3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • Landor
    #231
    nekem a custom battery és a kinézet miatt van főzöttem :D
  • Soad999
    #230
    jaja nekem is gyári van a samsung Kies-el raktam fel és jó :P csak kellene már a 2.2 :( mert nincs a 2.1hez flash player :/
  • Magiszter
    #229
    Nem értem minek főzőcskéztek. Nekem gyári 2.1-em van és semmi baj sincs vele.
  • Landor
    #228
    #192
  • jaszy
    #227
    Sziasztok! net nélküli navit lehet tenni a telóra? Igo vagy valami más magyar nyelvüt?
  • Landor
    #226
    én is az alapján csináltam
  • kebab90
    #225
    köszi megnéztem de elmondod azért mi volt a menete annak hogy felraktad a jm5-öt?
  • Landor
    #224
    A nokiaprogramok fórumán van egy dedikált Galaxy S ROM fórum
  • kebab90
    #223
    szoval azt mondod nem érdemes majd az eredeti froyot hanem inkább a fözöttet kéne? Valamit nem tudsz nekem mondani ennek a menetéröl szoval hogy elöbb root aztán uj rom majd a lagfix?
  • Landor
    #222
    Főzött 2.1-es JM5öm van de én már megvárom az új főzött 2.2-t :)
  • kebab90
    #221
    ja ráadásul én azt se tudom hogy melyiket kéne feltenni meg melyik a legujjabb és legjob rom éppen.
  • Soad999
    #220
    én is ezen filóztam :/
  • kebab90
    #219
    hello az a helyzet hogy most vettem para napja egy galaxy s-t es az lenne a kerdesem hogy mit ajanlotok hogy frissitsem egy mostani fozott rom ot vagy varjam meg a hivataloa froyo frissitest koszi
  • Soad999
    #218
    Ahha koszi :P
    Es vki nemtud vmi flash playert ami megy 2.1-en is? Koszi
  • hzsolt
    #217
    Röviden: a jelszavaid tudod egy adatbázisban nyilvántartani.
  • Soad999
    #216
    Ez a progi mire is jo pontosan?
  • hzsolt
    #215
    KeePass Droid, ennek van PC-s változata is, így tudsz közös adatbázist használni.
  • Soad999
    #214
    Hali! Toltottem le egy halom alkalmazast meg jatekot is a marketbol. Van par jo jatek csak demok sajna. vki nemtudja h ezek vhol nincsenek fennt teljesben a neten veletlen?:> meg h nem lehet e vhogy magyar billt varazsolni ra :D ja meg az uj irasos teknikat bekapcsolni ahol nem kell nyomkodni a gombokat hanem csak huzni :D. Sry ha sok hulyeseget irok. Koszi :-)
  • 10S
    #213
    Köszi
  • Landor
    #212
    #210
  • Landor
    #211
    ES File Explorerrel Windows (samba) filemegosztást lehet betallózni LAN-on. MP3at tud streamelni, nekem videó nem ment, bár nem sokkal próbálkoztam.
  • 10S
    #210
    Alkalmazások területén lenne nekem is kérdésem:
    - Van-e valami olyan alkalmazás (gyanítom van, csak még nem találtam meg), mint a kódmemória néhány telefonon, azaz hogy különböző kódokat tárol egy jelszóval védett területen?
    - Van-e olyan, aminek segítségével intranetre tudok csatlakozni, azaz látom az adott hálózat támogatott filejait? (Otthon mondjuk meg tudok-e nézni egy számítógépen tárolt filmet?)
  • Soad999
    #209
    A neten es ott lattam a virusirtot vicces :D
  • Soad999
    #208
    Csovi! Hat azert ha sokat netezel vagy vmi akor azert nem 5 nyomas :) van ertelme sztetek virusirtot rakni ra?xD maszkaltam a
  • Magiszter
    #207
    Miért? A legeldugottabb menüből is 4-5 nyomásra kint vagy. Ha neked ez körülményes akkor telepíts valami task killert.
  • Soad999
    #206
    Most frissítettem a filmware-t és abban van feladatkezelő, és az írja h van e aktív alkalmazás. :) de kis nyíl nyomkodása elég körülményes :D
  • Magiszter
    #205
    A jobb oldali kis kunkori nyilat nyomod sokat, amíg el nem jutsz a kezdő képernyőre. Vagy menu gomb és Exit, ha támogatja a program.
  • Soad999
    #204
    Hali!
    És akkor hogy lehet kilépni az alkamazásokból?:) Valamint igen jelszavasra gondoltam :)
    Köszi
  • Magiszter
    #203
    A Home gombbal (középső) csak a TWLauncherre (kezdő képernyő) jutsz. Azaz bármilyen alkalmazásból mentél oda az fut a háttérben. Érdemes lenne kitenned Widget-be az Alkalmazáskezelő-t, mert ott látod mennyi program fut a háttérben.
    Képek kódolása? Mármint jelszavas védelme, vagy mire gondolsz?
  • Soad999
    #202
    Haha most telorol irok nagyon zsir :>
  • Soad999
    #201
    Hali! Én is vettem egy ilyen telót és nagyon bejön :P az egyetlen kérdésem h ha vmiből kilépek a középső menü gombbal akkor az teljesen be is zárja az alkalmazást vagy az fut tovább a háttérben? jah meg h lelehet e kódolni a képek egy részét alapból :P
    Köszi :)))
  • 10S
    #200
    Most már nekem is kibírhja 3 napig a telefon normális használat mellett (némi telefonálás, közepes mennyiségű wifi, alig valamennyi adatforgalom). Egyre jobban szeretem. :P
  • eNorti
    #199
    Köszi a helpet!
  • Magiszter
    #198
    Linkek, az egyszerűség kedvéért:

