarakodtak volna vele nem állítanák arról ami BUGOS hogy jó az.
    Írtam vissza nekik ha vidivel és képekkel tudják igazolni hogy nőnek elhiszem ,gondolom erre nem lesz válsz,vagy gondolják az ipse biztos rossz játékkal tolja.....
    Na mind egy már elengedtem ,elvégre semmi sem lehet tökéletes......
    Van elég fa a mapokon azokat vagdalom,ültetni meg ültetek nyárt....
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2019.10.09. 21:26:21
  • zolcsika080104
    #21839
    szerintem fel fog tűnni másnak is és majdcsak javítanak rajta,+ ki tudja lehet csinálnak olyan neveldét ahol mindenféle fát lehet majd nevelgetni.
  • endy papp
    #21838
    Igazából olvastam anno ezt ,le van írva fehéren-feketén csak nem foglalkoztam a kérdéssel és elfelejtettem.
    "Vanilla growth is completely disabled. The mod controls all growth of crops, including pine trees, which take 5 years to become fully grown and harvestable after 2 years since you planted them."
    Addig oké is hogy az első 2 évben 2 szakaszt nő ,de utána még az 5. évben sem nőtt 1 centit tovább....
    Simán lehet hogy az idő gyorsítás miatt igaz 1200 fölé nem mentem....
    De az is lehet a Seasons-nak ez így sikerül ,gondolom ,nagyon a kutya nem fogalakozott,reklamált érte így ez ilyen lett.
    Modok nélkül is teszteltem ugyan így volt.
    Én tuti ennél fogva egy szálat nem ültetek,kivágom ami a mapokon van azt csókolom.
    Lessem életem végéig ,majd akkor is csak félig nő meg....
  • endy papp
    #21837
    Igazából jó 1 1/2-2 nap alatt kell növekednie 1 fázist ami ettől eltér az nem jó.
    Mint írtam valami mod anomália lesz.
    Nagy valószínűséggel ezen a legutóbb linkelten fogom tolni,Felsbrunn Edit By MC Multifruit v3.0
    A másikat nem szeretem mert túl nagy hodály.....
    Na megyek majd írok ha rájöttem mi a retek szívat ....megint....
  • zolcsika080104
    #21836
    egyet egy fázist fejlődött a második nyárra érdekes.Most melyik mapot tolod ?Igazából ez egy nagyon jó map annyi minden van benne még azt sem tudom mi micsoda .Gondolom van lisztgyártás láttam én ott mindent nem is sorolom.
    Utoljára szerkesztette: zolcsika080104, 2019.10.06. 15:21:07
  • endy papp
    #21835
    Úgy néz ki nem a mod hibája enélkül sem növekednek a Seasonsban....
    Most keresem melyik mod tesz keresztbe....
    Egyenlőre seasons moddal minden mod nélkül nőnek.....a lecke fel, van adva.....
  • endy papp
    #21834
    Hi.
    Seasonsban próbáltad gondolom.
    Most én is kipróbáltam,nálam sem nőnek, csak Seasons mod nélkül működik(nőnek) próbáltam anno,így nekem tuti kuka.
    Köszi hogy szóltál,sajnálom... nem én készítettem a modot.
  • zolcsika080104
    #21833
    Szép napot mindenkinek!

    Endy a faneveldés csemeték sehova nem nőnek már lassan 2 évet pörgettem előre...
  • endy papp
    #21832
    Nos erről a mapról lenne szó.
    Aki nem szereti annyira a nagy mapokat,nagy földekkel és nem gond ha az alap map van tovább fejlesztve,de mégis szeretne sok gyárat terményt,annak ajánlom ,no meg akinek bejön.....
    Írhatnék róla többet de sokból nem áll kipróbálni,lehetőségek tárháza,unatkozni nincs rajt idő,a Seasons moddal is megy ,ehhez is kell a GC. mod.
    Nekem tetszik....
    Felsbrunn Edit By MC Multifruit v3.0

  • endy papp
    #21831
    Hi Zolcsika.
    Mást nem lehet nevelni ebben csak ezt.
    Van több féle, ezek tudják a GC. de van benne műtrágya,gyomirtó,permetszer előállítására is üzem.....a vetőmagon kívül,ha nem gond ezeket is betettem közé.
    HOT PRODUKTIONEN V1.0.4.1
    GlobalCompany - SeedMaker v1.0.1.0
    Igazából már van mindenfajta üzem elhelyezhető....nagy a választék.
    Egy alap mapon is tudsz kb 15-20 különböző üzemet elhelyezni, nagyon beindult, mióta kijött a GC. mod.

    Még teszt alatt van, de később fogok ajánlani egy másik jó mapot , Nyilván mindenkinek ....
  • zolcsika080104
    #21830
    Szia Endy!

