374
Mondjunk le az aug. 20-i tűzijáték élményéről az árvízkárosultak javára!
  • pxxl
    #14
    valszeg 8 hónaposan még nem sok véleménye van, de ha felnő tuti h ő is ugyanúgy látni fogja ezeket minden hónapban legalább 1x van valahol tüzijáték. ha annyira érdekli max elviszem
  • tomonor
    #13
    Ugyan szeretem a tüzijátékot, és 6 éve minden augusztus 20.-án kijártam Pestre Nyíregyházáról, hogy megnézzem... Ám ilyen áron nem.
  • Alexease
    #12
    Nem a lakossagnak kell lemondania a tuzijatek elmenyerol, hanem a megrendelonek, a kivitelezo, szervezo cegnek a bevetelerol, a nyeresegerol:) Nagy kulonbseg;)
  • Bruk
    #11
    Jó ötlet.
  • ShaiHulud
    #10
    es a gyerekeidnek is ez a velemenye?
  • DJ RX7
    #9
    szerintem elég lenne 2 vagy 3 évben megrendezni és rengeteg pénzt megspórolhat az állam. ergo a rászorulókra "költheti".
  • tommygear
    #8
    +1
  • Sir Quno Jedi
    #7
    Bocsánat osztva valós adófizetők, mert aki nem adózott, annak a tűzijátékpízből vett sörből sem jár sem jár, hiszen nem az ő adójából van elkülönítve...
  • bardocz
    #6
    Szerintem a tűzijátékot ígyis-úgyis be lehetne szüntetni, semmi értelme, és zavaró.
  • Rash87
    #5
    Már évek óta felesleges ez az egész tűzijátékozás...De ez idén se lesz szerintem másképp sajnos.
    +1
  • Sir Quno Jedi
    #4
    Vagy szüntessük meg a tűzijátékot és igyuk el az árát. Párszázmillió osztva nagykorú lakosság, az már egy pár pofa söre elég, ha nagy tételben vesszük!
  • szurop
    #3
    Szerintem jó kezdeményezés, támogatom.
  • pxxl
    #2
    én már évek óta azt mondom h kurvára felesleges lövöldözni azokat a szarokat. láttuk szép volt jó volt, mostmár nincs meg alapból a feelingje a tüzijátéknak, főleg mióta minden sakron van egy ha valami pénzes tag fingik egyet. NEM kell tüzijáték százmilliókért!!
  • tigeroo
    #1
    Hi!

    Facebookon már megy a nagy vita a témában. Szeretném tudni hogy itt milyen vélemények születnek ezzel kapcsolatban. Én személy szerint örülnék ennek, mivel sok ismerősöm van akit eléggé érint ez a vita, szóval büszke lennék magyarországra ha a 2010-es év tényleg az összefogásról szólna.
    A kérdés adott: megéri-e pár óra alatt elpuffogtatni több száz milliót, amit most lehetne fordítani a károsultak megsegítésére? (amit amúgy is csak az ország 1/10 része látna)