    APNDroid
    Call Meter NG
    3G WatchDog
  • Magiszter
    #197
    APNDroid programot töltsétek le a marketből. Kirakod widgetbe és rákattintasz. Ha piros kikapcsol minden nem Wifi adatforgalmat. Aranyos program.
    Vagy 3G Watchdog-al meg mérni tudod a forgalmat. Esetleg Call Meter NG -vel érdemes még próbálkozni (magyarul is tud).
  • Avenger
    #196
    Hm egy ismerős :) és nekem is ilyen telefonom van. A probléma ott kezdődik hogy ha ott van a G, E vagy bármilyen betű a nyilakkal az azt jelenti hogy nincs kikapcsolva a mobilnet a telefonon :( de hazaérek és msn-en felkereslek, küldök rá programot.
  • eNorti
    #195
    Sziasztok, 3 napja van meg a Galaxy-m. Mivel nem fix havidíjas az adatforgalmi csomagom, így jobbnak láttam kikapcsolni, hogy a widgetek ne frissítsék magukat automatikusan és semmi ne használja a netet csak ha wifi van a közelben. Sőt 2g-re is átállítottam, hogy még csak vétlenül se csatlakozzon 3g-s hálózatra. Na most a következő van.

    Ugyebár a hálózati jel erősségét mutató kis ikon mellett mindig megjelenik az aktuális hálózat típusa (G=gprs, E=edge, Wifi=antenna vagy 3G=3G jelek)és ezek alatt két kis nyilacska, hogy mikor van le és feltöltés. Az a helyzet, hogy így kikapcsolt nettel is elég gyakran bevillannak az adatforgalmat mutató nyilacskák (zöld,piros) valamikor 5-10 msp-ig is. Na most ez mit jelent, hogy csak épp hálózatot keres vagy tényleg szipkázik valamit le fel a netre/ről?
  • Magiszter
    #194
    Minden esetre most nem pakolom fel rá a fél marketet biztos-ami-biztos alapon :D

    Ezt a Settings Profiles-t kipróbálom majd otthon. Remélem a Lite verzió is elegendő lesz.
  • Landor
    #193
    "Szóval szerintem volt fent valami Widget vagy program ami szívta az aksit rendesen"

    Ennél a LiIon akkunál nagyon kijön az a tény, hogy csak 2-3szori töltés után éri el a 100%os teljesítményét az akkumulátor. Most ezt tapasztalod.

    "Arra tudtok valami megoldást hogy ne kiabáljon az éjszakába mikor feltöltötte az aksit?"

    A Setting Profiles a program amivel nekem például be van állítva az, hogy otthon 00:00-08:00 között néma legyen a telefon.
  • Landor
    #192
    Sygicet használok, klasszisokkal jobb a Motonav.