14
  • AgentKis
    #14
    Dejó! Egyszerű lesz majd képeket lopni, mert sok gyökér nem fogja tudni/akarni a biztonságot beállítani. Király!!! Lehet majd "kukkolni" ügyesen!
  • roliika
    #13
    Jó dolog, nem tom mit fintorogtok. Veszel egy Simbianos Nokedlit, és puff van benne net így már! Szerintem baromijó! És nem mondhasssssák, hogy hááhááá csak a felsőkategóriásba kapsz wifit kisköcsög ebbe nem.
  • TeszteloPontHu
    #12
    És van van egy többszázezer Ft-os fényképezőgéped, amiben nincs wifi, akkor nem ezzel lehet legegyszerűbben és legolcsóbban wifi-képessé tenni?
  • TeszteloPontHu
    #11
    Igen, de abban valószínűleg nem volt memória is. Itt éppen az az újítás, hogy memóriakártyaként is Wifi kártyaként is működik egyszerre.
  • Kara kán
    #10
    SDIO
    Nekem van ilyen dióm!
  • lpmaskmancick
    #9
    CF-kártyás megoldásban ez nagyonrég létezett már, igaz zsebszámítógépekbe.
  • willcox
    #8
    Egyrészt igaz, hogy ilyen már létezik régen. Másrészt, sokkal egyszerűbb, ha maga a készülék tud wifizni, miért kéne a wifit kártyánként megvenni? Nagy baromság. Arról meg már nem is beszélve, hogy sokkal gyorsabb kivenni a kártyát és berakni az olvasóba és úgy másolni, mint wifizni, ami egyébként zabálja az aksit is. Az adatbiztonság szintén problémás, ha wifin keresztül le lehetne a kártyáról direktben szedni a cuccot. A wifis kapcsolat lehallgatható, törhető.
    PS: már nagyon sok eszköz képes DLNA-ra is, tehát ez a wifis memóriakártya nagyon halott ötlet.
  • Tetsuo
    #7
    Megegy szar. Dejo.
  • stain
    #6
    Hét éve is láttam már olyan sd kártyát, amiben volt wi-fi. A kollegám úgy mutogatta, hogy addig az a legkisebb kacat, amit 100 dollárért vett.
  • dmob
    #5
    Lassan már tényleg ott tartunk, hogy a porszívóban is internet lesz... "Hogy gyorsabban megoszthassuk a fényképeinket"... Hát nem tudom, bennem még sosem volt az a késztetés, hogy gyorsan feltegyek egy képet iwiwre... De biztos a tinik majd díjazni fogják, bár szerintem értelmeten, meg emészteni is fogja az akksit/elemet
  • Adenoma
    #4
    lassú lesz mint a picsaaa!
  • passatgt
    #3
    mintha már lenne ilyen évezredek óta
  • KAWAszaki
    #2
    Toshibáéknál le vannak maradva....
    Évek óta létezik ilyen kártya.
    http://www.eye.fi/
  • endrev
    #1
    Na végre leesett nekik...