3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • ForRedGlory
    #71
    3G watchdog
  • Alien!
    #70
    Hi!


    Most készülök venni egy ilyen telót az iphone mellé. Kérdésem az lenne, hogy van olyan program ami f*szán követi az adatforgalmat/perceket?!? Mert tmobilos lenne médiamánia csomaggal.
  • ForRedGlory
    #69
    Akkó' elérte a hatását :)
    Froyo ha kijön még jobb képeket fog produkálni, legalábbis biztosra veszem hogy optimalizálják. Bár nekem ez a minőség is bőven-bőven elég, nem beszélve a videóról.
  • kaposi1
    #68
    Nagyon meggyőzött hogy kell nekem egy ilyen.
  • ForRedGlory
    #67
    Hali!

    Akit esetleg érdekelnek milyen képeket és videókat lehet készíteni a Galaxy-val, akkor:

    katt, katt, katt, katt, katt, katt, katt

    és egy raklap videó

    Jó szórakozást hozzá :)
  • tomasz18
    #66
    Hm...Vaki igen kihagyták elég nagy baki volt a Samsung tervezőitől,viszont veszteni nem vesztesz semmit ha annyira hiányzik a lámpa üzemmód a 4"SAMOLED fehér háttérral elég szépen bevilágít egy kissebb szobát max.fényerőn..
    Fényképezésnél szerintem nem zavaró,mert telefonnal még sötetében nagyon kismértékben tudsz szép képet csinni..Xenon vaku az ami über a k800i-ben de egy db smdled vakun nem érdemes vacilálni..Nekem mellette vagy egy Pixon 12mp nah azzal már lehet képezni este is..
  • LoSA
    #65
    Én is pont így vagyok.....
  • kaposi1
    #64
    Szia!

    És hogy boldogul a gép vaku nélkül?
    Azért ez bosszantó hogy kihagyták belőle ,nem?
    Még mindig filózom a vásárlásán!
  • tomasz18
    #63
    Nah az jó egyből jobban várom a szeptembert...kösz az infot..
  • tomasz18
    #62
    Képét:a telefon kijelzőjét értem,mind felbontásban mérettben és színekben csodálatos...van TFT-s érintős telóm Samsung pixon,TFT-től fényévekre ját..
  • LoSA
    #61
    Hogy értve, hogy a képe? Kijelző? Vagy amiket lehet képeket vele készíteni?! :)
  • Rolesz
    #60
    Nekem is ilyenem van én is ajánlom mindenkinek aki teheti.

    Froyo frissítések jelenleg teszt verziók vannak, amik kiszivárogtak Samsungtól, szóval már fejlesztik. Elvileg szeptemberre lesz meg hivatalosan és Kiesről lehet majd állítólag.
  • tomasz18
    #59
    Nagyon kegyetlen készülék nekem is ilyenem van kb.2hete..ilyszonyat gyors a képe egyszerűen ámulatba ejtő..
    Ajánlom mindenkinek!

    Froyo 2.2 frissítésről tud valaki valamit?
  • Solten
    #58
    Bele, az szentigaz.
  • LoSA
    #57
    Segített az azért... :) 150 000-ért azért már csak beleférhetett volna... :) :)
  • Solten
    #56
    Nem. Szvsz, a pottomnyi led vakkuval is zajos lenne a kep sotetben. Vegyel fenykepezogepet ha ez ennyire fontos... :D
  • LoSA
    #55
    Értem... Én a menüt megnézve, olyan nagyon nagy eltérést nem találtam videók alapján. :) Biztosan van, de ez még kibírható.
    Engem nagyon aggaszt, hogy vakut nem tettek bele a telefonba, én ezt komolyan nem is értem, hogy hogyan történhetett meg?!?! Nem egy olcsó telefon és nem lehet sötétben fényképet készíteni vele?! Ez nekem nagyon érdekes...... :(
  • Solten
    #54
    A HTC sajat grafikus felulete, kis plusz hogy feldobjak vele a keszulek hasznalhatosagat. Nepszeruseget a windowsos mobilok idejebol koszonheti, mert a Sense-vel mar hasznalhato is volt a mobil :))

    Galaxy S-ben is van a Samsung sajatja, csak ok Touchwiznek hivjak.

