Saber Interactive játékok

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#559
El fogja fogadni.
#558
A Spintires-ben leszállítottam 6 pontot egy falerakóhelyre. Még 2 kell a 8 ponthoz. De mi történik, ha én mondjuk egy 4 pontos farakományt viszek oda? El fogja fogadni a játék a szállítást, vagy csak és kizárólag 2 pontos rakományt lehet elvinni?
#557
Az a baj hogy 2 lerakó helyett mutat ugyan ott és csak 1 helyre tudsz lerakodni.<#kuss>

SABERTOOTH Z97 MARK 2 / Intel® Core™ i7-4790K Processor / ASUS Strix GeForce GTX 970 / Kingston HyperX 16Gb 1866Mhz / KINGSTON HyperX Savage SSD 240 Gb / 34" LG 34UM65-P IPS, 2560x1080, UltraWide

#556
jah vmi frissítés volt,mert a szimuláció is még nehezebb lett.
dif.zár nagyon könnyen sérül,le is kapcsol magátol és tolja felfele a sérülés pontokat.😊
új pálya
látszik a hő a kipufogónál
jah és az aktuális pályát nem lehet folytatni,újra kell kezdeni.😊
#555
<#taps>

www.smart-bus.hu

Szabi
#554
kaptunk egy új pályát 😊

"Nulla tenaci invia est via"

#553
Jött egy 500 megás frissítés, infót nem találtam róla.

www.smart-bus.hu

#552
8.50 ajró Steamen. Aki még nem próbálta ennyiért simán megéri. Sajnos nem valami összetettek a küldetések, egyszer végigjátszva minden pályát könnyen felejthető, nem igazán ösztönöz hogy újra játszd más útvonalakkal. De elsőre mindenképp nagyon érdekes és olykor nehéz volt.

\"Nem az a dicsőség ha jó autóval nyersz, hanem ha a gyengével is ki mersz állni.\"

#551
<#duhos2>

www.smart-bus.hu

Szabi
#550
há-há, én GMG creditből vettem 😄

"Nulla tenaci invia est via"

#549
Dettó... :S

www.smart-bus.hu

#548
F*sza, hogy telejes áron vettem meg, hogy támogassam a fejlesztést...

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

Szabi
#547
lehet persze, én csak azzal játszottam 😊

"Nulla tenaci invia est via"

#546
Én azt nem értem, hogy ha a Kickstarteren szedték össze a pénzt és a Steamen jelent meg, akkor hogy kerültek egy kiadóhoz a jogok? Az meg az elejétől furcsa volt, hogy szinte sehol nem lehetett róla egyértelmű információt találni, hogy ez orosz fejlesztésű játék lenne. Mintha az lett volna a cél, hogy "ha azt hiszik, hogy angolok vagyunk, akkor jobban bíznak bennünk." Pl. #248
Utoljára szerkesztette: Timbu, 2014.12.22. 09:23:11

darki81
#545
Sziasztok!
Feltennék egy hülye kérdést: ezt lehet kontrollerrel irányítani?
mert ha igen akkor lehet megveszem steamen, mert most 8,49€

&#9733; d &#955; r k i Steam http://steamcommunity.com/id/darki81 &#9733;

#544
Nnnnna... bravó... :S

www.smart-bus.hu

RatBaG
#543
az orosz fejlesztő azt állítja, hogy az angol kiadó lelépett a lóvéval, őt meg gyakorlatilag kizárták a jogokból, így nem tudja az updateket feltolni steamre, stb, szóval game over. a kiadó persze ezt hárítja.
talán érdemes kivárni a fejleményeket. de persze akinek 8.5 eurot megér így félkészen-befejezetlenül is, annak hajrá!

Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2014.12.21. 21:54:04

Per Aspera Ad Inferi.

#542
Bevallom férfiasan, nem tudok angolul... mi a lényeg? 😊

www.smart-bus.hu

RatBaG
#541
ezek után lehet várnék a vásárlással, ha már eddig nem kapkodtam el...
http://www.pcgamer.com/spintires-creator-claims-publisher-has-frozen-him-out-of-his-own-game/

Per Aspera Ad Inferi.

