3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • Magiszter
    #111
    Ebben az esetben érdekel a dolog. De csak januárban tudok 115-öt perkálni majd. Remélem akkor is lesz ilyen lehetőség :)
  • kaposi1
    #110
    Na erre még lehet hogy visszatérünk.
  • Landor
    #109
    olyasmi :D
    2év samu gar ;)
  • Magiszter
    #108
    Gondolom leesett a teherautó platójáról.

    Ha majd januárban is tudsz hozni akkor tárt karokkal várlak. Persze csak akkor ha original és Mo vagy WW garanciát is mellékelsz :)
  • Landor
    #107
    ha valakinek kell 115ért én is tudok hozni
  • Magiszter
    #106
    "Előfizetés meg úgy is kell bárhol veszi az ember."

    Kell a fenének. Kártyás vagyok, az is maradok. Megveszem függetlenbe 130-ért (vagy amennyiért februárban lesz) és kezeit csókolom.
  • krisz073
    #105
    Ja a garancia papíron nem 1+1 év hanem 2 év van írva.
  • krisz073
    #104
    Ha jól néztem 113 bruttó lesz a vége mire kifizetem. Kamatmentes hitel, és nem kellett görcsölnőm. Bementem kértem,hűségpontokat beszámolták, elhoztam és örültem :D
    Előfizetés meg úgy is kell bárhol veszi az ember.

    Ahogy olvasgattam, mobil boltokba 1 év garral adják. T-Mobile 2 évvel adta, nekem ez is számított.
  • Landor
    #103
    az mondjuk vicc mert boltban 125 bruttó a független
  • krisz073
    #102
    szerintem a dominos drágább,de nem néztem.
    ez normál előfizetéses, csak nem kellett a 16000 ft-s XL csomagot választanom.
  • Landor
    #101
    ez tulképp dominó részletre? :D
  • krisz073
    #100
    Mivel az iPhone is t-mobile előfizetéssel volt így ezt is ott vettem meg.
    37000 befizetéssel elhoztam és még kell fizetni 12*6500 ft-t.

    Viszont így nem kellett a drága előfizetést választanom, maradhatott a media mania s csomag.
  • LoSA
    #99
    Jól tetted... Mennyiért vetted?
  • krisz073
    #98
    Én az iPhone 3G-t eladtam és magamévá tettem egy ilyen csoda masinát :D
  • LoSA
    #97
    Én nekem is... Csak nekem nov. 30-n lesz... :D És akkor még tuti, hogy drága lesz! :(
  • Magiszter
    #96
    Én ma tapiztam Auchan-ban egyet. Hát eddig is oda voltam érte, de most már teljesen :D Piszok gördülékeny, piszok gyors és piszok jó!
    Amúgy ez a "Déta Parancsnok" rendszer (Android) sokban hajaz az iPhone-ra ami nem baj, mert jótól lopni nem szégyen. Ráadásnak itt még raktak is hozzá annyit hogy lekörözi a szifont. (Most nekem szifonom van, így tudom mit beszélek). Szóval fel van írva a születésnapomra (február), hogy vegyek egyet magamnak :D
  • LoSA
    #95
    Mikor lesz már olcsóóbb???
  • Landor
    #94
    nem hiszem hogy lejjebb fog menni amíg ez a kínálat csúcsán van...
  • Magiszter
    #93
    Sziasztok!

    Szerintetek ha Januárban akarok majd ilyet venni (karácsonyra tuti felverik az árakat tehát inkább utána), számíthatok némi áresésre?
    Csak mert néztem 1-2 tesztet, meg videót róla és nagyon megtetszett. Amire egyenlőre még nem találtam választ az a következő: Csengőhangerő. Csak mert most egy iPhone 2G-m van és ennek nagyon halk. A zsebemben az utcán alig hallani hogy csörög. Inkább csak a rezgést érzem. Vagy pl egy szobával odébb is már csak dünnyög.
  • Landor
    #92
    valszleg nem lehet kapni mivel nincs benne GPRS/EDGE (MOn = vicc)
  • LoSA
    #91
    Az meg nem kell... :) Vodás vagyok! :)
  • Aquir
    #90
    hát, a T-mobilos lehetne az egyetlen..
  • LoSA
    #89
    Ezeket MO-n nem lehet majd kapni, ugye?! :)
  • Solten
    #88
  • Solten
    #87
    Egymillió Galaxy S az Egyesült Államokban

