Saber Interactive játékok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Szabi
#300
"teljes", megjelent verzió, de még sok-sok ingyenes frissítést és tartalmat ígérnek, meg majd persze lesznek DLC-k is 😄

"Nulla tenaci invia est via"

#299
Igen teljes Steamen megvehetõ.

Az elõzõ hozzászólásom tárgytalan, már van magyar face csoport.

Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/

#298
Ez már teljes? Mikor legutóbb kipróbáltam a bétát még hírben sem volt a teljes. (igaz ennek már vagy két éve XD )
#297
Csináltam egy Facecsoportot ott is lehet találni talán társakat multihoz, meg infókat megosztani.

Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/

#296
Az egyik Uralon van pár rönk, be viszem, kiváncsi vagyok mennyi pontot ad rá.

@precise: Oké.

www.smart-bus.hu

#295
Ne felejtsétek majd multi elõtt angolra állítani, mert magyar nyelven, kifagy amint a kötelet egymásra akasztjuk! (ha csak nem jött ehhez a hibához egy hibajavítás)

Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/

Szabi
#294
"FOSZTOGATÓ
Szállíts le 20 pontnyi rönköt, amit nem Rönklerakaton találtál"

"Nulla tenaci invia est via"

#293
Igen, csak én magyarul játszom, és ott ugyanez "ponyvás"-ként szerepel. 😊

www.smart-bus.hu

#292
Van olyan hogy Garage Trailer vagy Garage Carriage. Az elõbbi nyerges megoldás és 4 pont az utóbbi meg sima plató ponyvás és 2 pont.

Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/

#291
No, ha minden igaz, akkor a ponyvás platós vassal kell bejárni a lezárt garázsokat.

www.smart-bus.hu

#290
Pár rönköt fel tudok tenni, látszik is, hogy ott van, de nem ad érte pontot... 😊

www.smart-bus.hu

#289
Rendben... nekem holnap este dõl el 100%-ra, hogy ráérek-e szombaton...

Más: Garázs pontokat, hogy lehet szerezni? Használok minden kütyüt, mentem oda rakottan, üresen, de semmi... nem tudom feloldani õket... :S

www.smart-bus.hu

#288
Solt, szabi:
Ok akkor szombaton délelõtt összejövünk, de fejezzük is be amit elkezdtünk, mert már rengeteg idõd elpocsékoltam kilépegetõs emberekre. Az acsi azt írja, hogy legalább hárman kell lenni.

Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/

Szabi
#287
jókérdés, de elméletileg elvihetõk, mert van ilyen falopós acsi is 😄

"Nulla tenaci invia est via"

joceruza
#286
Töltöttél már le hozzá modot? Nézted mik vannak bent? Bemásol,felülír,ennyi. Biztonsági másolatot azért nem árt készíteni elõtte.

Intel Core i5-4460 , Kingston 8GB DDR3 1600MHz HyperX Fury , Gigabyte GTX750 Ti 4GB DDR5 GV-N75TWF2OC-4GI

#285
Menet közben találtam rönköket, amit megpróbáltam felrakni a közepes rönk pótra, de nem engedi... azt írja, hogy "plató kell neki". Oké, hoztam egy platós Uralt, de arra sem bírom feltenni... ilyenkor mizu? 😊

www.smart-bus.hu

#284
Sziasztok
Új vagyok még és segítséget kérnék tõletek, mégpedig abban hogy hogyan tudom a letöltött jármûvet beletenni a játékba, gondolok itt a másolási helyre illetve az utána következõ mûveletekre....

Szabi
#283
szombat-vasárnap szinte egész nap tudok lenni én is 😊

a restacar-os spintires teamspeak szobába is felmehetünk szerintem, hátha ott is lesz néhány aktív játékos 😄

"Nulla tenaci invia est via"

#282
Ha nem dolgozom szombaton, én jövök... ( legalább dumálunk egy jót )

www.smart-bus.hu

#281
Keresek minimum 2 embert akinek eredeti a játéka, az összes pálya megcsinálásához. Single-ben már megvannak de vannak olyan öcsik, amik online-ra kaphatók.

Vasárnapig szinte egész nap ráérek.

Steam név: csige791 (tört játékosok kíméljenek, nem mûködik vagy ha igen szarakodni kell vele amihez nincs kedvem.)

Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/

zorrobomber
#280
Szerintem simán mentés opcióval is meg lehetne oldani, vagy úgy mint az FTL hogy kilépéskor ment.

