Saber Interactive játékok
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Nulla tenaci invia est via"
Az elõzõ hozzászólásom tárgytalan, már van magyar face csoport.
Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/
Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/
@precise: Oké.
www.smart-bus.hu
Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/
Szállíts le 20 pontnyi rönköt, amit nem Rönklerakaton találtál"
"Nulla tenaci invia est via"
www.smart-bus.hu
Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/
www.smart-bus.hu
www.smart-bus.hu
Más: Garázs pontokat, hogy lehet szerezni? Használok minden kütyüt, mentem oda rakottan, üresen, de semmi... nem tudom feloldani õket... :S
www.smart-bus.hu
Ok akkor szombaton délelõtt összejövünk, de fejezzük is be amit elkezdtünk, mert már rengeteg idõd elpocsékoltam kilépegetõs emberekre. Az acsi azt írja, hogy legalább hárman kell lenni.
Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/
"Nulla tenaci invia est via"
Intel Core i5-4460 , Kingston 8GB DDR3 1600MHz HyperX Fury , Gigabyte GTX750 Ti 4GB DDR5 GV-N75TWF2OC-4GI
www.smart-bus.hu
Új vagyok még és segítséget kérnék tõletek, mégpedig abban hogy hogyan tudom a letöltött jármûvet beletenni a játékba, gondolok itt a másolási helyre illetve az utána következõ mûveletekre....
a restacar-os spintires teamspeak szobába is felmehetünk szerintem, hátha ott is lesz néhány aktív játékos 😄
"Nulla tenaci invia est via"
www.smart-bus.hu
Vasárnapig szinte egész nap ráérek.
Steam név: csige791 (tört játékosok kíméljenek, nem mûködik vagy ha igen szarakodni kell vele amihez nincs kedvem.)
Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/
www.smart-bus.hu
és valaki hallott esetleg arról, hogy ezt a bakit javítják a fejlesztõk egy patch formájában?
"Nulla tenaci invia est via"
Nem próbáltam, de nem is fogom... nem bírom az ilyen mókolásokat... vagy mûködik valami, vagy nem! 😊) Azért KÖSZÖNÖM! 😉
www.smart-bus.hu
Csak xbox kontrollerrel megy, másikat nem is fel? :S
www.smart-bus.hu
Készülget a gép lassan, de biztosan..
Egyébként én 3 borítottam fel a Ural közepes hosszú rönkkel a folyóátkelés elõtt (coast pálya)az egyetlen jó gép a Kraz a Kamaz gyenge pótkocsi vontásra egyébként jó a terepes. A Zil az vicc 😊 bár király a hangja 😊 az Uaz is mese habbal...
a Coast pálya pipa 😊 jöhet a következõ...
Készülget a gép lassan, de biztosan..
így 5 kört kellett megtennem.
http://raba-steiger-ls.blog.hu/
Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/
www.smart-bus.hu
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/
www.smart-bus.hu
steam, origin: ACE_hun
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
A kamera nézetekkel nem vagyok kibékülve, ettõl eltekintve nagyon tetszik! 😊 Szimulátor módban ráadásul kellõen nehéz... át akartam vágni valami mezõn, amíg toltam neki nem is volt gond, de ahogy megálltam, pótkocsival együtt elsüllyedt! 😄
www.smart-bus.hu
Team Racing Republic http://www.racingrepublic.co.uk/
i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64
"Nulla tenaci invia est via"
Szóval a játékban ezt hol találom , mert a traktor sehol 😛
A modokat hol találom meg ?PL : traktor ( amit beraktam )
Köszi .