  • tomasz18
    #86
    Sziasztok!
    Érkezett egy kissebb csomag Diamond Jelly Silicon tok még van belőle 2db
    -Crystal White
    -Crystal Black
    Illetve érkezett Pár darab kiválló minőségű fólia 2féle.
    -Protector plus:kemény fólia OEM változat.Könnyen felhelyezhető,részben karcálló,igényes kivágás.(Tesztelt)
    -Screen Guard:Kemény fólia,karcálló(ezt írták)szintén könnyen felhelyezhető,mosható fólia,nem hullámzik stb.

    -Pár nap múlva érkezik invisible shield minőségű fólia.(KORLÁTOZOTT Példányszám)

    Árakért nálam lehet érdeklődni több rendelés esetén az árak változnak.
    Mail:[email protected]
    Tokok pár héten bellül érkeznek,nyugodtan írjatok megérkezik számlára utalás után küldöm a csomagot saját költséggel.
    Törzsvásárlóknak további kedvezmények.

    Üdv!Tommy

  • krisz073
    #85
    Köszi a segítséget.
    Végigolvastam és csak megerősítette az android felé húzó énemet.
    Imádtam az iPhone 3G-t, de sajna nagyon az az érzésem, hogy a 4G brutálisan drága lesz T-nél még 2 év hűséggel is.És nekem annyival nem nyújtana többet.

    Szóval Szept. elején beruházok egy Galaxysba.

    Remélem appokrol is lesz blogod.
  • Alien!
    #84
    Szia!

    olvasd el a blogomat róla.

    Iphone 3G mellé vettem, tehát ennek fényében írtam.
  • Aquir
    #83
    bazz jó hosszú összehasonlítás
  • Landor
    #82
    ;)
  • krisz073
    #81
    Sziasztok.

    Tudna nekem esetleg olyan valaki tapasztalatokat írni a telefonról aki iPhone-l váltott Galaxyra.
    T-mobilnál lejárt a hűségem és vacillálok a GalaxyS vs iPhone 4 között.
  • Landor
    #80
    nem működik, de azért köszi a tippet
  • hzsolt
    #79
    Ezt próbáltad már?
    Easy reminder
  • Landor
    #78
    Sehol nem találtam olyan progit, ami az elmúlaszott hívás/új sms esetén villogtatja az érintőgombot.. Valszleg nincs ilyen szintű hozzáférése a programoknak a rendszerhez.
    Pedig ez a funkció tök hiányzik az N900 után... :<
  • Landor
    #77
    Hello ide is! :D
    Tegnap dobtam az N900at egy Galaxy S-ért!
  • ForRedGlory
    #76
    iPhone 2007 januárjában jelent meg, az android pedig "nemrég"...
  • Alien!
    #75
    Köszi az infót, már megtaláltam én is. Tényleg nagyon jó teló, de app-okban le van maradva az iphone-tól rendesen. Remélem bővül a market, mert sokmindennek nincs még minőségi alternatívája sajnos.

  • Aquir
    #74
    Tegyük ide a Galaxy S saját kis bemutatóját is, persze élőben kell kipróbálni :)

  • Endaer
    #73
    Call Meter NG - szamolja a mobilhalozati adatforgalmat, telefonhivasok idejet, sms-eket, ezekbol kiszamolni mennyibe kerul majd a szamlad, es kepes figyelembe venni azt is ha van vmennyi ingyen beszelgetesed vagy ingyen sms-ed az alap havidij reszekent. A program raadasul ingyenes.

    Ket hete van Samsung Galaxy S telefonom, sokkal jobban szeretem, mint a korábban hasznalt iPhone 3G-t. Firmwaret frissiteni egyszeru, rootolni egyszeru, a kepessegeit meg felesleges ecsetelnem, mar sokan megtettek elottem. Szerintem nagyon jo vetel volt.
  • Solten
    #72