    Köszönöm a modokat amiket megosztottál velünk.Nagyon jók.Kérdésem csak annyi lenne hogy fenyőn kívül más csemetét is lehet benne nevelni?Valamint van e elhelyezhető seedmester tudod amivel saját vetőmagot lehet előállítani.Linkelsz egyet nekem?
  • endy papp
    #21829
    Ha valaki használná az általam a minap javasolt mapot.
    Annak itt egy javított változat .
    Multimap 2019 v2.2
  • endy papp
    #21828
    Ha netán valaki az alapoktól szeretné a fatermesztést kezdeni már van rá lehetőség.
    Itt felnevelheted a facsemetéket.
    GlobalCompany - tree nursery v1.0.0.0

    Ha ez nem volna elég akkor akár kézzel is elültetheted a csemetéket bárhova.
    Hand Plant Saplings v1.0.0.0
  • endy papp
    #21827
    Na megnéztem kipróbáltam.
    A válaszom megint csak igen, viszi az általad kérdezetteket is.
    Itt a kép róla.
    Autoload Pót
    Még egy apró megjegyzés ,amit az idők folyamán észre vettem,a raklapokat csak is kizárólag a teliket rakja fel,erről könnyen meg tudsz győződni ha közel mész hozzájuk kiírja a G.C.-nak köszönhetően.
  • zolcsika080104
    #21826
    nagyon köszönöm...meg is van
  • endy papp
    #21825
    Hi Zolcsika.
    Ha lefagy akkor vegyél ki minden más mod mapot,ezek a mapok már nem nagyon "kultiválják egymást" nyilván nem mind ilyen.
    De simán lehet egy mod is ami nem szereti ezt a mapot.
    Gondolom permetező heliről van szó ,egyenlőre semmit nem láttam ami érdemben számítana.
    A pót amire gondolsz ez lesz, én ezt használom,nyilván van több is, de ez a raklapokat is viszi ahogy a képen látod is.
    Raklap Pót
    Az hogy mindegyiket viszi é még nem próbáltam...
    Itt töltheted.
    KOGEL AUTOLOADER FS19 V1.0
    Én a V1.0 használom.

  • zolcsika080104
    #21824
    Üdv mindenkinek !Szia Endy!

    Azt szeretném kérdezni a linkelt mappal kapcsolatban,hogy a fa ami raklapra gyűlik,a fűrészüzemben ,meg az összes többi is, pl raklapok papír azoknak van e külön szállító kocsi ami felszedi ,vagy csak targoncával lehet hordani?Letöltöttem a mapot ,de nem találtam erre a célra való platós kocsit semmit.Plussz kilépéskor nem lép ki ,hanem lefagy,csak újraindítás segít.Lehet a Porta mappal ütközik.Lényeg a szállítókocsi lenne.Ja és ha nem vagyok telhetetlen valami Helicopterről tudsz már?Állandóan böngészem a letöltőoldalakat ,lehet elkerülte a figyelmem.Kösszönettel Zolcsi
    Utoljára szerkesztette: zolcsika080104, 2019.10.01. 14:00:04
  • FrezeR
    #21823
    Szívesen, én is használom, jól működik :)
  • ElBanday
    #21822
    Köszönöm a gyors választ, máris kipróbálom!
  • Caliph
    #21821
    köszi a tippet jövő héten ránézek komolyabban,most csak nézelődtem mi merre meg hogyan :D
  • endy papp
    #21820
    Üdv.
    Ajánlanék egy mapot.
    Ha valaki már unja magát, itt garantált az időtöltés.
    Aki korábbról ismeri annak nem annyira új,de szerintem kevesek vannak így.
    Nagy map,rengeteg termény,nem is beszélve a gyárak tömkelegéről.
    Itt nem csak megtermeled a terményeket,de mindennek van értelme tovább vinni egy adott üzembe feldolgozásra.
    Pl.disznóból-marhából húst is készíthetsz.
    De nem sorolom fel mindet, nehéz lenne.
    Kell hozzá a "GlobalCompany" mod is .
    Tudja a Seasons modot is kezelni,ha valaki úgy tolná vele.
    Aki szerette a 17 gyárait itt újra viszontláthatja őket egyben, egy mapon ,sokat még én is tágra nyílt szemekkel néztem,pedig aztán benne voltam rendesen a 17-ben is.
    Vannak számomra is totál újak .
    Na a lényeg,egy próbát megér akit érdekel itt töltheti.
    Multimap 2019 v2.1.1

    Téli map.


    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2019.09.28. 22:38:01
  • FrezeR
    #21819
    Tessék:

    FS19 Multiple Contracts v1.0
  • ElBanday
    #21818
    Üdvözlet Farmerek! Segítsetek,hogyan tudok egyszerre több küldit is elvállalni. Endy egyszer említette, hogy létezik ilyen mód, de nem találom.
  • endy papp
    #21817
    Mivel elég nagy a csend......
  • FrezeR
    #21816
  • endy papp
    #21815
    Jaaaaaaaaaaaaa mindent én sem tudhatokÉn már valami márkára gondoltam ,nem néztem utána így foggggalmam sem volt.
    De szerintem eddig is ment ez csak más progival aki szerette volna,na mindegy is.Most már ilyen is lesz,gondolom nagy lesz a tolongás érte a kasszánál minden hónapban...