#279
Speciel játék mentés nekem arra kellene, ha mondjuk nincs 3 óránk egy pályát végig vinne, akkor mondjuk egy 1,5 órás melónk ne menjen kárba és ne kelljen újból kezdeni. Ezt meg lehetne oldani úgy, hogy lennének mentési pontok a térképen és ha elérsz oda akkor mentené a játék állását amit vissza lehetne tölteni.
#278
Pedig jó lenne, ha nem engednének nekik... olyan jó, hogy van végre egy játék, amiben elõre kell gondolkozni, és nem lehet fél másodpercenként menteni!

www.smart-bus.hu

kekeN7
#277
Amilyen sírás van miatta a Steam fórumon, biztos...

#276
Köszönöm a választ!
és valaki hallott esetleg arról, hogy ezt a bakit javítják a fejlesztõk egy patch formájában?
Szabi
#275
nem lehet menteni, és nem lehet visszalépni.. de ha pl. alt+tab-ozol akkor is kidob a szerverrõl és nem enged vissza :/

"Nulla tenaci invia est via"

#274
Haverokkal tolnánk multiban, lehet menteni a játékot?! Ha single-ben kilépek akkor azt elmenti. Másik, hogy ha én vagyok a szerver és a többiek megszakadnak, akkor vissza tudnak csatlakozni a szerverhez?
#273
Valami Logitech kütyüm van, de azt nem akarja... 😄

Nem próbáltam, de nem is fogom... nem bírom az ilyen mókolásokat... vagy mûködik valami, vagy nem! 😊) Azért KÖSZÖNÖM! 😉

www.smart-bus.hu

#272
másikat nem is fel?? 😄 Egyébként próbáltad a x360ce-t?
#271
Urak!

Csak xbox kontrollerrel megy, másikat nem is fel? :S

www.smart-bus.hu

Kicsizoli
#270
Illetve a MAZ (E-7310) mûszaki mentõ daruját hogy lehet irányítani? köszi

Készülget a gép lassan, de biztosan..

Kicsizoli
#269
Sziasztok hogy lehet rendesen irányítani a daru nekem nem megy össze vissza emel???

Egyébként én 3 borítottam fel a Ural közepes hosszú rönkkel a folyóátkelés elõtt (coast pálya)az egyetlen jó gép a Kraz a Kamaz gyenge pótkocsi vontásra egyébként jó a terepes. A Zil az vicc 😊 bár király a hangja 😊 az Uaz is mese habbal...

a Coast pálya pipa 😊 jöhet a következõ...

Készülget a gép lassan, de biztosan..

vmarc
#268
Tegnap én is kivégeztem a plains pályát, bár sok idõm nem volt a héten játszani. Végig rövid rönköket szállítottam, egyszer felborultam és nem tudtam visszarakni a rakományt, mert a rönkök elsüllyedtek. 😄
így 5 kört kellett megtennem.



http://raba-steiger-ls.blog.hu/

#267
Multiban lehet menteni?
#266
vannak még öcsik, azokat megcsinálom.

Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/

#265
Kemény vagy csoki! 😄

www.smart-bus.hu

#264
Pl. taláj ki magadnak feladatokat. Az is egy lehetõség.

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#263
Összes pálya kész, kéne valami dlc...

Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/

#262
Nem is írtam, hogy annak van köze hozzá. 😊

www.smart-bus.hu

#261
Pedig a "szimulátor" módnak az elmerüléshez szerintem nincs sok köze. Inkább a manuális váltás az ami különbség, és hogy nem lehet bárhol éledni.

steam, origin: ACE_hun

#260
Ez az egeres kameraforgatás nekem sem jön be. Amúgy igazi idõgyilkos játék... 😊

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#259
😄

A kamera nézetekkel nem vagyok kibékülve, ettõl eltekintve nagyon tetszik! 😊 Szimulátor módban ráadásul kellõen nehéz... át akartam vágni valami mezõn, amíg toltam neki nem is volt gond, de ahogy megálltam, pótkocsival együtt elsüllyedt! 😄

www.smart-bus.hu

#258
Én azt olvastam, hogy a teljes verzióval nem mûködnek a régi demó modok. Szerintem várni kell míg lesznek újabb vagy frissítet modok.

Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/

#257
Ésszel kell rángatni... 😊

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

#256
Okés köszi mindkettõtöknek .
Szabi
#255
eredeti játékkal nem lehet moddolni, szóval passz.. de a rövid leírások alapján felülírnak egy már létezõt, tehát gondolom ugyanott találod mint az alapokat 😄

"Nulla tenaci invia est via"

#254
A modokat nekem sikerült még életre kelteni
#253
Tehát a kép alatt található linken keresztül letültütt modot ( pl : traktor ) És a megfelelõ helyre ( Mediaa) bemásolt file - okat ) ...
Szóval a játékban ezt hol találom , mert a traktor sehol 😛
Szabi
#252
Üdv, a fenti kép alatt az a mod felírat nem elég feltûnõ ? 😄

"Nulla tenaci invia est via"

#251
Sziasztok .
A modokat hol találom meg ?PL : traktor ( amit beraktam )
Köszi .