3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • Magiszter
    #151
    Hogy kérdezzen azt nem tudom. De ezt be lehet állítani:

    Beállítások -> Vezeték nélküli és hálózati -> Mobilhálózatok -> Adatroaming

    Nah, ott ne legyen zöld pipa és nem generál adatforgalmat. :) Ekkor csak WiFi hálózatot használ a net eléréshez.
  • 10S
    #150
    Sziasztok. Ma kaptam meg a Galaxy S-t, és nagyon tetszik. Ez az első okostelefonom, lesz néhány kérdésem, előre is bocs, ha noob leszek.

    Az első: Be lehet-e valahol állítani, hogy ha adatkapcsolatot használna (mondjuk mert nincs wifi, vagy nem látja), akkor kérdezzen rá?
  • Magiszter
    #149
    Laptopot nem hurcolok magammal állandóan. De a telefon mindig karnyújtásnyira van. Persze gondolkodtam egy időben a mobilneten, de aztán számba vettem hogy utazás közben az év 365 napjából jó ha 3-on hiányolom az azonnali internetkapcsolatot. Azért meg nem fogok 12000 forintot kiadni hogy 3x felmenjek és megnézzek egy menetrendet, étterem nyitvatartást, vagy akármi mást.
    Ha létezne perc alapú mobilnet telefonra, aminél nincs havidíj, annyit fizetsz amennyit használsz (Telenor-os USB stick-em van ilyen, imádom), akkor beleugranék. De ilyen hűségidős, fix havidíjas lótüdőbe már nem.

    Persze kinek mire van igénye. Nekem egyenlőre telefonos mobilnetre nincs.
  • Aquir
    #148
    oké, csak az általad említett 3 helyen én a gépet használnám és használom, mert a telefon kizárólagos előnye a mobilitás, hogy útközben használható. nekem egy 35000-es telefonom van, és mégis fizetek havi 1000-et a netért, mert ilyen telefonon is megéri ez a szolgáltatás, persze nem zavar az álláspontod.
  • Magiszter
    #147
    WiFi is van a világon. Franc se fog havi Ikszezer forintot perkálni csak azért hogy a buszon netezzen. Itthon van wifi, munkahelyen van wifi, haveroknál van wifi. Ezek között meg zenét hallgatok és filmet nézek a 4"-os Amoled kijelzőn :)
    Ha útközben rámjön a netezhetnék akkor megállok egy olyan helyen ahol van ingyenes hotspot, vagy kibírok 30 percet :D
  • Aquir
    #146
    nem az internet az egyik legnagyobb lehetőség a telefonban?
  • Magiszter
    #145
    "hivatalos gps javítás is"

    Mi a baj a GPS-el? Nekem csokorra szedi a műholdakat :D
    Egyedül csak 6 emeletnyi acélszerkezeten, betonon és elektromos kábeleken keresztül nem látta eddig a "csillagokat". Ha ennél is jobb lesz akkor azt is megmondja majd ha piszkálom az orromat :)
    A 3G-s net nem érint mert nincs mobilnetem, SD kártyám sem (bár azt tervezem), a gyorsabb működés jó, bár jobban örülnék energiatakarékosabb működésnek. Nagyon gyorsan merül az aksi ha használom. :\
    Igazából csak a Java és Flash hiányát éreztem eddig. Meg hogy nem lehet kikapcsolni az ébresztést a "lock" gomb megnyomásával. Ami hiányzik iPhone után :(
  • Rolesz
    #144
    Alkalmazások telepítése az sd kártyára...bár ez a mi készülékünk esetében nem annyira égető kérdés mint a többinél...gyorsabb működésről is lehet hallani aztán wifin meg lehet osztani a 3G-s netedet és a számunkra legfontosabb állítólag ebben lesz egy hivatalos gps javítás is (vagy csak az is szeptember végén jelenik meg? ebben nem vagyok biztos...)
  • greenvelvet
    #143
    Srácok nekem egy olyan problémám lenne, hogy nincs hang hogyha telefonálok. Engem hallanak, csak én nem hallok, csak akkor ha kihangositom a telefont. Valami ötlet?
  • Magiszter
    #142
    Petőfi Sándor mondogatta hogy Szeptember végénSzeptember Végén
    Amúgy abban mennyi újítás lesz? Mármint ami érinti a felhasználókat is (ergo: látványos). Azt tudom hogy flash 10.1 meg valami új Java támogatás is lesz, de ezen kívűl?
  • Rolesz
    #141
    2.2 jelenleg a JPC verziónál tart ez kb ilyen "félhivatalos" ugyanis kiesről is telepíthető (test modeba egy kis regedit után) vagy természetesen odinnal is... Hivatalosról meg szeptember végét emlegetik...
  • Avenger
    #140
    Nna divx videót úgy sikerült egyből hogy bemásoltam az Users/<felhasználónév>/Videos mappába, játszotta szépen :) Látott még két alap HD videót amit én nem is tudtam hogy létezik a gépemen, de azokat nem tudta lejátszani :)
  • Avenger
    #139
    Most kipróbáltam én is, windows media playerből veszi a dolgokat a telefon, ott kell hozzáadni lejátszási listához amit szeretnél a telefonon látni, vagy user/dokumentumok/video vagy music, mappát is lehet tallózni úgynéztem de csak akkor ha megy a media player. Mindez Windows 7 alatt sikerült nekem.
  • Magiszter
    #138
    "Tank" You! :)

    iPhone után az nagyon bejön hogy nem kell feltöréssel szöszölni ahhoz hogy rendesen működjön. Bár hallottam valami gyökérkedésről (rootolás), hogy akkor még több mindent lehet csinálni vele. Már így se tudom hova kapjam a fejem. És ez a 4"-os AMLED kijelző... élvezet vele fotózni és videózni, majd visszanézni ezeket!
    El is döntöttem hogy kell nekem egy AMOLED-es Monitor/TV :D