    Amugy azert is hasznaljak ezeket a gyartok, hogy belevigyenek egy kis sajat markaarculatot ha mar nem sajat operacios rendszer van a masinan.
  • LoSA
    #53
    Köszi az infót! Mi az a HTC Sense?! :)
  • Rolesz
    #52
    Galaxy S:Erősebb CPU,GPU,mutimédiás képességek jobbak(Divx Xvid HD 720p mkv lejátszás) játékok alatt szebben teljesít, super amoled (jobban látod napfényben) (desire féle amoledet állítólag nem is lehet), nem multi-touch hibás, ha meg nem tetszik a touchwiz azt könnyen le lehet szedni róla. 3.0 BT, n-es wifi, vékonyabb, könnyebb.

    Desire: A márkanév,talán a support,és a led esetleg a Sense meg az anyaghasználat.

    Galaxy S-ben van gyárilag magyar nyelv(leglábbis az enyém T-s, azon van, de állítólag a függetleneken is). Ja és vaku az nincs a Galaxy S-ben sajnos.
  • LoSA
    #51
    Nagyon tetszik ez a telefon... Tudnátok abban segíteni, hogy melyik a jobb? Ez vagy a HTC Desire? Melyiket érdemes megvenni? Igaz, hogy a Samsung Galaxy S-be nincsen vaku a telefonba fényképezés közben?!?! :O

    Meg azt szeretném még kérdezni tőletek, hogy magyar menü, nyelv van ezekben a telefonokban? :)
  • Avenger
    #50
    T-mobile-nál már kint vannak az árai, ha érdekel valakit :)
  • Solten
    #49
    Hatalmas siker a Samsung Galaxy S

    "Csak Dél-Koreában több mint kétszázezer Samsung Galaxy S talált gazdára, de a teljes eladások már bőven egymillió felett járnak."
  • Solten
    #48


  • Solten
    #47
  • Solten
    #46
  • Solten
    #45
    Samsung i9000 Galaxy S - hozta, amit kellett



  • Solten
    #44
  • whiskeyman
    #43
    Ami "nálunk" (Samsung márkaszerviz) van, az egy első szériás darab. Tele van még szoftveres hibákkal, amit gondolom kijavítottak/ki fognak javítani a későbbiekben.
    Érintője kiváló, meglepően gyorsan reagál mindenre, pontos, kijelző hatalmas, szinte el sem fér a kezemben a készülék.
    Remélem lesz még alkalmam részletesebben kipróbálni, bár sztem már csak a sajátomat :D

  • Solten
    #42
    Fasza. Par sort meg pls a tapasztalataidrol... :) (en lusta voltam meg elmaszni a boltba megtapizni - kepernyo minosege, erzekenysege, gyorsasag, ilyenek).
  • whiskeyman
    #41
    tegnap végre megnézhettem élőben egy ilyen készüléket, pár percre ki is próbáltam :)
    KELL :)
  • Solten
    #40
  • kaposi1
    #39
    Nagyon köszönöm hasznos kis olvasmány lesz vásárlás előtt!
  • Solten
    #38
    PDAFanClub teszt: Egy egész Galaxist tartok a kezemben...

  • whiskeyman
    #37
    mindenhol, ahol megnéztem 512 MB Ram-ot írnak

    #36 - ott szarul van írva, meg a bővíthetőség is: 32 GB Micro SD
  • Avenger
    #36
    Pedig itt néztem az oldal alján a pdatech linken, gyanús is volt az a 256:)
  • kaposi1
    #35
    Én meg úgy tudom hogy 1GB-os Ram van benne!
  • whiskeyman
    #34
    512 MB Ram van benne

    viszont a Samsung Hummingbird procija agyonveri a Snapdragont :|
  • whiskeyman
    #33
    még nem tudom, de lehet megvárom, amíg bejön vmelyik szolgáltatóhoz
    de rákérdezek a munkahelyen, hogy nálunk mikor lesz látható :)
    elvégre a Samsung szerviz is "mi" vagyunk :D
  • Avenger
    #32
    Én is erősen gondolkodom egy telefon beszerzésén, kérdés hogy HTC desire vagy Samsung Galaxy S :) Desire jobb anyagból van, nekem a fényes Samsung nem jön be, és ahogy nézem a Samsungban csak 256Mb ram van, nem kevés az az Desire 576Mb-hoz képest? Samsung viszont nagy kijelző, ha minden igaz kisebb fogyasztás és kicsivel nagyobb aksi. És nem utolsó sorban a HTC olcsóbb. Mindezek mellett még mindig tanácstalan vagyok :/