#540
8,5 ajró steam-n a játék...

www.smart-bus.hu

#539
most sikerült beszereznem jó áron a game-t.
szimulációba elég kemény.
a parton vok,de még csak 4 egységnyi fát szállítottam le és persze elfogyott az üzemanyag.
most lehet utána vinni az üzemanyagot a szuper utakon kis teljesítményű kocsival.tuti ott ragadok vhol.😊
szimulációba ha felborulok és nem tudom talpra állítani akkor kezdhetem előről a pályát?
térképek között lehet váltogatni,amelyiket folytatni szeretném?
steam:chris0000
thx.
#538
most sikerült beszereznem jó áron a game-t.
szimulációba elég kemény.
a parton vok,de még csak 4 egységnyi fát szállítottam le és persze elfogyott az üzemanyag.
most lehet utána vinni az üzemanyagot a szuper utakon kis teljesítményű kocsival.tuti ott ragadok vhol.😊
szimulációba ha felborulok és nem tudom talpra állítani akkor kezdhetem előről a pályát?
térképek között lehet váltogatni,amelyiket folytatni szeretném?
thx.
Utoljára szerkesztette: chris0000, 2014.12.13. 22:39:16
akyyy
#537
lehet ahoz is, hivatalos oldalon a fórumba jelölve is vannak, mely azok amelyek müködnek (nem módosítják a játék fájljait)

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

#536
Lassan itt a karácsonyi akció, szerintem kapni fog egy 70%-ot... annyiért meg már bőven megéri... 😊

www.smart-bus.hu

kemszi2
#535
az lehet ,most 25 ojró ,azt egy kicsit soknak találom 😄
Szabi
#534
Steam-en volt már 2600 ft 😄

"Nulla tenaci invia est via"

kemszi2
#533
cdg-nél 3 rugó most,annyit meg ér,tavaszra szerintem lemegy 2 ezerre(de lehet van olcsóbb is valahol)
Szabi
#532
meg kell venni a játékot...

"Nulla tenaci invia est via"

#531
Sziasztok kérdésem lenne Spintires codex van nálam ahoz is lehet ujj jármüvet és pályát betnni ha igen hogyan ? Vagy melyiket verziót kell letölteni?


Utoljára szerkesztette: jezus67, 2014.12.11. 10:02:49
#530
A Spintires Windows XP-n működik?
#529
Helo mindenki valaki tudja hogy a játékban készült képek melyik mappába kerűlnek?
Kössz ÍRJÁTOK MEG PRIVÁTBA KÖSZÖNÖM 😊
Utoljára szerkesztette: szilveszter86, 2014.12.02. 20:04:21
w77d
#528
akkor térkép felderítés után a faszom fogja leszállítani a cuccokat hogy kezdhessem megint a nagy feketeségben 1 vagy 2 verdával 😄

Szabi
#527
nincs, maximum acsikat kapsz 😄

"Nulla tenaci invia est via"

w77d
#526
srácok van a játékban valami jutalom rendszer? Én most csináltam meg a coast pályán a farönkök szállítását és csak annyit kaptam hogy gratula, irány a menü. Nem jár ilyenkor valami kamion kiegészítő? Ja meg a már felderített térképet és járműveket miért bukom el?

#525
Köszönöm Uram! 😊

www.smart-bus.hu

Szabi
#524
első körben a kommenteket törlöm csak.. a folytatásért már felkiáltójelek járnak..

2600ft a játék steamen.. nem tudom elhinni, hogy ha valakit érdekel a játék akkor nem tud ennyit fizetni érte..

"Nulla tenaci invia est via"

zorrobomber
#523
#512
Igen bevan kapcsolva fulesel nyomnám de hang nélkül gáz. már ujra raktam a gépet és mostmár nemis indul 😞
Az alkalmazást nemsierült elinditani,mert a konfigurációja helytelen. az alkalmazás ujratelepitése megoldhatja a problámát.

És ezzel készen vok pedig XP-is kéne neki futni 😞
#511
<#wink>

www.smart-bus.hu

#510
Hihetetlen de működik. Köszi
#509
Ha jól emlékszem angolra kell állítani... 😊

www.smart-bus.hu

#508
Sziasztok, nekem egy olyan gondom van, hogy rendszeresen kihajít a program, ha átdobom a csörlőt vkinek. Vásárolt program, nem letöltött. Mi lehet a gond, mert elég idegesítő ez a jelenség.
#507
Igen fejhalgatóról megy -zene film stb--azoknál van hang de a játéknál nincs akkor mi a gond leszedtem egy ujjabat 2014 ugyan az a gond nincs hang továbrasem 😞
kemszi2
#506
én is ezt akartam kérdezni<#vigyor>
Szabi
#505
hangszóró be van kapcsolva ? 😄

"Nulla tenaci invia est via"

#504
Nálam nincs hang milehet a gond ????
#503
Részben moddolható, jó példa még erre a Camel Trophy Mod.

Szabi
#502
sehogy, ha bármit változtatsz a játékban, akkor nem enged fel multira

"Nulla tenaci invia est via"

#501
lehet a régebbi verzióhoz van és azért? Vagy warez verziod van? 😄
akyyy
#500
de akkor kiírja hogy nem egyezik az eredeti fájlok és letiltja a multit :đ

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;