    Annit azért áruljatok el hogy az AllShare programmal hogyan tudok gépen lévő filmeket lejátszani telefonon? Mert van egy olyan opciója hogy "Fájl lejátszása szerverről telefonon" és abban ki tudom jelölni a notebookomat, de hiába vannak megosztva a filmek, nem látja. Vagy én néztem el valamit?

  • Aquir
    #137
    have fun!
  • Magiszter
    #136
    Android 2.2-es OS-ről lehet valamit tudni? Pl hogy mikor érhető el nálunk? Vagy hogyan tudok minden programra vonatkozó proxy-t beállítani? Azaz ne csak a böngésző érzékelje hanem minden netre kapcsolódó program.
  • Landor
    #135
  • Magiszter
    #134
    Nah becseréltettem a kütyüt, szó nélkül adtak egy másikat és ez most még egyenlőre működik :D
    Pedig nyúztam rendesen. Nagyon tetszik ez a telefon!
  • Landor
    #133
    #115
  • Magiszter
    #132
    Te voltál te kis teeee!!! Te tetted tönkre én tudom!!!

    Ha nem tudják cserélni csak pénzt visszaadni, akkor komolyan megveszem tőled 115ezerért Te mennyi garanciát adsz rá? :)
  • Landor
    #131
    #125
  • Magiszter
    #130
    Az lesz. Szombaton is nyitva vannak, már viszem reggel.
  • krisz073
    #129
    Összecsomagol és visszavisz.
    3 napon belül azonnali csere.
  • Magiszter
    #128
    F@sza a telefon nem mondom, csak tölteni nem lehet.

    - Adatkábelre rádugom, megy kb 5 percig és aztán agyhalál. Se kép, se hang, nem lehet bekapcsolni. Akku ki, akku be akkor megy újra. Szerencsére azért töltődik közben az aksi, miközben halott... :S
    - Hálózati töltő rá, azonnal agyhalál. A tünetek és a megoldás is ugyanaz.

    Ezt erős jóindulattal sem nevezném normális működésnek. Ilyenkor mi a teendő? Van ennek valami trükkje, vagy hétfőn az első dolgom legyen visszavinni egy cserére?
    Tiszta ideg vagyok! Egy 120 ezres telefon, friss, original csomagolásból kivéve ilyet csinál!
  • Magiszter
    #127
    Ez jó! Rádugom a készüléket töltőre, pittyen egyet és se kép se hang. Még a bekapcsoló gombra sem reagál. Vihetem vissza garanciával, vagy mi van?
  • Magiszter
    #126
    Ha januárban vettem volna, akkor tőled veszem
    De így már kézhez is kaptam. :)

    Majd lesz néhány kérdésem. Az első itt is van:
    Proxy szervert kellene állítanom, de nem találok ilyen lehetőséget sehol. Miért?

    Illete a 2.2-es Android (Froyo) kijött már? Ha igen hogyan tudok telepíteni rá?
  • Landor
    #125
    hejj, nem tőlem vetted!
  • Magiszter
    #124
    Van ehhez a kütyühöz valami dokkoló? Amibe csak beleteszem, tölti, meg esetleg egy éjjeli órát csinálhatok belőle? :)
  • Magiszter
    #123
    Nah én tegnap megrendeltem egyet ebből a csodából. Kíváncsi vagyok hány hét múlva vehetem át :D
    Kicsit frusztrál azért hogy nincs telefonom most (eladtam tegnap a szifont). :S
  • tomasz18
    #122
    Sziasztok!Még mindig vannak eladó tokok,fóliák.
    -Diamond jelly típusú tok Fekete átlátszó és világos kék..

    Vigyétek!!:D
  • Landor
    #121
    elő :D
    10 alatt úgysem álltam meg eddig sem.. jóez :Ð
  • LoSA
    #120
    Előfizetés? :)
  • Magiszter
    #119
    Azt nem bánnám. Eladnám az iPhone-t 30-ért (annyit csak ér még), aztán már csak 85 pénz kellene hozzá. De remélem esik az ára addig rendesen :)
  • Landor
    #118
    én meg 3 hete 19.990ért
  • LoSA
    #117
    Én majd ha 80 000 lesz kb... :D :D
  • kaposi1
    #116
    Kollégám múlt héten vette 139-ért.
  • Landor
    #115
    Akkor 115el még versenyben vagyok a 2év gyári garaival. :D
    Venne a fene ilyen drága készüléket LehúzlakGSM garival.. :D
  • LoSA
    #114
    Már most is lehet 117.000-ért kapni...

    LINK
  • Landor
    #113
    kb
  • LoSA
    #112
    Lehet, hogy addig alapból annyi lesz már... ;)