3874
\'Samsung
Samsung GT-I9000 Galaxy S - 4-inch Super AMOLED!
  • Landor
    #391
    "chrome is csak 2.2-ön megy"

    wtf? :D
  • pocok2000
    #390
    Senki nem tud segíteni ??? :(((

    Galaxy S naptárába keresek olyan alkalmazást , aminél ha egy bejegyzést beírok és hanggal emlékeztet , akkor az addig szóljon ameddig le nem nyomom .

    Korábban így használtam az előző telefonomon és nagyon hiányzik a dolog !
  • mflex #389
    Több dolog miatt is várom, az egyik a skype, mert 2.1 alatt nem jó, a másik a HD mp4 felvétel, a chrome is csak 2.2-ön megy, meg sok olyan program, ami 2.1-en nem jó, nem létszükséglet, de jó lenne már, ha nem húznák sokáig.
  • Laney 3000
    #388
    létszükséglet, vagy csak azért hogy "legyennekemisalegfrissebbFWrajta"?
  • mflex #387
    Nooormális?

  • CopyKing92
    #386
    Rajta is van.. 1 honapja sincs gyartva a tv. :D
  • Aquir
    #385
    csak 2010-től gyártott Samsung TV-k irányíthatóak, szóval elvileg jó hozzá
  • Vadnokedli
    #384
    pontosabban.

    LE37C650L1
  • Vadnokedli
    #383
    de szinte biztos hogy tudja, csak nem vágom hol kell azt be állítani. a tv-n NA! :"D
  • Landor
    #382
    talán nem tudja a TVd? :D
  • Vadnokedli
    #381
    hogy tudok Samsung TV-t irányítani? nem találom a beállítást <_> telefonon már fenn van a remote cucc.
  • Landor
    #380
    na ez a tuning téma már lepörgött ugyan így vagy másfél hónapja a nokiaprogramokon, aztán megelégelte az ottani moderátor és külön topikot kapitt a galaxy s tunningolás részleg :-D
  • Landor
    #379
    "2010 nov-dec"
    igen, minimum hónap végére :DD
  • Vadnokedli
    #378
    minimum ugye hónap végére itt a 2.2 ugye? :D
  • pocok2000
    #377
    Az előző teló a SonyEricsson P1 gond nélkül tudta !
  • pocok2000
    #376
    Na igen , de 1 évre nem lehet beállítani 200 ébresztést előre ! Vannak külön naptár progik , azokat használja valaki ? Ha igen megnézné , hogy van -e ilyen beállításuk ?
  • Aquir
    #375
    akkor ébresztést kéne állítanod, mert ha megnézed akkor biztos kiírja hogy elmulasztottad, az meg elég kell hogy legyen egy naptárba
  • pocok2000
    #374
    Segítséget kérnék !

    Galaxy S naptárába keresek olyan alkalmazást , aminél ha egy bejegyzést beírok és hanggal emlékeztet , akkor az addig szóljon ameddig le nem nyomom .

    Korábban így használtam az előző telefonomon és nagyon hiányzik a dolog !
  • mflex #373
    Hello!

    Csináltam pár HQ háttérképet, akit érdekel itt megnézheti és le is töltheti,ami a lényege, hogy nem a megszokott 960X800, hanem 1920X1600-as felbontásúak, ezáltal valami eszméletlenül néznek ki a háttérként a telefon kijelzőjén.

