15
  • polarka
    #15
    csak azért nem volt több lézer pont rajta, mert akkor már az egész teste piros lett volna
  • opeca
    #14
    Ezt a baromságot.

    A vége az különösen röhejes volt azzal a sok lézercerkával.
  • CaptainRumi
    #13
    "Szörcsögtek", de a a saját bolygólyukon sem hiszem, hogy másképp tennének. Lehet nem tűnt fel, de kicsit más felépítésű a fejszerkezetük, mint az embereké, így nem csoda, hogy nem lélegeznek. Amúgy ha láttad volna, voltak növények, állatok, víz azon a bolygón, ami azért oxigént is feltételez.
  • Ender Wiggin #12
    Komolyan, nekem úgy tűnt, hogy a sisak nélkül eddig maximum szörcsögtek...Vagy tekintsük az eredeti filmet/koncepciót semmisnek, csak hogy Nimród szarsága hitelesebb legyen?
  • lammaer
    #11
    Morfeusz úgyis elintézi az összes predit :)
  • Pesta76
    #10
    Alig várom hogy megnézhessem a filmet!!!
  • kanduhr
    #9
    Szerintem már mindenki leszarja, hogyan nézett ki az AVP2-ben a predátorok bolygója. Még a Fox is. Utólag.
  • zombeeka
    #8
    Azért kíváncsi vagyok rá! Antal Nimród amerikában készült filmjei amiket láttam,nekem bejöttek. Ezért megelőlegezem ennek a filmnek is,h talán jó (avagy elfogadható) lesz!
    Az AvP-k meg valóban nagy csalódások voltak (a 2.főleg),jó lenne őket törölni véglegesen a filmes történelemből!
    (Remélem amúgy azért az Aliens-ből nem akarnak reboot-ot csinálni!)
  • Dynamic
    #7
    Ja. És fogadjunk hang is lesz az űrben... Komolyan a 200. sci-fi után is fennakadtok ilyen marhaságon?
  • CaptainRumi
    #6
    Már az is épp elég gagyi, hogy augusztusban adják csak és ráadásul szinkronnal.
  • napimester
    #5
    Az elefánt vakarja a talpam
  • Loverman
    #4
    Ki mondta hogy ez a predatorok bolygója? Lehet egy külön bolygó embervadászatra fenntartva. A predator bolygót már láttuk az AVP 2-ben, egészen máshogy nézett ki. Amúgy meg, ők is "lazán szuszognak" a Földön..
  • Ender Wiggin #3
    A ragadozók planétáján lazán szuszog minden ember, hú de eredeti fordulat...Inkább neki se álltak volna, mert ez ugyan az a színvonal forgatónykövileg, mint az AvP-k.
  • Rotcsa
    #2
    Csak azt tudnám miért volt ez véresebb, mint az a trailer, ami eddig fent volt a neten? Ez mindössze többet mutat a Predatorok bolygójából. A filmet én is várom, az ötlet meg nagyon tetszik, hogy a ragadozók planétáján találják magukat a különítményesek! :))
  • noxon
    #1
    Már nagyon várom a filmet, de remélem a hazai mozikban nem valami gagyibb korhatáros verziót adnak le!