13
  • Kornan
    #13
    Jah lehet el kellett volna, csk átfutottam, gondoltam ezt már olvastam ,de csak egy hasonlót ezek szerint.

    A lényeg ugyanaz. Fejős tehénként akarja használni mindenki a céget.

  • TreDoR
    #12
    Jah, semmi "rosszat" nem tettek, azért megy mindenki nekik.
  • Penge4
    #11
    Ez csak azt bizonyítja, hogy
    1: A Google-t nem kedvelem, de most semmi rosszat nem tettek.
    2: Az emberek akik nem képesek WPA/WPA2-vel titkosítani a WLAN-jukat egyedül azért nem tiltanám el minden kőbaltánál bonyolultabb eszközök használatától, mert a hülyeségük által nekünk is van ingyen WiFi.
  • TreDoR
    #10
    Úgy, hogy van bizonyíték...

    http://www.sg.hu/cikkek/75210/e_mail_jelszavakat_is_gyujtottek_a_google_autoi
  • endi123
    #9
    De hogyan lehet valakit perbe fogni ugy hogy nincs is ellene bizonyiték. Sot csak találgatnak, hogy lehet ezt meg azt tette.

    Különben meg hogyan sérti az súlyosan az emberi jogokat hogy feljegyzik a wlan adatait. Egyeseknek a routere adatai jelentik a "magánéletet" ?

    Tényleg ez a legfontosabb dolga a megválasztott politikusoknak? Erre szép lesz emlékezni nyugdijas korukban.
  • sathinel
    #8
    Ha az veszélyes amit csinálnak akkor ha valaki nagyon akarja meg tudja csinálni ugyanígy. A különbség hogy itt egy cég csinálja és ő lessz a mumus azonnal akármit csinál.

    http://www.youtube.com/watch?v=4pEDDysCqyw
    Az igazság az androidról. Érdemes odafigyelni kb ugyanilyen gondok vannak azzal is amit csinál. Nem a hálózatok védelme a gyenge, hanem az a köcsög aki csak úgy feltérképezi. egyébként hackereket láttam backtrack linux-al elmenteni minden ilyen címet és még meg is nézték mennyire van van védve. Nem nagy cucc magadnak is megcsinálhatod.
  • Bren X
    #7
    nem
  • Skynet85
    #6
    Ámen
  • Inka
    #5
    "Legjobb cég"
    Ments meg uram minket a fanatikusoktól...
  • TreDoR
    #4
    Miért? A 4. mondatig eljutottak
  • SuperCharger
    #3
    Ti ketten tudtok olvasni?
  • Kornan
    #2
    Bááh, hagyják már békében a googlet. Legjobb cég. Amit az utcáról látni az mindenki láthatja, az nem igazán magánéletet mutat. Mondjuk el tudom képzelni, hogy véletlen mégis pont nyitva volt az ablak és látni valamit, de ez a 0.000001% írjon kérvényt, hogy csináljanak új felvételeket és töröljék a régit.
    A google meg védje le olyan titkosítással az eredeti felvételeket , hogy az emberek unokájának életében lehet csak megfejteni, oszt jóvan, ha annyira kell nekik az. Ha így van el kéne fogadni és békénhagyni.
  • Bren X
    #1
    Most akkor be kellene perelnem a Gugli Örthöt, mert felülről láthatóvá tették a házunk és így Ússzámá Bin-Lábfej haverjai könnyebben el tudják találni egy papírrepülővel? És mellette azért is beperlem őket, hogy a felvétel régi és a szomszédba felhúzott mulató nem látszik. Így ők láthatatlanok maradhatnak. Amennyiben már ők is láthatóak lesznek, akkor azért perelem, mert ingyen reklámozzák a szomszédot és ők így igazságtalan, ingyenes előnyhöz jutnak az én "billentyűgyepáló" vállalkozásommal szemben