  • mflex #372
    Nem éppen, de tény, hogy sokat pofázok...
  • nagyi87
    #371
    müxik, köszike :)
  • qetuol
    #370
    napi 150 perc.. O.o akkor te ilyen telefonsex biznisben vagy benne :DD:DD
  • mflex #369
  • MrSpock
    #368
    Manapság tudhatnád hogy a telefont nem arra használják amire ki van találva.:-D Ez olyan mint a PC! Ott is nem az a lényeg hogy megveszed a cuccokat összerakod,jól működjön semmi baj,hanem alapkérdések egyből. Meddig lehet húzni a procit,mennyi a tuning potenciál az alaplapban,és mit mutatnak a tesztek,és adjunk neki még több hűtést,sőt folyékony nitrogént!
    Teljesen egyetértek veled,hogy minek belenyúlni,megcsinálták gyors,jól működik,ráraksz esetleg ami kell neked még,de az igazság az hogy az ember felét sem használja ki amit tud nyújtani. Síránkoznak a garancia miatt,meg hogy lefagy,stb..úgy kell nekik. Erről szólnak tényleg a fórumok. Essünk neki majd mi jobbat,többet kihozunk belőle. Más egyáltalán örülne ha kezébe vehetne egyet,és vigyázna rá évekig.
  • mflex #367
    Prohardveren qrvára unalmasak már. Pörög a fórum rendesen, de állandóan a buherálásssal kapcsolatos, meg, hogy utána miért nem működik rendesen a telefon, nem bootol be, segítség, már bánom, hogy belekezdtem etc...

    A legújabb, hogy tuningolják a telefon processzorát és arra verik, hogy kinek mutat többet a mérő program. Szerintem ezek nem is telefonálnak, csak nagy ritkán. Minek húzni, hiszen alapból is gyors?

    Persze mindenki úgy vágja haza a készülékét, ahogy csak akarja, semmi közöm hozzá, dehogy egy fórum csak erről szóljon, már idegesítő.

    Más:

    A telefon aksija elég jól bírja a strapát, nagyon sokat telefonálok vele (napi 150 perc minimum) és a wifi-n is csüng közben. Majdnem 2 napig bírja, azért az elég jó.
  • Landor
    #366
    a weboldal alján ott van hogy 'Nornál oldal', vagy valami hasonló :)
  • Vadnokedli
    #365
    de viszont másnak, és a saját üzenőfaladra nem tudsz írni.(csak touch rol, vagy m röl.)
  • Vadnokedli
    #364
    www.facebook.com/home.php?

    (kérdőjel hozzá tartozik, ezt írd be. nekem nem ugrik vissza.
  • kisördög
    #363
    call meter ng magyar én is ezt használom.
  • nagyi87
    #362
    HAli, nem tudjátok h lehet megcsinálni h a telefon a sima , böngészős facebookot használja? ne pedig a touch facebookot erőltesse? nagy nehezen bejön a rendes, de aztán visszaugrik...
  • 10S
    #361
    Köszönöm!
  • Landor
    #360
    arra tippelnék, hogy azóta felraktál egy másik médialejtászót ami elvette a társítást az m3u kiterjesztésről.
    szóval meg kellene nézni hogy mi van az m3u-hoz társítva. (guglizz rá, mert nemtudom melyik progi tudja ezt:)
  • 10S
    #359
    Köszi, ez gyors volt. :) Akkor lenne még egy kérdésem: Lehetséges, hogy programok elveszítik normális működésüket?
    Régebben a médialejátszóm ismerte az m3u file-t (lejátszási lista), most pedig nem. Volt egy programom (talán ES player?), amit korábban felkínált audio lejátszásnál, most nem kínálja fel.
  • Landor
    #358
    DroidStats
  • 10S
    #357
    Olvastam valahol egy olyan androidos programról, ami méri a hívásokat és a küldött sms-eket. Ismeri valaki?
  • jaszy
    #356
    Értem, vagyis nem. Bár mind1 én nem nyúlok hozzá.
  • Landor
    #355
    rendszergazdai jogosultásgokhoz való hozzáférés
  • jaszy
    #354
    Mit takar a rootolás? nem vágom :)
  • Vadnokedli
    #353
    hát én nem buherálom ennyire : oxdxd
  • mflex #352
    A samsung bekeményített, körlevelet küldött minden szolgátatónak, ha rootolva lett a készülék, a garancia ugrott, mindezt azért, mert már így is 100ezres nagyságrendű a garanciás javíttatások száma, amiből a telefonok több, mint 90%-ka buherálva lett.

    Link