3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • nagyi87
    #271
    Valahogy nyomon tudom követni hogy mekkora adatforgalmat csinálok ?
  • nagyi87
    #270
    az msn talk -ról mi a véleményetek?
  • Solten
    #269
    Samsung Galaxy S: Android 2.2 alapokon

  • Soad999
    #268
    Es vki nemtudja h a kepeket lelehet vhogy kodolni? Vagy mappat vagy vmit? Fontos lenne koszi ^^
  • Soad999
    #267
    En az e buddynak a progijat hasznalam nekem az jon be a legjobban. Neztem tobbet is de azok eleg gagyik voltak telora :P
  • Aquir
    #266
    nimbuzz pl
  • nagyi87
    #265
    Kérdezném van msn a készülékre? itt nem a mobile.live.com-ra gondolok, hanem valami olyanra mint egy alkalmazás! rákattintok és valami hasonló jön elő mint pc-n, tudjátok mire gondolok....:D
  • nagyi87
    #264
    A mai világban nem lehet korrekt smseket írni?!?!? :S
  • nagyi87
    #263
    Hát ugye nekem jelezte anno hogy mikor vált át 2. smsre, és ha átis váltott csak egy sms árát vette le!
  • whiskeyman
    #262
    Pedig így van!
  • krisz073
    #261
    Én kizártnak tartom, hogy ékezetekkel 160 karaktert enged!
  • Aquir
    #260
    vagy nem láttad hogy kétszer küldi, vagy igazad van, de most ez van :)
  • nagyi87
    #259
    de hogy hogy??? ez ennyire telefonfüggő? a volt nokiámmal 5700 simán ment minden ékezetesen 160as sms:S
  • Aquir
    #258
    max: ékezetlenül 160, ékezetesen 70
  • nagyi87
    #257
    Sziasztok! kérdezném hogy nem lehet a telefonon olyan 160 karakteres ékezetes sms-t amit egy smsbe küldene el?? nekem mindenröl 2 kézbesítési sms jön,illetve 2x jelez, gondolom akkor kettőbe küldi el:S nem?
  • 10S
    #256
    Köszönöm, a múltkor átsiklottam fölötte.
  • Landor
    #255
    #211
  • 10S
    #254
    Tud valaki olyan programot, amellyel a számítógépes hálózatot tudom a telefonról böngészni? Mondjuk gépen tárolt fileokat lejátszani, stb.
  • Landor
    #253
    ez tulajdonképen csak egy öntapadós matrica
    persze annál azért jóval több
    www.zagg.com itt találsz több infót erről
    egyábkánt én vadásztam és méreteztem a telefonhoz ezt a képet :)
    tokot én nem akarok az eleje úgyis karcállló üveg
  • Soad999
    #252
    Honnan vetted es mennyivolt? En is akarok venni majd vmi komolyabb tokot :) koszi
  • Solten
    #251
    zsir
  • Landor
    #250
    na megjött a zagg invisibleSHIELDem :)

  • nagyi87
    #249
    Hi! azt szeretném kérdezni hogy tudjátok-e mi az a műsör memória? oda helyezi a letöltött cuccokat?jah igen és még annyi, h nem támogatja a Nokia Bh 503-at? végülis ezis csak egy headset :) csak mert nem találja:S lehet az a gond, h a régi telefonommal van párosítva? normál esetben levenném a párosítást és megnézném úgy, tehát nem kérdeznék ilyeneket, de sajna nemtudom, mert az egész kijelző tök sötét:S
  • nagyi87
    #248
    ok! köszönöm:)
  • Soad999
    #247
    hali!
    igen teljesen normális mert a többi hely a rendszernek meg progiknak kell.
    Viszont vki nemtud egy olyan progit amivel a képeket lelehet kódolni? vagy esetleg van rajta alapból ilyen beállítás? a régi samsungomon volt...
    Köszi :)
  • Aquir
    #246
    hm, biztos rá vannak pakolva a benne lévő programok :p
  • nagyi87
    #245
    Üdv! Vettem egy ilyen készüléket, és arra lettem figyelmes hogy ugye 8gb helyett 5,78 gb-s a telefon! Ez normális??
  • kisördög
    #244
    Sziasztok!Az lenne a kérdésem van-e a telóra olyan hasonló progi mint a ccleaner.
  • qetuol
    #243
    igen de mindegyik forrás ugyanarra az egy "forrásra" vezethető vissza, ami egy orosz fan klub o.O
  • Solten
    #242
    Samsung Galaxy S: Túl az ötmillión



    Nem rossz, persze nem meglepetes ez egy qrvajo keszulektol... :)
  • Solten
    #241
    Tobb mint valoszinu hogy nem kamu, tobb forrasbol is olvastam mar a Galaxy S II specifikaciot, ja a kulso az nem 100% hogy ilyen lesz :) Ja es persze majd veszek is majd egyet... :)
  • qetuol
    #240
    ja igen az kimaradt ha az 2000mAh
  • Magiszter
    #239
    Képzelem milyen árban lesz... Amúgy akár még lehet valós is. Mondjuk én az akkumulátorára lennék még kíváncsi. Ehhez már halovány volna az 1500mAh.
  • qetuol
    #238
    erről mi a véleményetek? kamu?

    galaxy s2 i9200:

    4.3” 1280x720px Super AMOLED 2 display
    2GHz CPU, 1GB RAM/4GB ROM
    32GB of built-in flash memory, +32GB microSD card slot
    8 megapixel camera with FullHD video recording
    A-GPS, Bluetooth 3.0, Wi-Fi b/g/n
    3.5 mm headset jack
    Accelerometer, gyroscope, proximity and ambient light sensors
    Android 3.0



    és mindez 2011 első felében
  • Landor
    #237
    ezek a dolgok sztem függnek a fw-től is
  • 10S
    #236
    Nekem is gyengének tűnik.
  • Magiszter
    #235
    Nálam semmi gond nincs vele. KB olyan erős a wifije mint a laptopé. Talán egy kicsit gyengébb, de egy telefontól nem is várok többet. 4 falon át 20 méterre még van annyira ereje, hogy kapjam a leveleket, vagy megnézzek 1-2 oldalt.
  • Soad999
    #234
    Hali!
    Nálatok milyen a wifijének a vétele? mert nekem elég gyengus... másik szobában volt a router is akkor is csak kb 50%os volt a jel erőssége, míg egyetemen órán XD srác simán tudott lapopról netezni míg a telóm is látta azt a hálózatot. Vkinek vmi tipp vagytapasztalat?:D vagy ez normális?
    Köszi
  • 10S
    #233
    Köszi!
  • Magiszter
    #232
    Hat igen. Jó lenne már a hivatalos FroYo! Fene a pofájukat hogy késik!